julialubos

julialubos

Hi, I'm julialubos. I have visited 3 escape rooms. My favorite category is Adventure. I invite you to browse my profile. Follow me or write a message to talk about escape rooms.

3 Visited

0 Planned

Newbie

13 Points

0
13 pts
25

All reviews

Escape room Fabryka Czekolady
Fabryka Czekolady

świetna zabawa

8/26/20 | visit date: 8/24/20

Pokój Fabryka Czekolady to jeden z tych, które zdecydowanie zostają w pamięci. Zapewnione jest to dzięki genialnemu klimatowi pokoju (zwłaszcza wystrojowi), można przenieść się w miejsce jak z filmu, ciekawym zagadkom (w tym kilku niespodziankom!) oraz sympatycznej Mistrzyni Gry, która już przed wejściem wprowadza w odpowiedni klimat. Zdecydowanie polecam zarówno dla młodszych, jak i tych starszych! Naprawdę świetna zabawa.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Magiczny Sklep z Różdżkami
Magiczny Sklep z Różdżkami

polecam

8/19/20 | visit date: 8/17/20

Jadąc do Wisły nie planowałyśmy odwiedzenia Escape Roomu, jednak zachęciła nas zauważona w centrum miasta reklama. Pokój jest świetny, zwłaszcza dla fanów Harry’ego Pottera, ale nie tylko. Zadbano o szczegóły wystroju, a zagadki są na tyle przyjemne, że poradzą sobie początkujący, ale bardziej zaawansowani gracze też będą się dobrze bawić. Świetny pomysł na urozmaicenie swojego wyjazdu do Wisły!

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Escape room Indiana Jones i Święty Graal
Indiana Jones i Święty Graal

świetna przygoda

8/11/20 | visit date: 8/5/20

Trusted review

Udałyśmy się z siostrą do tego Escape Roomu pozytywnie nastawione, a wyszłyśmy w jeszcze lepszych nastrojach. W pokoju nie tylko zagadki są różnorodne, ale sam wystrój miejsca dopracowany - kilka szczegółów nas wręcz zaskoczyło! Do świata Indiany Jonesa wprowadza przemiła Mistrzyni Gry, po samej wizycie zachęciła nas do odwiedzenia także ich drugiego pokoju, z czego z pewnością skorzystamy. Część zagadek jest trudniejsza, część łatwiejsza, a w razie czego zawsze można skorzystać z podpowiedzi. Zdecydowanie polecam!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy