Sylwia Ł.
 • Escape room Koszmar

  Koszmar
  WALKOUT
  Gdynia

  Polecam

  26.02.2019 | visit date: 20.02.2019

  Zagadki fajnie wyważone, był chyba każdy rodzaj ;) zarówno przeszukiwanie, jak i zagadki manualne i eletroniczne. Pokój trudny nie był, ale wiadomo, że czasem na najprostszych zagadkach się człowiek zatnie.

 • Escape room Conquest of Space

  Conquest of Space
  No Escape
  Gdańsk

  Misja podwójnie zakończona sukcesem

  11.02.2019 | visit date: 07.02.2019

  Nie wiedząc jak bardzo trudny będzie trudny poziom, na początek wybraliśmy łatwiejszą wersję pokoju ;) Jednym słowem: ŁAŁ! Oryginalne zagadki, które sprawiły nam bardzo dużo frajdy oraz dobrze oddany klimat pokoju, sprawiły że postanowiliśmy zagrać jeszcze raz, tym razem na trudniejszym poziomie. Na szczęście nikt po nas nie miał rezerwacji, więc mogliśmy bardzo szybko przejść do działania :) Trudniejsza wersja tematycznie (ale nadal w temacie kosmosu) trochę się różniła od łatwiejszej, co powoduje, że warto rozegrać oba scenariusze. Zagadki były równie oryginalne i satysfakcjonujące jak w łatwiejszej wersji. Jak dla mnie ten pokój aspiruje do trójmiejskiej czołówki!

 • Escape room Pułapka Szeryfa

  Pułapka Szeryfa
  Escape Gdańsk
  Gdańsk

  Zdecydowanie polecam

  24.08.2018 | visit date: 23.08.2018

  Trochę elektroniki, trochę klasycznych zagadek i trochę przeszukiwania - ogólnie fajnie wyważony pokój. Duży plus za stare meble i inne elementy wystroju. Pokój jest dosyć łatwy, jak najbardziej nadaje się dla grup początkujących.

  p.s. Pomyślcie nad ścianami i sufitem, może jakieś deski albo klimatyczna tapeta? :)

 • Escape room Rytuał - Historia prawdziwa

  Rytuał - Historia prawdziwa
  Questrooms
  Sopot

  Koszmar

  29.06.2018 | visit date: 28.06.2018

  Koszmarny pokój (przecież nie napiszę, że przyjemny :P). Osobiście w pewnym momencie miałam już ochotę jak najszybciej wyjść... Nie lubię horrorów, a muzyka wprowadzała duży niepokój. Także klimat odwzorowany idealnie :)
  A jeśli chodzi o zagadki, to przyjemnie się je rozwiązywało. Współpraca członków zespołu obowiązkowa. Pokój obowiązkowo należy odwiedzić.

 • Escape room The Moonshiner

  The Moonshiner
  Zorkout Escape Rooms
  Gdańsk

  Dużo szukania

  29.06.2018 | visit date: 10.06.2018

  Dziwię się, że ten pokój ma aż tak wysoką ocenę, miałam okazję być w wielu lepszych pokojach w Gdańsku. Bardzo dużo upierdliwego szukania. Jeśli lubicie wywracać wszystko do góry nogami, to takim zespołom polecam. Obsługa się dziwi, że zespoły rozmontowują nawet dekoracje (my nie :P), ale skoro trzeba szukać, no to trzeba szukać wszędzie. Podczas naszej wizyty jedna zagadka nie była w pełni sprawna i została zastąpiona w fatalny sposób (coś w stylu, że obejrzenie mebla nie wystarczy, trzeba go jeszcze zacząć rozbierać...). Mam nadzieję, że po powrocie do pierwotnej wersji jest z tą zagadką dużo lepiej. O ile 2/3 pokoju zostało zrobione z pomysłem i klimatem, to mam wrażenie, że na pozostałą część zabrakło inwencji i po prostu wstawiono losowe meble do pustego pokoju. Z zagadkami bywało różnie, niektóre z pomysłem, a niektóre okropne i bez sensu i żadnego związku z tematem pokoju.

  Answer Zorkout Escape Rooms

  Pokój lepszy czy gorszy to odczucie subiektywne, nie mające żadnej wagi wśród wystawianych opinii - to w odniesieniu do tego, że była Pani w lepszych pokojach. Gra w escape room to jak seans w kinie - ma prawo się nie spodobać, choć większości właśnie się podoba - kwestia gustu, o którym nie dyskutuje się. Proszę uwierzyć, że nie trzeba wywracać niczego do góry nogami, żeby przejść pokój, oczywiście są grupy, które tak robią, ale to wprowadza tylko chaos, który z czasem przeszkadza i ogranicza graczy. Nie lubi Pani szukać, w porządku, są tacy którzy lubią i podoba im się to, ponownie kwestia gustu. Zapraszam do kontaktu w sprawie uszkodzonej zagadki, bo nie wiem dokładnie o czym Pani wspomina. Proszę pamiętać, że Bimbrownik nie jest uziemiony w lesie, może mieć różne dekoracje czy akcesorium, wystrój jego też może być obszerny, nie jest on ściśle określony w jakiś ramach. Jestem pod wrażeniem Pani otwartości, z frazami takie jak np "okropne" spotkałem się z pokojami, które miały ocenę może 5 w całej skali, jestem niewyobrażalnie ciekaw, która z moich zagadek jest dla Pani taka paskudna :) ??? Tego również chciałbym się od Pani dowiedzieć. Wracam do motywu przewodniego jakim jest sam Bimbrownik, temat pokoju jest bardzo elastyczny, pozwala on zainstalować różne zagadki, mechanizmy, zamki, bo Bimbrownik nie jest człowiekiem lasu pragnę przypomnieć, ma styczność z ludźmi, z miastem, z nowinkami ze świata, kwestia nielegalnego pędzenia bimbru jest odpowiedzią dlaczego robi on to w ukryciu, w lesie, skryty przed władzą. Więc zagadki są związane z tematem pokoju, bo bimbrownik nie był człowiekiem ograniczonym nawet w najmniejszym stopniu i zagadki, które skrył u siebie w chacie są adekwatne do tematyki pokoju, choć i tak większość z nich bardzo pasuje do całokształtu. Ja bardzo szanuje konstruktywną krytykę, ale tu za wiele jej nie doświadczyłem, napisała Pani tylko co się Pani nie podobało i przytoczę ponownie słowa z pierwszego mojego wersu, że to Pani odczucia subiektywne, leżące w Pani guście, ale proszę nie pisać, że mam u siebie w pokoju jakieś rzeczy czy zagadki, które są "okropne", nie waży w ogóle Pani słów, a dzieli się z nimi na forum, to jest OKROPNE. Opinia powinna mieć wagę, treść i być wiarygodna choć trochę, by kolejny gracz mógł się nią posiłkować, a tak dowie się tylko o tym co się Pani nie spodobało. Proszę następnym razem powiedzieć nam co się Pani nie podoba, a w opinii napisać coś co się przyda przyszłym graczom i będą mogli łatwiej zdecydować, który pokój wybrać, coś co ich ukierunkuje przy wyborze. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)

 • Escape room NAUTILUS: The Underwater Adventure

  NAUTILUS: The Underwater Adventure
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Dopłyneliśmy

  14.05.2018 | visit date: 06.05.2018

  Pokój jest dosyć trudny, już na samym początku można trochę utknąć.
  Klimat powala - łódź kapitana Nemo z prawdziwego zdarzenia :)
  Jednak mimo wszystko osobiście bardziej podobała mi się Legenda Miecza ;)

  p.s. Bydgoszcz chyba lubi makiety :D Trzeci pokój w tym mieście i trzecia makieta. W Trójmieście póki co jeszcze się z makietą nie spotkałam, a szkoda, bo to zagadki z makietami są bardzo fajne :)

 • Escape room Na Dzikim Zachodzie

  Na Dzikim Zachodzie
  Element
  Bydgoszcz

  Stary, dobry western

  06.05.2018 | visit date: 05.05.2018

  Zagadki logiczne i przyjemne. Dobrze jest jeszcze przed wejściem posłuchać MG, aby nie tracić czasu na niepotrzebne kombinacje ;) Moment włamania do banku bombowy!

 • Escape room Pokój Czarnego Pana

  Pokój Czarnego Pana
  Find The Key
  Grudziądz

  Pod wrażeniem

  06.05.2018 | visit date: 04.05.2018

  Pokój zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. Jak dla mnie, jest to na tę chwilę mój numer dwa, tuż po bydgoskiej Legendzie Miecza. Pokój dopracowany, bardzo klimatyczny. Z dużą przyjemnością rozwiązywaliśmy kolejne zagadki. Na koniec można miło pogawędzić z MG :)
  p.s. Jeśli nie jesteście z Grudziądza, to koniecznie podpytajcie MG o lokalny zakład cukierniczy, bo to jest druga rzecz dla której warto odwiedzić to miasto ;)

 • Escape room Sala Przesłuchań

  Sala Przesłuchań
  Escape Time
  Gdańsk

  Trudny pokój

  14.03.2018 | visit date: 01.02.2018

  Jest to rzeczywiście trudny pokój. Zdecydowanie jest to pokój dla doświadczonych ekip. Ze sporą częścią zagadek sie uporaliśmy, ale niektóre dały nam popalić ;) Klimat jak najbardziej odpowiada sali przesłuchań.

 • Escape room Ale Cyrk!

  Ale Cyrk!
  Escape Time
  Gdańsk

  Robi wrażenie

  11.01.2018 | visit date: 08.09.2017

  Trochę czasu już minęło od wizyty w tym pokoju, a jakoś umknęło mi ocenienie go. Zastosowane rozwiązania robily wrażenie, zagadki były nieszablonowe i zaskakujące. Dobrze, że mieliśmy w zespole jedną niższa osobę ;) Udało się również stworzyć cyrkowy klimat. Jak najbardziej polecam ten pokój.

View more reviews: 1 2 3 4