Izabela K. 4
 • Escape room Totem

  Totem
  AlcaTraps
  Rzeszów

  Niebiesko mi!

  26.02.2019 | visit date: 23.02.2019

  Świetny pokój, genialna aranżacja miejsca i niesamowite emocje! Wstęp do gry - czegoś takiego jeszcze nie widziałam, świetnie wprowadziło w tematykę i zagrało na emocjach, dreszczyk grozy, mimo, że pokój abstrakcyjny. Zagadki bardzo przemyślane, świetne dla początkujących graczy lub dla dwuosobowej drużyny. Wszystko bardzo spójne, ciekawe, myślę, że ten pokój zapamiętam na długo, to klimaty które uwielbiam. Jako, że mam już na koncie kilkanaście pokoi oceniam, jako prosty, ale to nie znaczy, że nudny! Właśnie tutaj jest wielki pokłon za to, że mimo łatwego poziomu tematyka i zadania były bardzo wciągające. Polecam każdemu :)

 • Escape room Sekretny Gabinet Zegarmistrza

  Sekretny Gabinet Zegarmistrza
  AlcaTraps
  Rzeszów

  Czas... Start!

  26.02.2019 | visit date: 14.02.2019

  Czas nie ma litości. Ucieka jak szalony. A w Sekretnym Gabinecie Zegarmistrza... staje w miejscu! Przepiękna sceneria, niesamowity wystrój, bardzo klimatyczne miejsce. Czujesz się tam, jak przeniesiony w czasie, to po prostu połączenie baśni z rzeczywistością. Wielki szacun za stworzenie czegoś tak pięknego! Do tego niestandardowe zagadki i ich rozwiązania, dreszczyk emocji i nutka tajemniczości gwarantowana! Do tego wielki plus za to, że to chyba jedyny pokój tylko dla dwojga, jaki do tej pory mieliśmy przyjemność odwiedzić. Idealny na niestandardowa randkę, bardzo gorąco polecam!!

  AlcaTraps

  Answer AlcaTraps

  !!!

  Buzia sama cieszy się na widok takiej opinii! :)

  Bardzo dziękujemy za docenienie naszej perełki zarówno pod względem wystroju, jak i zagadek.

  Mamy nadzieję, że jak najwięcej grup będzie mogło przekonać się o jego zaletach na własnej skórze oraz zrozumieć paradoks na temat czasu z początku recenzji :))

  Serdecznie pozdrawiamy, do zobaczenia w kolejnych pokojach! :)

 • Escape room Piła

  Piła
  AlcaTraps
  Rzeszów

  I want to play a game...

  17.01.2019 | visit date: 16.01.2019

  Zacznę od pochwały przesympatycznego właściciela, który samą swoją osobą zaraża pozytywną energią i odpowiednio wprowadza w klimat pokoju :). Duży plus za zorganizowanie niespodzianki urodzinowej dla jednego z uczestników naszej wyprawy. Natomiast sam pokój - bardzo w moim klimacie. Surowy, bardzo realny, nie przesadzony, urządzony z dużym pomysłem i czujesz się w nim, jakby to co robisz, cała ta historia, w której bierzesz udział, to była po prostu rzeczywistość, a nie gra :). Zagadki - bardzo trudne, nie standardowe, kiedy myślisz, że już masz odpowiedź, Bang! Błąd, wcale jej nie masz! Presja czasu i ograniczona ilość prób sprawiają, że adrenalina działa na maksie, a 50 minut ucieka jak z bicza strzelił. To naprawdę walka o życie! Bardzo polecam pokój grupom już doświadczonym. Obowiązkowy punkt w Rzeszowie!

 • Escape room Sprawa nr 666

  Sprawa nr 666
  Escape Land Kraków
  Kraków

  Piekielnie dobre to było!

  16.12.2018 | visit date: 15.12.2018

  Sprawa nr 666, czyli 6 za klimat, 6 za zagadki i 6 za obsługę! Jestem pod wielkim wrażeniem, w tym pokoju każdy szczegół był dopracowany i dopieszczony do granic możliwości. Do tego niektóre rozwiązania przyprawiały o gęsią skórkę i nawet raz zdażyło mi się krzyknąć 😀. Brawa za pomysł i za wykonanie, uwielbiam pokoje, w których mam satysfakcję z wyjścia 5 minut przed czasem, ale z drugiej strony jest niedosyt, bo ja bym mogła tam siedzieć godzinami i rozkminiać Wasze zagadki 😉 Rzeszów pozdrawia i na pewno wrócimy po więcej 😎❤️

 • Escape room Count Dracula

  Count Dracula
  Lock Ness Strefa Zagadek
  Rzeszów

  Upiorrrny wieczór

  08.12.2018 | visit date: 07.12.2018

  Wrażenia nieziemskie! Wszystko w Lock Ness było na TAK: tematyka, wystrój, klimat, zagadki, nieoczekiwane rozwiązania. Poziom rzeczywiście był zaawansowany, co tylko dodawało mobilizacji, a satysfakcja wyjścia przed czasem jest niesamowita! Chciało by się tu wrócić raz po raz, bo takich emocji chce się po prostu więcej. Dziękujemy za świetny wieczór, a my ze swojej strony, jako już weterani, możemy śmiało ocenić ten Escape Room jako jeden z lepszych w Rzeszowie :-).

 • Escape room Szpital Psychicznie Chory

  Szpital Psychicznie Chory
  Exitmania Escape Room Rzeszów
  Rzeszów

  Ześwirowani

  27.11.2018 | visit date: 17.11.2018

  Pokój bardzo klimatyczny, podobał mi się wystrój i złowrogi nastrój w nim panujący. Było tam wszystko co powinno znaleźć się w pokoju szpitala psychiatrycznego, bez zbędnych szczegółów. Zagadki dość trudne, niestandardowe, bez podpowiedzi ciężko byłoby na nie wpaść. Ale w końcu wymyślił je czlowiek, który był chory, a ja mam wrażenie, że po przygodzie w tym pokoju również zaczyna być coś ze mną nie tak :D. Obsługa bardzo miła, wszystko na plus.

 • Escape room Rzeszowski Skarb Narodów

  Rzeszowski Skarb Narodów
  Share_Lock
  Rzeszów

  Wielkie wow!!!

  10.11.2018 | visit date: 10.11.2018

  Niesamowita przygoda, naprawdę poczułam się, jak poszukiwacz skarbów! Nawet nie wiem co napisać, żeby nic nie zaspoilerować :). Także powiem tyle - każdy powinien iść i zobaczyć to na własne oczy! Świetne zagadki, dużo zaskoczeń i naprawdę znakomita zabawa. Do tego obsługa niezwykle sympatyczna i świetnie wprowadzająca w klimat. Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem! A największym dowodem na to jest to, że siedzimy teraz w domu i ciągle od paru godzin opowiadamy sobie o tych wrażeniach. Dziękujemy!

 • Escape room Chata Wiedźmy

  Chata Wiedźmy
  WydostanSie Escape Rooms
  Rzeszów

  Sabat w IV Noc Escape Roomów

  28.10.2018 | visit date: 26.10.2018

  Zacznę od plusów: ciekawe zagadki, duża pochwała za muzykę z mojego ukochanego filmu, fajny nastrój, aranżacja i klimat. Jedna zagadka sprawiła nam problem, ale po naprowadzeniu udało się ją rozwiązać. Ogólnie wrażenia świetne, z początku chaos, bo w pokoju bardzo dużo się dzieje i nie wiadomo od czego zacząć, ale to jest właśnie w tym fajne! Minusem jest zebranie towarzyskie w recepcji, które trochę psuło nam grę, głośne śmiechy czy uderzenia w drzwi dekoncentrowały nas i chwilami irytowały. Mała prośba do właścicieli, żeby takie spotkania urządzać po godzinach odwiedzin klientów, bo psuje to klimat i koncentrację. No i witanie na korytarzu, gdzie my stoimy zmoknięci w kurtkach, z torebkami (a dostajemy na korytarzu na wycieraczce instrukcje i do ręki krótkofalowki, które nie wiemy gdzie wlożyć, bo jesteśmy w kurtkach) było troszkę niemiłe... Bo w środku na recepcji nie ma miejsca dla klienta, bo są znajomi... Ogólnie pokój na plus, tylko organizacja kiepska.

 • Escape room The Ring

  The Ring
  Maze Kraków
  Kraków

  Upiorrrrrne urrrodziny z Samarą!

  26.10.2018 | visit date: 20.10.2018

  Nie-sa-mo-wi-te wrażenia! Wielki szacun za stworzenie tak upiornego (w dobrym tego słowa znaczeniu) pokoju. Obłędny klimat, świetne zagadki, dużo zaskoczeń i przede wszystkim mnóstwo strachu! Wielkie podziękowania dla ekipy za ściągnięcie Samary specjalnie na ten urodzinowy wypad. Bez niej nie byłoby tego klimatu, także polecam wszystkim wersję z aktorką. Zaraz.. Jaką aktorką?! To nie aktorka, to prawdziwa Samara, która do dzisiaj śni mi się po nocach! Minął już tydzień, a cała nasza ekipa nadal w emocjach. Aż chce się wrócić i jeszcze raz paść ofiarą klątwy The Ring... :) dziękujemy!

 • Escape room Laboratorium Tesli

  Laboratorium Tesli
  Portal Secret
  Rzeszów

  Ge-nia-lny!

  21.03.2017 | visit date: 17.03.2017

  Miałam przyjemność testować ten pokój, kiedy był jeszcze w fazie przygotowania. Śmiało mogę napisać więc jedno - w takim pokoju jeszcze nie byłam,bo nie ma po prostu takiego drugiego. Tematyka - obłęd. Zagadki - magia. Podziwiam twórców pokoju za zorganizowanie tak starannego i niespotykanego miejsca, które gwarantuje świetną zabawę i niezapomniane wrażenia! A jednocześnie można też dowiedzieć sie mnóstwa ciekawych rzeczy... ?

View more reviews: 1 2