majka45654
 • Escape room Zemsta

  Zemsta
  Maze in Mind
  Rybnik

  Zemsta

  02.03.2020 | visit date: 28.02.2020

  Wielka szkoda, że pokój został zamknięty, my zdążyliśmy na jego ostatnie dni. Chociaż przez pokój "przebiegliśmy", to pozostawił nam fantastyczne wrażenia. Zwarta fabuła, wiele zagadek do pokonania, brak wystrojowych zapychaczy, spora przestrzeń - wszystko co cenimy w escape roomach znaleźliśmy w Maze in Mind. Dzięki za wszystkie Wasze pokoje!

 • Escape room Syreni Śpiew

  Syreni Śpiew
  Fox O'clock
  Wrocław

  Syreni śpiew

  17.02.2020 | visit date: 16.02.2020

  Jako wielka fanka Harrego Pottera z czystym sercem mogę powiedzieć, że było naprawdę "potterowo". Muzyka, rekwizyty, zagadki - wszystko idealnie pasowało do tematyki. Wspaniałe miejsce dla wszystkich fanów serii. Niestety, chociaż pokój stary nie jest, to jest dosyć mocno podniszczony. W kilku miejscach przydałoby się odświeżenie i odnowienie przedmiotów.

 • Escape room Starożytna świątynia - Wynalazek przeszłości

  Starożytna świątynia - Wynalazek przeszłości
  Secreto
  Kraków

  Wynalazek przeszłości

  17.02.2020 | visit date: 25.01.2020

  Zabrakło mi trochę wypełnienia przestrzeni, w niektórych miejscach było jakby pustawo. Wydaje się jakby pomysłów na wystrój wystarczyło tylko na fragment pokoju. Zagadki nie były trudne, ani też wyjątkowo nowatorskie, ale w generalnym odczuciu bardzo miło spędziliśmy czas. Fajnie, że zagadki były elektroniczne i wszystkie sprawnie działały, bez opóźnień. Obsługa wesoła i uprzejma.

 • Escape room Lokalizacja

  Lokalizacja
  TickTack
  Gliwice

  Lokalizacja

  13.06.2019 | visit date: 08.06.2019

  Tego pokoju nie da się opisać słowami, trzeba po prostu pójść i przeżyć to samemu. To był mój najlepszy, największy, najładniejszy i najciekawszy pokój. Ogrom zagadek sprawia, że z pokoju na pewno wyjdziemy bardzo usatysfakcjonowani. Zasłużone miejsce w ścisłej czołówce polskich escape roomów!

 • Escape room Tajemnica Alchemika

  Tajemnica Alchemika
  Combinator Kraków
  Kraków

  Tajemnica Alchemika

  23.05.2019 | visit date: 21.05.2019

  W Tajemnicy Alchemika spotkałam najlepsze w mojej "karierze" [spojler], wielkie brawa! Natomiast jeżeli chodzi o całą resztę, to jestem szczerze zdziwiona, że jest to pokój aktualnie najlepszy w całym Krakowie. Zagadki były przyjemne, ale nie było w nich nic zaskakującego: przepisanie kodu z jednego miejsca do kłódki do ciekawych zajęć nie należy. Zaskoczył mnie brak muzyki, która była tylko przez pierwsze kilkanaście minut gry, resztę czasu spędziliśmy w ciszy. Także pod koniec gry mieliśmy wrażenie, że coś jest nie tak z elektroniką, niektóre mechanizmy uruchomiły się ponownie, choć zdecydowanie nie miało się to wtedy wydarzyć. Ogólnie jestem bardzo zdziwiona tym jak potoczyła się ta gra. Po tak dobrych komentarzach spodziewałam się lepszej zabawy i większego dopracowania mechanizmów rozgrywki.

 • Escape room Sekrety krasnoludów

  Sekrety krasnoludów
  Maze in Mind
  Rybnik

  Sekrety krasnoludów

  05.05.2019 | visit date: 26.04.2019

  Fantastyczne wprowadzenie, nigdzie się jeszcze z takim nie spotkałam. Chociaż zagadki były bardzo proste i nie wymagały specjalnego wytężania umysłu, to było ich tak dużo, że nie nudziłam się nawet przez chwilę. Wystrój super, każdy element idealnie wpisywał się w klimat pokoju. Cała elektronika działała bardzo sprawnie, co zawsze jest dla mnie dużym plusem. Bardzo, bardzo polecam.

 • Escape room Plague Doctor (STEAMPUNK)

  Plague Doctor (STEAMPUNK)
  "Funny Will" Kraków
  Kraków

  Doktor Dżumy

  30.03.2019 | visit date: 10.03.2019

  Wielkie WOW! Wystrój idealnie steampunkowy. Ciekawe zagadki, z których każda była dopieszczona i bardzo przemyślana - nie było żadnych zapychaczy czasu. Nie pogardzilibyśmy jedną lub dwoma zagadkami więcej, ponieważ udało nam się wyjść z pokoju bardzo szybko, co pozostawiło trochę niedosytu. Przemiła Pani z obsługi, widać, że lubi swoją pracę. Świetnie się bawiliśmy i bardzo ten pokój polecamy.

 • Escape room Hostel na Paharganju

  Hostel na Paharganju
  House of game
  Wrocław

  Hostel na Paharganju

  10.02.2019 | visit date: 05.02.2019

  Pokój wieloetapowy, naprawdę w klimacie Indii. Jest całkiem sporo zagadek do rozwiązania, część z nich wymaga dużej spostrzegawczości. Fajnie, że pokój jest mocno nieliniowy bo to powoduje, że nie ma przestojów w grze. Niestety w niektórych częściach pomieszczeń było zimno, mimo to bawiliśmy się świetnie.

 • Escape room Cicha Noc

  Cicha Noc
  DO NOT ENTER
  Rybnik

  Cicha noc

  04.01.2019 | visit date: 29.12.2018

  Po ciekawym wprowadzeniu, weszliśmy do pokoju i rzuciliśmy się w wir świątecznych przygotowań. Cały wystrój misternie przygotowany, daje dużo frajdy nawet po świętach. Pokój do trudnych nie należy, ale przyda się dużo spostrzegawczości. Udzielił nam się prawdziwie świąteczny klimat i świetnie się bawiliśmy! Czekamy na Wasz następny pokój :)

 • Escape room Curse of Maya Treasure

  Curse of Maya Treasure
  Exit19.pl
  Wrocław

  Klątwa Skarbu Majów

  23.12.2018 | visit date: 30.11.2018

  Wielkie wow! Wystrój fenomenalny. Dużo zagadek, każda przemyślana i ciekawa. Świetnie spędzony czas, jak w każdym pokoju tej firmy.

View more reviews: 1 2 3 4