Sylwia Ł.

Sylwia Ł.

Lubię sobie uciec od czasu do czasu...

51 Visited

1 Planned

Navigator

108 Points

100
108 pts
150

All reviews

Escape room Koszmar
Koszmar

Polecam

2/26/19 | visit date: 2/20/19

Sylwia Ł. 37 reviews

Zagadki fajnie wyważone, był chyba każdy rodzaj ;) zarówno przeszukiwanie, jak i zagadki manualne i eletroniczne. Pokój trudny nie był, ale wiadomo, że czasem na najprostszych zagadkach się człowiek zatnie.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Conquest of Space
Conquest of Space

Misja podwójnie zakończona sukcesem

2/11/19 | visit date: 2/7/19

Sylwia Ł. 37 reviews

Nie wiedząc jak bardzo trudny będzie trudny poziom, na początek wybraliśmy łatwiejszą wersję pokoju ;) Jednym słowem: ŁAŁ! Oryginalne zagadki, które sprawiły nam bardzo dużo frajdy oraz dobrze oddany klimat pokoju, sprawiły że postanowiliśmy zagrać jeszcze raz, tym razem na trudniejszym poziomie. Na szczęście nikt po nas nie miał rezerwacji, więc mogliśmy bardzo szybko przejść do działania :) Trudniejsza wersja tematycznie (ale nadal w temacie kosmosu) trochę się różniła od łatwiejszej, co powoduje, że warto rozegrać oba scenariusze. Zagadki były równie oryginalne i satysfakcjonujące jak w łatwiejszej wersji. Jak dla mnie ten pokój aspiruje do trójmiejskiej czołówki!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Escape room Pułapka Szeryfa
Pułapka Szeryfa

Zdecydowanie polecam

8/24/18 | visit date: 8/23/18

Sylwia Ł. 37 reviews

Trochę elektroniki, trochę klasycznych zagadek i trochę przeszukiwania - ogólnie fajnie wyważony pokój. Duży plus za stare meble i inne elementy wystroju. Pokój jest dosyć łatwy, jak najbardziej nadaje się dla grup początkujących.

p.s. Pomyślcie nad ścianami i sufitem, może jakieś deski albo klimatyczna tapeta? :)

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy

Escape room Rytuał - Historia prawdziwa
Rytuał - Historia prawdziwa

Koszmar

6/29/18 | visit date: 6/28/18

Sylwia Ł. 37 reviews

Koszmarny pokój (przecież nie napiszę, że przyjemny :P). Osobiście w pewnym momencie miałam już ochotę jak najszybciej wyjść... Nie lubię horrorów, a muzyka wprowadzała duży niepokój. Także klimat odwzorowany idealnie :)
A jeśli chodzi o zagadki, to przyjemnie się je rozwiązywało. Współpraca członków zespołu obowiązkowa. Pokój obowiązkowo należy odwiedzić.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room The Moonshiner
The Moonshiner

Dużo szukania

6/29/18 | visit date: 6/10/18

Archival rating

Sylwia Ł. 37 reviews

Dziwię się, że ten pokój ma aż tak wysoką ocenę, miałam okazję być w wielu lepszych pokojach w Gdańsku. Bardzo dużo upierdliwego szukania. Jeśli lubicie wywracać wszystko do góry nogami, to takim zespołom polecam. Obsługa się dziwi, że zespoły rozmontowują nawet dekoracje (my nie :P), ale skoro trzeba szukać, no to trzeba szukać wszędzie. Podczas naszej wizyty jedna zagadka nie była w pełni sprawna i została zastąpiona w fatalny sposób (coś w stylu, że obejrzenie mebla nie wystarczy, trzeba go jeszcze zacząć rozbierać...). Mam nadzieję, że po powrocie do pierwotnej wersji jest z tą zagadką dużo lepiej. O ile 2/3 pokoju zostało zrobione z pomysłem i klimatem, to mam wrażenie, że na pozostałą część zabrakło inwencji i po prostu wstawiono losowe meble do pustego pokoju. Z zagadkami bywało różnie, niektóre z pomysłem, a niektóre okropne i bez sensu i żadnego związku z tematem pokoju.

Overall rating: 7/10

Customer service: 8/10

Interior: 7/10

Difficulty: Medium

Answer of company Zorkout Escape Rooms

Pokój lepszy czy gorszy to odczucie subiektywne, nie mające żadnej wagi wśród wystawianych opinii - to w odniesieniu do tego, że była Pani w lepszych pokojach. Gra w escape room to jak seans w kinie - ma prawo się nie spodobać, choć większości właśnie się podoba - kwestia gustu, o którym nie dyskutuje się. Proszę uwierzyć, że nie trzeba wywracać niczego do góry nogami, żeby przejść pokój, oczywiście są grupy, które tak robią, ale to wprowadza tylko chaos, który z czasem przeszkadza i ogranicza graczy. Nie lubi Pani szukać, w porządku, są tacy którzy lubią i podoba im się to, ponownie kwestia gustu. Zapraszam do kontaktu w sprawie uszkodzonej zagadki, bo nie wiem dokładnie o czym Pani wspomina. Proszę pamiętać, że Bimbrownik nie jest uziemiony w lesie, może mieć różne dekoracje czy akcesorium, wystrój jego też może być obszerny, nie jest on ściśle określony w jakiś ramach. Jestem pod wrażeniem Pani otwartości, z frazami takie jak np "okropne" spotkałem się z pokojami, które miały ocenę może 5 w całej skali, jestem niewyobrażalnie ciekaw, która z moich zagadek jest dla Pani taka paskudna :) ??? Tego również chciałbym się od Pani dowiedzieć. Wracam do motywu przewodniego jakim jest sam Bimbrownik, temat pokoju jest bardzo elastyczny, pozwala on zainstalować różne zagadki, mechanizmy, zamki, bo Bimbrownik nie jest człowiekiem lasu pragnę przypomnieć, ma styczność z ludźmi, z miastem, z nowinkami ze świata, kwestia nielegalnego pędzenia bimbru jest odpowiedzią dlaczego robi on to w ukryciu, w lesie, skryty przed władzą. Więc zagadki są związane z tematem pokoju, bo bimbrownik nie był człowiekiem ograniczonym nawet w najmniejszym stopniu i zagadki, które skrył u siebie w chacie są adekwatne do tematyki pokoju, choć i tak większość z nich bardzo pasuje do całokształtu. Ja bardzo szanuje konstruktywną krytykę, ale tu za wiele jej nie doświadczyłem, napisała Pani tylko co się Pani nie podobało i przytoczę ponownie słowa z pierwszego mojego wersu, że to Pani odczucia subiektywne, leżące w Pani guście, ale proszę nie pisać, że mam u siebie w pokoju jakieś rzeczy czy zagadki, które są "okropne", nie waży w ogóle Pani słów, a dzieli się z nimi na forum, to jest OKROPNE. Opinia powinna mieć wagę, treść i być wiarygodna choć trochę, by kolejny gracz mógł się nią posiłkować, a tak dowie się tylko o tym co się Pani nie spodobało. Proszę następnym razem powiedzieć nam co się Pani nie podoba, a w opinii napisać coś co się przyda przyszłym graczom i będą mogli łatwiej zdecydować, który pokój wybrać, coś co ich ukierunkuje przy wyborze. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)

Escape room NAUTILUS: The Underwater Adventure
NAUTILUS: The Underwater Adventure

Dopłyneliśmy

5/14/18 | visit date: 5/6/18

Sylwia Ł. 37 reviews

Pokój jest dosyć trudny, już na samym początku można trochę utknąć.
Klimat powala - łódź kapitana Nemo z prawdziwego zdarzenia :)
Jednak mimo wszystko osobiście bardziej podobała mi się Legenda Miecza ;)

p.s. Bydgoszcz chyba lubi makiety :D Trzeci pokój w tym mieście i trzecia makieta. W Trójmieście póki co jeszcze się z makietą nie spotkałam, a szkoda, bo to zagadki z makietami są bardzo fajne :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Escape room Na Dzikim Zachodzie
Na Dzikim Zachodzie

Stary, dobry western

5/6/18 | visit date: 5/5/18

Sylwia Ł. 37 reviews

Zagadki logiczne i przyjemne. Dobrze jest jeszcze przed wejściem posłuchać MG, aby nie tracić czasu na niepotrzebne kombinacje ;) Moment włamania do banku bombowy!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Escape room Pokój Czarnego Pana
Pokój Czarnego Pana

Pod wrażeniem

5/6/18 | visit date: 5/4/18

Sylwia Ł. 37 reviews

Pokój zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. Jak dla mnie, jest to na tę chwilę mój numer dwa, tuż po bydgoskiej Legendzie Miecza. Pokój dopracowany, bardzo klimatyczny. Z dużą przyjemnością rozwiązywaliśmy kolejne zagadki. Na koniec można miło pogawędzić z MG :)
p.s. Jeśli nie jesteście z Grudziądza, to koniecznie podpytajcie MG o lokalny zakład cukierniczy, bo to jest druga rzecz dla której warto odwiedzić to miasto ;)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Sala Przesłuchań
Sala Przesłuchań

Trudny pokój

3/14/18 | visit date: 2/1/18

Sylwia Ł. 37 reviews

Jest to rzeczywiście trudny pokój. Zdecydowanie jest to pokój dla doświadczonych ekip. Ze sporą częścią zagadek sie uporaliśmy, ale niektóre dały nam popalić ;) Klimat jak najbardziej odpowiada sali przesłuchań.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Very hard

Escape room Ale Cyrk!
Ale Cyrk!

Robi wrażenie

1/11/18 | visit date: 9/8/17

Sylwia Ł. 37 reviews

Trochę czasu już minęło od wizyty w tym pokoju, a jakoś umknęło mi ocenienie go. Zastosowane rozwiązania robily wrażenie, zagadki były nieszablonowe i zaskakujące. Dobrze, że mieliśmy w zespole jedną niższa osobę ;) Udało się również stworzyć cyrkowy klimat. Jak najbardziej polecam ten pokój.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Show next