Escape room Z Głową W Murach

Z Głową W Murach

closed

Celem graczy jest wykonanie zadań manualnych i zręcznościowych. Tak by głowa naszego pacjenta zaczęła poprawnie pracować ! Tym razem SPECJALNIE WYKONANA STR... [więcej]

Room closed

3-5 people

70' minutes

Abstract

intermediate

Plot of the room

Celem graczy jest wykonanie zadań manualnych i zręcznościowych. Tak by głowa naszego pacjenta zaczęła poprawnie pracować !
Tym razem SPECJALNIE WYKONANA STROJE, nie będą jak w „Po drugiej stronie” przeszkadzać, a wręcz przeciwnie tylko dzięki nim gracze zyskają dodatkowe SUPER MOCE. Również bardzo będzie liczyć się WSPÓŁPRACA i oczywiście ŚWIETNA ZABAWA. Dodatkowym wątkiem będzie opanowanie roli jaką odegra przygotowana do tej rozgrywki APARATURA POMIAROWA !
Jak w poprzednim naszym pokoju cały wystrój jak i zadania są rękodziełem co buduje dodatkowy świetny klimat. Niech się złączą wasze moce !

Additional information

From 18 years old

Not suitable for pregnant women

Safety measures

Full Monitoring

Full contact with the game master

Always open doors

Only low voltage within the player's range

Address

Mark room

You have to log in to mark a room.

Log in

Room scores - 28 reviews

Overall rating 7.6/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Customer service 9.3/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Interior 8.3/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Difficulty Medium

25

20

15

10

5

0

Very easy

Easy

Medium

Hard

Very hard

28 reviews

Kreeaquekh
Kreeaquekh

Wanderer
35 pts

5 reviews

Zręcznościówka

1/8/19 | visit date: 12/27/18

Trusted review

Kreeaquekh 5 reviews

To już drugi pokój tej firmy, który odwiedziliśmy. Podobnie jak w pierwszym większa część zabawy polega na wykorzystaniu zręczności oraz zdolności manualnych co jest ogromnym plusem jeżeli chodzi o pokoje zagadek. Dwie czynności okazały się szczególnie skomplikowane i poświęciliśmy na nie sporo czasu więc stopień trudności oceniam jako "trudny" (nie chodzi tu o zagadki logiczne lecz o zręcznościowe w stosunku do czasu rozgrywki). Pierwszy pokój oferował ciekawszą fabułę, której tu zabrakło. Specjalne stroje jakie mieliśmy na sobie znacznie urozmaiciły rozgrywkę. Niestety podczas rozgrywki, aż dwukrotnie zaklinował nam się kluczyk przy wypadaniu przez co musieliśmy prosić obsługę o dodatkową pomoc. Kolejnym minusem były niektóre zagadki przeznaczone co najwyżej dla dwóch osób przez co reszta stała w bezczynności.
Ogólnie polecam ten pokój, warto go odhaczyć w swojej przygodzie z pokojami zagadek :)

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 7/10

Difficulty: Hard

Klaudiusz
Klaudiusz

Scout
52 pts

18 reviews

Gra zręcznościowa

12/18/18 | visit date: 12/9/18

Klaudiusz 18 reviews

Pomysł wykonawców- dobry.
Potencjał- jest.
Praca zespołowa- tak, choć głównie w parach.
Dopracowanie mechanizmów- tutaj już niestety pojawiały się problemy.
Zapowiadało się rewelacyjnie. Nietuzinkowy pomysł, super stroje przy zakładaniu których jest frajda i śmiechu co nie miara. Pierwsze wrażenie po wejściu-wow. Drugie wrażenie- od czego zacząć? Za co się tutaj zabrać? Brak fabuły utrudniał rozpoczęcie zabawy. Pokój w 100% nastawiony na zagadki manualne. Nasza grupa woli chociaż trochę pogłówkować, ale pewnie znajdą się osoby, którym takie rozwiązanie spodoba się bardziej. Pokój jest liniowy. Byliśmy jak zwykle w grupie 4 osobowej i musieliśmy się wymieniać żeby każdy mógł coś zrobić, ponieważ poszczególne etapy są raczej dla 2 osób, a w tym czasie pozostali uczestnicy albo się przyglądają albo rozglądają co dalej. Zdarzył się również błąd mechaniczny niezależny od nas, ale jako, że był to odosobniony przypadek, można przymknąć na niego oko. Do tej pory odwiedziliśmy czołówkę ER na śląsku i poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko. Mamy nadzieję, ze firma, kiedy nabierze więcej doświadczenia będzie tworzyć bardziej dopracowane pokoje, bo pomysły mają dobre, tylko czegoś w nich brak.
Polecamy raczej dla grup, które dopiero zaczynają swoją przygodę z ER oraz tych, które wolą unikać zagadek umysłowych.

Overall rating: 5/10

Customer service: 8/10

Interior: 7/10

Difficulty: Easy

.Pati
.Pati

Navigator
101 pts

32 reviews

Z Głową W Murach

2/8/19 | visit date: 11/18/18

.Pati 32 reviews

Pokój miałby potencjał, gdyby zagadki działały. Niestety, w naszym przypadku, nie działały. Dodatkowo, nie było możliwości ich zdalnej naprawy, więc pani z obsługi musiała dwukrotnie wejść do pokoju, co bardzo psuło nam zabawę.
Niektóre zagadki były naprawdę ciekawe, ale sporo z nich zdecydowanie wymaga technicznego dopracowania.
Ponadto, uważam, że twórcy za bardzo wzorowali się na ich pierwszym pokoju "Po drugiej stronie", który, swoją drogą, jest naprawdę dobry.
Doświadczone grupy raczej nie będą mogły się tu wykazać, ale jeśli zagadki zostaną dopracowane, to myślę, że grupy średnio zaawansowane - szczególnie te mające zamiłowanie do zagadek manualnych - mogą się dobrze bawić.
Miłym gestem ze strony właścicieli była rekompensata niedociągnięć w formie obniżenia opłaty za pokój.

Overall rating: 3/10

Customer service: 6/10

Interior: 4/10

Difficulty: Easy

Wypuśćcie Nas
Wypuśćcie Nas

Guide
480 pts

385 reviews

Przepływ myśli

10/14/18 | visit date: 9/29/18

Wypuśćcie Nas 385 reviews

Pokoje w Activity, to pokoje wyróżniające się na tle innych. Jeżeli chcecie czegoś oryginalnego, to poszukajcie w tej firmie. Świetnie pomyślana koncepcja, oryginalny pomysł i niebanalne wykonanie. Głównie znajdziecie tu manualne rozwiązania i konieczność pracy w grupie. Nastawcie się na dobrą zabawę, nie oczekujcie, dajcie się pochłonąć przygodzie. To świetna ciekawostko na tle tysiąca pokojów w całej Polsce. Dodatkowym atutem są stroje, rekwizyty i gadżety, które wpasowują się w klimat. Zabawne wprowadzenie odjechanej historii przez wesołego mistrza gry tylko dopełnia dobrego wrażenia. Polecamy!

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Sikoraa
Sikoraa

Wanderer
45 pts

14 reviews

Nie wszystko zagrało, ale było ok

11/8/18 | visit date: 11/7/18

Sikoraa 14 reviews

Pokój ciekawy i zaletą jest to że ma sie stroje które jakoś w pokoju pomagają. Z wieloma manualnymi zagadkami trzeba się w tym pokoju mordować, gdzie po drodze wchodzi irytacja i rezygnacja, jedna rzecz nie działała jak należy a gdzie indziej utknął nam klucz i pani z obsługi musiała wejść do środa i go wydobyć co według mnie psuło klimat. Fajny motyw z [spojler]

Overall rating: 5/10

Customer service: 8/10

Interior: 6/10

Difficulty: Hard

sadek22b
sadek22b

Navigator
110 pts

93 reviews

Niewykorzystany potencjał

10/7/18 | visit date: 9/7/18

sadek22b 93 reviews

To jedna z trudniejszych opinii jakie wystawiam. Z jednej strony pokój ma bardzo ciekawy zamysł i oryginalną realizację, z drugiej brak tu spójności i motywu przewodniego. W naszym przypadku zabawa skończyła się jedynie frustracją i chęcią jak najszybszego wyjścia bez względu na wynik końcowy.
Przygotowanie pokoju jak i wprowadzenie jest bardzo obiecujące - każdy z Was dostaje supermoc/strój, jednego z uczestników należy uratować, pozostali powinni mieć się na baczności z powodu wszechobecnej "zarazy". Zwarci i gotowi startujemy do wyzwania. Po otwarciu drzwi wita nas znajomy klimat bliski "Po drugiej stronie...", więc nadal radość jest pełna.
Po rozpoznaniu zagadek zaczyna panować jednak lekki chaos - niby widzimy co należy wykonać, jednak jakoś trudno jest nam rozpocząć. Staramy się ruszyć na wiele frontów - w końcu jest nas czworo - jednak po chwili okazuje się, że możemy skupić się ledwie na dwóch zagadkach. Włączamy supermoce i... opanowanie, pewna ręka, może spryt pozwala nam ruszyć z miejsca. Mozolnie powtarzamy kolejne niezdarne ruchy, żeby dotrzeć do czegoś ciekawszego - na czym ucierpiała jedna z mocy, szczęśliwie dalej już zbędna. Tak niestety toczy się dalsza część rozgrywki - liniowo, z ogromną niejasnością co i jak wykonać oraz zmuszaniem do komunikowania się na ślepo. Fakt, bez współpracy nie da się stąd wyjść - sądzę, że konieczne są trzy osoby, jednak czwarta i kolejne będą musiały zająć się w tym czasie co najwyżej rozpoznawaniem kolejnych mechanizmów, no chyba że ktoś woli przeciskać się za plecami pozostałych graczy próbując coś dostrzec z rozgrywki. Jedna z zagadek została źle przygotowana, przez co nie mogliśmy rozpoznać jak się do niej zabrać - obsługa rozwiązała problem ingerując w rozgrywkę.
Finał był mroczny. Korzystając z kilku podpowiedzi, zmuszając niektóre mechanizmy do poprawnego działania oraz prawdopodobnie nadwyrężając czas rozgrywki udało nam się wyjść. Z aparatury pomiarowej nie wynika nic, nie zniszczyliśmy zarazy, świat nie został uratowany. Trochę smutno jak na superbohaterów.
Podsumowując, pokój w mojej ocenie wymaga dopracowania - poprawy kilku zacinających się mechanizmów, jaśniejszym przedstawieniu zadania, upewnieniu się, że gracze nie będą tracili 15 minut na losowy wynik ich manualnych poczynań. Cała historia niestety nie klei się z postawionymi przed uczestnikami zadaniami, a te same w sobie są wyłącznie manualne i wymagają często precyzji chirurga oraz opanowania sapera. To niestety niszczy zbudowany rzetelnie klimat. W kategorii ER trudno mi wystawić wyższą ocenę. Jeśli powstanie kategoria pokoi "Activity Room", to z pewnością jeden z pionierów! Jeśli więc chcecie sprawdzić swoje umiejętności manualne, sprawność i wytrwałość, polecam serdecznie!

Overall rating: 6/10

Customer service: 8/10

Interior: 6/10

Difficulty: Medium

KIESIO
KIESIO

Navigator
123 pts

51 reviews

A Ty jaką masz super moc?

9/10/18 | visit date: 8/14/18

KIESIO 51 reviews

Pokój bardzo ciekawy choć nietuzinkowy. Nie znajdziemy tutaj zwykłych zagadek, tylko wymagające dużej dozy współpracy mechanizmy.

Pokój nie odpowiedni dla ludzi bez cierpliwości, bo ona tu odgrywa ważny aspekt ! :D Rękodzieła na pewno dodają smaczku. Warto się wybrać i samemu ocenić ten nietypowy escaperoom ! :)

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

magzaj12
magzaj12

Pioneer
151 pts

39 reviews

Walić głową w mur

7/7/18 | visit date: 7/4/18

Trusted review

magzaj12 39 reviews

Nowe dzieło Activity Escape Room odwiedziliśmy z nadzieją na naprawdę dobry i innowacyjny pokój. Po kilku pierwszych spędzonych w nim minutach nasze marzenia prysły. Escape room i jego historia stanowią zlepek przeróżnych niepowiązanych ze sobą elementów. Fabuła niekoniecznie wiąże się z wykonywanymi zadaniami, a wystrój jest dość chaotyczny. Gdyby nie liczne podpowiedzi właściwie nie wiedzielibyśmy, co mamy w pokoju robić – zadania nie były dla nas intuicyjne. Ewidentnie zabrakło tu logicznych związków pomiędzy fragmentami gry. Miły akcent to oczywiście obsługa. Dziękujemy za sympatyczne przyjęcie i świetne zdjęcia. Z bólem serca wystawiam tak niską ocenę.

Overall rating: 5/10

Customer service: 10/10

Interior: 4/10

Difficulty: Hard

Trouble_maker
Trouble_maker

Pioneer
220 pts

144 reviews

Co sie kryje w umysle...

7/23/18 | visit date: 7/22/18

Trouble_maker 144 reviews

Tak jak w opisie podano jest to niestandardowy pokoj.

Ale od poczatku. Po objasnieniu co i jak i dlaczego dostajemy nasze super stroje, ktore wydaja sie byc bardziej dodatkiem niz elementem potrzebnym do ucieczki z escape roomu... I jest to prawda, wydaja sie. Bez naszych super mocy ucieczka z pokoju bylaby niemozliwa.

Mamy stroje, znamy misje, drzwi sie otwieraja, a my stoimy i nie wiemy od czego zaczac. Ale z czasem odkrywamy coraz wiecej i kiedy juz zrozumielismy koncepcje i kolejnosc w jakiej mamy dzialac to wszystko poszlo calkiem sprawnie.

Zostalismy przed wejsciem poinformowani, ze w tym pokoju jest potrzebna duza dawka cierpliwosci i jak sie szybko okazalo zdecydowanie tak bylo.

Pokoj opiera sie na zadaniach manualnych i oczywiscie wykorzystywaniu super mocy.

Pokoj inny od innych, dlatego jak chcesz sprobowac sie w czyms niestandardowym, posiadasz duza cierpliwosc i chetnie rozwiazujesz zadania manualne do pokoj dla Ciebie.

Obslugujaca nas pani bardzo sympatyczna.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Easy

Show next

Movie atmosphere rooms

Escape games where you will feel like a movie hero

Popular rooms near you

Check out the games that are most often chosen by local players