Cosa nostra

  Lockme Partner

  Cosa nostra

  Potrzebna Wam była forsa. Z pomocą zwróciliście się do sycylijskiej mafii. W niedługim czasie zdobyliście ich zaufanie. Pracowaliście dla mafii i szło Wam n... [more]

  2-4 people

  60' minutes

  Criminal

  intermediate

  201 reviews

  Poland: 330th place
  Poznań: 53rd place

  Plot of the room

  Potrzebna Wam była forsa. Z pomocą zwróciliście się do sycylijskiej mafii. W niedługim czasie zdobyliście ich zaufanie. Pracowaliście dla mafii i szło Wam nieźle. Wspinaliście się w hierarchii mafijnej, ale jak to w takiej branży bywa komuś się to nie spodobało. Zawistni koledzy uknuli intrygę. Puścili famę na mieście, że współpracujecie z policją. Posądzeni o zdradę zostaliście zamknięci w biurze szefa mafii. Szef jest w drodze, a Wy wiecie jaki czeka Was los… Macie godzinę by wykaraskać się z problemów.

  Important informations

  Basic

  Children-friendly room

  Safety measures

  Full Monitoring

  Full contact with the game master

  Safety key

  Safety button

  Emergency lighting

  Emergency door opening system

  Available game languages

  English

  Polish

  Address and other rooms here

  Time 4 Secrets - Time4secrets. Os. Oświecenia 23

  Os. Oświecenia 23
  61-206 Poznań

  Other rooms in this place

  Room scores

  8 .0

  8/10 Customer service: 9.2/10 Interior: 8.3/10 Difficulty: Hard Number of reviews: 201
  Log in

  You have to log in to mark a room.

  majusiaa1
  majusiaa1

  Wanderer
  37 pts

  8 reviews

  Porachunki mafii

  1/12/20 | visit date: 1/12/20

  majusiaa1 8 reviews

  Pokój choć mały to świetnie oddaje klimat, mozna się wczuć :) Spora ilość zagadek, a czasem najciemniej jest pod latarnią.. Pokój w którym trzeba ruszyć głową, bardzo miło spędziliśmy czas, z góry przepraszamy za niespecjalnie oszukiwanie... ;)

  Overall rating: 8/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  Kacper G. 2
  Kacper G. 2

  Scout
  64 pts

  47 reviews

  Pif paf..

  10/28/19 | visit date: 10/28/19

  Kacper G. 2 47 reviews

  Dosyć rzadko wystawiam niskie noty, lecz niestety w tym wypadku zasłużenie. Od początku: wprowadzenie do fabuły niemal wyrecytowane, niezbyt wiele zaangażowania, aby wprowadzić w klimat. Lecz to raziło mnie najmniej, gdyż zazwyczaj skupiam się na samej grze i tym co dzieje się wewnątrz. Po rozpoczęciu widać było, iż pokój ten należy do starej generacji - sporo "zagadek" opierających się na "spostrzegawczości", pozostałe natomiast dosyć skomplikowane i długie. Wystrój na dobrym poziomie mimo pewnie tylu lat, świetne wrażenie sprawiają poszczególne rekwizyty. Natomiast tworzony klimat - można to zdecydowanie poprawić. Jeśli ktoś nie lubi otrzymywać pomocy podczas rozgrywki, warto wspomnieć o tym na początku. Dla mnie nie był to zbyt wielki problem, ponieważ ze względu na skomplikowanie pewnych zagadek moglibyśmy wyjść ze sporym opóźnieniem lub też wyjść nie rozwiązując wszystkiego. O wiele bardziej polecam pozostałe pokoje z tej firmy. Ten pokój polecam bardzo doświadczonym grupom i niewielu osobowym, ponieważ w 4 osoby było dosyć ciasno.

  Overall rating: 6/10

  Customer service: 6/10

  Interior: 6/10

  Difficulty: Hard

  Meister
  Meister

  Scout
  62 pts

  30 reviews

  Chłopcy z ferajny

  10/6/19 | visit date: 10/5/19

  Meister 30 reviews

  Fajny i przyjemny pokój, w którym miło spędziliśmy czas. Niestety zabrakło jakiegoś konkretnego wow. Klimat i wystrój gry odbieram pozytywnie chociaż w pewnym momencie ucieka powód dla którego próbujemy się stąd wydostać.

  Zagadki może i nie są jakieś mega trudne, ale najciężej wpaść na to jak je rozwiązać. Jedna z nich jest dość czasochłonna, a niestety takie niespecjalnie lubimy.

  To była nasza trzecia wizyta w tej placówce Time 4 Secrets i zdecydowanie polecamy ten konkretny pokój zostawić na koniec, bo pozostałe dwa są znacznie lepsze. Mimo to i tak uważamy, że spędzony tutaj czas absolutnie nie był stracony. Jest fajnie, chociaż bez szaleństw ?

  Overall rating: 8/10

  Customer service: 9/10

  Interior: 9/10

  Difficulty: Medium

  Monika G. 31
  Monika G. 31

  Scout
  97 pts

  79 reviews

  Cos nam nie poszło

  8/29/19 | visit date: 8/26/19

  Monika G. 31 79 reviews

  Niestety mi pokój nie przypasował. Ani wystrojem ani zagadkami ani fabułą......zmęczyłam się w nim strasznie. Dobry dla fanów naprawdę intensywnego główkowania.

  Overall rating: 5/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 3/10

  Difficulty: Very hard

  Ligza
  Ligza

  Scout
  59 pts

  4 reviews

  bardzo dobry, klasyczny escape room

  7/29/19 | visit date: 7/25/19

  Trusted review

  Ligza 4 reviews

  Escape room bardzo fajny, idealnie wyważona ilość, złożoność i powiązanie zagadek do ilości czasu i maksymalnej ilości osób w escape roomie. Uważam, że zagadki były trudne, ale wszystko było logiczne i wytężając odpowiednio mózg można wpaść na rozwiązanie bez podpowiedzi. Jeśli chodzi właśnie o podpowiedzi (my wzięliśmy 2) to fajne jest to, że dostajemy faktycznie podpowiedź, a nie dokładną informację, co zrobić. Zaskakujące było to, że na stosunkowo małej powierzchni było tyle do zrobienia, nie mieliśmy przestojów, gdzie ktoś z drużyny się nudził i nie miał czego ze sobą zrobić, czekając na rozwiązanie jakiejś zagadki.
  Dodatkowo, świetna obsługa escape roomu :) Moim zdaniem obowiązkowy punkt na escape roomowej mapie Poznania.

  Overall rating: 9/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Hard

  See all reviews (201)

  Take on Sherlock riddles

  Dark secrets and unexpected twists await you Add a room

  Movie atmosphere rooms

  Escape games where you will feel like a movie hero Add a room