beras77
 • Escape room Statek kosmiczny - Kamień akumulacyjny

  Statek kosmiczny - Kamień akumulacyjny
  Secreto
  Kraków

  Kosmicznym klimat:)

  17.02.2020 | visit date: 16.02.2020

  Pokój zdecydowanie robi estetycznie duże wrażenie. Co prawda wchodzący mogą poczuć się lekko otepiali bo nie do końca wiadomo jak zacząć, ale potem zaczyna sie składać:) W 2 osoby bylo dużo pracy i niestery zagadki czysto matematyczne to przeszkadzacze dla nas, co spowodowało ze wyszliśmy po czasie. Pewne elementy też troszkę nie działały, ale poradzilismy sobie manualnie. Ale i tak warto było spróbować:) polecam

 • Escape room Starożytna świątynia - Wynalazek przeszłości

  Starożytna świątynia - Wynalazek przeszłości
  Secreto
  Kraków

  Świetne doświadczanie:)))

  17.02.2020 | visit date: 16.02.2020

  Pokój robi wrażenie od samego początku, spodobało mi sie głównie: przestrzennosc i czystość, o co coraz ciężej w ER niestety. Dla 2 osób zagadek było dużo, ale udało sie uciec 2 minuty przed czasem:) Zmiana charakteru etapów er, muzyka i estetyka wykonania stawia ten pokoj na wysokiej pozycji. Efekt wow tez się znalazł:) polecam

 • Escape room Prezydent

  Prezydent
  Tkalnia Zagadek
  Łódź

  Diament zdobyty;)

  19.01.2020 | visit date: 18.01.2020

  Pokój zdecydowanie w naszym klimacie. Zagadki do pomyślenia, ale w miarę spójne przez co łatwiej było się wczuć w fabułę. Zagadki różne, każdy cos sobie znajdzie
  Szkoda, ze jedna rzecz nie zadziałała, ale obsługa naprawila złe wrażenie:) Szacun dla mistrzyni gry bo pomimo dużej ilości grup dali radę zadbać o wszystko:) polecam

 • Escape room Reaktor

  Reaktor
  Tkalnia Zagadek
  Łódź

  Wybuch reaktora...

  18.01.2020 | visit date: 18.01.2020

  Pokój ciekawy, na pewno zaawansowany technicznie mimo iz już nie jest najmlodszy. Co prawda dosc skomplikowany jak na 2 osoby, sporo do kombinowania na małej przestrzeni. Zabrakło moze efektu woow i wyczucia logiki twórców, ale warto skorzystać :)

 • Escape room Dwa Oblicza Klauna

  Dwa Oblicza Klauna
  Fabryka Czasu
  Bydgoszcz

  Out of ranking review

  Klauny są wśród nas:)

  28.12.2019 | visit date: 27.12.2019

  Fabryka ma zdecydowanie klimatyczne pokoje, ten również, mimo że słabszy od reszty. Na start plus za fantastyczną obsługę, ktora o nas nie zapominała, mimo że jedna osoba z ekipy wolałaby być niezauważana 😁😁 Dużo śmiechu dzięki temu było:) Zagadki pasujące do tematyki, nie za trudne. Minus jednak ogromny, a szkoda, za zużycie pokoju, jego wystroju. Estetyka wykonania elementów gry zawiodła mnie:/ A mam porównanie... Ale ocena wysoka, wlaśnie za obsługę:)

 • Escape room Wioska Smerfów

  Wioska Smerfów
  HURRY UP
  Wrocław

  Smerfna zabawa:)

  26.12.2019 | visit date: 22.12.2019

  Świetnie dopracowany pokój, fajne rozwiązania, bardzo łatwy ale dla 2 osób jednak angażujący różne zmysły. Może trochę za mały, ale przestrzeń wykorzystana w 100%;) Polecam dzieciakom ale nie tylko!

 • Escape room Lokator

  Lokator
  SkillHill
  Warszawa

  Wybuchowy lokator!

  20.10.2019 | visit date: 20.10.2019

  Pokój bardzooo wymagający, gdyż jest dużo do zrobienia. Zagadki różnorodne i to mocno, co jest ogromnym plusem! Łamigłowki nie łączyły się jakoś specjalnie fabularnie, ale ostatecznie bardziej nam zależy na dobrej zabawie. I tu ona była. Pokój dość prosty, bo wyszliśmy w 69/90min. Jedynie co w naszym odczuciu jest dużym problemem to zużycie elementów gry, widać że najlepsze czasy mają za sobą...no i czystość. Wielki trup pająka, kurz... też nie zachęcają. Wiem, że powierzchnia niemała, ale można o to zadbać. Za to obniżam ocenę obsłudze, a szkoda. Polecam doświadczonym ekipom.

 • Escape room Korporacja

  Korporacja
  SkillHill
  Warszawa

  W niedzielę do pracy? A czemu nie!

  20.10.2019 | visit date: 20.10.2019

  Pokój prosty w wystroju, co pasowało do tematyki. Zagadek trochę było, każdy miał co robić. Niektóre pasujące do fabuły, inne mniej. Żeby odkryć logikę twórców było trzeba trochę pogłówkować, a nawet poprosić o pomoc. I nie ma to jak się dowiedzieć, że wręcz siedzisz na rozwiązaniu haha. Troszkę bym podniósł poziom estetyczny pokoju, ale tak to było fajnie;) Polecam być spostrzegawczym. Mistrz sympatyczny, przez kilka grup naraz zdarzyło mu się czegoś nie zamknąć, ale zaraz to naprawił więc wszystko ok.

 • Escape room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Byliśmy pasażerami...ale nie na gapę;)

  20.10.2019 | visit date: 20.10.2019

  Pokój, zgodnie z opiniami, ma realistyczny wygląd! Ogromny plus za efekty wizualne i dźwiękowe. Dziewczynie wręcz uruchomił się problem z błędnikiem;) Zagadki ciekawie pochowane, w klimacie. Jak już coś znajdziesz to są proste. Po 35/70min gdy wyszliśmy byliśmy zdziwieni, że to już. Wręcz szkoda, że tak szybko, bo było miło tam posiedzieć. Choć efektu wow innego niż ten po zdjęciu opasek nie było, to i tak polecam pokój!;)

 • Escape room Interactive 2.0

  Interactive 2.0
  Room Escape
  Warszawa

  Ciekawe doświadczenie..

  20.10.2019 | visit date: 19.10.2019

  Pokój rzeczywiście troszkę inny, ale to na plus. Co za przyjemność chodzić wciąż do podobnych;) Połowie ekipy podobała się bardziej, połowie mniej. Ale muszę docenić pomysły, wysoki poziom zaawansowania elektronicznego, ale też zagadkę [spojler] szczególnie:) Wymagana jest współpraca w grupie, to jest super. Pokój liniowy, wyszliśmy dosłownie moment po czasie, więc jest co robić w te 60min;) Polecam na sprawdzenie swoich predyspozycji do podboju kosmosu! Aha, plus za fajny wstęp!

View more reviews: 1 2 3 ... 19 20 21