Golden Hajs

  Lockme Partner

  Golden Hajs

  Tak się złożyło, że zostaliście nowymi członkami najpotężniejszego i najsłynniejszego gangu na świecie, który zasłynął ze spektakularnych napadów. Dzisiaj do... [more]

  2-5 people

  75' minutes

  Adventure

  expierienced

  113 reviews

  Poland: 16th place
  Poznań: 5th place

  Plot of the room

  Tak się złożyło, że zostaliście nowymi członkami najpotężniejszego i najsłynniejszego gangu na świecie, który zasłynął ze spektakularnych napadów. Dzisiaj dostaliście nowy plan napadu - idziecie wraz z ekipą zwinąć GOLDEN HAJS. Wasz kolega z zespołu zwiadowczego pozyskał informację, że bank jest już pusty! Jesteście pewni, że dobrze przygotowaliście się do tego napadu? Stań przed wyzwaniem – rozszyfruj wskazówki, złam zabezpieczenia i co najważniejsze wydostań się z banku, zanim przyjedzie policja!

  Nadszedł…. Czas… Obrabować Bank.

  Pokój inspirowany serialem La Casa de Papel

  Uwaga! Czasem w pokoju może towarzyszyć nam Phill - mały pogodny piesek, który ma włos zamiast sierści, więc nie uczula :)
  Od 06.06.2020 r. pokój został mocno naszpikowany elektroniką.

  Live cam escape room

  Live cam escape room

  This room is also available as a live cam escape room. Play it "in 5 minutes" with your friends from other side of the globe, without leaving home!

  Check this offer

  Important informations

  Basic

  Card payment on visit

  Safety measures

  Full Monitoring

  Full contact with the game master

  Safety button

  Emergency lighting

  Only low voltage within the player's range

  Emergency door opening system

  Antibacterial gel available

  Disinfected rooms

  Available game languages

  Polish

  Address and other rooms here

  Escapelandia - CluERoom

  ul. Lechicka 59
  61-695 Poznań

  Room scores

  9 .8

  9.8/10 Customer service: 10/10 Interior: 9.9/10 Difficulty: Hard Number of reviews: 113
  Log in

  You have to log in to mark a room.

  Czarny Ł.
  Czarny Ł.

  Scout
  91 pts

  43 reviews

  Test Profesora

  1/31/21 | visit date: 11/21/20

  Czarny Ł. 43 reviews

  Skok na bank? Niby nic wielkiego, kilka wtyczek w środku, zaznajomienie z planami budynku i zabezpieczeniami i systemami bezpieczeństwa...
  A co jeśli coś zaczyna iść nie według planu??? Liczy się każda sekunda na podjęcie decyzji, co zrobić żeby nie wtopić? Profesor ciągle patrzy a gliny w drodze. Nam się udało pokonać system choć momentami nie było łatwo. Podstawa to logiczne myślenie i zachowanie zimnej krwi. Przecież nie może być tak trudno jak się wydaje prawda? Profesor czeka na was!

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  olekjat
  olekjat

  Newbie
  11 pts

  2 reviews

  La Casa De Visionario

  11/2/20 | visit date: 10/31/20

  olekjat 2 reviews

  Długo się zastanawiałem jakich słów użyć do opisania tego pokoju. Świetny, zjawiskowy, perfekcyjny...natomiast żadne z powyższych nie odzwierciedli odczuć jakie mnie orazj moim znajomym towarzyszyły po wyjściu z Golden Hajs. Jest to na tą chwilę najwspanialsze doświadczenie "Escape Roomowe" odkąd poznałem ten sposób spędzania czasu. Klimat i schludność pokoju od razu rzuca się w oczy. Sam projekt wystroju pozwala wczuć się klimat napadu na bank. Natomiast wszystko to drobiazg, drobiazg w szufladzie zagadek i mechanizmów, które czekają na rozwiązanie. Podczas zabawy nie mogłe wyjść z podziwu w jak niewiarygodny sposób właściciele zaprojektowali każdy najmniejszy szczegół. Jako przeciwnik kłódek a fanatyk elektroniki i gadżeciarstwa poczułem jakby Golden Hajs został stworzony specjalnie dla mnie. Kusi, żeby zdradzić każdą zagadkę i mechanikę, która za tym idzie bo wszyscy powinni wiedzieć jakich wspaniałości doświadczyłem. Serdecznie polecam każdemu odwiedzić pokój wraz z przesympatycznymi właścicielami, do których chce się wrócić!!!

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  filipsurdyk
  filipsurdyk

  Wanderer
  33 pts

  7 reviews

  Napad na bank!

  11/1/20 | visit date: 10/31/20

  Trusted review

  filipsurdyk 7 reviews

  Pokój dopracowany w najmniejszych szczegółach, od początku do końca świetnie się bawiliśmy! Świetna obsługa, dziękujemy za miłą rozmowę po zakończeniu rozgrywki!

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  nataaria

  Scout
  85 pts

  20 reviews

  Napad na bank? Co może pójść nie tak?...

  10/30/20 | visit date: 10/29/20

  Trusted review

  nataaria 20 reviews

  Na wstępie zaznaczę, że nie oglądałam serialu La Casa de Papel (ale po zagraniu w tym ER z pewnością się za niego wezmę - czy to nie wystarczająca opinia?). Z mojej perspektywy - świetny ER akcji, w którym odnajdzie się każdy, niezależnie od znajomości serialu. Oczywiście mój współtowarzysz w zbrodni, który więcej czasu poświęcił Netflixowi, wyłapał troszkę więcej smaczków :) Zagadki są logiczne, bardzo życiowe - takie, jakie faktycznie mogłyby się znaleźć podczas napadu na bank (kolega mówił), nic nie bierze się "z powietrza" i wszystko jest wpasowane w klimat pokoju. Kłódek brak - wszak to nowoczesny bank ;) Trochę nowoczesnej technologii, trochę starych dobrych rozwiązań, kilka zadań manualnych też się znajdzie. System podpowiedzi również nie odstaje od motywu przewodniego.
  Podsumowując - polecam! :D

  Overall rating: 9/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Easy

  pufa.augustyniak
  pufa.augustyniak

  Newbie
  6 pts

  1 review

  REWELACJA!

  10/17/20 | visit date: 10/17/20

  pufa.augustyniak 1 review

  Bardzo miła obsługa i świetnie zrobiony pokój - Money Heist! Mnóstwo zagadek mniej lub bardziej czasochłonnych, ale przy dobrej współpracy udaje się wyjść i wcale nie trzeba znać fabuły serialu, który swoją drogą też gorąco polecam ;) Dodatkowo zabawę ułatwiają i znacząco przyspieszają elektryczne zamki (nie to co czułe kłódki na szyfr) Razem z całą rodziną polecamy!! 10/10!!!!

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Hard

  See all reviews (113)

  Movie atmosphere rooms

  Escape games where you will feel like a movie hero

  Rooms with a thrill

  Choose one of the perfect scenarios for horror and thriller lovers