Prosektorium

  Lockme Partner

  Prosektorium

  Prosektorium to emocjonująca gra, która toczy się na planie jedynej otwartej dla wszystkich sali sekcyjnej. Jej scenografia powstała w oparciu o prawdziwe wy... [more]

  2-5 people

  60' minutes

  Thriller

  beginners

  13 reviews

  Poland: 232nd place
  Katowice: 10th place

  Plot of the room

  Prosektorium to emocjonująca gra, która toczy się na planie jedynej otwartej dla wszystkich sali sekcyjnej. Jej scenografia powstała w oparciu o prawdziwe wyposażenie, co nadaje jej wyjątkowego autentyzmu i niespotykanego klimatu. Cel gry jest podchwytliwy i stanowi zagadkę samą w sobie. Sami będziecie musieli zadać sobie pytanie, czy aby na pewno udało się ją przejść i podjąć decyzję o zakończeniu gry. Brzmi tajemniczo? Świetnie! Narracja gry Prosektorium została oparta o tajemniczą postać dr. Lucjana Goldsteina, który inspirując się Harrym Houdinim przearanżował budzące w każdym człowieku lęk miejsce w intrygującą przestrzeń do grania na ludzkich emocjach i intelekcie.

  Important informations

  Basic

  Air-conditioned room

  From 16 years old

  Safety measures

  Full Monitoring

  Full contact with the game master

  Always open doors

  Safety button

  Emergency lighting

  Antibacterial gel available

  Gloves available

  Disinfected rooms

  Available game languages

  Polish

  Address and other rooms here

  LOFTescape - Katowice

  Opolska 3/7
  Katowice

  Other rooms in this place

  Room scores

  8 .3

  8.3/10 Customer service: 9.9/10 Interior: 9.1/10 Difficulty: Medium Number of reviews: 13
  Log in

  You have to log in to mark a room.

  Dexon11
  Dexon11

  Scout
  52 pts

  5 reviews

  Sala Sekcyjna

  7/9/21 | visit date: 7/8/21

  Trusted review

  Dexon11 5 reviews

  Po dłuższej przerwie od ER-ów musieliśmy dodać kolejny do kolekcji, padło na Prosektorium. Od samego początku byliśmy zaskoczeni klimatem jaki stworzyła obsługa od samego wejścia do budynku, aż po sam pokój. Będąc przy obsłudze chciałbym pozdrowić Mistrzyni gry. Byliśmy zaskoczeni całkowicie inną formą wprowadzenia do pokoju jak i komunikacji pomiędzy nami, super pomysł! Obiecałem, że właśnie za te dwa pomysły dam +2 w końcowej ocenie :D. Jeśli chodzi o klimat pokoju to tutaj musze przyznać, że był oddany w 100%. Jak na wiekowy pokój byliśmy miło zaskoczeni i finalnie dało nam to większą frajdę oraz możliwość wczucia się w temat. Jedyny minusik bym przystawił przy tym, że pokój bardziej wyglądał jak Sala Sekcyjna niż Prosektorium ale być może to tylko moje czepialstwo. Jeśli chodzi o zagadki to były one przyjemne, dość proste ale co najważniejsze unikatowe i idealnie pasujące do pokoju. Wiadomo nie mówię o kłódkach czy kluczach tylko o paru zagadkach, które w moim odczuciu były po prostu MEGA! My już zapatrujemy się na kolejne pokoje, a ten polecamy każdej grupie.

  report review

  Overall rating: 8/10

  Customer service: 9/10

  Interior: 8/10

  Difficulty: Easy

  tusiek98
  tusiek98

  Scout
  57 pts

  6 reviews

  Prosektorium

  7/2/21 | visit date: 6/24/21

  tusiek98 6 reviews

  Fajny pokój oddajacy klimat, obsługa bardzo miła. Jedyny minus pokoju to brak wyprowadzenia i nie wiedzieliśmy czego tak na prawde szukamy. Ale pokój udało się rozwiązać w czasie, polecam.
  Prosektorium Prosektorium

  report review

  Overall rating: 9/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 9/10

  Difficulty: Easy

  Aneta D. 2
  Aneta D. 2

  Scout
  86 pts

  4 reviews

  Witamy w prosektorium

  5/29/21 | visit date: 5/29/21

  Trusted review

  Aneta D. 2 4 reviews

  Bardzo dobre pierwsze wrażenie, gdy przywitała nas bardzo miła obsługa. Potem było już tylko lepiej. Zagadki wymagające myślenia, ale nie trudne, bez problemu radziła sobie osoba, która pierwszy raz była w ER, a i doświadczeni uczestnicy się nie nudzili. Bardzo polecam, bo warto!

  Overall rating: 9/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Easy

  Q
  Q

  Guide
  604 pts

  346 reviews

  #370

  12/1/20 | visit date: 9/18/20

  Q 346 reviews

  W kilku prosektoriach już graliśmy, ale chyba pierwszy raz wystrój był tak spójny z tytułem jak tutaj. Głupio napisać, zważywszy czemu prosektoria służą, że jest klimatycznie, ale na pewno na brak klimatu nikt narzekać nie będzie. W zagadkach klasycznie i analogowo – klucze, kłódki, trochę szukania. Wiemy jednak, że postawione przed graczami zadania będą z czasem urozmaicane o inne patenty (co na moment pisania tej opinii, być może już się stało), więc na pewno pokój jeszcze bardziej zyska na jakości. O obsłudze gry można by długo pisać i to w samych superlatywach – wystarczy jednak powiedzieć, że właściciele Loftu są szczęściarzami mając w swojej ekipie taką Mistrzynię Gry!

  Overall rating: 8/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 9/10

  Difficulty: Medium

  Malwina Edwardowna
  Malwina Edwardowna

  Wanderer
  29 pts

  3 reviews

  Mały niedosyt.

  10/18/20 | visit date: 10/17/20

  Trusted review

  Malwina Edwardowna 3 reviews

  Pokój naprawdę klimatyczny, nieco oldschoolowy, o czym zresztą informuje na samym początku Mistrzyni gry, ale to akurat na plus. Fajne zagadki, pomysłowe zadania i naprawdę realistyczny wystrój. Niedosyt bierze się stąd, że brakuje w moim odczuciu jeszcze kilku zagadek. Wyszliśmy po 30min. Zdaje sobie sprawę, że pokój dla początkujących, więc dlatego nie czepiam się poziomu trudności. Ale super byłoby, gdyby pokój był nieco bardziej rozbudowany. Dla początkujących rewelacja. Tak czy inaczej, bawiliśmy się dobrze :)

  Overall rating: 7/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Easy

  See all reviews (13)

  Movie atmosphere rooms

  Escape games where you will feel like a movie hero Add a room

  Rooms perfect for the first time

  Great places to start your journey into escape room world Add a room