Hinata07
 • Escape room Prosektorium

  Prosektorium
  Secret Room - Brain Code
  Wrocław

  Trusted review

  Powrót do zagadek

  14.10.2019 | visit date: 08.10.2019

  Po długiej przerwie w rozwiązywaniu zagadek postanowiliśmy wybrać firmę od której cała ta przygoda się zaczęła. Nie zawiedliśmy się. Cały pokój przepełniony masą zagadek za każdym razem zaskakiwał czym innym. Po opiniach spodziewaliśmy się trochę więcej grozy, ale nie było wcale tak strasznie :) no może momentami... xD. Mistrz Gry świetnie wypełnił swoje zadanie i w momentach wahania dobrze naprowadzał na dalsze etapy rozgrywki. Pokój zostaje na długo w pamięci i polecam dla grup, które jakieś doświadczenie z ER już mają.

 • Escape room VAULT

  VAULT
  Piwnica Quest
  Wrocław

  Dawno sie tak nie bawilam :)

  22.07.2018 | visit date: 22.07.2018

  Super pokój. Dosc nietypowy, poniewaz zamiast wydostac sie, naszym zadaniem jest kradziez pewnego cennego przedmiotu. Zagadki skladaja sie w logiczna calosc. Caly pokoj udalo sie przejsc bez podpowiedzi takze trudny nie jest. Polecam wszystkim. Mimo ze to byl moj 6 juz chyba pokoj, bawilam sie swietnie :)

 • Escape room Komisariat

  Komisariat
  LetMeOut
  Wrocław

  W ostateczności

  28.02.2017 | visit date: 27.02.2017

  Pani z obsługi miła, jednak trochę znużona swoją pracą. Zagadki nie były trudne i miały w sobie liniowość. Porównując jednak moje przygody z innymi pokojami ten jak na razie był najgorszy. Ekipa z LetMeOut powinna wyglądnąć trochę na zewnątrz i zobaczyć jak to jest w innych pokojach. Brak elementu zaskoczenia (Pani otworzyła nam pokój, właźcie i róbcie co chcecie), brak jakiegokolwiek wprowadzenia do pokoju co zawsze dodaje jakiegoś nastroju, żeby wczuć się w historie. Co do podpowiedzi, to zazwyczaj jest tak, że obsługa obserwuje poczynania w pokoju cały czas i wie co w danym momencie podpowiedzieć. Tutaj tego nie było, Pani musiała się nas dopytywać co do tej pory zrobiliśmy.. Podsumowując na pierwszy raz ok, ale jeśli macie możliwość to nie psujcie sobie wrażenia w LetMeOut i wybierzcie firmę, która zna się na rzeczy.

 • Escape room Utrata Pamięci

  Utrata Pamięci
  Time Of Mysteries
  Wrocław

  Trusted review

  Super!

  25.02.2017 | visit date: 24.02.2017

  Kolejny pokoj do kolekcji! Nawet udalo zmiescic sie w czasie :) Zdecydowanie polecam dla poczatkujacych i nie tylko. Pokoj ma swoj klimat i historie w ktora zaglebiamy sie coraz bardziej.

 • Escape room Midnight Killer MK II

  Midnight Killer MK II
  Piwnica Quest
  Wrocław

  Zdecydowanie dla doświadczonych (min 10 pokoi :P)

  18.02.2017 | visit date: 16.02.2017

  Trochę przeliczyłam się myśląc, że po dwóch pokojach dam rade przejść Midnight Killera. Klimat naprawdę super i polecam, ale grupom które naprawdę mają już spore doświadczenie za sobą. Obsługa super i bardzo cierpliwa, bo poczekali na nas mimo że byliśmy rekordzistami i najdłużej przechodziliśmy ten pokój. Proponuję nie sugerować się ocenami trudności, bo mój poprzedni pokój z którego wyszłam był oceniany o wiele trudniej niż ten, co nie było prawdą. Masz 10 i więcej pokoi możesz próbować, wcześniej raczej nie polecam bo traci się zabawę kiedy zbyt często bierze się podpowiedzi.

 • Escape room Tajemnica złotego pociągu

  Tajemnica złotego pociągu
  The Grand Escape - Escape Room Wałbrzych
  Wałbrzych

  Trusted review

  Pokój historyczny? Czemu nie :D

  16.11.2016 | visit date: 13.11.2016

  Po tym "historyczny" trochę zastanawiałam się czy warto tam iść. Miałam już swój maleńki bagaż doświadczeń z pokoju o bardziej mrocznym klimacie i bałam się, że będzie to troszkę nudne. Jak bardzo się myliłam! Pokój zaskakiwał mnie z każdą kolejną zagadką. Byłam pod wrażeniem jak wiele tajemnic może się w nim kryć. Z niecierpliwością czekam na kolejną odsłonę ich pokoju :)

 • Escape room Więzienie

  Więzienie
  Secret Room - Brain Code
  Wrocław

  Super! ;)

  10.11.2016 | visit date: 10.11.2016

  Jak na pierwszy raz jednak bylo ciezko. Mimo uplywu 60 min mili Panowie pozwolili nam dokonczyc rozgrywke ;) Zdecydowanie polecam!