Paulina P. 10
 • Escape room Kopalnia węgla

  Kopalnia węgla
  Exciting Escape Room
  Warszawa

  Walentynki w kopalni

  15.02.2020 | visit date: 14.02.2020

  Na wypad walentynkowy wybraliśmy Kopalnię, bo po wizycie u świetnych Warrenów chcieliśmy sprawdzić też inny pokój w EER. I nie zawiedliśmy się.
  Zacznę może od obsługi, którą tworzą prawdziwi pasjonaci ER, przemili i profesjonalni, a do tego świetnie obeznani w zakresie innych pokojów w Wawie. Wsparcie w trakcie gry bardzo dobre, podpowiedzi były sugerowane jeśli naprawdę utknęliśmy. Ciekawa dyskusja o pokoju po zakończeniu rozgrywki, stąd wiemy że są interesujące plany na przyszłość i na dalszy rozwój. EER stale ulepsza swoje pokoje, co bardzo cenię.
  Ale do rzeczy - wystrój pokoju jak najbardziej klimatyczny: jest ciemno, jest węgiel i można się pobrudzić i te super efekty dźwiękowe! Pokój z 1 kłódką, z fajną elektroniką i koniecznością użycia w rozgrywce mocno nietypowych sprzętów jak na ER :) Trzeba pogłówkować, dla nas zagadki były dość trudne, może z racji bycia tylko we dwoje. Ostatnia zagadka doskonale wieńczy rozgrywkę i jest prawdziwy efekt wow.
  Jeśli macie watpliwosci czy odwiedzić ten pokój związane z tym, że jego tematyka nie do końca Wam leży to je odrzućcie. Pokój Was nie rozczaruje, a różnorodność zagadek gwarantuje świetną zabawę.

 • Escape room Mission Post-apo: Chapter II - Prisoned in a Fallout

  Mission Post-apo: Chapter II - Prisoned in a Fallout
  8 Gates Escape Room
  Warszawa

  Jedyny w swoim rodzaju

  18.01.2020 | visit date: 18.01.2020

  Po prostu WOW! Ten pokój trzeba odwiedzić, bo daje niezapomniane wrażenia. Klimat jeat niesamowity, a można poczuć go już od przekroczenia progu klatki schodowej. Aż trudno uwierzyć co się może kryć na dole w takim bloku ;)
  Jest dość trudno, zwłaszcza w dwie osoby. Początek przygody genialny, a dalej jest coraz ciekawiej i coraz bardziej trzeba główkować. Współpraca jest koniecznością, dlatego warto wybrać się ze zgraną ekipą. Zagadka końcowa bardzo wymagająca, tym większa satysfakcja, że się udało.
  Polecam, chyba nigdzie indziej nie można zagrać w takiej scenerii.


 • Escape room Dictator's secret headquarters

  Dictator's secret headquarters
  8 Gates Escape Room
  Warszawa

  Zaskakujące oblicze Dyktatora

  18.01.2020 | visit date: 18.01.2020

  Pokój bardzo klimatyczny, z zaskakującym rozwojem akcji ;) Zagadki są urozmaicone, pomysłowe i wciągające. Niektóre wymagają współpracy, dobrego zgrania się i pogłókowania, dlatego raczej nie jest to pokój na pierwszy raz.
  Byliśmy w dwie osoby i było bardzo intensywnie, więc warto iść większą grupą, byle była zgrana.
  Obsługa przesympatyczna, chętnie dyskutująca o wrażeniach z ERów.

 • Escape room Muzeum okultyzmu Państwa Warren

  Muzeum okultyzmu Państwa Warren
  Exciting Escape Room
  Warszawa

  Trusted review

  Dreszczyk strachu

  17.11.2019 | visit date: 15.11.2019

  Pokój stworzony przez prawdziwych pasjonatów, gdzie każdy szczegół jest przemyślany. Zagadki tworzą logiczną całość i są dość trudne, ale fabuła pokoju bardzo mocno wciąga i czas mija zdecydowanie za szybko. Klimat fenomenalny - czuć dreszczyk i ciarki ma plecach. Jest dużo kłódek ale nie ma się wrażenia zmęczenia ich otwieraniem. Byliśmy we dwójkę, ale w pokoju na pewno nie będzie się nudzić większa ilość osób. I na koniec obsługa, której należą się ogromne brawa za świetnie przygotowaną rozgrywkę, zaangażowanie w jej trakcie, wyważone podpowiedzi i dyskuję po wyjściu z pokoju! Nigdy tak miło nam się nie rozmawiało w żadnym innym ER. Z niecierpliwością czekamy na kolejne pomysły tej Ekipy!

 • Escape room Strefa Cienia

  Strefa Cienia
  Tkalnia Zagadek
  Radom

  Rytuał odprawiony

  19.08.2019 | visit date: 17.08.2019

  Pokój odwiedziliśmy we czwórkę, z czego dwie osoby to praktycznie zupełni nowicjusze w temacie ER i trzeba przyznać że zadziwili swoją spostrzegawczością nieco bardziej doświadczone osoby. Pokój wymaga zwracania uwagi na detale, jest dużo kłódek, a zagadki są dobrze ze sobą połączone - jedno logicznie wynika z drugiego, choć jest trochę zmyłek.
  Wystrój bez zarzutu - bardzo dobrze wprowadza w klimat pokoju i zupełnie zapomina się o tym co było za drzwiami i wciąga się w fabułę.
  To była po prostu świetna zabawa!
  Obsługa super, pomocna i przyjazna i lubiąca pogawędzić z klientami.
  Polecam zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych.

 • Escape room Eksperyment

  Eksperyment
  Tkalnia Zagadek
  Radom

  Udany eksperyment

  19.08.2019 | visit date: 17.08.2019

  Był to nasz drugi pokój tego samego dnia i ambitnie wzięliśmy go w bardzo trudnej wersji i rzeczywiście łatwo nie było (skończyliśmy po czasie - wielki plus dla obsługi że mimo później pory pozwolili nam dokończyć grę).
  Wystrój pokoju dość oszczędny, ale doskonale oddający klimat i zwiazany z fabułą i jak zagadki się rozkręcą to jest dużo frajdy i zaskoczeń (bardzo pomysłowe zagadki elektroniczne!). Gra jest liniowa, ale zagadki są nieoczywiste, na wysokim poziomie, wymagające pomyślenia i budujące klimat pokoju.
  Wielkie brawa za utrudnienie wymuszające współpracę między graczami - skonsumowało nam dużo czasu, ale jaka była satysfakcja jak udało się to rozwiązać :)
  Pokój na pewno nie na pierwszy raz i raczej dla grup niż dla par (byliśmy w 4 osoby i było w sam raz).
  Obsługa przemiła, profesjonalna i chętnie dyskutująca o wrażeniach z rozgrywki.

 • Escape room Bezludna Wyspa

  Bezludna Wyspa
  FunEscape
  Warszawa

  Trusted review

  Wakacyjny relaks

  11.08.2019 | visit date: 10.08.2019

  Pokój świetnie zaaranżowany, aż chciałoby się w nim poleniuchować. Zagadek nie jest bardzo dużo, są raczej liniowe i związane z kłódkami wszelkiej maści. Na pewno dobra propozycja dla początkujących, żeby przekonali się o co chodzi w ER, a dla doświadczonych po prostu żeby się rozerwać;) Graliśmy we dwoje zupełnie bez spinania się i zdążyliśmy, choć późna pora nieco nadszarpnęła nasze możliwości umysłowe i potrafiliśmy coś po dodze przegapić. Obsługa bez zarzutu. Polecam jako odpoczynek i relaks, kto szuka wielich wyzwań i niespodzianek może się nieco rozczarować.

 • Escape room NAZI GOLD

  NAZI GOLD
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Trusted review

  Achtung achtung! Nadchodzi atak

  26.03.2019 | visit date: 16.11.2018

  Twórcom pokoju udało się zgromadzić w nim tak wiele przedmiotów z czasów II wojny, że robi to niesamowite wrażenie- wystrój jest na bardzo wysokim poziomie, co sprawia że gra wciąga bez reszty. Zagadki pomysłowe i logiczne, a jedna wymagająca użycia pewnego sprzętu szczególnie zasługuje na uznanie:) Byliśmy we dwójkę i super łatwo nie było, ale wyszliśmy przed czasem i satysfakcja z przejścia pokoju była duża. Polecam nie tylko pasjonatom historii, choć dla nich będzie to wyjątkowa gratka.

 • Escape room Cursed Painting

  Cursed Painting
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Trusted review

  Niełatwo stworzyć arcydzieło

  26.03.2019 | visit date: 22.03.2019

  Pokój idealnie oddaje klimat malarskiej pracowni. Zagadki są logiczne, pomysłowe i bardzo dobrze powiązane z fabułą (wielki plus za małą ilość kłódek). To był już nasz 4. pokój w Black Cat i w każdym dobrze się bawiliśmy - szkoda że nie ma więcej. Obsługa jak zawsze na wysokim poziomie i chętnie dyskutująca o wrażeniach z gry.

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Trusted review

  Efekt Wow murowany!

  26.03.2019 | visit date: 23.03.2019

  Wystrój tego pokoju powala, dbałość o detale jest ogromna. Udało się w nim zbudować niesamowity kilmat, można poczuć się jak bohater filmu przygodowego. Zero kłódek, za to dużo pomysłowych zagadek manualnych i nietypowych rozwiązań. Duże znaczenie ma współpraca w trakcie gry. Wielki plus za zaskakujące zaskoczenie. Ten pokój po prostu trzeba przejść! Obsługa przemiła- po zakończeniu gry mogliśmy szczegółowo omówić swoje wrażenia i pstryknąć pamiątkową fotkę ;)

View more reviews: 1 2