Expecto Patronum!

  Premiere

  Expecto Patronum!

  Uwaga: Podczas rezerwacji w polu "Komentarz" prosimy o podanie imion wszystkich uczestników ;) Srebrzysto- niebieska łuna tworząca zmaterializowaną postać... [more]

  2-6 people

  75' minutes

  Adventure

  intermediate

  18 reviews

  Poland: 39th place
  Gdańsk: 2nd place

  Plot of the room

  Uwaga: Podczas rezerwacji w polu "Komentarz" prosimy o podanie imion wszystkich uczestników ;)

  Srebrzysto- niebieska łuna tworząca zmaterializowaną postać jest tworem arcytrudnego zaklęcia obronnego. Tylko doświadczony czarodziej potrafi wyczarować Patronusa.

  Czarodziej chcąc przywołać patronusa musi spełnić następujące warunki: przywołać tylko najszczęśliwsze wpsomnienia i dać się im przepełnić, unieść energetycznie różdżkę w górę i wykonać ruch okrężny. Wypowiedzieć słowa "Expecto Patronum"

  To miał być Wasz najcudowniejszy dzień w życiu. Otrzymaliście list ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa z wielkim przejęciem udaliście się na ulicę Pokątną i zakupiliście niezbędny ekwipunek. Przebiegając po raz pierwszy przez ścianę i znajdując się na peronie 9 i 3/4 serce łomotało w Waszych piersiach ze szczęścia, podekscytowania i niedowierzania, że to się dzieje na prawdę. Podróż umililiście sobie magicznymi fasolkami. Przekroczyliście bramy Szkoły. Tiara przydziału dobrała Wam odpowiednie domy...

  Jest późny wieczór, znaleźliście się w jednym z dormitoriów. Jest świetna zabawa, ale coś Wam ją przerywa... Dociera do Was informacja, że nadlatują dementorzy. Wszyscy starsi uczniowie wraz z nauczycielami udali się na inauguracyjny mecz. Nie ma czasu do stracenia. Musicie się spieszyć i ocalić szkołę. Wszystko w Waszych rękach. Pamiętajcie! Tylko dobre wspomnienia.

  Important informations

  Basic

  Children-friendly room

  Air-conditioned room

  Card payment on visit

  Safety measures

  Full Monitoring

  Safety button

  Emergency lighting

  Only low voltage within the player's range

  Emergency door opening system

  Antibacterial gel available

  Gloves available

  Disinfected rooms

  Limited contact with other groups

  Available game languages

  Polish

  Address and other rooms here

  Other rooms in this place

  Room scores

  9 .9

  9.9/10 Customer service: 9.9/10 Interior: 9.9/10 Difficulty: Medium Number of reviews: 18
  Log in

  You have to log in to mark a room.

  Emmes
  Emmes

  Scout
  81 pts

  13 reviews

  Najlepszy!

  7/29/21 | visit date: 7/15/21

  Trusted review

  Emmes 13 reviews

  Pokój w pełni oddaje klimat Harry'ego Pottera! Nawet najbardziej krytyczni fani powinni wyjść zadowoleni po odwiedzinach w tym miejscu.
  Bawiłam się przednio i wielki szacun i brawa za pana który wprowadzał do pokoju. To było najdłuższe wprowadzenie do pokoju jakie doświadczyłam, ale było tak perfekcyjnie przygotowane i odegrane :) No fantastyko :) Najchętniej zapomniałabym wszystkiego i weszła jeszze raz. Wiedza na temat harry'ego myślę, że pomaga, ale nie jest niezbędna. Poziom trudności nie jest duży, pokój jest czysto liniowy. Technicznie wartoby tylko dopracować tę zagadkę z odpowiednią osobą w odpowiedniej ramce - baaardzo to wolno się zmienia :P
  Koniec psot ^^

  report review

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  agata_dolecka
  agata_dolecka

  Newbie
  10 pts

  1 review

  Wyczekiwany list ze szkoły magii

  7/26/21 | visit date: 7/21/21

  agata_dolecka 1 review

  Z niecierpliwością wyczekiwałam na ten pokój i odliczałam dni do jego otwarcia i muszę przyznać, że sprostał wszelkim moim oczekiwaniom! Pokój jest po prostu wspaniały. Klimat tam panujący oraz cały wystrój sprawia, że rzeczywiście przenosimy się do szkoły magii. Zagadki są bardzo przyjemne, dzięki czemu sprawnie przechodzi się przez pokój. Z niektórymi zagadkami, a raczej z ich rozwiązaniami spotkałam się pierwszy raz i na pewno robią ogromne wrażenie. Ekipa z Escape Time po raz kolejny wykonała wyśmienitą robotę ;)

  Koniecznie muszę wspomnieć o kapitalnym wprowadzeniu przez mistrza gry, dzięki któremu mogliśmy wczuć się w klimat szkoły magii jeszcze przed rozpoczęciem gry - pozdrowienia dla Prefekta ;)

  Podsumowując polecam polecam i jeszcze raz polecam wszystkim fanom i nie tylko ;)
  Wy też obudźcie w sobie czarodzieja!

  report review

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  Michał R. 43
  Michał R. 43

  Wanderer
  46 pts

  17 reviews

  Abrakadabra itp.

  7/25/21 | visit date: 6/30/21

  Michał R. 43 17 reviews

  Na wstępie zaznaczę, że wśród moich towarzyszy znalazło się dwóch wielkich fanów uniwersum Potter'a (do których ja osobiście się nie zaliczam) i byli zachwyceni klimatem pokoju. Ja sam również (posiądając jakąś tam wiedzę z tego zakresu zdobytą jedynie z filmów) byłem bardzo pozytywnie nastawiony po wyjściu z pokoju. Wiedza z zakresu Potter'a nie jest wymagana, lecz pozwoli moim zdaniem czerpać większą przyjemność z pięknej oprawy. Doskonale przeprowadzony wstęp przez miłego Pana z obsługi doskonale wprowadził nas w ten świat. Bardzo wysoki standard rekwizytów (zarówno tych interaktywnych jak i ozdób). Nic dodać nic ująć. Ocena musi być maksymalna.

  report review

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  Kruszynki
  Kruszynki

  Scout
  92 pts

  39 reviews

  Komnaty zwiedzone...

  7/20/21 | visit date: 7/7/21

  Trusted review

  Kruszynki 39 reviews

  Scenografia zaskakuje, można poczuć się jak w Harry Potter w pierwszej klasie :)
  Zagadki ciekawie i wciągające,

  report review

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 9/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  Dixie
  Dixie

  Wanderer
  47 pts

  4 reviews

  Ocali cię najszczęsliwsze wspomnienie... Które wyniesiesz z tego pokoju <3

  7/19/21 | visit date: 7/19/21

  Dixie 4 reviews

  Od samego zobaczenia mistrza gry, kompletnie wkręconego w tematykę, wiedzieliśmy, że przeżyjemy coś wyjątkowego. Wystrój pierwsza klasa, dźwięki, muzyka i nawiązania ciągle trzymają cię w świecie magii. Fenomenalne rozwiązania sprawiają, że naprawdę stajesz się tam czarodziejem ^^ No i te zagadki i smaczki, które wspominaliśmy jeszcze przez kilka godzin po wyjściu <3 Widać i czuć, że jest to pokój stworzony przez fanów dla fanów :) Mega wielkie gratulacje dla Was za włożenie tam całego seducha :D Jest to OBOWIĄZKOWY przystanek dla każdego fana świata chłopca, który przeżył!
  Nox
  Ocali cię najszczęsliwsze wspomnienie... Które wyniesiesz z tego pokoju <3 Ocali cię najszczęsliwsze wspomnienie... Które wyniesiesz z tego pokoju <3

  report review

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  See all reviews (18)

  Movie atmosphere rooms

  Escape games where you will feel like a movie hero Add a room

  Family friendly escape rooms

  Choose one of the rooms adapted to play in a family circle Add a room