Escape room Kuba Rozpruwacz

Kuba Rozpruwacz

closed

The White Walkers crossed the wall and are everywhere! The world has a new enemy and the worst? Looks invincible! The only hope left is an old script of Gra... [więcej]

Room closed

2-7 people

60' minutes

Criminal

intermediate

Plot of the room

The White Walkers crossed the wall and are everywhere! The world has a new enemy and
the worst? Looks invincible! The only hope left is an old script of Grand Maesterabout a weapon against winter that is hidden in the ice wall! Representatives from all the major Houses have gathered in Castle Black but failed to find anything … But perhaps the hall conceals more than it seems?

Additional information

Card payment on visit

Not suitable for people with epilepsy

Not suitable for pregnant women

Not suitable for people with claustophobia

Safety measures

Full Monitoring

Full contact with the game master

Always open doors

Safety button

Emergency lighting

Only low voltage within the player's range

Emergency door opening system

Available game languages

English

Polish

Address

GAME OVER Escape Rooms - Warszawa - Warszawa

ul. Garażowa 5
02-651 Warszawa

Mark room

You have to log in to mark a room.

Log in

Room scores - 11 reviews

Overall rating 7.5/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Customer service 9.6/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Interior 8.5/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Difficulty Hard

25

20

15

10

5

0

Very easy

Easy

Medium

Hard

Very hard

11 reviews

patrycjanadwodna
patrycjanadwodna

Wanderer
31 pts

29 reviews

Pozytywna

1/5/20 | visit date: 12/2/19

patrycjanadwodna 29 reviews

Ogólnie pokój bardzo ciekawy i klimatyczny, ale uważam, iż jest zbyt mało naprowadzających elementów i bez podpowiedzi niemal nie da się go przejść. Mimo wszystko podobał mi się i polecam :)

Overall rating: 7/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Hard

moai-pp
moai-pp

Globetrotter
246 pts

187 reviews

Swietny pokoj z klimatycznym wystrojem

11/11/19 | visit date: 10/3/19

moai-pp 187 reviews

Jeden z czterech pokoi w tej lokalizacji i musze przyznac, ze wszystkie 4 robia bardzo dobra robote: jakosc wykonania na bardzo wysokim poziomie, lamiglowki zroznicowane, odpowiedni klimat, wszystko spojne i pasuje do fabuly - naprawde kawal dobrej roboty!
Do tego mega przyjazna i znajaca sie na rzeczy obsluga - czego chciec wiecej? :-)
Zdecydowanie warto odwiedzic!

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

GiorgioGio
GiorgioGio

Globetrotter
230 pts

86 reviews

No. 78 - GAME OVER

7/10/19 | visit date: 6/8/19

GiorgioGio 86 reviews

Na wstępie powiem że bardzo mi przykro że opinia jest taka a nie inna, bo wybierając się do Game Over liczyliśmy na 2 świetne pokoje. Niestety na oczekiwaniach się skończyło. A szkoda, wielka szkoda bo pokoje które odwiedziśmy mają duży potencjał. P
Kuba rozpruwacz zaczyna się zgodnie z oczekiwaniami, jest klimat, jest wystrój ( tu kawał dobrej roboty). Niestety druga część pokoju już nie tak dobra. Pojawiła się pimyłka przy układaniu pokoju więc jednej z zagadek nie mogliśmy rozwiązać samodzielnie. Inna zagadka do rozwiązania metodą prób i błędów a chyba nie o to w ER chodzi.

Overall rating: 6/10

Customer service: 8/10

Interior: 7/10

Difficulty: Medium

Answer of company GAME OVER Escape Rooms - Warszawa

Dziękujemy za grę w naszym pokoju. Zasadniczo nie komentujemy opinii, gdyż każdy ma prawo do subiektywnej oceny wszystkiego. W tym jednak przypadku padło zdanie, że jedna z zagadek rozwiązywana była metodą prób i błędów. Oczywiście każdą zagadkę można tak próbować rozwiązać ale zapewniamy, że do każdej naszej zagadki istnieje rozwiązanie, które taką metodę wyklucza.
Za błędne złożenie jednej z zagadek oczywiście przepraszamy.
Pozdrawiamy
Zespół Salonu GAME OVER Escape Rooms - Warszawa

And Peggy.
And Peggy.

Wanderer
42 pts

16 reviews

Gdzie są zagadki?

6/16/19 | visit date: 6/15/19

And Peggy. 16 reviews

Z wycieczką do nowej firmy Game Over czekaliśmy dosyć długo, ponieważ kosmiczne ceny nas odstraszały. W końcu udało się trafić na promocję i wybraliśmy się do "Kuby Rozpruwacza".
Pokój wykonany jest ładnie, ale nie ma w nim żadnych efektów wow. Zagadek jest tu mało i raczej są bardzo proste, ale 2 z nich naszym zdaniem były mocno naciągane i nie do końca jasne. Do tego do jednej z nich dostaliśmy jeszcze bardziej niejasną podpowiedź, która nas zmyliła i przez to straciliśmy na nią jeszcze więcej czasu. Fabuła jest w miarę ok, ale wciąż dla nas niektóre jej elementy były niejasne. Generalnie wyszliśmy chwilę przed czasem, ale raczej mocno zawiedzeni. Tym bardziej, że ceny nawet po czerwcowej obniżce nie należą do najniższych - za te same pieniądze dostajemy pokoje z czołówki Polski, jak chociażby "W cieniu piramid".
Pani z obsługi była bardzo miła, ale widać, że temat escape roomów jest dla właścicieli jeszcze czymś zupełnie nowym i nie do końca odkrytym.
Reasumując, szkoda, że pokój, w który zostało włożone trochę pieniędzy, z dużym potencjałem, zawodzi ze względu na to, co w escape roomach najważniejsze - na zagadki.

Overall rating: 6/10

Customer service: 10/10

Interior: 7/10

Difficulty: Medium

monika.kolodziej
monika.kolodziej

Pioneer
184 pts

117 reviews

Nowa pozycja obowiązkowa na mapie ER

4/27/19 | visit date: 4/27/19

monika.kolodziej 117 reviews

Po odwiedzeniu ponad 120 ER moje oczekiwaniam względem kolejnych są zdecydowanie inne niż na początku - ekipa GAME OVER zdała egzamin. Bardzo sympatyczni właściciele, chętni do wysłuchania naszych wrażeń po zakończonym sukcesem polowaniu na "Rozpruwacza". To nasz drugi pokój tej ekipy, na pierwszy ogień poszedł Labirynt Minotaura - polecam.
Na duży plus: przygotowanie ER - widać, że chodzi o jakość i dobre wykonanie. Po wejściu przenosimy się na londyńską, zamgloną i niebezpieczną uliczkę. Zagadki zróżnicowane, wymagające spostrzegawczości. Nasza 2 osobowa ekipa miała ręce pełne roboty w trakcie całej gry.
To zdecydowanie ER dla już doświadczonych zespołów - przy kilku zadaniach naprawdę trzeba dobrze pomyśleć.
Napewno odwiedziny pozostałe 2 ER tej ekipy. Zdecydowanie polecam, szczególnie jeżeli szukacie czegoś nowego, innego i lubicie trochę bardziej skomplikowane zagadki.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

lukwych l.
lukwych l.

Guide
430 pts

266 reviews

Tajemnice Whitechapel

3/31/19 | visit date: 3/31/19

lukwych l. 266 reviews

Ta recenzja będzie specyficzna z kilku powodów. Po pierwsze jest jedną z czterech dotyczących pokoi w warszawskim GameOver i z góry uprzedzam wszystkie będą bardzo podobne, bo opinie, sugestie, uwagi itp. są zbliżone. Po drugie pisana jest na gorąco, czego zazwyczaj unikam, ale tym razem robię wyjątek, bo uważam, że jest to konieczne. Po trzecie wreszcie zacznę bardzo nietypowo, bo od opisu okoliczności naszej wizyty i samokrytyki. Niedzielny poranek to słaba pora na wizyty w ER, zwłaszcza po zmianie czasu na letni. 4 pokoje na raz, jeden po drugim, nawet z doświadczeniem, zazwyczaj nie są dobrym pomysłem. Uciekanie z migreną i bólem brzucha w drużynie może powodować roztargnienie i łatwiejszą irytację. Zabieranie nieletnich do pokoju 16+ też może mieć wpływ na kiepski "flow" i niewłaściwy odbiór pokoju. Jeżeli uważasz, że te argumenty mogły sprawić, że moja opinia jest niesprawiedliwa, to nie czytaj dalej.

Skoro nadal czytasz to wiedz, że mamy na koncie ponad 200 pokoi (dzieciaki około 150), maratony po 4 pokoje dziennie to dla nas pikuś (nasz rekord to 8 bydgoskich ER i na koniec były chęci na kolejny), złe samopoczucie trafiało się nam wielokrotnie i nigdy nie wpłynęło na opinie, a dzieciaki najbardziej przestraszone i w efekcie psujące wrażenia były w Grobowcu Smoka (czyli raczej familijnym pokoju). Przejdźmy jednak do opinii o samym pokoju.

Fabuła jest ogólnie nakreślona, ale się nie klei. Na plus zakończenie, choć nie ratuje całości. Wystrój na wysokim poziomie, nic nie odstawało ale duża przestrzeń dawała poczucie pustki. Zagadki ciekawe, raczej nietypowe. Jest kilka kłódek co nawet pasuje do tematu, choć samych łamigłówek trochę za mało. Obsługa/właściciele są sympatyczni i gadatliwi, pozytywnie nastawieni do klientów, ale bardzo słabo zorientowani w temacie ER. Brak doświadczenia jest zrozumiały, ale pewnych niedociągnięć można było łatwo uniknąć. Ten pokój jest spoko, ale mogło i powinno być lepiej zwłaszcza w kwestii zagadek. Jeżeli dodatkowo spojrzymy na to przez pryzmat ceny (płatne od osoby!) to narzuca się stwierdzenie użyte dziś przez znajomego - "skok na kasę". Dlatego proszę zagłosujcie portfelami i zrezygnujcie z wizyty w GameOver do czasu znaczącej poprawy pokoi (scenariusz plus zagadki) lub równie znaczącej obniżki cen. Co mam nadzieję nastąpi szybko (trzymam kciuki za właścicieli), bo to mogą być naprawdę świetne pokoje.

Overall rating: 6/10

Customer service: 8/10

Interior: 7/10

Difficulty: Easy

Mruffka
Mruffka

Globetrotter
225 pts

42 reviews

Mgła sprzyja zbrodni...

4/2/19 | visit date: 3/2/19

Mruffka 42 reviews

Ulice Londynu świecą pustkami...
Mgła pozwala nam ukryć niepewność na naszych twarzach...
Policja nie radzi sobie z powstrzymaniem mordercy, ostatnia nadzieja w naszej ekipie.
Czy uda nam się sprawić, że żadna kobieta nie zginie już z rąk okrutnego Kuby Rozpruwacza???

Zagadki, które mają nas doprowadzić do mordercy nie są łatwe. Przygotuj się, że musisz wszystko dokładnie obejrzeć. Koncentracja jest niezbędna, chwila nieuwagi i coś ważnego może umknąć...
Nikt nie mówił, że będzie łatwo... chociaż w tym przypadku, gdy poczujesz już skrajną desperację, możesz skorzystać z informacji już zebranych przez londyńską policję. Zawsze to jakieś wsparcie.

Co do wsparcia to owszem, przydało się, a i w samej końcówce dostaliśmy jeszcze wsparcie od właścicieli pokoju ;)
także wpadnijcie i zobaczcie, czy pójdzie Wam trochę lepiej, niż nam :D

Wystrój pokoju jest ciekawy, choć może, jak dla mnie, troszkę zbyt sterylny. Fajne efekty dźwiękowe nadające londyński klimat - pewnie mogłyby być troszkę bardziej na pierwszym planie. Zagadki logiczne, urozmaicone, choć jedna sprawiła nam kłopot poprzez to, że cieżko było powiązać ją z fabułą...
I chociaż może nie było efektów "wow", to jednak spędziliśmy sympatycznie godzinkę na grze.
Na pewno wpadniemy odwiedzić pozostałe pokoje.
Serdecznie pozdrawiam też przesympatycznych i wkręconych właścicieli - mam nadzieję, że niedługo zobaczymy się znowu :)

Uff - pomyślał Kuba...
- Tym razem udało mi się wymknąć, ale przyjdą następni...
Kto z Was spróbuje??

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Hard

majakukielka
majakukielka

Newbie
10 pts

1 review

Bardzo ekscytujący!

9/19/19 | visit date: 9/15/19

majakukielka 1 review

Bardzo ciekawy pod względem zagadek i wystroju oraz wymagający pokój. Zaskakujący finał i mnóstwo zabawy przez 60 minut. Zmusza do nietypowego myślenia, fajny scenariusz i motyw kryminalny !:) z rodziną bawiliśmy sie świetnie, bardzo polecam! A przy okazji bardzo miła obsługa !

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Urszula Kukiełka
Urszula Kukiełka

Newbie
14 pts

2 reviews

Super zabawa!

9/7/19 | visit date: 5/18/19

Urszula Kukiełka 2 reviews

Jeżeli ktoś lubi mroczne i ponure klimaty, to gorąco polecam odwiedzić Kubę Rozpruwacza. Autentyzmu londyńskiej ulicy dodaje przyciemnione światło, mgła oraz odgłosy deszczu - aż dostaje się gęsiej skórki po wejściu do pokoju...
Poza tym bardzo wysoka jakość wykończenia i duża dbałość o detale.
Zagadki urozmaicone, trzeba być skupionym i spostrzegawczym, żeby odkryć rozwiązania. A finał ze smaczkiem, no ale więcej zdradzić nie mogę... :-)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Ostaszewskagosia
Ostaszewskagosia

Newbie
18 pts

2 reviews

Londyn spowity we mgle

9/4/19 | visit date: 6/5/19

Ostaszewskagosia 2 reviews

Ze znajomymi wybraliśmy się do Kuby Rozpruwacza. Już na początku, głównie za sprawą realistycznych dekoracji pokój robi duże wrażenie. Jest nawet londyńska mgła, która w połączeniu z odgłosami padającego deszczu tworzy niepokojący klimat. Przygoda zaczyna się w nocy na opustoszałej ulicy i tylko od czasu do czasu słychać w oddali odgłosy szybkich i nerwowych kroków, jakby ktoś wiedział, że tylko szybki powrót do domu gwarantuje bezpieczeństwo; przecież w okolicy grasuje nieuchwytny seryjny morderca. Gdy mgła opada, czas zmierzyć się z zagadkami, które są zróżnicowane i pod względem trudności, jak i charakteru. Większość z nich wymaga sporej spostrzegawczości i logicznego myślenia. Bawiliśmy się bardzo dobrze aż do finału, który spowodował u niektórych podwyższenie ciśnienia.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Show next

Popular rooms near you

Check out the games that are most often chosen by local players

Learn history in this rooms

Experience these wonderful stories with your friends