Escape room Interactive 2.0

Interactive 2.0

Lockme partner

Interactive to pokój nowej generacji, który dzięki zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom i nietypowemu wystrojowi przeniesie Was w przyszłość. Cała akc... [więcej]

24

24 reviews

|

26

Warszawa: 26th place

|

Mazowieckie: 26th place

|

PL 198

Poland: 198th place

|

8.8/10

2-5 people

60' minutes

Adventure

intermediate

Plot of the room

Interactive to pokój nowej generacji, który dzięki zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom i nietypowemu wystrojowi przeniesie Was w przyszłość. Cała akcja rozgrywa się gdzieś w tajnej bazie we wszechświecie, gdzie jako kandydaci na intergalaktycznych obrońców suwerenności naszej galaktyki, przechodzicie ostateczne testy.
Zadaniem Gwiezdnej Floty jest pilnowanie bezpieczeństwa w naszej Galaktyce i niedopuszczenie do inwazji Obcych. Przed Wami niepowtarzalna szansa, dołączenia do zespołu gwiezdnych wojowników! Na poprawne przejście testu macie tylko 60 min. Pamiętajcie, że podczas zadania będziemy sprawdzać kreatywne myślenie, spostrzegawczość, a przede wszystkim pracę w zespole. Wyostrzcie swoje zmysły i przygotujcie się na niepowtarzalną podróż w kosmos z Room Escape Warszawa.

Book this room

Book this room

Additional information

Children-friendly room

Disabled-friendly room

Air-conditioned room

Card payment on visit

Safety measures

Full Monitoring

Full contact with the game master

Always open doors

Safety key

Emergency lighting

Only low voltage within the player's range

Emergency door opening system

Antibacterial gel available

Gloves available

Disinfected rooms

Limited contact with other groups

Available game languages

English

Polish

Address

Room Escape - Marszałkowska

ul. Marszałkowska 140 00-061 Warszawa Centrum Metro: Świętokrzyska

Other rooms in this place

Owner’s data

Room Escape S.C.
ul. Ceynowy 46
81-253 Gdynia
NIP (tax identification number): 9581668105

Book room

Book now and pay easily via Lockme

Review this room

You need to log in to add reviews.

Log in

Mark room

You have to log in to mark a room.

Log in

Room scores - 24 reviews

Overall rating 8.8/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Customer service 9.1/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Interior 8.9/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Difficulty Medium

25

20

15

10

5

0

Very easy

Easy

Medium

Hard

Very hard

24 reviews

Swistakk
Swistakk

Globetrotter
288 pts

144 reviews

Udany eksperyment Room Escape

12/5/19 | visit date: 12/4/19

Swistakk 144 reviews

Pokój trzeba naprawdę docenić za oryginalność. Można to było wyczytać z opinii i zdecydowanie się to spełniło - jest to pokój istotnie inny niż wiele innych. Myślę, że taką oryginalność docenią przede wszystkim gracze z dużą liczbą pokoi na koncie. Nie mówię, że takowym się nudzą bardziej standardowe pokoje, bo gdyby się nudziły, to przecież by do nich nie chodzili, ale taki powiew świeżości jest bardzo mile widziany. Niby nic z osobna nie jest zadaniem, które byłoby nie na miejscu czy nawet bardzo nietypowe w zwykłym escape roomie, ale całokształt sprawia wrażenie istotnej inności.

Pokój jest w mojej opinii bardzo prosty, mechanizm działania zagadek w sporej części jest naprawdę jasny (choć czasami trzeba się namózgować), ale tak to wychodzi, że trochę czasu nad nimi spędzić trzeba, ale w żadnym wypadku nie przeszkodziło nam to się świetnie bawić! Bo robienie zagadek w tym pokoju naprawdę sprawia radość. Jest dość liniowy, ale często w obrębie jednej zagadki można się zrównoleglić.

Szczęśliwie udało nam się pobić rekord - 30:11 :D. Podobno poprzedni wynosił 36 minut, co mnie dość dziwi biorąc pod uwagę charakter zadań do wykonania w tym pokoju. Pewnie ma na to wpływ, że po rankingu i liczbie opinii pokój wydaje się być mniej popularny od pozostałych i być może trafia tu mniej ekip, a niesłusznie! Trening do finału PolandEscape uważam za udany - 2 rekordy na 3 wizyty :D. I znowu czekolada jako upominek :).

W nowej skali oceniania, którą postanowiłem zaadaptować (dokładniejszy opis na moim profilu, w skrócie 1-kiepski, 3-solidny, 5-wyjątkowy):
Wystrój, klimat i production value: 3
Zagadki i flow: 4
Coś oryginalnego: 5
Czy się dobrze bawiłem?: 4

Udany eksperyment Room Escape Udany eksperyment Room Escape

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Very easy

JediPrzemo
JediPrzemo

Navigator
122 pts

49 reviews

Kosmiczna Flota Cię potrzebuje!

1/4/20 | visit date: 1/2/20

JediPrzemo 49 reviews

Pokój odmienny od pozostałych, ale ostatecznie okazał się jednym z lepszych w jakich byliśmy! Wystrój stara się wprowadzić nas klimatem w dowolną space operę, ale brakuje w nim czegoś charakterystycznego, co odróżniałoby go klimatem od innych "kosmicznych" pokojów. Nie sposób jednak nie docenić masy pracy włożonej w wykonanie i nawet jeśli nie poczujemy się jak pasażerowie statku kosmicznego, to na pewno też nie rozczarujemy się wystrojem.

Pokój naszpikowano elektroniką i nie znajdziemy w nim ani jednej kłódki. Potrzebne nam za to będzie kilka szyfrów, spostrzegawczość, zręczność i trochę logiki. Potrzebowaliśmy dwóch podpowiedzi (nie zauważyliśmy jednego elementu, a z innym nigdy się nie spotkaliśmy). Pokój jest liniowy, ale w ogóle to nie przeszkadza. Myślę, że optymalna liczba osób to 3. W duecie może zabraknąć czasu na wszystko, a przy 4 ktoś będzie się nudzić.

Obsługa bardzo sympatyczna: nie narzucano nam się z podpowiedziami dopóki faktycznie zaczęło już brakować czasu, a po wszystkim mogliśmy jeszcze chwilę porozmawiać i omówić zagadki.

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

Alicja Machnik
Alicja Machnik

Wanderer
42 pts

32 reviews

Gwiezdna flota!

2/26/20 | visit date: 1/11/20

Alicja Machnik 32 reviews

Pokój bardzo nowoczesny, z motywem, którego wcześniej nie widziałam. Zagadki intuicyjne, ale nie na tyle proste żeby wyjść za szybko ? Na ostatniej mieliśmy małe problemy techniczne, ale w efekcie wyszliśmy zadowoleni. Sprawdzimy jeszcze kolejne propozycje.

Overall rating: 9/10

Customer service: 7/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Michał Psztyć
Michał Psztyć

Navigator
118 pts

67 reviews

Ostatni w Room Escape!

2/19/20 | visit date: 12/10/19

Michał Psztyć 67 reviews

Pierwszy raz byliśmy w pokoju w nieco innym składzie, a i tak poradziliśmy sobie bez problemu. Bardzo lubię pokoje w klimatach sci-fi, chociaż w Interactive było tego mało (w porównaniu do klimatu w Olimpie to 2.0 wypada słabo). Zagadki ciekawe, wymagające więcej niż ruszenia głową - in plus. Miłe odczucia na koniec. Polecam.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy

Tiju
Tiju

Navigator
123 pts

50 reviews

Nowi adepci do boju!

1/13/20 | visit date: 11/24/19

Tiju 50 reviews

Kolejna mocna pozycja od Escape Room Warszawa Marszałkowska. Jak wszystkie pokoje tutaj mamy do czynienia z "brakiem kłódek". O ile nie polecam lokalizacji na Inżynierskiej to bardzo szczerze polecam wszystkie pokoje z Marszałkowskiej.
W Interactive będzie ciekawie i inaczej. Jest to idealny pokój dla rodzin z dziećmi, bo zagadki są bardzo nierówne. Jednocześnie nietypowe, manualne, logiczne. Każdy znajdzie coś w czym będzie naj. Pokój jest prosty, ale z racji niektórych zadań chyba najlepiej przyjść w 3-4 osoby. Polecam!

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

beras77
beras77

Globetrotter
262 pts

208 reviews

Ciekawe doświadczenie..

10/20/19 | visit date: 10/19/19

beras77 208 reviews

Pokój rzeczywiście troszkę inny, ale to na plus. Co za przyjemność chodzić wciąż do podobnych;) Połowie ekipy podobała się bardziej, połowie mniej. Ale muszę docenić pomysły, wysoki poziom zaawansowania elektronicznego, ale też zagadkę [spojler] szczególnie:) Wymagana jest współpraca w grupie, to jest super. Pokój liniowy, wyszliśmy dosłownie moment po czasie, więc jest co robić w te 60min;) Polecam na sprawdzenie swoich predyspozycji do podboju kosmosu! Aha, plus za fajny wstęp!

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Hard

m.wojcik3
m.wojcik3

Newbie
20 pts

4 reviews

Liniowy

2/12/20 | visit date: 2/9/20

m.wojcik3 4 reviews

Ten pokój jest zdecydowanie prostszy chociażby od "Kardynała", bo przechodzi się go liniowo. Gdy już się gdzieś posuniemy w rozwiązywaniu - raczej nie będziemy się wracać. Na raz wykonujemy zawsze tylko jedną zagadkę. Trudno się zgubić. ;) Jest co prawda jeden mechanizm zupełnie nieuzasadniony logicznie, co obniża przyjemność z przechodzenia, ale nie wpływa bardzo na ogólne pozytywne wrażenie.
Pokój sympatyczny, raczej niezbyt wymagający. Odprężający dla doświadczonych, stanowiący dobry wstęp do przygody z ER dla nowicjuszy. :)

Overall rating: 7/10

Customer service: 9/10

Interior: 9/10

Difficulty: Easy

Pomeranian Runaways
Pomeranian Runaways

Scout
86 pts

29 reviews

Strażnicy Galaktyki

6/30/19 | visit date: 6/28/19

Pomeranian Runaways 29 reviews

Tym razem przyszła pora na Warszawę a w niej na pierwszy ogień poszedł pokój Interactive 2.0. Trochę przez przypadek, jednak nie zawiódł naszych oczekiwań. Mieliśmy nadzieję na prosty, przyjemny pokój, który rozgrzeje nas na resztę odwiedzin. Bądź co bądź, lekkie rozruszanie szarych komórek się przydaje. I dostaliśmy idealnie to, na co mieliśmy nadzieję.

Jak już wspomniałem, pokój jest przyjemnie prosty. Dotyczy to również kwestii fabularnych. Jednakże klimat i wyznaczone zadania motywują do dalszego działania, wystrój jest świetny i rzeczywiście można się poczuć jak w galaktycznej sali testowej.

Jednak ważniejsze od klimatu i fabuły są w tym pokoju zagadki. Te, chociaż nie specjalnie trudne do przejścia, są bardzo logiczne, a co najważniejsze, satysfakcjonujące. Jest to jeden z pokojów, który świetnie równoważy zagadki stricte logiczne, a te bardziej zręcznościowe. Poza tym, samo zbudowanie jednej z zagadek sprawdzających wyobraźnię i sposób jej wykonania bardzo mnie urzekł, także ta kategoria jest zdecydowaną zaletą tego pokoju.

Grupy początkujące będą się tutaj bez wątpienia świetnie bawić. Grupy bardziej zaawansowane na pewno docenią przyjemność tego pokoju(w końcu nie z każdego trzeba wyjść z drżącymi rękami). Jednak jeżeli tak jak my, planujecie iść do więcej niż jednego pokoju w ciągu dnia, a wiecie, że następne będą raczej z kategorii bardziej emocjonujących, proponuję ten zostawić sobie na przystawkę. Jeszcze raz bardzo polecam i dziękuję za przyjemną zabawę, zwłaszcza, że był to mój jubileuszowy, bo 50. escape room.

Overall rating: 8/10

Customer service: 9/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

MER (Miłośnicy ER)
MER (Miłośnicy ER)

Navigator
133 pts

36 reviews

W służbie Gwiezdnej Floty!

8/25/19 | visit date: 7/5/19

MER (Miłośnicy ER) 36 reviews

Ostatni odwiedzony przez nas pokój Room Escape na Marszałkowskiej. Zdecydowanie możemy polecić tę lokalizację i wszystkie dostępne tam pokoje. Interactive 2.0 odchodzi nieco od tradycyjnego ER. Jest bardzo liniowy, co niejako wymusza na nim fabuła. Zagadki są dość proste, bardziej na zręczność i spostrzegawczość niż logiczne. Myślę, że jest to fajna propozycja na wizytę z dziećmi, które na pewno wciągnie nieco "star warsowa" fabuła.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

female.shinigami
female.shinigami

Wanderer
30 pts

3 reviews

Pierwsza wizyta w ER i wgniotło mnie w ścianę!

11/22/19 | visit date: 10/18/19

female.shinigami 3 reviews

To była moja pierwsza styczność z ER, i zdecydowanie pokój zrobił na mnie ogromne wrażenie. Zagadki może nie wszystkie w temacie i kilka z nich nie do końca było dla nas zrozumiałych, w kilku było też zdecydowanie widać zużycie materiału, jednak ogromnym plusem jest to że zagadki są generalnie mechaniczne i nietypowe. Obsługa ok, ogromy plus za rewelacyjny film wprowadzający. Zwłaszcza pierwszy etap pokoju zapadł mi w pamięci! Zachęcona tak dobrą zabawą, na pewno odwiedzę inne pokoje w Warszawie, w tym pozycje od Room Escape! (Wehikuł Czasu, nadchodzimy!)

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy

Show next

Experience a great adventure

Become a hero and solve all puzzles in these exciting rooms

Learn history in this rooms

Experience these wonderful stories with your friends