Escape room Świt nietoperzy

  Świt nietoperzy

  Wszystko zaczęło się wiele lat temu ... Jako fani komiksów, niejednokrotnie wyobrażaliście sobie, że wcielacie się w role Superbohaterów. Sprawiedliwość, hon... [więcej]

  11

  11 reviews

  |

  27

  Poznań: 27th place

  |

  Wielkopolskie: 29th place

  |

  PL 130

  Poland: 130th place

  |

  9.6/10

  2-5 people

  75' minutes

  Adventure

  expierienced

  Plot of the room

  Wszystko zaczęło się wiele lat temu ... Jako fani komiksów, niejednokrotnie wyobrażaliście sobie, że wcielacie się w role Superbohaterów. Sprawiedliwość, honor, oddanie i odwaga, to idee, które towarzyszą Wam do dziś. To co kiedyś było wyobrażeniem i marzeniem, już wkrótce ma stać się Waszą rzeczywistością.
  Właśnie dowiedzieliście się, że złoczyńcy z pierwszych stron komiksów, znaleźli swoich naśladowców, łącząc swe siły. Wiecie, że w tej sytuacji policja jest bezradna. Tylko dzięki sprytowi i niestandardowym metodom, możecie zmierzyć się z wrogiem.
  Czujecie, jakbyście całe życie szykowali się właśnie na ten moment. Mimo strachu i wątpliwości, sięgacie po swoje maski, niezbędne gadżety i pod osłoną ciemności, wraz ze swoją drużyną ŚWIT NIETOPERZY ruszacie na ratunek światu.
  Powodzenia!

  Additional information

  Card payment on visit

  From 16 years old

  Not suitable for people with epilepsy

  Not suitable for people with claustophobia

  Safety measures

  Full Monitoring

  Full contact with the game master

  Safety key

  Only low voltage within the player's range

  Antibacterial gel available

  Disinfected rooms

  Limited contact with other groups

  Available game languages

  Polish

  Address

  Evadere - Poznań

  Dwatory 13
  60-201 Poznań

  Price list

  pon-czw pt – nd oraz święta
  2 osoby 140 zł 160 zł
  3 osoby 160 zł 180 zł
  4 osoby 170 zł 190 zł
  5 osób 180 zł 200 zł

  Opening hours

  poniedziałek -piątek - 18:00-21:45
  (18:00, 20:30)
  sobota - niedziela - 09:00-22:45
  (9:00, 11:30, 14:00, 16:30, 19:00, 21:30)

  Review this room

  You need to log in to add reviews.

  Log in

  Mark room

  You have to log in to mark a room.

  Log in

  Room scores - 11 reviews

  Overall rating 9.6/10

  25

  20

  15

  10

  5

  0

  1

  2

  3

  4

  5

  6

  7

  8

  9

  10

  Customer service 10.0/10

  25

  20

  15

  10

  5

  0

  1

  2

  3

  4

  5

  6

  7

  8

  9

  10

  Interior 9.4/10

  25

  20

  15

  10

  5

  0

  1

  2

  3

  4

  5

  6

  7

  8

  9

  10

  Difficulty Hard

  25

  20

  15

  10

  5

  0

  Very easy

  Easy

  Medium

  Hard

  Very hard

  11 reviews

  VooVoo
  VooVoo

  Guide
  471 pts

  229 reviews

  ...

  10/18/20 | visit date: 9/14/20

  VooVoo 229 reviews

  Pokój nawiązujący do przygód jednego z najbardziej znanych superbohaterów. Każda z zagadek nawiązuje do świata znanego z serii o Batmanie. Nawet system podpowiedzi został idealnie osadzony w klimacie. Zagadki logiczne, oparte o najróżniejsze rozwiązania. Pokój nieliniowy, idealny dla większych grup. Grając tylko w dwie osoby poziom trudności wzrasta. Obsługa Mistrza Gry bez najmniejszych zastrzeżeń. Polecam.

  Overall rating: 9/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 9/10

  Difficulty: Hard

  Answer of company Evadere
  VooVoo dziękujemy za wszystkie informacje i nieocenione rady. Robimy to dla Was i słuchamy naszych klientów ciągle udoskonalając pokój. Będzie nam miło Cię gościć w naszym kolejnym pokoju nad którym już pracujemy.
  Dzięki za poleceni
  Waleczne Kotlety
  Waleczne Kotlety

  Globetrotter
  291 pts

  114 reviews

  Szykujcie batarangi!

  8/29/20 | visit date: 8/25/20

  Waleczne Kotlety 114 reviews

  Są takie momenty, kiedy nawet sam Batman nie daje rady i wzywa swoich wiernych pomocników - nadeszła więc nasza chwila, aby uratować świat!

  Na poznańskiej scenie escape roomowej do tej pory brakowało pokoi w klimacie superbohaterów i ich nemezis. Całe szczęście, że pojawiła się nowa firma Evadere i te pustkę w pięknym stylu wypełniła. Pokój w klimacie jednego z najbardziej czaderskich i najsłynniejszych obrońców uciśnionych robi bardzo pozytywne wrażenie. Widać wkład pracy i pasji włożony w tej escape room, z jednoczesną dbałością o bezpieczeństwo zabawy. Wystrój i zagadki były zróżnicowane o średnim poziomie trudności, dopasowane do fabuły i spójne, zostawiały też przestrzeń do podziału zadań w drużynie - każdy u nas miał co robić i dobrze się przy tym bawił :) Zastosowano tu całkiem harmonijne połączenie zarówno bardziej klasycznych łamigłówek, jak i tych nowocześniejszych w połączeniu ze sprytnymi mechanizmami. Świt Nietoperzy odwiedziliśmy w zasadzie niedługo po otwarciu, zapewne jeszcze będzie się dalej rozwijał i udoskonalał, ale już na ten moment uznajemy debiut Evadere za niezwykle udany :) Ponadto Mistrz Gry był bardzo sympatyczny, widać, że cieszył się tym, co robił i z przyjemnością nam się rozmawiało po grze, aż szkoda, że tak krótko, bo gonił nas czas ;) Czekamy na kolejne pokoje, wzmianki o nich były bardzo intrygujące, na pewno przyjdziemy :)
  Szykujcie batarangi! Szykujcie batarangi!

  Overall rating: 9/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 9/10

  Difficulty: Medium

  Answer of company Evadere
  Waleczne Kotlety - my też kochamy Batmana, jego postać i wierzymy w oddanie i czynienie dobra. Dziękujemy za Wasze sugestie i rady. Jest tak jak piszecie. Cały czas dopracowujemy pokój słuchając doświadczonych koleżanek i kolegów "po fachu" ;) Jednocześnie pracujemy nad kolejnym pokojem. Zapraszam Was serdecznie.
  Q
  Q

  Guide
  496 pts

  333 reviews

  #351

  11/4/20 | visit date: 9/14/20

  Q 333 reviews

  Pokój przygotowany przez prawdziwego fana filmowo-komiksowej serii o Batmanie, co czuć w każdej minucie rozgrywki, a nawet i wcześniej, bo wprowadzenie nie jest całkiem typowe. Motywy znane z serii zostały naprawdę pomysłowo przeniesione na grunt escapowy, a to co wysuwa się na plan pierwszy to dopracowane i fajnie wymyślone zagadki. Rozgrywka jest angażująca, a sam pokój mocno nieliniowy, tzn. taki, w którym można dzielić się zadaniami lub rozwiązywać kilka z nich jednocześnie. Do polecenia liczniejszym grupom, szukającym ERów, które faktycznie (!) będą w stanie zaangażować każdą osobę z ekipy. Uwaga techniczna dla osób podróżujących autem: GPS zaprowadził nas w ślepą ulicę, równoległą do właściwej lokalizacji, więc lepiej kierować się znacznikiem na mapie LM, który jest tym poprawnym. Właściciel mega sympatyczny i uważny na feedback, z głową pełną pomysłów na kolejne pokoje, za których realizację trzymamy kciuki i które z wielką chęcią odwiedzimy. Polecam.

  report review

  Overall rating: 9/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 8/10

  Difficulty: Hard

  Łukasz (Escape Hunters Szczecin)
  Łukasz (Escape Hunters Szczecin)

  Globetrotter
  280 pts

  172 reviews

  Świt nietoperzy

  11/16/20 | visit date: 11/11/20

  Łukasz (Escape Hunters Szczecin) 172 reviews

  Świt nietoperzy nawiązuje do jednego z najpopularniejszych superbohaterów i świata z nim związanego. Mowa tutaj oczywiście o Batmanie. Zagadki jak i nawet system podpowiedzi idealnie oddają ten mroczny klimat. Jest ich na prawdę dużo, a spora cześć z nich jest naprawdę unikatowa, dlatego jest to pokój warty odwiedzenia. Polecam nie tylko fanom Batmana czy komiksów. Czekam na kolejny pokój. Do zobaczenia.

  report review

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Hard

  Kluski i Klopsiki
  Kluski i Klopsiki

  Wanderer
  37 pts

  35 reviews

  Gotham City

  9/9/20 | visit date: 8/30/20

  Kluski i Klopsiki 35 reviews

  Fantastyczny pokój - mroczny, klimatyczny, przesiąknięty atmosferą znaną z komiksów/filmów o Batmanie.

  Wszystko tutaj działa tak jak powinno - zagadki są niesamowicie przyjemne, czytelne, w większości średnio-trudne, choć kilka bardziej wymagających też się znajdzie :).
  Nam bardzo przypadły do gustu, wiele razy zaskakując świeżym podejściem lub zupełnie nowym, niespotkanym dotąd pomysłem.
  Do tego bardzo logiczne - nie ma zastanawiania się "co z tym zrobić, kiedy i gdzie tego użyć" - wskazówki są konkretne i dobrze prowadzą do zagadek.

  W pokoju jest klimatycznie, ale nie strasznie - spokojnie można zabrać ze sobą młodszych eskejpowiczów, na pewno będą się dobrze bawić.
  Tym bardziej, że jako pomocnicy superbohatera musimy oprócz sprytu wykazać się też sporą zręcznością ;).

  System podpowiedzi - niestandardowy, wywołujący duży uśmiech, nawiązujący mocno do uniwersum, tak samo jak cały wystrój i łamigłówki.

  Do tego bardzo sympatyczna obsługa - i mamy mieszankę idealną :)

  Polecamy Świt Nietoperzy - ten pokój to prawdziwa przygoda!

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  aneta.aza
  aneta.aza

  Newbie
  23 pts

  7 reviews

  Rewelacyjna zabawa

  8/28/20 | visit date: 8/27/20

  aneta.aza 7 reviews

  Jeden z najlepszych pokoi, w jakich byłam! Tytuł opinii mówi wszystko. Zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa. Wystrój bardzo pasujący do tematyki uniwersum Batmana, zagadki przemyślane, niespotykane nigdzie indziej wcześnie, sprawiające mnóstwo frajdy. Dzieciakom się bardzo podobało, długo rozmawialiśmy z obsługą po grze, widać, że robią to z pasją. Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm.

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Hard

  Answer of company Evadere
  Aneta, dziękujemy za ciepłe słowa. Cieszymy się z Twojej opinii i z tego, że podobało się również dzieciakom. Też dobrze się bawimy dając rozrywkę, która Was cieszy.
  Dzięki za polecenie i do zobaczenia w kolejnych pokojach Evadere ;)
  pabek2
  pabek2

  Wanderer
  38 pts

  3 reviews

  Przybywamy z pomocą ! #Brygada E®

  9/14/20 | visit date: 9/12/20

  pabek2 3 reviews

  W końcu pojawił się pokój o tematyce komiksowej. Jako nowość na Poznańskiej scenie ER pokój Świt Nietoperzy prezentuje się naprawdę dobrze !
  Brygada E® wybrała się do niego jako przedbieg przed eliminacjami ER Champ 😉 pokój bardzo miło nas zaskoczył klimatem który od samego początku pokazuje nam z jakim bohaterem mamy do czynienia. Każdy fan Batmana i reszty ekipy powinien wpisać go do listy must have !
  W pokoju mamy do czynienia z kłódkami jak i elektronicznymi mechanizmami, kilka zadań manualnych baaaaardzo pozytywnie nas zaskoczyły 😉 ! Pokój nie jest liniowy co jest jego dużym atutem, tak jak nasza ekipa 4 osobowa miała co robić.
  Ciekawy sposób podpowiedzi 😉 warto skorzystać .
  Pokój naprawdę daje satysfakcje z jego przejścia. Osoby prowadzące mają pojęcie o co chodzi w te klocki 😉
  Pozdrowienia dla MG, bardzo miły czas spędzony na rozmowie po skończonej grze.
  Czekamy na kolejne pokoje !
  Brygada E®

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  Mania94
  Mania94

  Newbie
  8 pts

  1 review

  Pomocnicy Batmana

  9/30/20 | visit date: 9/8/20

  Mania94 1 review

  Pokój godny polecenia każdemu fanowi Batmana, ale i Ci mniej zorientowani w jego historii będą mieć sporo zabawy w odrywaniu kolejnych zagadek. Zagadki w nieliniowy sposób prowadzą do ostatecznego finału gry i uratowania świata przed czyhającym złem. W razie trudności podczas zabawy Mistrz Gry czeka na sygnał by udzielić wskazówki. Sam sposób przekazania podpowiedzi jest bardzo pomysłowy, warto chociaż raz z niego skorzystać. Pokój jest spójny, z nutką mrocznego klimatu, a nie jedno miejsce potrafi zaskoczyć.
  Jak najbardziej polecam by choć przez chwilę stać się pomocnikiem Batmana bo to może właśnie Ty uratujesz świat!

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Hard

  Ewelina G. 4
  Ewelina G. 4

  Scout
  57 pts

  1 review

  Żądni wrażeń- zafascynowani :)

  11/1/20 | visit date: 8/14/20

  Ewelina G. 4 1 review

  Zacznę może od tego, że odwiedziny w pokoju Świt nietoperzy stanowiło ciekawe i miłe zakończenie wspólnych wakacji 2020 dla naszej ekipy. Zazwyczaj odwiedzamy pokoje nieco innym składzie, który tym razem był osłabiony, nie mniej jednak wsparci przez młodzież nie mogliśmy się oprzeć by zweryfikować rekomendacje znajomych. Do tej pory nie dawaliśmy opinii oficjalnie pokojom, lecz tym razem nie mogło się obejść bez tego. Zasługa tu przede wszystkim prowadzącego, który w niezwykły sposób wprowadził wszystkich w klimat pokoju. Nasze nastoletnie towarzyszki ujęły to tak:
  Prowadzący był bardzo sympatyczny, zaprowadził nas w nieznany świat Batmana, i przedstawił całą historię. Mile nas powitał. Współpraca z nim, poprzez ciekawe wskazówki była bardzo pomocna.
  Nie można też zapomnieć o tym, iż cała aranżacja pokoju jest przesiąknięta oddanym sercem i zamiłowaniem do komiksowych bohaterów. Nawiązując do zagadek, są one spójne ale przede wszystkim zaskakujące. Gra od początku do końca była pełna zwrotów akcji, gdzie liczył się oczywiście spryt i spostrzegawczość ale także co nietuzinkowe, zwinność i precyzja;) Kilka zagadek naprawdę nas zaskoczyło, nie spotkaliśmy ich nigdzie wcześniej, co ewidentnie jest na plus. Jak się okazuje, pokój jest debiutem nowej firmy na rynku poznańskim. Wg naszej opinii powinien w szybkim tempie wskoczyć do czołówki pokoi koniecznych do zwiedzenia (nie wiemy czemu jeszcze w niej nie jest:). Jeśli tak wygląda pierwszy, już nie możemy doczekać się kolejnych ;) Zachęcamy aby samemu przekonać się, że ten pokój wyznacza nowe horyzonty w dotychczas otwieranych escape roomach.
  W końcu to pierwszy pokój o tematyce superbohaterów w naszym regionie. Liczymy na więcej ;)

  report review

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Hard

  Page 1

  Show next

  Movie atmosphere rooms

  Escape games where you will feel like a movie hero

  Rooms with a thrill

  Choose one of the perfect scenarios for horror and thriller lovers