Western Dziki Saloon

  Lockme Partner

  Western Dziki Saloon

  Odległa Arizona, XIX wiek i bardzo Dziki Zachód. Wasza kolejna wizyta w saloon’ie tym razem wymyka się spod kontroli. Zbyt duża ilość wypitej whiskey uderza... [more]

  2-5 people

  60' minutes

  Adventure

  intermediate

  6 reviews

  Poland: 148th place
  Poznań: 29th place

  Plot of the room

  Odległa Arizona, XIX wiek i bardzo Dziki Zachód. Wasza kolejna wizyta w saloon’ie tym razem wymyka się spod kontroli. Zbyt duża ilość wypitej whiskey uderza Wam do głowy i powoduje kolejną awanturę. Tym razem jednak zaczepiliście niewłaściwego człowieka. Zostajecie natychmiast zamknięci w pomieszczeniu przygotowanym dla takich rzezimieszków jak Wy i oczekujecie na proces, którego werdykt jest oczywisty – chłosta i stryczek. Kat już jedzie. Dobrze wykorzystajcie Wasze ostatnie 60 min. Czy zdołacie wydostać się z celi, uciec z miasta i nigdy do niego nie powrócić ? Nie macie wyjścia, musicie spróbować !

  Important informations

  Basic

  Children-friendly room

  Disabled-friendly room

  Card payment on visit

  Safety measures

  Full Monitoring

  Full contact with the game master

  Safety key

  Emergency lighting

  Only low voltage within the player's range

  Available game languages

  English

  Polish

  Address and other rooms here

  Find a Way - Małe Garbary 2

  ul. Małe Garbary 2
  61-756 Poznań

  Other rooms in this place

  Room scores

  10

  10/10 Customer service: 9.7/10 Interior: 10/10 Difficulty: Hard Number of reviews: 6
  Log in

  You have to log in to mark a room.

  Q
  Q

  Guide
  496 pts

  346 reviews

  #349

  11/4/20 | visit date: 9/14/20

  Trusted review

  Q 346 reviews

  Początkowo dość neutralnie podchodziliśmy do tematyki westernowej w escapach. Obecnie jest to jeden z naszych ulubionych przygodowych motywów – głównie przez fakt, że wszystkie pokoje o takiej tematyce, w jakich dotychczas graliśmy, były więcej niż dobre. Poznańska propozycja potwierdza, że westernowy escape nie tylko nie może się nie udać, ale i nie może się nie podobać ;) Zagadki są tu znakomicie wkomponowane w tło pełne drobiazgowo odnotowanych szczegółów charakterystycznych dla świata Dzikiego Zachodu. Widać, że scenografia nie była robiona na szybko i zadbano tu o każdy detal, od podłogi po sufit. Wśród kłódek i innych rozwiązań analogowych (ciekawie zresztą zaadaptowanych pod rozgrywkę), również te wykorzystujące elektromechanikę i manuale. Jak na debiut firmy, nic do czego można by się przyczepić. Bardzo polecam.

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 9/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  VooVoo
  VooVoo

  Guide
  471 pts

  238 reviews

  ...

  10/18/20 | visit date: 9/14/20

  VooVoo 238 reviews

  Bardzo udany westernowy pokój, trzymający poziom przez całą rozgrywkę. Wysoka dbałość o najmniejszy element scenografii. Nie ma wątpliwości, że znajdujemy się w saloonie na dzikim zachodzie. Zagadki dobrze osadzone w klimacie, ciekawe i zróżnicowane. Szliśmy niepewni, a wyszliśmy bardzo zadowoleni, bo pokój okazał się bardzo udanym debiutem firmy. Polecam.

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  kinga5990
  kinga5990

  Newbie
  13 pts

  3 reviews

  Klasyczny Western

  9/25/20 | visit date: 9/22/20

  kinga5990 3 reviews

  Klimat westernu od razu uderza we wszystkie zmysły. Autentyczne elementy dekoracji sprawiają, że gracz czuje się jak w filmie. Bardzo podobały mi się oryginalne zakładki, nad którymi trzeba pomyśleć. Ze względu na dużą ilość przedmiotów i łamigłówek polecam ten pokój dla grup powyżej 3 osób, ja byłam właśnie w takiej i z kilkoma podpowiedziami udało nam się wyjść kilka minut przed czasem. Polecam dla trochę bardziej zaawansowanych graczy - na pewno znajdziecie coś nowego i zaskakującego.

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Hard

  Kluski i Klopsiki
  Kluski i Klopsiki

  Wanderer
  40 pts

  35 reviews

  Na Dzikim Zachodzie...

  9/13/20 | visit date: 9/12/20

  Kluski i Klopsiki 35 reviews

  Bardzo fajny pokój przenoszący nas w sam środek westernowego Saloon'u - właśnie tam przyjdzie nam zmierzyć się z szeregiem zagadek w celu uniknięcia egzekucji.

  Wystrój pokoju jest bardzo dopieszczony, całość świetnie wygląda, a każdy element dekoracji pasuje do tematyki.
  Wszystkich elementów/gadżetów jest naprawdę sporo, można wręcz poczuć się lekko przytłoczonym w momencie kiedy przychodzi nam przeszukać pokój (zwłaszcza w mniejszej grupie) :).

  Zagadki to pomieszanie rozwiązań elektronicznych z klasycznymi kłódkami, większość łamigłówek była dla nas świeża i zaskakująca (pomimo sporej ilości ER'ów na koncie).
  Jeśli idzie o poziom trudności to średnio-zaawansowany wydaje się być słusznym oznaczeniem, nam pokój poszedł całkiem nieźle, choć jakieś tam przeoczenia też się zdarzyły ;).

  Warto wspomnieć, że pokój znajduje się w nowym punkcie na mapie miasta, na miejscu wygodny parking, lokal w całości przeznaczony na Escape Roomy - trzymamy kciuki za kolejne scenariusze i jak najbardziej polecamy Western Dziki Saloon.

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  See all reviews (6)

  Rooms perfect for the first time

  Great places to start your journey into escape room world

  Take on Sherlock riddles

  Dark secrets and unexpected twists await you