Escape room Dom w Dżungli

Dom w Dżungli

Along with friends you fly to Africa, wild animals, hot weather, beautiful views. You went on a week trip together with a guardian. Today is the last day of... [więcej]

107

107 reviews

|

31

Warszawa: 31st place

|

Mazowieckie: 31st place

|

PL 214

Poland: 214th place

|

9.1/10

2-8 people

60' minutes

Adventure

intermediate

Plot of the room

Along with friends you fly to Africa, wild animals, hot weather, beautiful views. You went on a week trip together with a guardian.
Today is the last day of the trip. You are waiting for a guardian who will take you to the airport. However, the guardian is not there and the plane departs in 60 minutes. You do not know the language. What to do now? You have to get to the airport quickly. For a walk, you will meet a mysterious house amidst the jungle.
Will you come inside? Is it safe? What does a mysterious house cover? Suddenly, you hear something ... Is the tiger standing behind you?

The jungle is a set of original puzzles that you will not find in any other Escape Room. A room that has been constantly modified for three years for you. The set design makes you forget about reality for 60 minutes. A lot of emphasis has been placed on the interior design, real wood, lighting, smells, music. The room is spacious and bright and has plenty of surprises. Riddles engage all senses and create a unified whole with the decor. 80% of riddles are supported by advanced electronics, which consumed hundreds of meters of cables and microcomputers, while 20% are hand-made puzzles and traditional padlocks.

Additional information

Children-friendly room

You can play in English here

Air-conditioned room

Safety measures

Full Monitoring

Full contact with the game master

Always open doors

Emergency lighting

Only low voltage within the player's range

Emergency door opening system

Address

House Escape - Warszawa

ul. Łopuszańska 53
02-232 Warszawa

Other rooms in this place

Price list

Price from 159 PLN

Opening hours

Mon - Fri: 10:00 - 22:00
Sat - Sun: 10:00 - 23:00

Review this room

You need to log in to add reviews.

Log in

Mark room

You have to log in to mark a room.

Log in

Room scores - 107 reviews

Overall rating 9.1/10

100

80

60

40

20

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Customer service 9.4/10

100

80

60

40

20

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Interior 9.2/10

100

80

60

40

20

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Difficulty Medium

75

60

45

30

15

0

Very easy

Easy

Medium

Hard

Very hard

107 reviews

GiorgioGio
GiorgioGio

Globetrotter
230 pts

86 reviews

No. 88 - W dżungli...

1/19/20 | visit date: 1/11/20

GiorgioGio 86 reviews

Pokój z ciekawymi rozwiązaniami, nieliniowy dzięki temu będąc w 3 osoby każdy mógł zająć się czymś innym. Zagadki dość proste, ale niecodzienne. Solidnie wykonany, z elementami elektroniki które zawsze są mile widziane :) Moim skromnym zdaniem pokój maks dla 4 osób by mieć z niego frajdę, a to przecież najważniejsze.

Overall rating: 8/10

Customer service: 9/10

Interior: 8/10

Difficulty: Very easy

Marta Chmielak
Marta Chmielak

Newbie
19 pts

6 reviews

Nie taki straszny Tygrys

12/4/19 | visit date: 11/30/19

Marta Chmielak 6 reviews

Straszyli tygrysem, jednak nie było tak źle. Bardzo fajny film wprowadzający który już pokazał że nie ma się czego bać. Bardzo ładny wystrój wręcz bajkowy. Zagadek jest na prawdę dużo, fajnie że są różne i manualne i elektroniczne i kłódki każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo miło wspominamy ten pokój.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Brygada ER
Brygada ER

Guide
300 pts

231 reviews

Biedny tygrysek..

8/11/19 | visit date: 8/4/19

Brygada ER 231 reviews

Pokój postanowiliśmy odwiedzić z 7 latką. I był to doskonały pomysł na rodzinne spędzenie czasu. Pokój idealnie zgrywa się z tematyką - od wystroju po zagadki. Dekoracja bardzo przyjemna dla oczu. Zagadki logiczne i różnorodne. Duży plus za zagadki elektroniczne, które sprawiają dużo frajdy najmłodszym zawodnikom. Polecamy drużynom 3/4 osobowym bo mimo, że pokój nie jest trudny to nikt się nie nudził. Obsługa bardzo sympatyczna i może niektórym to nie odpowiada - my czuliśmy się jak "w domu" :)

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Weronika Furman
Weronika Furman

Newbie
21 pts

8 reviews

Uciekaj przed Tygrysem

9/30/19 | visit date: 9/7/19

Weronika Furman 8 reviews

Kolejna ciekawa propozycja od HE. Znajdziemy tu dużo zagadek, które dają dużo satysfakcji. Mimo, że to Dżungla to pokój jest naszpikowany elektroniką, choć nie brakuje też tradycyjnych kłódek. Wystrój bardzo fajny i z czasem staje się wręcz magiczny. Obsługa miła i profesjonalna.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Włóczykij
Włóczykij

Pioneer
218 pts

163 reviews

Dżungla w Warszawie :)

7/14/19 | visit date: 6/2/19

Włóczykij 163 reviews

Dom w Dżungli to już ostatni pokój jaki udało nam się odwiedzić podczas weekendowego wypadu do Warszawy.

Podobnie jak Hollywood, tak samo ten room polecam 4, maksymalnie 5 osobom, aby móc dobrze się bawić i nie deptać po sobie ;)

Klimat fajny, dużo elementów działających na różne zmysły, ale czegoś mi zabrakło. Minusem w wystroju były według mnie ciągłe naklejki "nie dotykaj". Myślę, że elementy nie biorące udziału w grze można byłoby oznaczyć w taki sposób, aby w żadnym stopniu nie psuły klimatu tego miejsca.

Do zagadek też trochę można się przyczepić, bo niektórych w żaden sposób nie dało się połączyć z klimatem czy fabułą. Poza tym jednym szczegółem, zagadki to mocna strona tego pokoju. Jest ich sporo, ale są raczej łatwe i ciekawe, płynnie i miło spędza się przy nich czas. Znajdziemy tu zarówno tradycyjne kłódki, zadania zręcznościowe i manualne, jak również całe mnóstwo elektroniki.

Obsługa uprzejma i grzeczna, nie można nic zarzucić, ale jednak w moim odczuciu nie ma w niej prawdziwego escape'owego ducha i serca.

Może minimalnie zawyżę ocenę, ale Dom w Dżungli oceniam na 8,5 więc zostawiam 9 gwiazdek.

Overall rating: 9/10

Customer service: 8/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy

Kacd
Kacd

Scout
59 pts

24 reviews

To co my tu wlaściwie robimy?

4/18/19 | visit date: 4/17/19

Kacd 24 reviews

Pokój odwiedziliśmy w gronie 6 osób z czego dla 4 była to pierwsza/druga wizyta w ER.

Zagadek bylo na tyle dużo, że raczej nikt się nie nudził. Na szczęście była różnorodność zadań więc każdy mógł się w czymś wykazać, jednakże poziom trudności: Łatwy. Dla większej liczby osób nie polecam. 6 to absolutne maksimum!

Słów kilka o obsłudze: Tu zależy od gustu gości. Ja akurat wolę podejście profesjonalne, a tu raczej dominuje relacja kolega-koledze. Wierzę, że jest spore grono osób, którym taki sposób prezentowania treści odpowiada. Mnie akurat przeszkadzało :). Oprócz tego, to wszystko jak najbardziej poprawnie.

Klimat pokoju to rzecz ciężka do ocenienia. Z jednej strony mamy wiele elementów wystroju, które albo robią wrażenie, albo powodują uśmiechy na twarzach, a z drugiej strony jest wiele oznaczeń w formie naklejek "nie dotykaj", "nie rozkrecaj". Tak, bylismy o tym ostrzeżeni przed wejściem do pokoju, a argumenty Pana, który nam opowiadał dlaczego tak właśnie jest były jak nabardziej sesnowne. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo ujmuje to klimatowi pokoju. Inne firmy też mają problemy z "kreatywnością" swoich gości i umieją poradzić sobie z tym faktem w mniej rażący sposób :)

Problemem tego pokoju zdecydowanie jest jego fabuła. Po tytule "Dom w dżungli" spodziewaliśmy się, że Dom gra tu pierwsze skrzypce, a dżungla jest dodatkiem. Zdecydowanie jest na odwrót :). Po udanej ucieczce zacząłem się zastanawiać jaki właściwie był cel tego pokoju, dlaczego zagadka kończąca zabawę miała by niby nawiązywać do opuszczenia dżungli oraz jaka była w ogóle fabuła (musiałem sprawdzić na stronie).

Z uprzejmości napiszę, że to zapewne efekt "WOW" tak nas rozkojarzył, że zapomnieliśmy co tu robimy :)

Podsumowując: Nie jest to zły pokój. Dla kogoś kto zwiedził już kilka topowych ER w klimacie przygodowym nie będzie to pozycja obowiązkowa ale jak przypadkowo nogi poniosą to stratą czasu też to nie będzie :). Polecam ten pokój właśnie dla grup mieszanych, gdzie doświadczeni gracze chcą pokazać nowym znajomym/partnerom/rodzicom jak dobrą zabawą może być ER. Zapewne wrócimy jeszcze do House escape zobaczyć inne pokoje.

Overall rating: 6/10

Customer service: 7/10

Interior: 7/10

Difficulty: Easy

niosący_światło
niosący_światło

Navigator
106 pts

68 reviews

#49 A może by tak rzucić wszystko i pojechać do Dżungli?!

3/24/19 | visit date: 3/24/19

niosący_światło 68 reviews

No i pojechaliśmy do tej Dżungli, a tam Domek w Dżungli!! I co znaleźliśmy? Fajne zagadki w fajnym miejscu.

Pokój ciekawy i przemyślany. Bardzo przyjemna dekoracja. Przyjemne kolory, fajny detal. Bez tandety i fuszerki. Polanka, domek, chatka.... Dobry standard ER'owy.
Całość uniwersalna - nadaje się zarówno dla dorosłych graczy jak i trochę młodszych zawodników. Pod względem trudności nie stawia wysoko poprzeczki. Dla wprawionych graczy będzie łatwy, dla mniej doświadczonych- na średnim poziomie.
Mimo tak ułożonej skali trudności nam jako grupie mieszanej (dwie osoby po prawie 50 pokoi, 1 około 15 pokoi i 1 osoba jako 2 ER w życiu) pokój sprawił wiele frajdy. Kilka oryginalnym pomysłów, kilka klasyków zagadkowych.
Sama przyjemność. Dobra uniwersalna produkcja. Dla każdego i na każdym poziomie.

Mogę powiedzieć, że udało nam się rozwiązać pokój bez podpowiedzi. Były dwie konsultacje techniczne, aby nie zepsuć czegoś i nie rozmontować za mocno pokoju, ale to się nie liczy- wolę zapytać niż zrobić demolkę.

Pokój polecam do odwiedzenia.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Weronika Orlikowska
Weronika Orlikowska

Newbie
21 pts

9 reviews

Uwaga tygrys

4/3/19 | visit date: 3/30/19

Weronika Orlikowska 9 reviews

Wróciliśmy, bo Piła zrobiła na nas wrażenie. Pokój oczywiście zupełnie inny ale poziom zachowany. Bardzo dużo zagadek, głównie elektronicznych jednak całkowicie wkomponowane w wystrój. Sporo rozwiązań, które pierwszy raz widziałam. Bardzo fajna muzyka i ciągły lęk przed tygrysem :) Obsługa nas pamiętała, więc było super.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Dagmara Małecka
Dagmara Małecka

Wanderer
28 pts

14 reviews

Dzika Afryka

3/8/19 | visit date: 3/8/19

Dagmara Małecka 14 reviews

Po Ultimatum musieliśmy iść do kolejnego. Wybór padł na Dżungle. Wystrój bardzo fajny, klimatycznie. Mnóstwo zagadek, zręcznościowe masa elektroniki i tradycyjne kłódki. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jest też efekt Wow! Pokój wcale nie jest łatwy, wybraliśmy scenariusz dla dorosłych i ledwo nam się udało w czasie. Ocena 9, może dlatego że już nic nie jest w stanie przebić Ultimatum... Jednak pokój jak najbardziej godny polecenia.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Hard

Piotr Maciaszek
Piotr Maciaszek

Wanderer
27 pts

4 reviews

Pierwsze doświadczenie z ER - mega pozytyw

8/19/19 | visit date: 5/24/19

Piotr Maciaszek 4 reviews

Wizyta w Domu w jungli to było moje pierwsze doświadczenie z Escape room w życiu - biorąc pod uwagę, że od tej pory staram się chodzi regularnie to chyba coś poszło dobrze :)
Na miejscu bardzo przyjazna i profesjonalna obsługa która wprowadziła w klimat pokoju oraz wyznaczyła zasady gry.

Sam pokój bardzo interesujący - ciekawy, klimatyczny wystrój i bardzo duża ilość zagadek.
Byliśmy w 5 osób i przez większość czasu nikt nie stał bezczynnie.

Zagadki ciekawe, mimo że większość o podobnym charakterze (dużo kłódek) - mimo wszystko nie było to "męczące".
Szacun za jedną MEGA nietypową (mogę to już teraz powiedzieć po kilku wizytach w innych ER) zagadkę z którą mieliśmy spore wyzwanie.
Ogólnie pokój zdecydowanie godny polecenia - świetnie wprowadza w klimat ER a i osoby które już mają ich kilka na koncie nie będą się nudzić.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Show next

Family friendly escape rooms

Choose one of the rooms adapted to play in a family circle

Rooms perfect for the first time

Great places to start your journey into escape room world