Ili P.
 • Escape room Korporacja

  Korporacja
  SkillHill
  Warszawa

  Korpo sztos

  06.09.2018 | visit date: 18.05.2018

  Bardzo ciekawy pokój, dzięki nietypowej fabule. Czułem się jak w najprawdziwszym korpo, bardzo realnie. Ciekawe zagadki, nieliniowe więc jak przyjdziecie dużą ilością osób to każdy ma co robić, choć jak dla mnie górna granica to 4 osoby. Byłem wcześniej w Lokatorze, po którym było duże wow, tu było mniejsze, choć bardzo warto odwiedzić ten pokój. Moim zdaniem można z niego coś jeszcze wycisnąć i podkręcić. Obsługa miła jak zwykle.

 • Escape room Asasino

  Asasino
  Master of Escape
  Warszawa

  Trusted review

  Wreszcie coś dobrego na krakowskim

  06.09.2018 | visit date: 09.04.2018

  Krótko, zwięźle i na temat. Bardzo dobrze wykonany pokój, dzięki czemu klimat jest super. Ciekawe, nietrywialne, niebanalne, łączące się w spójną całość łamigłówki. Dużo elektroniki, mało kłódek. Ogólnie zagadki trudne i emocjonujące, po ich rozwiązaniu czuło się satysfakcję. Byliśmy w cztery osoby, liczba dobra, nie za dużo nie za mało. Nowa firma, a weszła na rynek z niezłym przytupem. Warto odwiedzić!!!

 • Escape room Lokator

  Lokator
  SkillHill
  Warszawa

  Dużo, za dużo

  10.04.2018 | visit date: 18.03.2018

  Bardzo często się zdarza, że gdy wychodzi się z ER, to pierwszy komentarz jak pada to: to już tyle?! W tym pokoju było wręcz przeciwnie, zagadek moim zdaniem aż za dużo. Pierwszy raz zdarzyło mi się wyjść zmęczonym z pokoju do tego stopnia, że nie wiedziałem jak się nazywam. Fakt, byliśmy tylko w dwie osoby. Dobrze że pokój jest przeznaczony na 90 minut. Najlepiej jest iść w trzy jak nie cztery osoby. Ogólnie łamigłówki fajne, choć za często zbyt luźno powiązane z fabułą. Poziom trudności pokoju generalnie jest latwy, ale z powodu ilosci zagadek można powiedzieć, że, jest średni. Klimat pokoju jest bardzo fajny, nawet parę razy można się pozytywnie zdziwić. Ogólnie warto wpaść.

 • Escape room Testament

  Testament
  Tkalnia Zagadek
  Radom

  Archival rating

  To będzie krótka opinia

  09.04.2018 | visit date: 17.02.2018

  Nie trzeba dużo pisać. Pokój jest świetny, jeden z lepszych w jakim byłem. Jak na razie jedyny pokój w którym duża ilość kłódek wychodzi na plus. Zagadki bardzo dopracowane i ciekawe. Gorąco polecam, każdy fan ER musi odwiedzić to miejsce.

 • Escape room Tajemnicza Komnata

  Tajemnicza Komnata
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Za mało magii

  09.04.2018 | visit date: 15.01.2018

  Bardzo długo zbierałem się do tego pokoju. Raz brakowało czasu, a innym razem pokój miał przerwę w działalności. No ale w końcu się udało, wreszcie się doczekałem. Niestety się trochę zawiodłem, może dlatego że przez tak długi okres czasu wyobraziłem sobie zupełnie co innego albo po prostu jestem już za stary na klimat Harry'ego Pottera. Wystrój pokoju był ciekawy, ale jak dla mnie trochę niedopracowany. Ogólnie zagadki były fajne, liniowe, ale na pewno nie jest to pokój dla początkujących. Cztery osoby w pokoju to już za dużo.
  Podsumowujac pokój był dobry, ale nie rewelacyjny, choć każdy fan Pottera powinien go zobaczyć.

  Photo on Facebook
  (click to view photo on Facebook)
 • Escape room Polski Skarbiec

  Polski Skarbiec
  FunEscape
  Warszawa

  Trusted review

  Trzeba tego spróbować.

  25.10.2017 | visit date: 24.10.2017

  Polski Skarbiec bardzo zaskoczył mnie swoim rozmachem i jakością. Robi ogromne wrażenie swoim wystrojem. Coś niesamowitego!!! Pokój jest na prawdę dopracowany w każdym możliwym szczególe, daje poczucie niesamowitej autentyczności. Ogromy plus za początek gry, jeszcze z takim się nie spotkałem po mimo wielu ER. Zagadki są liniowe, niektóre nie są oczywiste. Jest parę ciekawych rozwiązań, jedno widziałem pierwszy raz! Za co ogromny plus. Koniecznie trzeba odwiedzić.

 • Escape room Tajemnica Drukarza

  Tajemnica Drukarza
  Adventure Hunters
  Warszawa

  Jak realnie!!!

  24.10.2017 | visit date: 28.09.2017

  Niesamowity klimat pokoju, wszystko wydaje się takie prawdziwe. Nie! Wszytko jest prawdziwe! Można wszystko dotknąć i ruszyć, bez żadnych obaw. Jednym słowem genialny klimat i wystrój. Pokój jest przeznaczony dla graczy, którzy lubią i potrafią szukać, ważna jest spostrzegawczość. Zagadki zdarzają się nie liniowe, co jest fajnym i dużym utrudnieniem. Jedyny minus jaki mi przychodzi teraz do głowy, to brak instrukcji obsługi ostatniego elementu gry. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem i bladego pojęcia nie wiedziałem jak to ugryźć. Ale poza tym szczegółem pokój jest genialny. Nie ma co więcej opowiadać, trzeba iść i zobaczyć!!!
  PS. Byle częściej trafiać na taką obsługę ;)

 • Escape room The Exorcism

  The Exorcism
  Escaperooms.pl Warszawa
  Warszawa

  Trusted review

  Strasznie...

  19.08.2017 | visit date: 11.08.2017

  Bardzo ciekawy pokoj. To był mój właściwie pierwszy pokój w którym było strasznie. Choć mogłoby być trochę bardziej strasznie ;) Nie należy się należy się nastawić, że pokój jest jakieś koszmarnie straszny :) Ogólnie klimat bardzo fajny, można było poczuć się jak prawdziwy egzorcysta ;) Łamigłówki logiczne, nie do końca liniowe, przez co pokój zaliczam do trudnych. Zagadki ciekawe i pomysłowe.

  Ogólnie polecam, choć czuć trochę niewykorzystany potencjał ;)

  Photo on Facebook
  (click to view photo on Facebook)
 • Escape room Roof

  Roof
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Wysoko

  11.08.2017 | visit date: 10.08.2017

  Bardzo nietypowy pokój. Zawdzięcza to swojej lokalizacji, pomysł na prawdę nietuzinkowy. Klimat moim zdaniem jest jeszcze strasznie niedopracowany, bo jest trochę tandetnie. Szczególnie gdy widziałem wszystkie inne pokoje od Black Cat.
  Zagadki bardzo i to bardzo fajne, ciekawe rozwiązania i mechanizmy. Choć jak na 6 osób było ich za mało. Generalnie ten pokój jest przeznaczony dla maks 4 osób zaawansowanych. Można by powiedzieć, że zagadki nie do końca były liniowe i jeden niewłaściwy ruch może narobić szkód, co jest bardzo fajnym emocjonującym elementem.

  Tak na prawdę gdyby nie wystrój, który moim zdaniem koniecznie musicie poprawić, to spokojnie mógłbym dać 10/10.

  Ogólnie bardzo polecam ze względu na lokalizację i super łamigłówki.

 • Escape room Cursed Painting

  Cursed Painting
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Trusted review

  Farba, strach, miłość.

  10.08.2017 | visit date: 10.08.2017

  Na pierwszy rzut oka pokój wydaje się bardzo niepozorny, ale z czasem zagadek robi się coraz wiecej. Pokój kryje wiele niespodzianek ;) Zagadki są liniowe. Byliśmy w cztery osoby i każdy miał co robić, choc wyszliśmy po 35 minutach. Co nie zmienia faktu, że dla osób średniozaawansowanych jest idealny. Black Cat trzyma poziom!!! Klimat niesamowity, najprawdziwasza pracownia malarza.
  Bardzo i to bardzo polecam!!!

View more reviews: 1 2 3 4