Agata G. 7

Agata G. 7

Hi, I'm Agata G. 7. I have visited 23 escape rooms. My favorite category is Narrative. I invite you to browse my profile. Follow me or write a message to talk about escape rooms.

23 Visited

0 Planned

Scout

55 Points

50
55 pts
100

All reviews

Escape room Psychiatryk 2.0
Psychiatryk 2.0

Strach to Twoje jedyne ograniczenie

10/14/19 | visit date: 10/12/19

Muszę przyznać szczerze - rzadko bywamy w pokojach o tematyce horroru. Doświadczenie z nimi mamy małe, bo w ekipie jest ktoś, kto nie lubi się bać ;) ale z racji szybkiego szukania pokoju na konkretny dzień Psychiatryk 2.0 wpadł nam w oko.
Pierwsza rzecz, która jest świetna, to obsługa - mega kontaktowy Pan bez większych ceregieli wprowadził nas do pokoju. Nie mieliśmy zbyt dużego wprowadzenia z jego strony - tą część przejęło nagranie puszczone na początku naszej przygody.
Co do pokoju - fajne zagadki, trzeba pokombinować. Zadania są zdecydowanie liniowe, ale wymagające współpracy całego teamu do rozwiązania.
Udało nam się wyjść po 45 minutach, bo zadania nam po prostu przypasowały :)

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Smocza Skała
Smocza Skała

Dobry, ale nie najlepszy

10/6/18 | visit date: 6/2/18

Trusted review

Pokój malutki, widać że część wystroju była tam wciśnięta "na siłę". Mało zagadek. W lato niesamowicie gorąco.

Overall rating: 7/10

Customer service: 8/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

Escape room Wrota Czasu - Tortuga
Wrota Czasu - Tortuga

Yarrr!

2/3/18 | visit date: 2/2/18

Byliśmy, w końcu! Niby pokój w rodzinnym mieście, a wciąż był dla nas zagadką. Udało nam się go ukończyć w 45 minut bez podpowiedzi.
Przede wszystkim wspaniała obsługa, która, widać, nie jest tam z obowiązku tylko z przyjemności :) Dawno nie byliśmy tak dobrze wprowadzeni w temat. Z drugiej strony brak "wciskania" fabuły na siłę w pokoju, co również było dla mnie zaletą. Świetny klimat, zagadki częściowo liniowe, częściowo nie.
Mimo wszystko pokój jak dla mnie łatwy, co zdecydowanie mnie zmartwiło. Oczekiwałam czegoś więcej pod względem poziomu zagadek, chociaż wszystkie sprawiły nam wiele przyjemności :)

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Escape room Chatka Czarownicy
Chatka Czarownicy

Czarująco wyśmienity!

2/2/18 | visit date: 12/10/17

Trusted review

Wpadliśmy.
Wpadliśmy jak śliwki w kompot z zauroczeniem do tego pokoju. Poziom zagadek, powierzchnia w której odbywa się zabawa i dopracowanie szczegółów jest zdecydowanie na najwyższym stopniu.
Najlepszy escape room jaki miałam przyjemność odwiedzić.
Zagadki nie są "typowe", jest ich dużo. Zdecydowanie dla grupy zaawansowanej.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Escape room Gabinet Dyrektora Cyrku
Gabinet Dyrektora Cyrku

Cyrkowy chaos w kolorowym wydaniu

2/2/18 | visit date: 12/1/17

gabinet Dyrektora Cyrku to bardzo ciekawe rozwiązanie dla początkujących, chociaż osoby doświadczone w grupie też zdecydowanie się przydadzą. Ilość zagadek jest ogromna, brak liniowości. Jeśli idzie się w większej grupie ludzi bardzo łatwo się pogubić i tracić czas na dociekanie co zostało już użyte a co nie.
Bardzo fajny pokój dla osób, które nie mówią po polsku. Chociaż pan obsługujący nie potrafił po angielsku przedstawić historii pokoju, co wymagało dodatkowego tłumacza ;)
Ogólnie oceniam wyjście za udane, chociaż dość proste - bardzo fajny na początek przygód z escape roomami i dzięki temu zapoznanie się z pewnymi mechanizmami zagadek.

Overall rating: 8/10

Customer service: 7/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy

Escape room Pacjent Psychiatryka
Pacjent Psychiatryka

Bardzo dobry pokój

10/1/17 | visit date: 9/23/17

Trusted review

To była nasza 4 wycieczka do escape roomu na Śląsku. Pacjent jest pokojem typu "wymyśl", a nie "znajdź i dopasuj". Bardzo łatwo wpaść w pułapki i zabrnąć za daleko w rozmyślaniach. Klimat pomieszczenia fajny i niektóre rozwiązania zagadek zaskakujące. ;) Przez kilka nieszczęśliwych zbiegów okoliczności udało nam się przejść pokój... od tyłu :)) Zdecydowanie polecam, można miło spędzić czas, a i obsługa bardzo sympatyczna.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Escape room Drzwi 2.0
Drzwi 2.0

Drugie podejście escape-roomowe :)

2/20/17 | visit date: 2/19/17

To był nasz drugi pokój typu escape. Pomimo przeświadczenia, że jesteśmy początkujący, udało nam się wyjść z niego po 50 minutach (z 3 podpowiedziami). Klimat i sposób stworzenia pokoju (a właściwie pokoi ;)) bardzo fajny. Jak dla mnie, jednak, było zbyt mało szczególików, co powoduje, że pokój jest łatwy do przejścia.

Overall rating: 8/10

Customer service: 9/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy