julialubos

  julialubos

  Hi, I'm julialubos. I have visited 3 escape rooms. My favorite category is Adventure. I invite you to browse my profile. Follow me or write a message to talk about escape rooms.

  3 Visited

  0 Planned

  Newbie

  13 Points

  0
  13 pts
  25

  All reviews

  Fabryka Czekolady
  Fabryka Czekolady

  świetna zabawa

  8/26/20 | visit date: 8/24/20

  Pokój Fabryka Czekolady to jeden z tych, które zdecydowanie zostają w pamięci. Zapewnione jest to dzięki genialnemu klimatowi pokoju (zwłaszcza wystrojowi), można przenieść się w miejsce jak z filmu, ciekawym zagadkom (w tym kilku niespodziankom!) oraz sympatycznej Mistrzyni Gry, która już przed wejściem wprowadza w odpowiedni klimat. Zdecydowanie polecam zarówno dla młodszych, jak i tych starszych! Naprawdę świetna zabawa.

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  Magiczny Sklep z Różdżkami
  Magiczny Sklep z Różdżkami

  polecam

  8/19/20 | visit date: 8/17/20

  Jadąc do Wisły nie planowałyśmy odwiedzenia Escape Roomu, jednak zachęciła nas zauważona w centrum miasta reklama. Pokój jest świetny, zwłaszcza dla fanów Harry’ego Pottera, ale nie tylko. Zadbano o szczegóły wystroju, a zagadki są na tyle przyjemne, że poradzą sobie początkujący, ale bardziej zaawansowani gracze też będą się dobrze bawić. Świetny pomysł na urozmaicenie swojego wyjazdu do Wisły!

  Overall rating: 9/10

  Customer service: 9/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Easy

  Indiana Jones i Święty Graal
  Indiana Jones i Święty Graal

  świetna przygoda

  8/11/20 | visit date: 8/5/20

  Trusted review

  Udałyśmy się z siostrą do tego Escape Roomu pozytywnie nastawione, a wyszłyśmy w jeszcze lepszych nastrojach. W pokoju nie tylko zagadki są różnorodne, ale sam wystrój miejsca dopracowany - kilka szczegółów nas wręcz zaskoczyło! Do świata Indiany Jonesa wprowadza przemiła Mistrzyni Gry, po samej wizycie zachęciła nas do odwiedzenia także ich drugiego pokoju, z czego z pewnością skorzystamy. Część zagadek jest trudniejsza, część łatwiejsza, a w razie czego zawsze można skorzystać z podpowiedzi. Zdecydowanie polecam!

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Easy