Paulina Anna Pieńkowska
 • Escape room Kemping

  Kemping
  Adventure Hunters
  Warszawa

  Jedziemy na wycieczkę!

  13.09.2019 | visit date: 01.09.2019

  Jeden z lepszych ER w Warszawie. Nietypowy, zaskakujący. Klimat kempingu oddany w 100%. Rewelacyjna obsługa z dużym poczuciem humoru. Mimo, że pokój jest na 5 osób to w 6 bawiliśmy się świetnie! Zagadki nie są zbyt trudne, jednakże nie przeszkadza to w niczym. Polecam szczerze!

 • Escape room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  jedzie pociąg

  17.04.2019 | visit date: 07.04.2019

  Pokój niesamowity! Jeden z lepszych pokoi w jakich byłam. Klimat, wystrój przez pierwsze chwile gry nie pozwalał ruszyć się z miejsca przez jedno wielkie "wow" z naszej strony. Prawdą jest, że pokój uchodzi za jeden z najmniejszych z ER-ów. 2 osoby dadzą sobie radę na pewno, a 4 może być ciasnawo :) ale niekoniecznie ;)
  Obsługa godna polecenia i niejeden ER mógłby się na nich wzorować!

  Answer Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa

  Dzięki za wspaniałe emocje, które będziemy wspominać !

 • Escape room Saloon

  Saloon
  Team Exit - Pokoje zagadek -Escape Room 24
  Warszawa

  Dziki Zachód wita!

  21.01.2019 | visit date: 20.01.2019

  Pokój, który trzyma klimat dzikiego zachodu w 100%. Typowo matematyczny, dla osób które lubią też grzebać i przeglądać. Jest to pokój raczej dla osób, które już coś widziały ale zbyt dużego doświadczenia nie mają. Byliśmy w 3-osobowej grupie doświadczonych i bawiłyśmy się świetnie, mimo że dość szybko wyszłyśmy. Super obsługa!

 • Escape room Ekspedycja na Marsa

  Ekspedycja na Marsa
  Team Exit - Pokoje zagadek -Escape Room 24
  Warszawa

  Misja Mars!

  21.01.2019 | visit date: 21.01.2019

  Pokój bardzo fajny, z ciekawymi zagadkami. Obsługa przemiła, bardzo pomocna. Jak się wchodzi do pokoju to w pierwszej chwili brak euforii...dopiero jak zaczęłyśmy rozwiązywać zagadki wszystko się zmieniło. Zagadki mają nie co inny charakter niż w innych ER. Pokój jest bardziej nastawiony na logiczne myślenie. Poziom trudności średni/trudny - są dwie zagadki, które mogą wstrzymać :) I najważniejsze - na LockMe jest błąd...pokój zdecydowanie na 3 osoby, na pewno nie na 6.

 • Escape room Wojna Gangów

  Wojna Gangów
  Escape Room BANK
  Warszawa

  w obronie swojego

  10.12.2018 | visit date: 09.12.2018

  pokój odwiedziliśmy w pełnym składzie doświadczonych eskejpowiczów ;) no i niestety okazał się stanowczo za prosty i ze zbyt małą ilością zagadek....pokój dobrze trzyma klimat starej Pragi, gdzie niegdyś w niejednym miejscu były robione ciemne interesy. Pokój jest wg mnie dla osób początkujących, ewentualnie średnio zaawansowanych w składzie max 2-3 osoby. Nam poszło za łatwo i za szybko, stąd niedosyt. Jeśli lubicie ER w starym stylu to na pewno się spodoba

 • Escape room Lokator

  Lokator
  SkillHill
  Warszawa

  Trusted review

  Puk Puk, czy ktoś tam mieszka

  19.10.2018 | visit date: 18.10.2018

  Muszę przyznać, że po wizycie w SkillHill to pokój Lokator wydaje mi się najfajniejszy. Być może dlatego, że jest to szperanie po mieszkaniu. Jeśli ktoś nie lubi kłódek - uwaga, jest tam ich mnóstwo! Zagadki o różnym stopniu trudności. Pokój nie jest liniowy, przez co każde z nas mogło coś robić. Byliśmy w 3 osoby i uważam, że była to liczba idealna. Pokój polecam, ale raczej nie na wieczorne wizyty - ze względu na czas pokoju (1,5h) oraz ilość zagadek.

 • Escape room Tesla

  Tesla
  Tkalnia Zagadek
  Radom

  Archival rating

  Tyle czasu czekania na nowy pokój...i co?

  21.09.2018 | visit date: 11.09.2018

  .....i rewelacja! Po pokoju Testament, który był jednym z pierwszych w mojej karierze przyszedł czas na nowo otwartą Teslę. Po pierwszym pokoju oczekiwania były ogromne i zostały w pełni zaspokojone! Pokój jest ciekawy, inny niż większość pokoi w Warszawie. Rozwiązania są zaskakujące, ciekawe. Dla dzieciaków - nauka przez zabawę. Obsługa - jak zawsze doskonała. Pokój do łatwych nie należy, i raczej polecam dla dwóch osób.

 • Escape room Wrota Czasu - Tortuga

  Wrota Czasu - Tortuga
  TickTack
  Gliwice

  Ahaj przygodo!

  21.09.2018 | visit date: 19.08.2018

  Pokój od dawna był na naszej liście do odwiedzenia...szkoda tylko, że aż tyle zwlekaliśmy. Tortuga ze względu na sam pokój, jak i obsługę zasługuje na jak najwyższe miejsce w rankingu! Na sporo już odwiedzonych pokoi o klimacie pirackim ten okazał się najlepszy. Poziom zagadek dla grup, które już coś tam mają za sobą...doświadczeni też się nudzić nie będą. Spostrzegawczość bardzo mile widziana. polecam gorąco dla 4 osobowych grup.

 • Escape room Psychiatryk 2.0

  Psychiatryk 2.0
  Set Me Free
  Rybnik

  dusze potępione

  21.09.2018 | visit date: 19.08.2018

  Pokój na wstępie wygląda bardzo niepozornie, jednak im dalej tym robi się ciekawiej. Pokazuje on tylko jak na niewielkiej powierzchni można zrobić na prawdę złożony pokój. Do Psychiatryka trafiliśmy z polecenia i nie możemy żałować. Dla lubiących dreszczyk emocji koniecznie wersja dla osób o mocnych nerwach. Pokój ze względu na wielkość maksymalnie dla 3-4 osób. Poziom zagadek dla doświadczonych.

 • Escape room Moriarty sp. z o.o.

  Moriarty sp. z o.o.
  Quest Cage
  Katowice

  O tym jak zawstydziliśmy Sherlocka!

  14.09.2018 | visit date: 19.08.2018

  Będąc w Katowicach nie mogliśmy nie odwiedzić Moriarty! Pokój zasłużenie plasuje się na samym szczycie rankingu :) mimo, iż przez niego przemknęliśmy to jednak każda zagadka nas zachwyciła. A rozwiązanie rozbawiło! :D pokój dla grup średniozaawansowanych, nie więcej niż 4 osoby. Plus za brak liniowości. Ten pokój trzeba zaliczyć!

View more reviews: 1 2 3 ... 8 9 10