Escape room Tajne przez poufne

Tajne przez poufne

closed

Room closed

Jesteśmy najlepszą na świecie agencją detektywistyczną. Rozwiążemy każdą zagadkę, wykonamy każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Dlaczego jesteśmy tak doskona... [więcej]

1-2 people

60' minutes

Narrative

intermediate

Plot of the room

Jesteśmy najlepszą na świecie agencją detektywistyczną. Rozwiążemy każdą zagadkę, wykonamy każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Dlaczego jesteśmy tak doskonali? Zdradzimy Wam nasz sekret. Mamy to, o czym inni mogą tylko pomarzyć - portal czasoprzestrzenny. Możemy przenieść naszych agentów w dowolny czas i miejsce!

Ps (tajne/poufne)
Okazało się, że teleportacja ma niestety skutki uboczne. Jakie? O tym musicie przekonać się na własnej skórze.

Uwaga! Gra w całości odbywa się w wirtualnej rzeczywistości.

Additional information

Air-conditioned room

Safety measures

Always open doors

Available game languages

Polish

Address

Quest Cage Centrum - Katowice

ul. 3 Maja 6-8/lok. 3
Katowice

Other rooms in this place

Mark room

You have to log in to mark a room.

Log in

Room scores - 9 reviews

Overall rating 9.6/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Customer service 9.8/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Interior 9.4/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Difficulty Medium

25

20

15

10

5

0

Very easy

Easy

Medium

Hard

Very hard

9 reviews

MTC
MTC

Navigator
108 pts

117 reviews

Czyżby nowy wymiar ER?

1/5/20 | visit date: 1/4/20

MTC 117 reviews

Byliśmy bardzo ciekawi tej firmy rozrywki, bo jesteśmy fanami ER, uwielbiamy oderwać się od świata rzeczywistego, problemów i przeżyć niesamowity czas. Podziwiać wnętrze i wykonanie, a tutaj było coś innego. Pusty pokój i tylko okulary i my, bałam się jak wytrzymamy 60 minut w googlach na oczach. Okazało się, ze czas biegnie jeszcze szybciej niż w normalnym ER i nawet nie wiesz ze już tyle czasu minęło.
Na początku bawisz się jak dziecko podnosząc przedmioty, rzucając nimi, czy bezmyślnie się teleportując. Po 15 minutach mówię do męża może byśmy się zajęli rozwiązywaniem zagadek bo po to tu jesteśmy.
Ciekawe doświadczenie, ale myśle, ze VR nie zastąpi normalnych ER, ale stworzy się nowa kategoria ER VR.
Warto się udać by spróbować nowej formy rozrywki. Polecamy.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Szalony Kapelusznik
Szalony Kapelusznik

Navigator
138 pts

113 reviews

Smak i Przedsmak

12/9/19 | visit date: 12/8/19

Szalony Kapelusznik 113 reviews

Gra w ciekawy sposób wykorzystuje możliwości VR - oto przebywamy w otoczeniu, które trudno byłoby zrealizować analogowo. Pojawiają się też pewne smaczki możliwe wyłącznie dzięki technologii.
Fabuła jest ciekawa, a zadanie logiczne. Nie jest strasznie, co pozwala spokojnie oswoić się ze sposobem rozgrywki. Zagadek jest w sam raz, a ich trudność i logika -jak w zwykłym escape roomie, do zrobienia :)

Pokój ma więc Smak.

Jednocześnie- nam gra raz się zacięla i trzeba było zrestartowac - w sumie dzięki temu pierwszą połowę przeszliśmy dwa razy, nawet fajnie ?
Niektóre rzeczy są umowne, a na pewno widać ogromny potencjał na przyszłość, do tworzenia coraz bardziej odjechanych rzeczywistości (za co trzymamy kciuki!).

Pokój daje więc też Przedsmak.


Serdecznie pozdrawiamy naszego GameMasteta, sama rozmowa po wyjściu zajęła nam godzinę (jak mgnienie oka) i była na pełnej zajawce!

To był świetnie spędzony czas, dla nas pierwszy raz w rzeczywistości wirtualnej.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Olus449
Olus449

Wanderer
27 pts

17 reviews

Zupełnie inna rzeczywistość!

1/2/20 | visit date: 11/26/19

Trusted review

Olus449 17 reviews

Pokój, w którym dosłownie przenosimy się do innej rzeczywistości - początek trudny żeby się przestawić i żeby się nie bawić w rzucanie byle jakich przedmiotów i bezmyślnej teleportacji xD może i samych zagadek nie było dużo i nie były trudne, ale samo poruszanie się sprawiało że ciężko było sie skupić.
Jedyny jak dla mnie osobiście mankament to bliskie spotkanie z [spoiler], na szczęście mój mąż natknął się na niego z bliska, ja stałam daleko i widziałam jedynie olbrzymią nogę :)
Zdecydowanie polecam i czekam na więcej!!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

prexxon
prexxon

Wanderer
32 pts

27 reviews

Nowy wymiar

12/10/19 | visit date: 12/5/19

prexxon 27 reviews

Jak dla mnie coś nowego super nowoczesnego .
Tylko ten początek jest ciężki żeby się odnaleźć ale tak poza tym to naprawdę wielki plus.

Uwielbiam er ale ten byk całkowicie inny i bardzo ciekawy śmieszny i zarazem wymagający myślenia i nie tylko ;)

Polecam każdemu co ma za sobą kilka pokoii napewno wam się spodoba a firmie quest Cage nie mówię dowodzenia widzimy się na pozostałych escape roomach pozdrawiam ;)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Ewa Skorupińska
Ewa Skorupińska

Newbie
21 pts

11 reviews

Zaskakujące!

1/27/20 | visit date: 1/2/20

Ewa Skorupińska 11 reviews

Początek był niesamowicie trudny ze względów technicznych, trzeba było zapoznać się ze sposobem funkcjonowania w wirtualnej rzeczywistości, ale kiedy już się załapało - było ekstra! Niestety pierwsze 20 minut spędziliśmy na przeszukiwaniu pokoju i nie umieliśmy ogarnąć co się dzieje, ale po pierwszej podpowiedzi ruszyliśmy z kopyta i wprawdzie skończyliśmy 8 minut po czasie, ale obsługa nie miała z tym żadnych problemów - faktem jest, że przyzwyczajenie się do nowego sposobu gry było trudne. Jedyny minus to google VR, które w trakcie tej godziny trochę nam doskwierały oraz nasze wirtualne łapki - w rzeczywistości czasem zaplątywałam się w kable i to budziło mnie z wirtuala przez co nieco traciło magię... Pomysł mimo wszystko świetny i mimo że mój partner preferuje rzeczywiste pokoje to zdecydowanie wyciągnę go na kolejny VR <3

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

damian.olearczyk
damian.olearczyk

Wanderer
38 pts

19 reviews

Inna rzeczywistość

1/2/20 | visit date: 11/26/19

damian.olearczyk 19 reviews

Chcesz przenieść się to innej rzeczywistości? To nie znajdziesz nic lepszego niż Escape Room VR! Całkiem co innego niż tradycyjny ER ale warty takiej samej uwagi. Dużo czasu straciliśmy na bawienie się efektami ale dzięki temu że profesjonalna obsługa przypomniała nam po co tu jesteśmy udało nam się wykonać misję! Polecam!

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 9/10

Difficulty: Hard

mawino
mawino

Scout
70 pts

2 reviews

Pierwszy raz

1/21/20 | visit date: 1/6/20

Trusted review

mawino 2 reviews

To była dla nas zdecydowanie nowość! Pokój mega fajny, aczkolwiek muszę przyznać, że zagadki, które raczej rozwiązałybyśmy bez problemu w 'zwykłym' pokoju - tutaj sprawiły nam trudność. Chyba po prostu ciężko się przyzwyczaić, że nie można wszystkiego obrócić i dotknąć tak, jakby się chciało. Stała obecność obsługi w pokoju ma i plusy, i minusy - na dodatek ta sama rzecz jest zarówno tym i tym. Przez to, że cały czas obserwują nasze poczynania, często dostawałyśmy podpowiedzi, nawet chyba niespecjalnie czasem. To było spoko, bo faktycznie utykałyśmy, ale z drugiej strony nie miałyśmy kontroli nad tym kiedy chcemy podpowiedź otrzymać.
Ogólnie - super doświadczenie i na pewno pójdziemy do kolejnego VRowego pokoju. :)

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

kapibarabarbara- PoWROmcy Escape
kapibarabarbara- PoWROmcy Escape

Pioneer
208 pts

178 reviews

#211

2/3/20 | visit date: 12/27/19

Limited rating

kapibarabarbara- PoWROmcy Escape 178 reviews

Nasze pierwsze doświadczenie z VR! Nie ukrywam, że nie spodziewaliśmy się niczego specjalnego i z takim nastawieniem poszliśmy do tego "pokoju" - zdecydowanie preferujemy tradycyjne ER, a nie ich wersje komputerowe, w postaci gier planszowych itd itp. Uznaliśmy jednak, że trzeba spróbować i jakoś zapełnić nasz skromny maraton w okolicy.
Tajne przez poufne odmieniło jednak moje myślenie o ER w VR. W grze bardzo dobrze wykorzystano możliwości świata wirtualnego, uzyskując efekty jakie nigdy nie byłyby możliwe w tradycyjnym escape roomie. Zagadki bardzo pomysłowe, a gdyby przenieść je do świata realnego- dość łatwe. Jednak ich rozwiązanie w VR, szczególnie dla osób początkujących w tej formie zabawy- staje się wielkim wyzwaniem. Scenariusz super, przy następnej wizycie w okolicy z pewnością zagramy w kolejnym :)
Na malutki minusik dodam, że osoby, które nigdy nie miały styczności z VR mogą stracić sporo czasu gry na rozeznanie jak to wszystko faktycznie działa, jak się poruszać itp. Dodam również, że w razie drobnych awarii technicznych (która miała miejsce w moim przypadku) zdjęcie gogli psuje klimat o wieeeele bardziej niż wejście Mistrza Gry do pokoju w czasie tradycyjnej gry (co dotąd uważałam za najgorszą opcję wynikającą z awarii)
Bez względu na to, czy jest się fanem gier, czy jednak woli się ER w realu- warto choć raz spróbować czegoś innego i na własnej skórze przekonać się jak to wygląda. Ja na VR na pewno jeszcze wrócę, choć w ogólnym rozrachunku gra nigdy nie zastąpi mi prawdziwych pokojów :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 8/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

matiaz34
matiaz34

Wanderer
36 pts

1 review

Nasz pierwszy raz...

11/18/19 | visit date: 11/18/19

matiaz34 1 review

Quest Cage nawet w wirtualnej rzeczywistości nie zawodzi. Pokój zdecydowanie warty odwiedzenia. Poziom trudności idealny na pierwszy raz VR. Na pewno bedziemy polecać i czekamy na więcej ;)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Popular rooms near you

Check out the games that are most often chosen by local players

Learn history in this rooms

Experience these wonderful stories with your friends