Escape room Krwawy wódz

Krwawy wódz

Lockme partner

Lata '90 liczne morderstwa, nie wyjaśnione porwania... strach paraliżujących mieszkańców Gdańska. Po długich poszukiwaniach udało się złapać sprawcę potoczni... [więcej]

269

269 reviews

|

10

Gdańsk: 10th place

|

Trójmiasto: 13th place

|

Pomorskie: 14th place

|

PL 181

Poland: 181st place

|

8.9/10

2-6 people

60' minutes

Thriller

expierienced

Plot of the room

Lata '90 liczne morderstwa, nie wyjaśnione porwania... strach paraliżujących mieszkańców Gdańska. Po długich poszukiwaniach udało się złapać sprawcę potocznie zwanego Krwawym Wodzem. Policji udało się odnaleźć liczne kryjówki mordercy, gdzie znaleziono totalnie zbezczeszczone ciała ofiar, wszystkie z nich były oskalpowane.

Po dziesięciu latach morderca uciekł z więzienia. Po wnikliwej analizie okazało się, że proces resocjalizacji nie przyniósł oczekiwanych rezultatów, a morderca rządny złożenia kolejnych ofiar znów rozpocznie swą krwawą rzeź...

Zostaliście schwytani! Morderca przetrzymuje was w swojej dawnej kryjówce, która jako jedyna nie została odnaleziona przez policję. Jedynym ratunkiem jest ucieczka, zanim morderca wróci i rozpocznie krwawy obrzęd.

Book this room

Book this room

Additional information

Air-conditioned room

Card payment on visit

From 16 years old

Not suitable for people with epilepsy

Safety measures

Full Monitoring

Full contact with the game master

Safety button

Only low voltage within the player's range

Emergency door opening system

Available game languages

English

Polish

Address

Escape Time - Asesora 78

Ulica Asesora 78 ,
Wzgórze Mickiewicza

Other rooms in this place

Owner’s data

Escape Time Marta Roszak
ul. Asesora 78
80-119 Gdańsk
NIP (tax identification number): 5833186445

Game regulations

Game regulations

Book room

Book now and pay easily via Lockme

Review this room

You need to log in to add reviews.

Log in

Mark room

You have to log in to mark a room.

Log in

Room scores - 269 reviews

Overall rating 8.9/10

200

160

120

80

40

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Customer service 9.5/10

225

180

135

90

45

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Interior 9.1/10

200

160

120

80

40

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Difficulty Hard

150

120

90

60

30

0

Very easy

Easy

Medium

Hard

Very hard

269 reviews

LockMe
LockMe

Guide
480 pts

336 reviews

Spokojny początek

8/21/16

Review of Lockme

LockMe 336 reviews

Fenomen tego pokoju leży w świetnym modelowaniu emocji. Na początku jest miło, przyjemnie, ale... No właśnie - cały czas jest jedno małe "ale", które podżega naszą ciekawość i zmusza do wykonania kolejnego kroku. I kolejnego... A mroczna historia jest głęboka i łatwo Was nie wypuści.

Ten pokój to nie są same zagadki - to przeżycie. A przeżyć opisać się nie da; po prostu trzeba je odczuć na własnej skórze.

Polecamy przede wszystkim drużynom doświadczonym.

Difficulty: Hard

Adashi (dezERterzy)
Adashi (dezERterzy)

Globetrotter
290 pts

269 reviews

Weekend w którym zatrzymały się eskejpy część 3

6/13/20 | visit date: 3/13/20

Adashi (dezERterzy) 269 reviews

Krwawy wódz jest na LockMe najsłabszym pokojem gdańskiej firmy Escape Time pod względem miejsca w rankingu z czym ja absolutnie się NIE zgadzam. W tym ER tyle rzeczy mnie zachwyciło, że będę pamiętać tą wizytę na długo.
Zostaliśmy schwytani przez mordercę, który po ucieczce z więzienia chce kontynuować swoją niezwykle makabryczną serię zabójstw. I chociaż bycie oskalpowanym to na pewno byłoby nowe doświadczenie dla każdego z naszej ekipy nie mieliśmy zamiaru przekonywać się jak to jest. Wniosek więc był tylko jeden, wydostać się jak najszybciej.
Tak jak w poprzednich pokojach zagadki nie sprawiały większego problemu tak w przypadku Krwawego Wodza są one dużo bardziej wymagające, oczywiście nie wszystkie.
Jak wspomniałem wcześniej, wiele rzeczy mnie zachwyciło w tym eskejpie i właśnie poziom zagadek jest jedną z nich. Poza tym nieoczekiwany zwrot akcji i genialnie wykorzystana przestrzeń gry a także klimat, który moim zdaniem jest najlepszy spośród wszystkich pokoi przy ulicy Asesora. Poziom trudności tego pokoju jest w odczuciu naszej grupy najwyższy spośród wszystkich od ekipy Escape Time, choć nam poszło akurat bardzo dobrze i gdyby nie małe niedopatrzenie przy szykowaniu pokoju udałoby się przejść go bez podpowiedzi.

Weekend w którym zatrzymały się eskejpy część 3 Weekend w którym zatrzymały się eskejpy część 3

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Mary&Monter
Mary&Monter

Pioneer
216 pts

58 reviews

Uciekliśmy przed Wodzem!

12/27/19 | visit date: 12/15/19

Trusted review

Mary&Monter 58 reviews

Pokój mimo swoich lat trzyma poziom. Nawet z naszym doświadczeniem ok. 60 pokoi bawiliśmy się dobrze.

Pokój zachęca, aby go eksplorować. Apetyt rośnie w miarę upływu czasu. Krwawy Wódz nieraz Was zaskoczy.

Zagadki zdecydowanie dla doświadczonych ekip. Wymagają dużo spostrzegawczości oraz łączenia faktów.

Obsługa w porównaniu do wrocławskich Mistrzów Gry nie zachwyciła nas. Pan był bardzo oficjalny, widać było, że to tylko jego praca, a nie pasja.

Overall rating: 8/10

Customer service: 8/10

Interior: 8/10

Difficulty: Hard

Aleks Andra
Aleks Andra

Scout
52 pts

37 reviews

Krwawa ofiara

12/29/19 | visit date: 12/28/19

Aleks Andra 37 reviews

Do tego pokoju wybieraliśmy się już jakiś czas, ale ciągle coś nie pasowało... i gdy już mieliśmy stracić nadzieję, w końcu udało się dotrzeć. Po super krótkim wprowadzeniu zaczęła się Nasza przygoda. Od początku każdy z Nas miał co robić. Zagadek jest mnóstwo. Ogólnie pokój bardzo przyjemny, zagadki logiczne, wystrój dopasowany do tematyki, nastrojowa muzyka, która budowała odpowiedni klimat. Są też momenty gdy serce przyśpiesza bieg, a włosy stają dęba. I o to właśnie chodzi,gdy mamy się dobrze bawić. A My bawiliśmy się świetnie. Mały minus za element, który bardzo mocno wprowadził Naszą ekipę w błąd. Na szczęście MG usunął go,po rozmowie z Nami. Za co ogromne DZIĘKUJĘ. Bo to oznacza, że inne ekipy nie będą tracić czasu. Czy polecamy?? Oczywiste że Tak ?

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Pandas` escape
Pandas` escape

Pioneer
168 pts

56 reviews

pandas' escape i krwawy wódz

8/21/19 | visit date: 8/17/19

Trusted review

Pandas` escape 56 reviews

Spacerując wczesnym rankiem po pustej plaży z pozostałościami napojów po nocnej imprezie, chcąc poczekać na piękny wschód słońca na bezchmurnym niebie, rozmawiając o wszystkim i o niczym (jak to po imprezie bywa) nie zwracając uwagi na pojedyncze osoby uprawiające poranny jogging usiedliśmy na zimnym piasku orłowskiej plaży patrząc w bezkres horyzontu, obserwując niespiesznie wstające słońce przysiadł się do nas nieznajomy Pan prosząc o wskazanie drogi do Gdańska. No cóz niewiele myśląc zaproponowaliśmy mu "jednego" na zapoznanie a on z jego butelki nam...
I to był BŁĄD...
Obudziliśmy się w mieszkaniu, na pozór nic nie było w nim szczególnego no może poza ... - to już musicie sprawdzić sami...

Pokój Krwawy Wódz na początku rozgrywki sprawia wrażenie normalnego, niczym nie wyróżniającego się pokoju, mieszkania ale to tylko pozory
Właściciele i pomysłodawcy tego ER'u znakomicie przemyśleli dawkowanie adrenaliny.
Raczej nie określił bym go mianem pokoju dla doświadczonych a co najwyżej dla średniozaawansowanych na doświadczonych grupach raczej nie zrobi ten pokój większego wrażenia a zagadki mogą uznać za sztampowe i nie dające większej satysfakcji co innego z grupami z przedziału 10-30 pokoi.
Ogólnie rzecz ujmując pokój wart odwiedzenia i polecania.

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Evilsmiles
Evilsmiles

Wanderer
43 pts

15 reviews

Krwawy trip

9/17/19 | visit date: 8/12/19

Evilsmiles 15 reviews

Pokój nie zrobił na nas dużego wrażenia. Wystrój był ok, ale bez szału. Niektóre zagadki bardziej wymagały szczęścia niż logicznego myślenia.

Overall rating: 6/10

Customer service: 10/10

Interior: 6/10

Difficulty: Medium

Emson
Emson

Scout
58 pts

22 reviews

#22 SKALP!

9/1/19 | visit date: 7/19/19

Emson 22 reviews

Zaczyna się niewinnie i spokojnie. Szukamy, dopasowujemy, zgadujemy - wszystko ładnie i składnie. Aż tu nagle... robi się naprawdę krwawo. :)

Poprzeczka zadań nie była jakoś wybitnie wysoko ustawiona. To w większości klasyczne kłódki i rozwiązania opierające się trochę na dedukcji, a trochę sprawdzające spostrzegawczość. Brak zaskakujących technicznych innowacji, zachowany pewien rodzaj liniowości. Klimat dobrze zbudowany, wystrój nieco creepy (jak na tę tematykę przystało), efekty dźwiękowe dodatkowo podkręcały atmosferę i działały pobudzająco.

Dodam, że odwiedziliśmy ten pokój po prawie rocznej przerwie, co nie pozwoliło nam uniknąć wzięcia kilku podpowiedzi. I choć powrót ten nie należał do najbardziej spektakularnych bawiliśmy się w czwórkę całkiem dobrze.
Polecamy zgranym grupom, ale i takim zaczynającym dopiero przygodę z ER. :)

Overall rating: 8/10

Customer service: 9/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Krzesło
Krzesło

Newbie
16 pts

5 reviews

Pozory mylą

9/21/19 | visit date: 9/20/19

Krzesło 5 reviews

Zacznę od tego, że był to dopiero nasz 5 pokój i troszkę się martwiliśmy, że nie uda nam się wyjść, jednak daliśmy rade z ponad 15 minutowym zapasem czasu (nie obyło się bez podpowiedzi). Z pozoru pokój jest delikatny nie robi wrażenia strasznego, jednak... Im głębiej w historię, tym było coraz mroczniej. Wszystkie zagadki w tym pokoju wymagały mniej lub więcej dozy sprytu i spostrzegawczości oraz, jak to zwykle bywa, niektóre z nich sprawiły nam również więcej kłopotów, ponieważ były niekonwencjonalne, co nas miło zaskoczyło. Oczywiście trzeba pochwalić MG za zapewnienie nam klimatu w pokoju. Polecam gorąco ten pokój wszystkim którzy szukają mocniejszych wrażeń.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Tomasz K. 6
Tomasz K. 6

Wanderer
26 pts

11 reviews

Co ukrywa Krwawy Wódz?

7/30/19 | visit date: 7/26/19

Tomasz K. 6 11 reviews

Świetny pokój, w którym ktoś na prawdę zadał sobie trud, aby klimat stał na wysokim poziomie. Już od samego początku czuć niepokojący klimat, a im dalej w l;as, tym jeszcze lepiej.
Bardzo przyjemnie uciekało się z mieszkania tego chorego psychopaty.
Pokój wydaje mi się odpowiedni zarówno dla osób początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych.

Overall rating: 8/10

Customer service: 9/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

ikaniowska
ikaniowska

Scout
68 pts

30 reviews

Wow

8/1/19 | visit date: 7/31/19

ikaniowska 30 reviews

Ależ to było fajne! Apetyt rósł w miarę jedzenia. Niepozorny pokoik przerodził się w walkę o przetrwanie i wyścig z uciekającym czasem :) Emocje - strach, ekscytacja, to wszystko powinniśmy odczuwać w tej tematyce i dokładnie tak było. Wyszłam naprawdę zgrzana i z trudem łapałam oddech po tej przeprawie. Było warto! Mimo iż do Gdańska mamy 400km z chęcią wrócę tam i odwiedzę inne pokoje w ET.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Show next

Rooms perfect for the first time

Great places to start your journey into escape room world

Popular rooms near you

Check out the games that are most often chosen by local players