Escape room Cela nr 4

Cela nr 4

Lockme partner

Zostałeś tymczasowo aresztowany za próbę włamania, jesteś wściekły! Przeciwko Tobie i Twojej paczce rozpoczęto postępowanie karne. Wygląda na to, że sprawa j... [więcej]

277

277 reviews

|

19

Warszawa: 19th place

|

Mazowieckie: 19th place

|

PL 124

Poland: 124th place

|

9.2/10

2-10 people

60' minutes

Criminal

intermediate

Plot of the room

Zostałeś tymczasowo aresztowany za próbę włamania, jesteś wściekły! Przeciwko Tobie i Twojej paczce rozpoczęto postępowanie karne. Wygląda na to, że sprawa jest poważna. Przesłuchują Was oddzielnie i mają przeciwko Wam dowody rzeczowe. Jesteś za młody na to, by siedzieć, opracowujesz więc plan ucieczki. Wykorzystasz nadarzającą się okazję?

---

*Escape room dostępny w specjalnej wersji - WYŚCIGU, gdzie uciekinierzy trafiają do dwóch identycznych posterunków, by przy pomocy swoich umysłów i sprytu pokonać wiele logicznych i zręcznościowych przeszkód. Sytuację utrudnia fakt, że za ścianą druga grupa śmiałków chce zrobić to samo! Każda grupa uzbrojona jest w zestaw utrudnień, które może uaktywnić w pokoju przeciwnika, by go spowolnić lub rozkojarzyć. Kto pierwszy, ten lepszy!

**Wyścig to gra w dwóch identycznych Celach i by mógł się odbyć obie muszą być wolne. Jeżeli w poniższym formularzu wolna jest jedynie godzina z 5-minutowym przesunięciem (np. 13:35), to znaczy, że na tę godzinę jednej z pokojów jest już zajęty i wyścig nie jest możliwy - wybierz inną godzinę.

**If you would like to play in english please let us know during the reservation process in "comments" section.

Book this room

Book this room

Additional information

Children-friendly room

Not suitable for people with epilepsy

Safety measures

Full Monitoring

Full contact with the game master

Safety button

Emergency lighting

Only low voltage within the player's range

Antibacterial gel available

Gloves available

Disinfected rooms

Available game languages

English

Polish

Address

Wyjście Awaryjne - Warszawa

Domaniewska 37A
02-672 Warszawa

Other rooms in this place

Price list

poniedziałek-czwartek
2 osoby: 110 zł
3 osoby: 130 zł
4-5 osób: 150 zł

piątek-niedziela i święta
2 osoby: 130 zł
3 osoby: 150 zł
4-5 osób: 170 zł

WYŚCIG (4-10 osób)**
poniedziałek-czwartek: 320 zł
piątek-niedziela i święta: 360 zł

*płatność na miejscu wyłącznie gotówką
**WYŚCIG to gra w dwóch identycznych Celach nr 4 - zabawa przewidziana dla dwóch 2-5 osobowych drużyn, zatem łącznie dla 4-10 uczestników.

Opening hours

Gry rozpoczynają się codziennie o stałych godzinach: 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 15:00, 16:30, 18:00, 19:30, 21:00 i 22:30.

Zapraszamy wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji.

Owner’s data

MSR s.c.
Domaniewska 37A
02-672 Warszawa
NIP (tax identification number): 113-291-51-16

Book room

Book now and pay easily via Lockme

Review this room

You need to log in to add reviews.

Log in

Mark room

You have to log in to mark a room.

Log in

Room scores - 277 reviews

Overall rating 9.2/10

250

200

150

100

50

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Customer service 9.8/10

275

220

165

110

55

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Interior 9.3/10

250

200

150

100

50

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Difficulty Hard

150

120

90

60

30

0

Very easy

Easy

Medium

Hard

Very hard

277 reviews

Blazej_bebetter
Blazej_bebetter

Navigator
104 pts

32 reviews

To jest cały czas Wyjście Awaryjne?

6/22/20 | visit date: 6/21/20

Trusted review

Blazej_bebetter 32 reviews

Odwiedzilismy celę we dwójkę. Mamy świadomość, że pokój moze być lepszy w opcji wyścigu i dlatego ocena nieco wyższa niż naszym zdaniem przysługuje. Pomimo tego, że wyścig jest opcją priorytetową, uważam że skoro w ofercie jest opcja jednej celi solo to zabawa powinna być do niej dostosowana. Wprowadzenie...eeee nie było wprowadzenia. Nudno [spojler], bez wdrożenia z fabułe, bez żadnej aranżacji prowadzenia chociazby do celi. Lubie wiedzieć za co mnie ktoś [spojler] zanim to zrobi. W środku pierwsze 10 minut wporządku. Zagadki logiczne i pasujące do lokacji oraz sytuacji. Po pierwszym etapie natomiast, jedno wielke 'why'. Zagadki poupychane na małej przestrzeni bez wiekszego sensu i związku z miejscem w jakim jesteśmy. Eleemntów tak dużo, że nie wiadomo co robić a w międzyczasie irytuące podawanie czasu co 10 minut. Brak klimatyzacji to masakra. Po kilku minutach już bylismy mokrzy i zmęczeni co przełożyło się na irytacje. Całość pokoju zużyta a w niektórych miejscach bardzo zużyta. Rekwizyty stare, zniszczone, czasami sugerujące, że do czegoś służą gdyż są rozdłubane przez innych graczy. W meblach dziury nie służące do niczego. Niektóre elementy sie ruszają z powodu obluzowania. W celi elementy gry z opcji 'wyścig' mylące i powodujące stratę czasu. Pani po grze powiedziała, że służą tylko zmyłkom w wyścigu. No cóż- nas też zmyliły. Podczas gry konieczność uzycia panic buttona gdyż zamknęła nam się już otwarta lokacja i nie moglismy wrócić. Na plus działające poprawnie mechanizmy oraz fakt, że nic nie zepsuło nam zabawy z technicznego pkt widzenia. Pokój poprawny i raczej dla osób z małym doświadczeniem, które nie były wczensiej w Piramidzie, Nautilusie i Legendzie Miecza. My niestety byliśmy i ten pokój nas mega zawiódł. Trzymamy jednak kciuki za nowe pokoje gdyż Wyjście Awaryjne to jedna z lepszych firm w PL. Nie wiem kompletnie o co z tym pokojem chodzi ale wystarczyłoby tam wpuścić dwie złote rączki na parę godzin i z pewnoscia choć czesc daloby sie odnowić. Nowe wydruki i laminowanie rekwiztyów to nie jest wielki koszt ani strata czasu. Przetarcie papierem sciernym i polakierowanie drewnianych elementów też nie. Kilka śróbek na ściany i może odswiezenie małych rekwizytów typu kalkulator. Wszystkie te detale psują całość. Sorry Wyjście Awaryjne za tą siódemke ale serio...ten pokój nie pasuje do Waszych sztosów. Pozdrawiamy

report review

Overall rating: 7/10

Customer service: 10/10

Interior: 7/10

Difficulty: Medium

Jenny70
Jenny70

Wanderer
40 pts

21 reviews

Cela nr 4 - pozdrowienia zza krat

1/13/20 | visit date: 1/12/20

Jenny70 21 reviews

To naprawdę cela, z której trzeba uciec :) zagadki fajne, czuć, że jest to pokój kilkuletni, ale naprawdę starzeje się z godnością. Klimatyczny. Nie mam zastrzeżeń co do zagadek - nie udalo nam się przed czasem, mieliśmy delikatną obsuwkę, ale gdyby nie presja czasu to pewnie rozwiązalibyśmy wszystko bez podpowiedzi. Nie mogę powiedzieć, że coś było z kosmosu i zupełnie nie idzie rozwiązać bez wskazówki. Klimat, spójność, to pokój zdecydowanie godny polecenia.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Panda Express
Panda Express

Globetrotter
248 pts

71 reviews

Integracja w celi

12/18/19 | visit date: 12/11/19

Panda Express 71 reviews

Do pokoju udałem się w ramach wyjścia integracyjnego z pracy z grupą osób, które nigdy wcześniej nie miały dotąd większej styczności z escape roomami. Wybraliśmy opcję wyjściu i był to strzał w dziesiątkę! Wszyscy świetnie się bawili i przekonali się na dobre do ER.
Zagadki świetnie oddawały klimat wielkie ucieczki, a przy tym były niebanalne i wymagały sporo współpracy, a czasem również odrobiny zastanowienia. Dodatkowego dreszczyku dodaje świadomość drugiej drużyny depczącej po piętach i konieczność walki z czasem. Było też parę technicznych niedociągnięć, ale nie psuły one rozgrywki.

Warto spróbować samemu opcji wyścigu bo z pewnością jest to coś czego nie da się znaleźć w innych pokojach.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Swistakk
Swistakk

Globetrotter
288 pts

144 reviews

Urodzinowa cela

12/12/19 | visit date: 10/19/19

Swistakk 144 reviews

Na początku wspomnę, że celę odwiedziliśmy w wersji wyścigu i takowy wyścig będzie też podstawą mojej oceny.
Od dawien dawna nie organizowałem absolutnie nic na swoje urodziny i tym razem pomyślałem, że jako eskejpowy maniak może jednak spróbuję coś wykombinować. Na myśl przyszedł mi wyścig w Celi nr 4, na który było rzeczą oczywistą, że kiedyś na pewno pójdę tylko pytanie było kiedy i z kim, i stwierdziłem, że to dobra okazja, więc zaprosiłem siedmiu znajomych i się podzieliliśmy na 4+4 (a po grze poszliśmy sobie do jakiejś pobliskiej knajpki).

Wyścig okazał się bardzo emocjonującą formą! Przyznam, że dawno tak dobrze się nie bawiłem w escape roomie jak w Celi! Zrealizowany tutaj wyścig to nie są po prostu dwa identyczne pokoje obok siebie, rywalizacja jest tutaj dobrze podkreślona poprzez umieszczenie w pokojach progress barów obu drużyn przez co cały czas widać kto jest na prowadzeniu oraz możliwości przeszkadzania sobie nawzajem, które dodają temu wszystkiemu dużo smaczku. Jako że jest to być może jedyna taka oferta w Polsce, to zdecydowanie polecałbym jej nie "marnować" i zebrać ekipę na taki wyścig (już 4 osoby dałyby radę w wersji 2+2). Oczywiście pójście do standardowej wersji też będzie dobrą zabawą, ale wyścig będzie eskejpowym przeżyciem jedynym w swoim rodzaju. Być może na to że tak dobrze się bawiłem miało wpływ to, że nasza drużyna okazała się zwycięska xD. Ale mam nadzieję, że jednak wszyscy się dobrze bawili xD.

Sam pokój jest też bardzo przyjemny. Może nie zachwyca scenografią i production value tak jak np. Legenda Miecza czy W Cieniu Piramid, ale ciągle jest solidną propozycją, której mocną stroną są ciekawe zagadki.

W nowej skali oceniania, którą postanowiłem zaadaptować (dokładniejszy opis na moim profilu, w skrócie 1-kiepski, 3-solidny, 5-wyjątkowy):
Wystrój, klimat i production value: 3
Zagadki i flow: 4
Coś oryginalnego: 5
Czy się dobrze bawiłem?: 5

Urodzinowa cela Urodzinowa cela

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Marcin Ray
Marcin Ray

Newbie
22 pts

8 reviews

Odpowiedni na pierwszy raz.

6/6/20 | visit date: 6/5/20

Marcin Ray 8 reviews

Pokój jak wino :) i do tego nieliniowy. Uczy współpracy i wymaga myślenie. Pokój "nieprzezagadkowany". Poszedłbym jeszcze raz, gdyż praktycznie wszystkie rozwiazania mi się mega podobały.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

majola011
majola011

Wanderer
32 pts

13 reviews

Wyścig w więzieniu

11/3/19 | visit date: 10/31/19

majola011 13 reviews

To był mój pierwszy raz w pokoju z wyścigiem pomiędzy grupami. I muszę przyznać, że to super pomysł!!! Pokój choć na początku wydaje się mały i prosty, z upływem czasu robi się coraz bardziej skomplikowany. Obsługa bardzo profesjonalna i symaptyczna, zagadki złożone i ciekawe, chociaż muszę przyznać, że przeszkadzała mi w pokoju ogromna ilość kłódek. Pomijając to, przygoda jest pełna emocji, które nie wynikają tylko z upływu czasu, ale także z rywalizacji wynikającej z wyścigu. Bardzo serdecznie polecam ten pokój wielbicielom rywalizacji i zaciętej rozgrywki!

Overall rating: 8/10

Customer service: 9/10

Interior: 8/10

Difficulty: Hard

jszwedzik
jszwedzik

Wanderer
36 pts

7 reviews

Playing in the cell

11/28/19 | visit date: 11/23/19

jszwedzik 7 reviews

Nice playgroud in real cell, medium difficulty but I'd say it's rather hard. quality of some equipment could be a little bit better but still it does not impact playfulness. Recommended team of 3 people to pass it :)

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Hard

marcinlukasz
marcinlukasz

Newbie
11 pts

3 reviews

Filmowa akcja

2/28/20 | visit date: 2/18/20

marcinlukasz 3 reviews

Ucieczka z więzienia - brzmi to jak akcja z rodu hollywoodzkiego filmu. Nie będzie w tym przesady jak powiem, że tak właśnie się poczułem, dreszczyk emocji, ograniczony czas, nieliniowe i niekonwencjonalne zagadki, czy na pewno zdążę uciec!?
Pokój wciąga w klimat realiów więzienia, oryginalne rekwizyty, nastrojowa muzyka i niebanalna historia.
Obsługa w pełni profesjonalna i bardzo pomocna.
Serdecznie polecam! :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

robertszw
robertszw

Scout
85 pts

49 reviews

Chwila na dołku

8/2/19 | visit date: 7/31/19

robertszw 49 reviews

W celi widać od razu, że jest to starszy pokój Wyjścia Awaryjnego, jednakże nie oznacza to, że gorszy lub nie warto. Klimat odtwarza celę dość realistycznie, zagadki choć może nie aż takie trudne, to nie raz może gubić fakt wyszukiwania czegoś innego niż się powinno. W pokoju zdecydowanie trzeba myśleć i uważać na to, co wydawałoby się, że jest mało ważne. Warto odwiedzić, by choć przez chwilę posiedzieć za kratkami z myślą, że za chwilę ruszy mój plan ucieczki.
Był to nasz ostatni pokój Wyjścia i podsumowując firma stoi na bardzo dużym poziomie, bez wahania można polecać każdemu i czekać na nowe pomysły i pokoje.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

a.ciecwierz3
a.ciecwierz3

Newbie
15 pts

3 reviews

Nieoczywisty

6/22/20 | visit date: 6/19/20

a.ciecwierz3 3 reviews

Dla fanów policyjnych tematów ciekawa opcja! Niektóre zagadki nas przerosły i potrzebowaliśmy podpowiedzi. Zagadki wymagające współpracy, fajny sposób na integrację.

report review

Overall rating: 8/10

Customer service: 7/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

Show next

Escape rooms for experienced players

Take the challenge in one of the most difficult rooms

Movie atmosphere rooms

Escape games where you will feel like a movie hero