And Peggy.
 • Escape room Stara Szafa

  Stara Szafa
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Szafa pełna tajemnic!

  05.02.2020 | visit date: 04.02.2020

  Na ten pokój czekaliśmy baaaardzo długo, więc i oczekiwania były ogromne. I nie zawiedliśmy się! Pokój jest przepięknie wykonany, a w miarę gry szczęka opadała nam coraz bardziej :D Na chwilę aż przerwaliśmy rozwiązywanie zagadek żeby po prostu pooglądać i nacieszyć się tą magiczną krainą :D Zagadki różnorodne i logiczne, idealnie wpasowane w klimat! We dwójkę wyszliśmy w 70 min bez podpowiedzi, cały czas było coś do roboty! Bardzo fajne wprowadzenie i zakończenie - super pomysł, dzięki któremu od samego początku jesteśmy wciągnięci w historię tajemnicy pana Ambrożego i do samego końca czuliśmy się jak prawdziwi dziennikarze :D
  Obsługa jak zawsze na najwyższym poziomie - po grze spędziliśmy jeszcze dobre półtorej godziny na rozmowach o escape roomach :) Widać, że właściciele to pasjonaci, którzy robią to z sercem, a których niestety już coraz mniej na rynku escape roomowym.
  Polecam wszystkim bardzo odwiedziny w Świecie Zagadek i odkrycie tajemnicy Starej Szafy :D

 • Escape room Tajemnica Władcy Nilu

  Tajemnica Władcy Nilu
  One Hour
  Bydgoszcz

  Tajemnica rozwiązana!

  03.01.2020 | visit date: 02.01.2020

  Och jak ja uwielbiam egipskie klimaty! Mimo kilku pokoi o podobnej tematyce już odwiedzonych, Tajemnica Władcy Nilu zaskakuje niektórymi rozwiązaniami. A wystrojem zachwyca! Zagadki bardzo różnorodne, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa super! Podsumowując - trzy razy tak! :D

 • Escape room Superheroom

  Superheroom
  Mr Lock Escape Room
  Bydgoszcz

  Supermoce wróciły!

  02.01.2020 | visit date: 02.01.2020

  Długo czekaliśmy żeby odwiedzić ten pokój i w końcu się udało! Już od samego początku wspaniały Mistrz Gry wprowadza w klimat rozgrywki, wielki plus za tak ogromne zaangażowanie! :)
  A potem jest już tylko lepiej - zagadek mnóstwo, wszystkie spójne, logiczne, płynnie przechodzące jedna w drugą, a do tego naszpikowane smaczkami dla fanów Marvela czy DC :) W dwie osoby mieliśmy pełne ręce roboty, ale udało nam się uciec 50 sekund przed końcem :)
  Polecamy wszystkim fanom Marvela ale i tym, którzy niekoniecznie się orientują w tym temacie - pokój jest tak zrobiony, że każdy powinien się w nim odnaleźć.
  Dziękujemy za super zabawę i czekamy na kolejny pokój :)

 • Escape room King Arthur`s Dungeons

  King Arthur`s Dungeons
  Exit19.pl
  Wrocław

  Wow.

  23.06.2019 | visit date: 23.06.2019

  Po wyjściu z pokoju mogłam powiedzieć tylko tyle. Totalnie skradł moje serce. Zagadek jest mnóstwo, wszystkie wpasowane w klimat rycersko-zamkowy. Bardzo fajne zakończenie, także w razie przestoju naprawdę warto wziąć podpowiedź żeby nic Was nie ominęło ;)
  Obsługa bardzo profesjonalna i bardzo sympatyczna, pozdrwiamy serdecznie Patryka ;)
  Zdecydowane must see! :D

 • Escape room Syreni Śpiew

  Syreni Śpiew
  Fox O'clock
  Wrocław

  Moje marzenie się spełniło...

  23.06.2019 | visit date: 23.06.2019

  ...wzięłam udział w Turnieju Trójmagicznym! :D Pokój jest przepiękny, nie wiem jak to inaczej opisać :) Wystrój mistrzowski, klimat oddany w 200%, ale u Fox O'clock to norma :) Zagadki różnorodne, nietypowe i wszystkie bardzo w klimacie. Jak zawsze u Foxów fabuła rewelacyjnie płynie, wszystko się klei i do siebie pasuje, takie pokoje lubimy najbardziej :D Obsługa jak zawsze daleko poza skalą oceniania :) dzięki za kolejne fantastyczne emocje! :)

 • Escape room Kuba Rozpruwacz

  Kuba Rozpruwacz
  GAME OVER Escape Rooms - Warszawa
  Warszawa

  Gdzie są zagadki?

  16.06.2019 | visit date: 15.06.2019

  Z wycieczką do nowej firmy Game Over czekaliśmy dosyć długo, ponieważ kosmiczne ceny nas odstraszały. W końcu udało się trafić na promocję i wybraliśmy się do "Kuby Rozpruwacza".
  Pokój wykonany jest ładnie, ale nie ma w nim żadnych efektów wow. Zagadek jest tu mało i raczej są bardzo proste, ale 2 z nich naszym zdaniem były mocno naciągane i nie do końca jasne. Do tego do jednej z nich dostaliśmy jeszcze bardziej niejasną podpowiedź, która nas zmyliła i przez to straciliśmy na nią jeszcze więcej czasu. Fabuła jest w miarę ok, ale wciąż dla nas niektóre jej elementy były niejasne. Generalnie wyszliśmy chwilę przed czasem, ale raczej mocno zawiedzeni. Tym bardziej, że ceny nawet po czerwcowej obniżce nie należą do najniższych - za te same pieniądze dostajemy pokoje z czołówki Polski, jak chociażby "W cieniu piramid".
  Pani z obsługi była bardzo miła, ale widać, że temat escape roomów jest dla właścicieli jeszcze czymś zupełnie nowym i nie do końca odkrytym.
  Reasumując, szkoda, że pokój, w który zostało włożone trochę pieniędzy, z dużym potencjałem, zawodzi ze względu na to, co w escape roomach najważniejsze - na zagadki.

 • Escape room Around the world in 80 days

  Around the world in 80 days
  Enigma Room
  Warszawa

  Rekord na Dzień Matki :D

  26.05.2019 | visit date: 26.05.2019

  Do escape roomów chodzimy nie po rekordy, wolimy raczej na spokojnie wszystko obejrzeć i nacieszyć się pokojem :) tym razem jednak poszło nam tak sprawnie, że po wyjściu usłyszeliśmy "gratulacje, pobiliście rekord!" :D Co nie ukrywam dało dodatkową satysfakcję :)
  Natomiast nie udałoby nam się to gdyby pokój nie był zrobiony bardzo logicznie, za co mega plus :) Zagadki różnorodne, mi najwięcej frajdy sprawiły te wymagające współpracy między członkami drużyny :) Fabuła się klei, wszystko działa jak trzeba, bardzo przyjemnie nam się grało :) Jedyny minusik to cena - myślę, że jest ciut za wysoka. Ale ogólnie polecam :)

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Brak mi słów!

  07.03.2019 | visit date: 07.03.2019

  Na ten pokój czekałam baaardzo długo. Po tych wszystkich zachwytach, których się nasłuchałam oczekiwania urosły już tak bardzo, że bałam się, że ciężko będzie im dorównać. A jednak! Pokój nawet przerósł te oczekiwania i wszystkie zachwyty! Wystrój jest nieziemski, zagadki logiczne i bardzo oryginalne, w tym kilka perełek, które skradły moje serce :D Do tego bardzo fajnie prowadzona, ciekawa fabuła i rewelacyjne zakończenie! Wciąż nie mogę wyjść z podziwu! Dzięki Wyjście Awaryjne, jak zawsze po wizycie u Was mam mega świetny humor! :D

 • Escape room Cela nr 4

  Cela nr 4
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Super!

  04.04.2017 | visit date: 14.01.2017

  Fantastyczny pokój!
  Wprowadzenie bardzo fajne, sprawia, że od razu wczuwamy się w klimat i temat przewodni :)
  Zagadki świetne, różnorodne i logiczne. Byliśmy we trójkę i ani przez chwilę nikt się nie nudził, cały czas mieliśmy pełne ręce roboty :D
  Żałuję tylko, że nie zdecydowaliśmy się na wyścig - byłaby to dodatkowa atrakcja i coś, czego jeszcze w escape roomach nie było ;)
  Zdecydowanie polecam i czekam na następny pokój! :)

 • Escape room Bezludna Wyspa

  Bezludna Wyspa
  FunEscape
  Warszawa

  Niedosyt...

  04.04.2017 | visit date: 10.09.2016

  Na Bezludną Wyspę wybraliśmy się w 8 osób. Wystrój pokoju robi wrażenie od samego początku, to na plus. Jednak zagadki nas nieco rozczarowały. W większości były nielogiczne i słabo ze sobą połączone. Podpowiedzi momentami niejasne. No i niestety minus za obsługę - pani, która nas wprowadzała nieco zgasiła nasz entuzjazm już na samym początku. Ogromna szkoda, że miejsce z tak dużym potencjałem rozczarowuje :(

View more reviews: 1 2