Escape room Golden Hajs

  Golden Hajs

  Tak się złożyło, że zostaliście nowymi członkami najpotężniejszego i najsłynniejszego gangu na świecie, który zasłynął ze spektakularnych napadów. Dzisiaj do... [more]

  2-5 people

  75' minutes

  Adventure

  expierienced

  112 reviews

  Plot of the room

  Tak się złożyło, że zostaliście nowymi członkami najpotężniejszego i najsłynniejszego gangu na świecie, który zasłynął ze spektakularnych napadów. Dzisiaj dostaliście nowy plan napadu - idziecie wraz z ekipą zwinąć GOLDEN HAJS. Wasz kolega z zespołu zwiadowczego pozyskał informację, że bank jest już pusty! Jesteście pewni, że dobrze przygotowaliście się do tego napadu? Stań przed wyzwaniem – rozszyfruj wskazówki, złam zabezpieczenia i co najważniejsze wydostań się z banku, zanim przyjedzie policja!

  Nadszedł…. Czas… Obrabować Bank.

  Pokój inspirowany serialem La Casa de Papel

  Uwaga! Czasem w pokoju może towarzyszyć nam Phill - mały pogodny piesek, który ma włos zamiast sierści, więc nie uczula :)
  Od 06.06.2020 r. pokój został mocno naszpikowany elektroniką.

  Live cam escape room

  Live cam escape room

  This room is also available as a live cam escape room. Play it "in 5 minutes" with your friends from other side of the globe, without leaving home!

  Check this offer

  Important informations

  Basic

  Card payment on visit

  Safety measures

  Full Monitoring

  Full contact with the game master

  Safety button

  Emergency lighting

  Only low voltage within the player's range

  Emergency door opening system

  Antibacterial gel available

  Disinfected rooms

  Available game languages

  Polish

  Address and other rooms here

  Escapelandia - CluERoom

  ul. Lechicka 59
  61-695 Poznań

  Room scores

  9 .8

  9.8/10 Customer service: 10/10 Interior: 9.9/10 Difficulty: Hard Number of reviews: 112
  Log in

  You have to log in to mark a room.

  olekjat
  olekjat

  Newbie
  11 pts

  2 reviews

  La Casa De Visionario

  11/2/20 | visit date: 10/31/20

  olekjat 2 reviews

  Długo się zastanawiałem jakich słów użyć do opisania tego pokoju. Świetny, zjawiskowy, perfekcyjny...natomiast żadne z powyższych nie odzwierciedli odczuć jakie mnie orazj moim znajomym towarzyszyły po wyjściu z Golden Hajs. Jest to na tą chwilę najwspanialsze doświadczenie "Escape Roomowe" odkąd poznałem ten sposób spędzania czasu. Klimat i schludność pokoju od razu rzuca się w oczy. Sam projekt wystroju pozwala wczuć się klimat napadu na bank. Natomiast wszystko to drobiazg, drobiazg w szufladzie zagadek i mechanizmów, które czekają na rozwiązanie. Podczas zabawy nie mogłe wyjść z podziwu w jak niewiarygodny sposób właściciele zaprojektowali każdy najmniejszy szczegół. Jako przeciwnik kłódek a fanatyk elektroniki i gadżeciarstwa poczułem jakby Golden Hajs został stworzony specjalnie dla mnie. Kusi, żeby zdradzić każdą zagadkę i mechanikę, która za tym idzie bo wszyscy powinni wiedzieć jakich wspaniałości doświadczyłem. Serdecznie polecam każdemu odwiedzić pokój wraz z przesympatycznymi właścicielami, do których chce się wrócić!!!

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  filipsurdyk
  filipsurdyk

  Wanderer
  33 pts

  7 reviews

  Napad na bank!

  11/1/20 | visit date: 10/31/20

  Trusted review

  filipsurdyk 7 reviews

  Pokój dopracowany w najmniejszych szczegółach, od początku do końca świetnie się bawiliśmy! Świetna obsługa, dziękujemy za miłą rozmowę po zakończeniu rozgrywki!

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  nataaria

  Scout
  85 pts

  20 reviews

  Napad na bank? Co może pójść nie tak?...

  10/30/20 | visit date: 10/29/20

  Trusted review

  nataaria 20 reviews

  Na wstępie zaznaczę, że nie oglądałam serialu La Casa de Papel (ale po zagraniu w tym ER z pewnością się za niego wezmę - czy to nie wystarczająca opinia?). Z mojej perspektywy - świetny ER akcji, w którym odnajdzie się każdy, niezależnie od znajomości serialu. Oczywiście mój współtowarzysz w zbrodni, który więcej czasu poświęcił Netflixowi, wyłapał troszkę więcej smaczków :) Zagadki są logiczne, bardzo życiowe - takie, jakie faktycznie mogłyby się znaleźć podczas napadu na bank (kolega mówił), nic nie bierze się "z powietrza" i wszystko jest wpasowane w klimat pokoju. Kłódek brak - wszak to nowoczesny bank ;) Trochę nowoczesnej technologii, trochę starych dobrych rozwiązań, kilka zadań manualnych też się znajdzie. System podpowiedzi również nie odstaje od motywu przewodniego.
  Podsumowując - polecam! :D

  Overall rating: 9/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Easy

  pufa.augustyniak
  pufa.augustyniak

  Newbie
  6 pts

  1 review

  REWELACJA!

  10/17/20 | visit date: 10/17/20

  pufa.augustyniak 1 review

  Bardzo miła obsługa i świetnie zrobiony pokój - Money Heist! Mnóstwo zagadek mniej lub bardziej czasochłonnych, ale przy dobrej współpracy udaje się wyjść i wcale nie trzeba znać fabuły serialu, który swoją drogą też gorąco polecam ;) Dodatkowo zabawę ułatwiają i znacząco przyspieszają elektryczne zamki (nie to co czułe kłódki na szyfr) Razem z całą rodziną polecamy!! 10/10!!!!

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Hard

  katarzyna.gaw
  katarzyna.gaw

  Newbie
  13 pts

  3 reviews

  Golden hajs in golden room :)

  10/12/20 | visit date: 10/10/20

  katarzyna.gaw 3 reviews

  Pokój odwiedziliśmy w grupie 4 -osobowej, na swoim koncie mieliśmy po 2 ER, więc jesteśmy świeżakami :) Zagadki nie były do końca liniowe, ale za to baardzo spójne i w świetnym klimacie - można było się poczuć, jakbyśmy naprawdę rabowali bank. Odwiedzić ER można bez znajomości serialu, jednakże nam jako ogromnym jego fanom dał wiele frajdy i uśmiechów na twarzy :) Przejście Pokoju zajęło nam ponad godzinę, potrzebowaliśmy kilku małych podpowiedzi (tak swoją drogą - świetny system podpowiedzi). Super miła obsługa!!

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  See all reviews (112)

  Experience a great adventure

  Become a hero and solve all puzzles in these exciting rooms

  Learn history in this rooms

  Experience these wonderful stories with your friends