Escape room The Moonshiner

The Moonshiner

Lockme partner

Do you enjoy hiking in the woods? Not so terrible as it describes the truth? During the day… And if you come across an unique opportunity, if something very... [więcej]

65

65 reviews

|

14

Gdańsk: 14th place

|

Trójmiasto: 19th place

|

Pomorskie: 21st place

|

PL 243

Poland: 243rd place

|

9.7/10

2-6 people

75' minutes

Adventure

expierienced

Plot of the room

Do you enjoy hiking in the woods? Not so terrible as it describes the truth? During the day…
And if you come across an unique opportunity, if something very valuable is within the reach of your hand? Would you have the courage to reach for that? Yes? And what if there is not a whole knot in it? What if your task would be to fight your own fear? He has already escaped, now your turn...

Book this room

Book this room

Additional information

Air-conditioned room

From 16 years old

Safety measures

Full Monitoring

Safety key

Safety button

Only low voltage within the player's range

Emergency door opening system

Antibacterial gel available

Gloves available

Available game languages

English

Polish

Address

Zorkout Escape Rooms - Gdańsk

Spichrzowa 28
80-750 Gdańsk

Other rooms in this place

Price list

MONDAY - THURSDAY
2 person - 105 zł
3 person - 125 zł
4 person - 155 zł
5 person- 170 zł
6 person- 195 zł

FRIDAY - SUNDAY/HOLIDAYS
2 person- 115 zł
3 person- 135 zł
4 person- 165 zł
5 person- 190 zł
6 person- 215 zł

Opening hours

MONDAY - SUNDAY: 11:00 - 22:00

Owner’s data

ZORKOUT Mateusz Czechowski
ul. Spichrzowa 28
80-750 Gdańsk
NIP (tax identification number): 9570973951

Game regulations

Game regulations

Book room

Book now and pay easily via Lockme

Review this room

You need to log in to add reviews.

Log in

Mark room

You have to log in to mark a room.

Log in

Room scores - 65 reviews

Overall rating 9.7/10

50

40

30

20

10

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Customer service 9.7/10

75

60

45

30

15

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Interior 10.0/10

75

60

45

30

15

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Difficulty Hard

50

40

30

20

10

0

Very easy

Easy

Medium

Hard

Very hard

65 reviews

patrycjanadwodna
patrycjanadwodna

Wanderer
31 pts

30 reviews

Za bimberkiem wszędzie :D

8/26/20 | visit date: 8/26/20

patrycjanadwodna 30 reviews

Mimo, iż ze względu na ilość zagadek nie udało nam się ukończyć pokoju we dwójkę, uważamy, iż jest to znakomity ER. Zabrakło nam trochę spostrzegawczości, cóż poradzić :D Same zagadki nie są bardzo trudne, ale jest ich sporo i trzeba dokładnie eksplorować pomieszczenia. Są one satysfakcjonujące i spójne z fabułą pokoju. Wystrój jest bardzo przyjemny i nawet ciemność tutaj tak bardzo nie przeszkadza. Nie ma wielkich efektów, ale z każdą kolejną zagadką nabiera się apetytu na następną i każdy etap jest bardzo intrygujący. Pokój zdecydowanie dla bardziej zaawansowanych graczy - gorąco polecam. Z chęcią wrócę do Waszych innych pokoi, gdy następnym razem odwiedzę Gdańsk :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Domcia
Domcia

Scout
64 pts

15 reviews

Odtrutka

10/5/20 | visit date: 10/3/20

Trusted review

Domcia 15 reviews

To nie było łatwe wyjście. Po okropnym doświadczeniu z jednym z gdańskich pokoi byłam bardzo zniechęcona tematem ER. Ale spróbujmy, podobno kaca najlepiej leczyć alkoholem. Od początku był klimat, wszystko bardzo fajnie dopracowane. Owszem to pokój dla poszukiwaczy, szperaczy, ale w klimacie i zgodnie z tematyka. Zagadki bardzo przyjemne, część trudna, niektóre dość oczywiste, ale Mistrz Gry na podstawie naszych oczekiwań potrafił fajnie poprowadzić zabawę, żebyśmy wyszli usatysfakcjonowani. Bardzo to cenię w obsłudze. Zagadki wymagają precyzji, myślenia, sprytu. Na dwie osoby - dość duży pokój, warto wziac ze sobą jeszcze kogoś, a najlepiej drugą parę ;) Poprawiliście mi humor i nastawienie. Dziękuję.

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Wika
Wika

Newbie
19 pts

5 reviews

?

1/5/20 | visit date: 1/5/20

Wika 5 reviews

Zaskakujący, zadania niespotykane, super wystrój. Pokój petarda ?

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Very hard

jimin2109
jimin2109

Wanderer
26 pts

2 reviews

Super zabawa :)

7/4/20 | visit date: 7/3/20

jimin2109 2 reviews

Byliśmy 5 osobową grupą, powiem tak żeby dużo nie zdradzać klimat super, obsługa zarąbista a zabawa ze znajomymi była genialna 😍. Dla osób odwiedzających ten pokój jedna rada ode mnie komunikujcie się kto co znalazł bo to może dużo pomoc, u nas przez jeden błąd komunikacyjny straciliśmy dobra 10 minut 😂. Zagadki ciekawe i niektóre bardzo nowoczesne czego nie widziałam w innych pokojach. Jesteśmy razem ze znajomymi super zadowoleni 😁

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Baggy
Baggy

Wanderer
28 pts

3 reviews

Zaskaskująco trudny

1/19/20 | visit date: 10/12/19

Archival rating

Baggy 3 reviews

Weszliśmy do pokoju w czwórkę z dwoma niedoświadczonymi znajomymi. Niestety okazało się, że nie starczyło nam czasu na dużą część zagadek. Pokój ma swój klimat, jest ciekawie zrobiony, ale zdecydowanie polecam bardziej zaawansowanym i grupom.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Hard

Gruber
Gruber

Newbie
13 pts

1 review

Dla fanów szukania

8/8/19 | visit date: 8/7/19

Archival rating

Gruber 1 review

Pozwolę sobie zacząć od tego, że wraz z partnerem odwiedziliśmy ponad 30 pokojów w całej Europie, więc mamy z czym porównywać.
Do zarezerwowania pokoju zachęciła nas wysoka ocena oraz pochlebne opinie bardziej doświadczonych graczy. My pokój niestety oceniamy na średni.
Większość czasu w pokoju spędzicie na szukaniu. Wybierając pokoje o poziomie trudnym liczymy na skomplikowane łamigłówki, nad którymi trochę trzeba się pogłowić. Natomiast trudność Moonshinera polega na tym, że poszukiwane elementy gry czy przedmioty schowane są naprawdę głęboko i właśnie na przeczesywanie pokoju centymetr po centymetrze traci się najwięcej czasu. Na początku gry dodatkową trudnością jest fakt, że odbywa się to w ciemnościach, za czym specjalnie nie przepadamy. Samych zagadek jest w zasadzie niewiele - w większości przypadków trzeba znaleźć świetnie ukryty kluczyk i pasująca do niego kłódkę. Wiadomo, że szukanie jest integralną częścią zabawy, ale w tym przypadku naprawdę dominuje ono grę.
Na początku gry okazało się, że jeden z elementów był nieprzygotowany (otwarty), a szkoda, bo w kilku opiniach przeczytaliśmy, że to się już zdarzało, wobec czego właściciel powinien zwrócić większą uwagę, żeby tego typu wpadek unikać. W naszym przypadku trochę straciliśmy zaufanie, że pozostałe elementy będą na miejscu - do tego stopnia, że otwierając pustą skrzynię wydało nam się, że może ktoś zapomniał w niej coś schować.
Na plus oryginalna tematyka, miła obsługa, parę ciekawych mechanizmów.
Mamy nadzieję, że ta opinia spotka się z konstruktywną reakcją właścicieli, bo z tego co widzieliśmy poniżej komuś dostało się mocno za nieco negatywną opinię.
Serdecznie pozdrawiamy.

Overall rating: 6/10

Customer service: 9/10

Interior: 7/10

Difficulty: Medium

Answer of company Zorkout Escape Rooms
Ja pozwolę sobie zacząć od tego, że 30 pokoi to nie jest doświadczenie na tyle duże by próbować podjąć wyzwanie w pokoju dla grup zaawansowanych tym bardziej grając tylko w dwie osoby - o czym z resztą poinformowaliśmy. Bardziej doświadczone grupy właśnie nie mają z tym problemów. Będąc we dwoje mogliście odnieść takie wrażenie, że spędzacie cały czas na szukaniu, grupy w większej ilości osób nie mają z tym najmniejszego kłopotu. Wybierając pokój, który opowiada o losach Bimbrownika, który od dekad mieszka w lesie, mogliście chociaż lekko się domyślać, że starał się on pilnować wszystkiego w swojej chacie bardzo dokładnie i będą skrytki, pułapki itd - nic w tym dziwnego. Po za tym złota zasada, to po rozpoczęciu gry należy wszystko dokładnie sprawdzić, zajrzeć, przeszukać, gdyby tak stało się w tym przypadku nie mielibyście problemów. Nie ma najmniejszej konieczności przeszukiwać pokoju centymetr po centymetrze, było tam dosłownie kilka miejsce, które należy sprawdzić. Nie starczyło by nikomu czasu gdyby miał ktoś przeszukiwać pokój tak jak Pani mówi - "centymetr po centymetrze". Jednego elementu nie zamknął nowy pracownik, który dostał reprymendę i po tym rzeczywiście mogliście czuć niesmak, od tamtego momentu sytuacja już nigdy się nie powtórzyła. Proszę nie odnosić się do opinii kogoś, kto wraz z partnerem zaspojlerowali cały pokój, nie zna Pani sytuacji. A dla mnie jest to niesamowitym faktem dodam, że po grze byliście zachwyceni, zmęczeni, ale z uśmiechem na twarzy, rozwiałem wszelkie wątpliwości, które się pojawiły. o tym całym "szukaniu" nic nie mówiliście, tylko o tym, że było, ale jakoś nie tak agresywnie jak w opinii, a wrażenia widziałem, że były pozytywne, ale jak to często bywa łatwiej napisać opinie w internecie niż powiedzieć to komuś prosto w oczy :).
Pozdrawiamy i zapraszamy :) !
Klaudia V.
Klaudia V.

Wanderer
30 pts

10 reviews

Miłe zaskoczenie

8/3/19 | visit date: 8/1/19

Archival rating

Klaudia V. 10 reviews

Kiedy człowiek ma za sobą ponad 20 pokoi (w tym prawie wszystkie z czołówki), ciężko go zaskoczyć - łatwiej się rozczarować. Gdy wchodzę ER, zwracam zawsze uwagę na dekorację oraz zagadki. Przyznam, że niesprawiedliwie założyłam z góry, że pokój będzie przeciętny, więc nie spodziewałam się zastać niczego więcej poza kilkoma badylami i kłódkami. Tym większe było moje zaskoczenie, kiedy weszłam do środka i zobaczyłam scenerię dopracowaną w każdym szczególe. Co tu dużo mówić... ,,pokój" się przechodziło z radością. Czułam ekscytację jak przy swoim pierwszym ER. Mogłabym z czystym sercem wejść do niego drugi raz, żeby po prostu posiedzieć i pogapić się na kłódki. Grzechem byłoby również nie wspomnieć o obsłudze (i pięknym kocie), która stanowiła ,,wisienkę na torcie". Przemiły pan, która znalazł dla nas czas, żeby na spokojnie porozmawiać, przeanalizować i wyjaśnić... a, i zrobić serię zdjęć - dziękujemy, zdjęcia wyszły super :D. Bardzo doceniam i szanuję, kiedy człowiek już od progu wita nas szerokim uśmiechem.
Co do zagadek... Niektóre zręcznie ******** podpowiedzi potrafią dać pstryczka w nos nawet najbardziej doświadczonym osobom - także zalecam wzmożoną czujność. Przy 3 podpowiedziach wyszliśmy z pokoju z 15-minutowym wyprzedzeniem, więc nic tylko polecam pójście do ,,Moonshinera" i przekonanie się, jak bardzo człowiek nie jest w stanie dostrzec czegoś, co ma przed albo pod swoimi oczami - DOSŁOWNIE;)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Rudy Pudel
Rudy Pudel

Pioneer
163 pts

52 reviews

Bimbru, bimbru, bimbru dajcie, a jak nie, to s...

7/25/19 | visit date: 7/22/19

Trusted review Archival rating

Rudy Pudel 52 reviews

Jak mawiał Jakub Wędrowycz "prawo pędzenia bimbru jest prawem człowieka". Ale żeby napić się bimbru uwarzonego przez ekipę Zorkout'u trzeba się mocno nakombinować. Rzeczywiście, co przewija się w wielu opiniach, sporo jest przeszukiwania. No, ale to przecież chatka bimbrownika i dostęp do jego "nektaru" nie może być prosty! Poza tym zagadek logicznych też jest niemało. W czteroosobowej ekipie mieliśmy co robić cały czas i wcale dużo nam go nie zostało.
Przestrzeń w pokoju zaaranżowana bardzo pomysłowo. Wnętrze wykorzystane naprawdę "na maksa" i bardzo w klimacie fabuły. I pomysłowy wystrój będący dowodem na to, że i bez milionów monet można stworzyć całkiem niezłą scenografię.
Pokój polecam ekipom w miarę doświadczonym, "świeżaki" raczej będą sfrustrowani, bo tu zdecydowanie przyda się pewne ER-owe "obycie.
Mistrz Gry tradycyjnie nie zawodzi. Obsługa prima sort!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Dagmara Sokołowska
Dagmara Sokołowska

Newbie
9 pts

1 review

Mega

3/27/19 | visit date: 3/23/19

Archival rating

Dagmara Sokołowska 1 review

Pokoj przygotowany ze smakiem i bardzo na poziomie. Wszystko działa, a zagadki przygotowane starannie i dokladnie. Pokoj jest bezpieczny, jest wyjscie awaryjne, co przeklada sie na wydarzenia zwiazane z eskejprumami. Historia pokoju bardzo mega ciekawa. Jestem zachwycona obsługą, pokojem i zagadkami. Pokoj z przeznaczeniem zdecydowanie dla doświadczonych poszukiwaczy przygod. Nowicjusze mogliby sobie nie poradzic. Podpowiedzi ze smakiem. Genialny pokoj. Najlepszy, w którym dotychczas bylam.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Very hard

malgorzata.portjanko
malgorzata.portjanko

Navigator
102 pts

32 reviews

Rewelacja

3/11/19 | visit date: 3/11/19

Trusted review Archival rating

malgorzata.portjanko 32 reviews

Jeden z najlepszych (jesli nie najlepszy) pokój jaki mieliśmy okazję odwiedzić. Zagadki zróżnicowane, niełatwe, ale logiczne, żadna nie była przekombinowana. Pokój zdecydowanie dla spostrzegawczych i dociekliwych. MG rewelacyjny. Podpowiedzi udziela nienachalnie, wprowadza ciekawie, po grze znajduje czas by porozmawiać i rozwiać wszelkie wątpliwości. Pokój obowiązkowy na Gdańskiej liście ER, ale warto na niego poczekać i odwiedzić dopiero mając za sobą conajmniej kilkanaście pokoi :) Całą czwórką gorąco polecamy!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Page 1 of 7

Show next

Experience a great adventure

Become a hero and solve all puzzles in these exciting rooms

Escape rooms for experienced players

Take the challenge in one of the most difficult rooms