Escape room Pokój agenta Snow

Pokój agenta Snow

114

114 reviews

|

3

Gdynia: 3rd place

|

Trójmiasto: 25th place

|

Pomorskie: 27th place

|

PL 298

Poland: 298th place

|

8.6/10

Terroryści to zmora XX i XXI wieku. Twoim zadaniem będzie przeciwdziałanie próbie totalnego zniszczenia miasta przy użyciu broni masowego rażenia. W pokoju A... [więcej]

2-6 people

60' minutes

Criminal

beginners

Plot of the room

Terroryści to zmora XX i XXI wieku. Twoim zadaniem będzie przeciwdziałanie próbie totalnego zniszczenia miasta przy użyciu broni masowego rażenia. W pokoju Agenta Snow'a natrafisz na wiele podpowiedzi dotyczących tej sytuacji, gdyż prowadził on rozpoznanie całej siatki terrorystów. Czy uda Ci się dokończyć jego dzieło? Masz na to 60 minut, powodzenia!

Additional information

Children-friendly room

Disabled-friendly room

Card payment on visit

Safety measures

Full Monitoring

Full contact with the game master

Safety button

Emergency lighting

Only low voltage within the player's range

Emergency door opening system

Available game languages

English

Polish

Address

WALKOUT - Gdynia

Skwer Kościuszki 15/9
81-370 Gdynia
Wejście obok restauracji Pierożek

Other rooms in this place

Review this room

You need to log in to add reviews.

Log in

Mark room

You have to log in to mark a room.

Log in

Room scores - 114 reviews

Overall rating 8.6/10

50

40

30

20

10

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Customer service 9.2/10

75

60

45

30

15

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Interior 8.6/10

50

40

30

20

10

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Difficulty Medium

50

40

30

20

10

0

Very easy

Easy

Medium

Hard

Very hard

114 reviews

LockBuster
LockBuster

Wanderer
43 pts

15 reviews

Zakluczony agent

1/13/20 | visit date: 1/6/20

LockBuster 15 reviews

Pokój Agenta Snowa skrywa w sobie wiele ciekawych sekretów. Był on pierwszym pokojem założonym przez firmę WALKOUT i szczerze mówiąc - starzeje się z klasą. Zdecydowanie jest to pokój z wieloma rozwiązaniami typowo na kłódki, ale nie są one przytłaczające. Fabuła i wyścig z czasem sprawiają, że pochłaniasz atmosferę, zamiast przejmować się rozwiązaniami technicznymi. A skoro już o nich mowa - komunikacja między MG i nami przebiega niestandardowo. Nie uświadczymy tutaj cudów techniki w stylu "komunikatora". Obsługa cały czas obserwuje co się z Wami dzieje i odpowiednio reaguje na to, co robimy. Jeżeli chodzi o trudność - podstawowe umiejętności kojarzenia faktów i zapamiętywania rzeczy, które dotykasz są tutaj bardzo w cenie. Liniowość pokoju zapobiega pogubieniu się po drodze. Zdecydowanie polecamy osobom, które nie mają doświadczenia w ER i chciałyby zacząć.

Overall rating: 8/10

Customer service: 8/10

Interior: 9/10

Difficulty: Easy

majola011
majola011

Wanderer
32 pts

13 reviews

Przygoda w pokoju agenta Snow’a

8/24/19 | visit date: 8/24/19

majola011 13 reviews

Był to pierwszy pokój, który odwiedziłam z rodzicami i okazał sie strzałem w 10! Zagadki stosunkowo łatwe, dużo kłódek, ale pomimo to wszystko wydawało się logiczne. Serdecznie polecam ten pokój osobom początkującym swoją przygodę z escape roomami. Gdybym mieszkała w Gdyni na pewno odwiedziłabym inne pokoje w tej lokacji, ponieważ zapowiadały się bardzo ciekawie :-)

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy

Pinky&theBrain
Pinky&theBrain

Navigator
136 pts

51 reviews

You know nothing agent Snow... #36

5/10/19 | visit date: 5/2/19

Pinky&theBrain 51 reviews

Ponowna wizyta naszej dwójki w Walkout Gdynia.
Tym razem na celowniku agent Snow i tajemnice ukryte w jego pokoju, które mają nam pomóc uratować miasto przed bronią masowego rażenia.

Pokój skromnie wykończony, ale zawierający sporą ilość tajemnic w sobie. Istotne jest, by pamiętać swoje zadanie i o co się ścigamy z czasem. W końcu nie można zawieść ludzkości, a wypełnienie zadania w 60 minut wydaje się być mało prawdopodobne ;)
Jednakże sprawne oko i umysł są w stanie sprostać zadaniu, rozwiązać zagadki, zarówno te tradycyjne jak i te nowatorskie, wymagające kojarzenia faktów, spostrzegawczości i logicznego podejścia do sprawy.

Nasza dwójka niestety zawiesiła się na dwóch rzeczach, niby prostych, ale nie obeszło się bez podpowiedzi :) Pokój ciekawie wykonany, motywy paryskie kuszą swym urokiem, a każdy znajdzie sobie coś do roboty. W dwie osoby roboty jest z reguły więcej, więc polecam ciut większe grono, bo na pewno będzie weselej, a zabawy też jest trochę :)
Pokój sam w sobie może i nie jest mega trudny, ale wymaga odrobinę wysiłku. Nam udało się wyjść niecałe trzy minuty przed końcem, ale z pomocą trzech podpowiedzi. I tak bywa ;)

Obsługa, jak zwykle miła, uśmiechnięta i pomocna.
Polecamy każdemu, w każdym wieku :)

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Skipperka
Skipperka

Scout
58 pts

8 reviews

Od czegoś trzeba zacząć...

6/16/19 | visit date: 6/16/19

Skipperka 8 reviews

... i naprawdę warto zacząć od pokoju Agenta Snow. Jeżeli szukacie pokoju "na pierwszy raz" dla siebie albo po prostu chcielibyście odpowiedzieć przyjaciołom na pytanie "ej, te escape roomy, o co w tym chodzi? Czemu wam się to tak podoba?" - to ten pokój jest wręcz idealny.

My byliśmy ekipą mieszaną - dwie osoby średnio doświadczone, dla dwóch był to w zasadzie pierwszy kontakt z ER. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania :)

Zagadki nie są trudne, ale nie są też banalne - szare komórki całkiem intensywnie pracują pod czaszką, choć jest to raczej przyjemne mrowienie, a nie stan, w którym boisz się, że mózg ci się zagotuje. Pokój jest liniowy, do rozwiązania zmierza się jak po sznurku, choć jest to sznurek dość mocno poplątany. W cenie jest spostrzegawczość, logiczne myślenie, kojarzenie faktów. Plus za to, że nie trzeba się domyślać, co autor mógł miec na myśli - tutaj wszystko po prostu do siebie pasuje i tworzy spójną całość.

Mechanizmy i akcesoria: są kłódki no i... te wszystkie podstawowe rzeczy, które są w innych ER (#nospoiler :)), ale tutaj rewelacyjnie się z nimi współpracuje: prostota zagadek pozwala domyśleć się, co właśnie znaleźliśmy, do czego moglibyśmy tego użyć, jak to działa. Z tego powodu ten pokój jest rewelacyjny, jeżeli jest pierwszym, jaki możecie odwiedzić - poznajesz mechanizmy, na które natrafisz jeszcze w wielu innych pokojach, ale już wtedy będziesz wiedział i odpowiednio ich użyjesz, zamiast kręcić się w kółko. A starzy wyjadacze na pewno poczują się odrobinę nostalgicznie :) Dla mnie to "bogactwo" jest chyba największym plusem tego pokoju.

Wystrój pasuje do historii, jest miło, jest czysto i jest JASNO (to info dla tych, którzy nie lubią egipskich ciemność w ER albo latania z rozwalającą się czołówką).

Obsługa przemiła i widać, że lubi to, co robi.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wizytę - bawiliśmy się naprawdę rewelacyjnie! I z całą pewnością ten pokój, choć niby nieskomplikowany, to jednak zapadnie na długo w pamięci zarówno nam, jak i naszym pierwszorazowym towarzyszom :) Zwłaszcza, że byli zachwyceni wychodząc dużo przed czasem i bez podpowiedzi :D

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy

Karla20
Karla20

Newbie
13 pts

5 reviews

Pewne paryskie biuro

5/22/19 | visit date: 5/22/19

Karla20 5 reviews

Pokój na pierwszy rzut oka wydaje się typowym biurem detektywa. Okazało się jednak, że przez prawie godzinę mieliśmy pełne ręce roboty i odkrywaliśmy jego zakamarki. Nie jest to escape room z gatunku najtrudniejszych ale też kilka zagadek wymaga dłuższego główkowania. Obsługa w Walkout jak zawsze bez zarzutu!

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

byczkowski89
byczkowski89

Newbie
12 pts

2 reviews

Bombowy agent

7/5/19 | visit date: 7/5/19

byczkowski89 2 reviews

Po zapomnianym pokoju zdecydowalismy sie odwiedzic biuro agenta snow. Jest to zupelnie inny pokoj pod wzgledem klimatu, poczulismy sie odrobine jak sherlock holmes. Zagadki tutaj byly liniowe i poprowadzily nas do bardzo energetyzujacego finalu. Pokoju daje duzo satysfakcji zwlaszcza dla wiekszej grupy. Jedna zagadka nas zatrzymala na dluzej, ale na pewno jest to pokoju do polecenia na poczatek przygody z escape roomami.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

mzylowski
mzylowski

Scout
71 pts

23 reviews

Gdynia uratowana przed atakiem jądrowym

10/9/18 | visit date: 10/7/18

mzylowski 23 reviews

Pokój zaliczyliśmy w 6 osobowej ekipie z czego 4 osoby nie były wcześniej w escaperoomie. Wybrałem ten pokój jako dobry na pierwszy raz dla takiej ekipy no i nie pomyliłem się. Zagadki fajne, przemyślane. Styl taki trochę old-school - bardzo dużo kłódek. Kilka razy znajduje się 3cyfrowy kod a potem trzeba próbować na którą kłódkę wejdzie. Mimo ponad 30 odwiedzonych pokoi nie nudziłem się w nim. Ocena 9 a nie 10 gdyż nie podobała mi się przed ostatnia zagadka. Taki typowy zapychacz czasu co by ludzie za szybko nie skończyli. Dodatkowo [spojler] nie ma związku fabularnego a zajmuje sporo.

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 9/10

Difficulty: Easy

Kasia.G.
Kasia.G.

Newbie
18 pts

6 reviews

Bombowo!

10/29/18 | visit date: 10/27/18

Kasia.G. 6 reviews

Pokój Agenta Snow to bardzo lekki i przyjemny escape room. Jest tam dużo typowo detektywistycznych zagadek ale również kilka nowoczesnych akcentów. Pokój jest nieliniowy więc nawet większa grupa ma co robić. Nam udało się wypełnić cel misji w ostatniej minucie, przez co emocje w końcówce sięgnęły zenitu. Bardzo dobry pokój na początek przygody z escape roomami.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

michal 9
michal 9

Newbie
12 pts

1 review

Rozbrojona

5/26/19 | visit date: 5/26/19

michal 9 1 review

Wybraliśmy się rodzinką, każdy miał zajęcie. Zagadki logiczne, nic się nie zacinało. Logicznie i płynnie.
Wyszliśmy 5 minut przed czasem. Jedna zagadka sprawiła nam trudności. Dobrze się grało - i to był już ostatni pokój który nam został w tym ER.
Do zobaczenia

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Anna B. 31
Anna B. 31

Newbie
14 pts

3 reviews

Ratujemy Paryż

9/25/18 | visit date: 9/25/18

Anna B. 31 3 reviews

Pokój to nieduże biuro pewnego super tajnego agenta. Zagadki różnorodne, manualne i na szukanie, więc jest co robić przez godzinę. Niektóre rekwizyty przydałoby się odświeżyć. Nie jest to pokój, który zapada w pamięć, ale jest lekki i przyjemny, do polecenia dla początkujących.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Show next

Popular rooms near you

Check out the games that are most often chosen by local players

Movie atmosphere rooms

Escape games where you will feel like a movie hero