Agata G. 7
 • Escape room Psychiatryk 2.0

  Psychiatryk 2.0
  Set Me Free
  Rybnik

  Strach to Twoje jedyne ograniczenie

  14.10.2019 | visit date: 12.10.2019

  Muszę przyznać szczerze - rzadko bywamy w pokojach o tematyce horroru. Doświadczenie z nimi mamy małe, bo w ekipie jest ktoś, kto nie lubi się bać ;) ale z racji szybkiego szukania pokoju na konkretny dzień Psychiatryk 2.0 wpadł nam w oko.
  Pierwsza rzecz, która jest świetna, to obsługa - mega kontaktowy Pan bez większych ceregieli wprowadził nas do pokoju. Nie mieliśmy zbyt dużego wprowadzenia z jego strony - tą część przejęło nagranie puszczone na początku naszej przygody.
  Co do pokoju - fajne zagadki, trzeba pokombinować. Zadania są zdecydowanie liniowe, ale wymagające współpracy całego teamu do rozwiązania.
  Udało nam się wyjść po 45 minutach, bo zadania nam po prostu przypasowały :)

 • Escape room Smocza Skała

  Smocza Skała
  Open The Lock
  Gliwice

  Trusted review

  Dobry, ale nie najlepszy

  06.10.2018 | visit date: 02.06.2018

  Pokój malutki, widać że część wystroju była tam wciśnięta "na siłę". Mało zagadek. W lato niesamowicie gorąco.

 • Escape room Wrota Czasu - Tortuga

  Wrota Czasu - Tortuga
  TickTack
  Gliwice

  Yarrr!

  03.02.2018 | visit date: 02.02.2018

  Byliśmy, w końcu! Niby pokój w rodzinnym mieście, a wciąż był dla nas zagadką. Udało nam się go ukończyć w 45 minut bez podpowiedzi.
  Przede wszystkim wspaniała obsługa, która, widać, nie jest tam z obowiązku tylko z przyjemności :) Dawno nie byliśmy tak dobrze wprowadzeni w temat. Z drugiej strony brak "wciskania" fabuły na siłę w pokoju, co również było dla mnie zaletą. Świetny klimat, zagadki częściowo liniowe, częściowo nie.
  Mimo wszystko pokój jak dla mnie łatwy, co zdecydowanie mnie zmartwiło. Oczekiwałam czegoś więcej pod względem poziomu zagadek, chociaż wszystkie sprawiły nam wiele przyjemności :)

 • Escape room Chatka Czarownicy

  Chatka Czarownicy
  Maze in Mind
  Rybnik

  Trusted review

  Czarująco wyśmienity!

  02.02.2018 | visit date: 10.12.2017

  Wpadliśmy.
  Wpadliśmy jak śliwki w kompot z zauroczeniem do tego pokoju. Poziom zagadek, powierzchnia w której odbywa się zabawa i dopracowanie szczegółów jest zdecydowanie na najwyższym stopniu.
  Najlepszy escape room jaki miałam przyjemność odwiedzić.
  Zagadki nie są "typowe", jest ich dużo. Zdecydowanie dla grupy zaawansowanej.

 • Escape room Gabinet Dyrektora Cyrku

  Gabinet Dyrektora Cyrku
  Pokoje Zagadek Escepcja
  Katowice

  Cyrkowy chaos w kolorowym wydaniu

  02.02.2018 | visit date: 01.12.2017

  gabinet Dyrektora Cyrku to bardzo ciekawe rozwiązanie dla początkujących, chociaż osoby doświadczone w grupie też zdecydowanie się przydadzą. Ilość zagadek jest ogromna, brak liniowości. Jeśli idzie się w większej grupie ludzi bardzo łatwo się pogubić i tracić czas na dociekanie co zostało już użyte a co nie.
  Bardzo fajny pokój dla osób, które nie mówią po polsku. Chociaż pan obsługujący nie potrafił po angielsku przedstawić historii pokoju, co wymagało dodatkowego tłumacza ;)
  Ogólnie oceniam wyjście za udane, chociaż dość proste - bardzo fajny na początek przygód z escape roomami i dzięki temu zapoznanie się z pewnymi mechanizmami zagadek.

 • Escape room Pacjent Psychiatryka

  Pacjent Psychiatryka
  LetMeOut
  Katowice

  Trusted review

  Bardzo dobry pokój

  01.10.2017 | visit date: 23.09.2017

  To była nasza 4 wycieczka do escape roomu na Śląsku. Pacjent jest pokojem typu "wymyśl", a nie "znajdź i dopasuj". Bardzo łatwo wpaść w pułapki i zabrnąć za daleko w rozmyślaniach. Klimat pomieszczenia fajny i niektóre rozwiązania zagadek zaskakujące. ;) Przez kilka nieszczęśliwych zbiegów okoliczności udało nam się przejść pokój... od tyłu :)) Zdecydowanie polecam, można miło spędzić czas, a i obsługa bardzo sympatyczna.

 • Escape room Drzwi 2.0

  Drzwi 2.0
  Escape Room Katowice
  Katowice

  Drugie podejście escape-roomowe :)

  20.02.2017 | visit date: 19.02.2017

  To był nasz drugi pokój typu escape. Pomimo przeświadczenia, że jesteśmy początkujący, udało nam się wyjść z niego po 50 minutach (z 3 podpowiedziami). Klimat i sposób stworzenia pokoju (a właściwie pokoi ;)) bardzo fajny. Jak dla mnie, jednak, było zbyt mało szczególików, co powoduje, że pokój jest łatwy do przejścia.