Julia G.

Julia G.

Hi, I'm Julia G.. I have visited 12 escape rooms. My favorite category is Adventure. I invite you to browse my profile. Follow me or write a message to talk about escape rooms.

12 Visited

0 Planned

Wanderer

35 Points

25
35 pts
50

All reviews

Escape room Dom Śmierci
Dom Śmierci

Satysfakcjonujące 2 h

10/13/19 | visit date: 10/13/19

Najfajniejsze w domu śmierci jest to, że mamy, aż 2 godziny na zabawę. Wreszcie poczułam się usatysfakcjonowana długością przebywania w escape roomie. Sam dom dość klimatyczny, zakurzony i z ciekawą historią. Zagadki raczej łatwe i średnio trudne, na rozwiązanie jednej na pewno sami byśmy nie wpadli. Jak dla mnie zagadki bardziej z typu znajdź i połącz, niżli takie typowo logiczne na kombinowanie. Generalnie bawiliśmy się dobrze, polecamy po zmroku, bo wówczas na pewno jeszcze + do klimatu.

Overall rating: 7/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Escape room Pogrzebani
Pogrzebani

Nie taki diabeł straszny

2/20/19 | visit date: 2/14/19

Do tego escape roomu podchodziłam bardzo sceptycznie widząc jak niewielu osobom udało się z niego wyjść przed czasem. Nie było jednak tak strasznie jak sądziłam. Najgorszy jest rozruch i skapowanie o co dokładnie w tym wszystkich chodzi (tutaj niestety traci się właśnie te potrzebne na końcu kilka minut), później wszystko przebiega sprawnie, a zagadki wcale nie są zbyt skomplikowane. Sukces zależy od komunikacji między partnerami. Obsługa super, klimat fajny, zagadki spójne i sensowne. Na koniec brakuje 5ciu minut, niemniej i tak czuję się usatysfakcjonowana.

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

Escape room NAZI GOLD
NAZI GOLD

Skarb odnaleziony!

11/11/18 | visit date: 11/11/18

Skarbem jest ten escape room, na tle innych pokoi, w których gościliśmy, wyróżnia się przede wszystkim spójnością zagadek z tematyką. Wszystko do siebie pasowało i tworzyło logiczną całość. Zagadki były dobrze przygotowane, przemyślane i co najważniejsze NIE liniowe. Niektóre bardzo łatwe, inne nieco trudniejsze, generalnie duży pozytyw. Mąż podwójnie szczęśliwy, bo raz tematyka to jego konik, a dwa wreszcie bez podpowiedzi. POLECAM!

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Wojna Gangów
Wojna Gangów

Kaaaboom

3/27/18 | visit date: 3/27/18

Przyzwoity pokój w motoryzacyjnym klimacie. Zagadki dość oryginalne i logiczne, kryjówki potrafią zaskoczyć, a sam motyw przewodni bardzo fajnie zgrany z historią, co dla nas jest akurat bardzo ważne. Obsługa przemiła, z przyjemnością wrócimy po otwarciu koleknego pokoju.

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

Escape room Szpital
Szpital

Zakluczenie

10/10/17 | visit date: 10/10/17

Pierwsza myśl po wyjściu z pokoju: "jak oni się nie gubią w tych wszystkich kłódkach i kluczykach?"- było tego na prawdę sporo.
Ogólne mam wrażenie, że klimat szpitala nie był aż tak odczuwalny, jak mogło by to być zrobione- ot pokoik , a w nim sporo szpitalnych gratów ustawionych dość randomowo. Na mnie wrażenia szpitalnego to nie zrobiło, jednakże same zagadki całkiem przyjemne. Kilka na spostrzegawczość, kilka na logikę, sporo na współpracę (za co duży plus). Minus za ingerencję obsługi w grę (podpowiedzi bez proszenia).

Overall rating: 7/10

Customer service: 8/10

Interior: 6/10

Difficulty: Medium

Escape room Chata Wiedźmy
Chata Wiedźmy

Klimat, klimat i ieszcze raz klimat!

4/18/17 | visit date: 4/18/17

Bardzo fajny, mroczny i dopracowany pokój. Zagadki bardzo na spostrzegawczość i współpracę, nie było ich jednak jakoś przesadnie dużo. Na samym zakończeniu idzie bardzo szybko, możnaby tam jeszcze jakieś drobne utrudnienie zrobić. Generalnie odgłosy, mrok i pajęczyny budują bardzo fajny klimat. Obsługa oczywiście wzorowa.

Klimat, klimat i ieszcze raz klimat!

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Joker
Joker

Wart odwiedzenia

2/25/17 | visit date: 2/17/17

Fajny pokój z zagadkami na logikę i kombinowanie, ciekawe i niespotykane nigdzie indziej kłódki plus dość ciężkie zagadki stawiają poprzeczkę wysoko wśród innych escape roomów ktore odwiedziliśy. Bardzo sympatyczna obsługa, jedyne czego mi brakowało to jakoeś tło fabularne.

Wart odwiedzenia

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Hard

Escape room Wyspa
Wyspa

Wyspa tysiąca tajemnic

12/6/16 | visit date: 12/6/16

Bardzo dobry pokój ma wysokim poziomie! Dużo zagadek logicznych, świetny wystrój i oczywiście obsługa pasjonująca się tematyką escape room- wszystko to stawia go na bardzo wysokim miejscu w moim osobistym rankingu. Czekamy na kolejny pokój tej ekipy, bo z przyjemnością do nich powrócimy

Wyspa tysiąca tajemnic

Overall rating: 10/10

Customer service: 9/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Escape room Zaginiona
Zaginiona

Lekki zawód

11/5/16 | visit date: 11/5/16

Przykro mi bardzo, ale po raz pierwszy nie jestem zadowolona z escape room i musi się to odbić na ocenie. Przykro mi, bo obsługa super, świetne wprowadzenie i ogólnie bardzo fajni ludzie. Jednak zagadki... Bardzo słabo. Liniowe prowadzenie, brak zagadek logicznych, w zasadzie gra to było bardziej szukanie kluczyków niż rozwiązywanie zagadek. Raz się zablokowaliśmy, ale po wyjściu wspolnie ustaliliśmy, że trochę brakowało logiki w tym momencie i równie dobrze mogło chodzić o cokolwiek w poszukiwaniu danego kodu do kłódki, a nie o to o co chodziło. Tak na prawdę to 5 osób zdecydowanie za dużo na ten pokój, wg mnie 3 to max no i poziom zagadek trochę kuleje. Klimat zamknięcia w piwnicy był i za to plus, jednak po ostatnim rewelacyjnym pokoju-więzieniu byliśmy lekko zdegustowani.

Overall rating: 6/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy

Escape room ShowShank
ShowShank

Rewelacja dla doświadczonych

10/9/16 | visit date: 10/9/16

Świetny klimat, bardzo miła obsługa, bardzo dużo zagadek, interakcji między graczami i główkowania. Dla mnie idealny! Najlepszy z dotychczasowych na których byliśmy. Polecam dośwuadczonym graczom, gdyż poziom trudności jest dość wysoki.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Page 1 of 2

Show next