Filip K. 1
 • Escape room Tajemnice Harry'ego

  Tajemnice Harry'ego
  Otwórz umysł
  Toruń

  Raz to za mało 😊

  03.03.2019 | visit date: 02.03.2019

  2️⃣🗝
  Ten pokój mieliśmy okazje odwiedzić dwukrotnie. Zarówno za pierwszym, jak i drugim razem, równie świetnie się bawiliśmy.

  🧙‍♂️
  Klimat pokoju został naprawdę wiernie oddany powieści J.K.Rowling. Dużo magicznych rekwizytów i dekoracji urozmaicało rozgrywkę. Wszystko zostało wpasowane w temat i pozwalało na godzinę przenieść się do świata magii.

  🔎
  Widać, że twórcy konstruowali zagadki w przemyślany i oddany fabule sposób. Wszystko wydaje się logiczne i przejrzyste, przez co można płynnie pokonywać kolejne etapy gry. Nie chcąc za dużo spojlerować napisze tylko, że mocno ucieszyły mnie zagadki, w których trzeba było wspomóc się pewnymi rekwizytami.

  👏🏻
  Obsługa pomocna, komunikatywna i sympatyczna.

 • Escape room Straszny cyrk

  Straszny cyrk
  Otwórz umysł
  Toruń

  Strach się bać 😱

  03.03.2019 | visit date: 03.11.2018

  🤔
  Cenię sobie pokoje, w których twórcy dbają o wysoki poziom adrenaliny podczas gry. Ludzie paradoksalnie lubią się bać, a jeśli do tego dochodzi dopracowany w najmniejszym detalu wystrój wnętrza i zagadki, które rozwiązuje się płynnie, to mamy komplet wrażeń, które ciężko z siebie wyprzeć przez długi czas. Cieszę się, że firma „Otwórz umysł” potrafiła w 100% sprostać tym oczekiwaniom!

  ✍🏻
  Ciężko cokolwiek napisać, by odpowiednio oddać emocje, które nam towarzyszyły podczas rozgrywki i tak, by przypadkiem niczego nie zaspojlerować. Pokoje tego typu trzeba doświadczyć na własnej skórze, by zrozumieć jakie emocje wchodzą w grę.

  🤡
  Jeśli chodzi o klimat pomieszczenia, to idealnie oddał ten z naszych wcześniejszych wyobrażeń o „Strasznym cyrku”. Znalazło się tam wszystko, co może przyjść do głowy na myśl o takim miejscu. Wiele tematycznych rekwizytów i rozwiązań wręcz zmusiły nas, by odrzucić myśl, że to tylko gra. Realizm całej rozgrywki nas przeraził!

  🔎
  Moim skromnym zdaniem zagadki w pokojach, które znacznie podnoszą poziom adrenaliny, powinne być przejrzyste i logiczne, by można było płynnie przechodzić kolejne etapy gry, bowiem presja która się wtedy tworzy często nie współgra z logicznym myśleniem. O to też zadbali twórcy.

  👏🏻
  Obsługa bardzo komunikatywna, miła i wyrozumiała. Życzę wszystkim escaperoomowiczą, by trafiali na takich ludzi.

 • Escape room Schron 2.0

  Schron 2.0
  Podziemna pułapka
  Gdańsk

  Baczność!

  26.02.2018 | visit date: 11.02.2018

  Pomieszczenie świetnie się nadało do stworzenia pokoju o takiej tematyce. Bardzo dobry pomysł, który został godnie oddany. Klimat dość mroczny i na pewno wojskowy. Bardzo ciekawe zagadki, które urozmaicały całą rozgrywkę. Nie było czasu na nudę i przemyślenia. Czas gonił, więc trzeba było działać! Ciekawe zakończenie gry! Obsługa kontaktowa i pomocna!
  Polecam!

 • Escape room Piwnica dziadka

  Piwnica dziadka
  Podziemna pułapka
  Gdańsk

  Dziadkowo!

  26.02.2018 | visit date: 11.02.2018

  Co nie znaczy nudno! Ciekawa tematyka pokoju, która została dość prosto i schludnie przygotowana. Ciekawe, oryginalne zagadki. Trochę za dużo grzebania w książkach pod koniec rozgrywki, ale to tylko taka jedna mała uwaga z mojej strony. Poza tym wszystko przygotowane tak, by pokój cieszył, a nie męczył!
  Obsługa sympatyczna.
  Polecam!

 • Escape room Teatr żywych lalek

  Teatr żywych lalek
  Escape Gdańsk
  Gdańsk

  Lalkowo!

  26.02.2018 | visit date: 11.02.2018

  Świetny, mroczny klimat! Można się przestraszyć. Wystrój pokoju robi wrażenie. Nie ma się do czego przyczepić. Bardzo ciekawe zagadki, które są przejrzyste i logiczne. Obsługa kontaktowa i pomocna. Polecam!

 • Escape room Chatka Hagrida

  Chatka Hagrida
  Escape Me
  Gdynia

  Czarujący!

  26.02.2018 | visit date: 10.02.2018

  Tego samego dnia odwiedziliśmy kilka innych escape roomów w Trójmieście, ten zostawiając na sam koniec. Zniesmaczeni, zmęczeni i nie do końca zadowoleni pozostałymi weszliśmy za drzwi chatki Hagrida w siedzibie Escape Me.

  Dziękujemy twórcą za uratowanie nastrojów i świetną zabawę!

  Już krótko po przekroczeniu progu drzwi przetarliśmy oczy ze zdumienia. Nie przygotowaliśmy się na tak klimatyczny i pomysłowy pokój po całym dniu odwiedzania niezbyt udanych escape roomów.
  Rzeczywiście poczuliśmy się jak para Gryfonów wkradająca się do potulnej chatki gajowego. Było tam wszystko co przypominało nam o świecie Czarodziejów!
  Z chęcią bym wymienił, ale nie chcę spoilerować. Całość tworzyła świetną atmosfere! Zagadki były tematyczne i rozbudowane, bardzo pomysłowe. Pokój przechodziło się płynnie, bo nie brakowało w nich spójności i logiki.
  Naprawdę świetnie się bawiliśmy i aż szkoda, że czas tak szybko nam umykał.
  Obsługa sympatyczna i pomocna. Warto wspomnieć o oryginalnej formie podpowiedzi.
  Bardzo polecam ten pokój dla wszystkich!

 • Escape room El Dorado - w poszukiwaniu zaginionego złota

  El Dorado - w poszukiwaniu zaginionego złota
  Dom Kłódek
  Toruń

  Skarb znaleziony!

  26.02.2018 | visit date: 10.01.2018

  Było egzotycznie! Świetny klimat i wyposażenie pokoju! Wiele elementów, które potrafiły przenieść nas myślami i ciałem do Ameryki Południowej i zmotywować nas do znalezienia tajemniczego skarbu! Zagadki wymagające włączenia innych zmysłów, za co wielki plus! Końcówka gry świetna i pomysłowa! Obsługa kontaktowa i pomocna, polecam!

 • Escape room 007 Misja Toruń

  007 Misja Toruń
  Dom Kłódek
  Toruń

  007 zgłaszamy zadowolenie!

  26.02.2018 | visit date: 10.09.2017

  Bardzo ciekawy i pomysłowy pokój. Nie brak w nim kreatywnych rozwiązań i nietypowych zagadek. Świetny klimat, można wczuć się w rolę Jamesa Bonda! Pokój przeszliśmy w dwójkę bez żadnych trudności. Zagadki są spójne i logiczne, nie robione na siłę. Obsługa pomocna i kontaktowa, polecam!

 • Escape room Anatomy of evil

  Anatomy of evil
  Can U Escape?
  Toruń

  Konkretnie!

  26.02.2018 | visit date: 10.07.2017

  Ciekawa fabuła, nietypowe rozwiązania i mroczny klimat - tak bym podsumował całość w tym escape roomie. Wiele zagadek wymagało komunikacji za co wielki plus. Wiele też trzeba było wykonywać manualnie za co jeszcze większy plus. Klimat ok, nie można nic zarzucić i do niczego się przyczepić. Obsługa miła i pomocna, polecam!

 • Escape room Wehikuł Czasu

  Wehikuł Czasu
  Spaced-out
  Toruń

  Kreatywny!

  26.02.2018 | visit date: 20.07.2017

  Pokój naprawdę ciekawy i pomysłowy. Świetna fabuła i klimat! Mega ciekawe zagadki, które są różnorodne i spójne. W sumie to nie byłem dotąd w pokoju o takim charakterze. Czuć w nim klimat i profesionalizm. Widać, że tworzyli go ludzie z pasją. Świetna zabawa! Polecam!!!

View more reviews: 1 2 3 ... 7 8 9