Escape room VR Małe przez poufne

VR Małe przez poufne

suspended

Pamiętacie film „Kochanie zmniejszyłem dzieciaki”? Teraz możecie przekonać się na własnej skórze jakie to uczucie być mniejszym od pudełka zapałek! Dzięki te... [więcej]

Room closed

1-2 people

60' minutes

Adventure

expierienced

Plot of the room

Pamiętacie film „Kochanie zmniejszyłem dzieciaki”? Teraz możecie przekonać się na własnej skórze jakie to uczucie być mniejszym od pudełka zapałek! Dzięki technologii VR przenieśliśmy Escape Room od początku do końca do wirtualnej rzeczywistości. Podczas godzinnej gry, oprócz samej zabawy z rozwiązywania zagadek, przeżyjecie prawdziwą przygodę angażującą wszystkie zmysły! Jesteście tajnymi agentami a Waszym zadaniem jest wydobycie poufnych danych szefa konkurencyjnej agencji wywiadowczej. Macie 60 minut na wykonanie zadania, tyle czasu działa środek usypiający, który podaliście szefowi przed misją. Powodzenia!

Additional information

Disabled-friendly room

Card payment on visit

Not suitable for people with epilepsy

Safety measures

Full Monitoring

Full contact with the game master

Always open doors

Only low voltage within the player's range

Available game languages

Polish

Address

Escape Room BANK - Warszawa

11 Listopada 22 lok 4

Mark room

You have to log in to mark a room.

Log in

Room scores - 11 reviews

Overall rating 9.9/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Customer service 10.0/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Interior 9.9/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Difficulty Medium

25

20

15

10

5

0

Very easy

Easy

Medium

Hard

Very hard

11 reviews

moai-pp
moai-pp

Globetrotter
246 pts

187 reviews

Unikalne doswiadczenie

3/29/19 | visit date: 3/29/19

moai-pp 187 reviews

Jest to oczywiscie zupelnie unikalne doswiadczenie i jako takie oceniamy je na 10.
Mozliwosci jakie daje (i bedzie dawac) technologia sa niesamowite i zdecydowanie polecalbym kazdemu, zeby poszedl i sprobowal tego na wlasnej skorze.
Nie zmienia to faktu, ze gdybym mial wybierac pomiedzy swietnym pokojem VR, a swietnym w realu - biore w realu :-)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Dayman
Dayman

Navigator
120 pts

75 reviews

Mały, ale wariat

12/12/18 | visit date: 12/12/18

Dayman 75 reviews

Dla nas to było pierwsze pełnoprawne zetknięcie się z technologią VR i obawialiśmy się, że escape room w całości oparty na tych śmiesznych okularach może nie dokońca oddawać to, co w pokojach zagadek najważniejsze. Trzeba przyznać, że jest to zdecydowanie coś innego niż standardowy escape. Oczywiście są zagadki, dużo szukania, w naszej rozgrywce przydała się też współpraca (chociaż oczywiście można grać w pojedynkę), jako że jeden przedmiot wyśliznął mi się z wirtualnych rąk i poszybował nie tam, gdzie trzeba ;) Jest też klimat, ciekawie przemyślana kompozycja, zarys fabularny, który pomaga nam się wczuć w powierzone role... Jednak sama rozgrywka jest zupełnie inna, a przez to oryginalna. My bawiliśmy się dokonale mogąc przeprowadzać interakcję z otoczeniem. Nie wiem na ile taki rodzaj zabawy może się znudzić po przerobieniu większej ilości wirtualnych pokoi, ale wydaje mi się, że zależy to w dużej mierze od scenariusza, a więc tak samo jak w przypadku fizycznych pokoi. Podczas rozgrywki mogą się zdarzyć jakieś graficzne niedociągnięcia, ale w żaden sposób nie wpływa to na poziom gry, czy samą grywalność. Co najwyżej można się trochę pośmiać :D Super jest też uczucie skakania, polecam wszystkim, haha.
Bardzo polecamy spróbować swoich sił w tej wirtualnej rozgrywce, szczególnie osobom, dla których ma być to pierwszy raz, my cieszyliśmy się ze wszystkiego jak dzieci :) Cieszymy się, że branża escape roomów się rozwija i powstają coraz to nowsze koncepcje i podejścia do tej rozrywki. Z niecierpliwością czekamy na kolejne propozycje tej firmy, czy to wirtualne, czy fizyczne!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Artur L...
Artur L...

Navigator
123 pts

39 reviews

Promień zmniejszający bez skutków ubocznych.

12/29/18 | visit date: 12/29/18

Artur L... 39 reviews

Escape room VR? Czyli połączenie dwóch rzeczy które lubię najbardziej - Escaperoom'u oraz gry komputerowej. Wydaje się niemożliwe, a jednak! Tutaj nawet niemożliwe stało się możliwe.

Największym atutem tego 'pokoju-gry' jest bardzo fajny scenariusz, który na pewno nie jednego zaskoczy. Kto w dzieciństwie nie chciał zostać 'małym' agentem?
Zagadki nie należą do najłatwiejszych - dodatkowym smaczkiem jest na pewno nauka obsługi własnych rąk (kto spróbuje ten zrozumie).
Na dodatkową uwagę zasługuje obsługa pokoju, która była niezwykle pomocna podczas procesu kurczenia oraz bardzo miła przed jak i po wyjściu z pokoju (obie Panie serdecznie pozdrawiam).

Ps. Grałem w okularach i nie miałem większego problemu z tego powodu, także jeśli ktoś obawia się czy okulary to przeszkoda w takiej przygodzie to odpowiedź brzmi: nie.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Jarek E.
Jarek E.

Scout
53 pts

15 reviews

Rzeczywista współpraca w wirtualnej przestrzeni

1/30/19 | visit date: 1/28/19

Jarek E. 15 reviews

Mając na koncie ponad 50 odwiedzonych pokojów z ogromnym entuzjazmem przyjęliśmy wiadomość o otwarciu przez znaną nam już ekipę pierwszego pokoju VR! Zacznę od tego, że ludzie, którzy tworzą Escape Room BANK serwują niezmiennie wysoki poziom rozrywki, nie tylko świetnie przygotowując pokoje, ale też przez cały czas zabawy dbając o jak najlepsze wrażenia gości! Ale do rzeczy. Technologię wirtualnej rzeczywistości znaliśmy już przed wizytą w ER BANK, jednak mimo to, nie wiedzieliśmy do końca czego się spodziewać. Pokój, w którym gra się odbywa (mimo, że nie na nim należy się tu skupić) jest przygotowany bardzo porządnie i profesjonalnie! Pierwszy plus jeszcze zanim zaczęliśmy grę!
Jak już pisałem nie była to nasza pierwsza wizyta w wirtualnej rzeczywistości, jednak na pewno po raz pierwszy mieliśmy okazję spotkać się tam z innym graczem! Z łatwością wczuliśmy się w "odgrywane" postaci i wspólnie dążyliśmy do osiągnięcia postawionego celu. Mnóstwo przyjemności dostarcza możliwość (a nawet powiedziałbym: konieczność) współpracy i wspólnego odkrywania wirtualnego "pokoju".
Podsumowując:
- scenariusz przygotowany bez zastrzeżeń, zagadki różnorodne i logiczne,
- kontrolery intuicyjne, więc nie sprawiają trudności w obsłudze,
- bardzo przyjemna, pomocna obsługa,
- (informacja szczególnie dla osób, które źle znoszą wizyty w wirtualnej rzeczywistości) poruszanie się w wirtualnej rzeczywistości następuje w sposób nie powodujący najmniejszego dyskomfortu.

W 100% polecam! Doznanie zgoła odmienne niż dotychczasowe "rzeczywiste" pokoje, tak więc również doświadczone grupy odnajdą tu masę przyjemności.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

OneTrickPony
OneTrickPony

Navigator
136 pts

40 reviews

Mali agenci, wielka frajda

1/10/19 | visit date: 12/2/18

OneTrickPony 40 reviews

Wizyta w Escape Room Bank była naszym pierwszym doświadczeniem z VR-em, więc nie do końca wiedzieliśmy czego się spodziewać, ale wiedząc to co wiemy teraz - gorąco polecamy! Jest to zupełnie nowe podejście to Escape Roomów i nawet bardzo doświadczone zespoły znajdą tutaj dużo frajdy. Jak na ograniczenia wynikające z wirtualności świata, zagadki są bardzo przemyślane, zróżnicowane i zaskakujące. Czystą przyjemnością jest samo przemieszczanie się po świecie, do którego trafiliśmy. Bardzo miła obsługa pomoże odnaleźć się w pierwszych krokach w nowym świecie, więc nie ma się czego obawiać. Z całego serca polecamy każdemu i czekamy na więcej :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

monika.kolodziej
monika.kolodziej

Pioneer
184 pts

117 reviews

Nasz pierwszy VR ER

1/6/19 | visit date: 12/12/18

monika.kolodziej 117 reviews

Bardzo ciekawe doświadczenie rozwiązywania zagadek w VR. Przez pierwsze 5 minut musiałyśmy przyzwyczaić się, że zupełnie inaczej przeszukuje się taki ER. Zagadki zróżnicowane, cała historia spójna. Czekam na kolejne VR ER.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Jot
Jot

Scout
55 pts

2 reviews

Niczym Antman

2/14/19 | visit date: 2/14/19

Trusted review

Jot 2 reviews

Jesteśmy fanami escaperoomów i raz byliśmy w salonie gier VR. Mimo to zupełnie nie mogłam sobie wyobrazić jak ma to działać . I tym razem ciekawość się opłaciła! Niczym Antman i Wasp mierzyliśmy się z zagadkami w przedmiotach normalnie mieszczących się w dłoni. Super pomysł. Mieliśmy udany wieczór. Z niecierpliwością czekamy na kolejne "pokoje"!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Natalia B. 25
Natalia B. 25

Wanderer
47 pts

2 reviews

Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki

2/14/19 | visit date: 2/14/19

Trusted review

Natalia B. 25 2 reviews

Pokój dostarcza niesamowitych wrażeń. Byliśmy, wspólnie z chłopakiem. Za sobą mamy już zarówno kilka escape roomów, jak i grę w wirtualnej rzeczywistości, ale to... aż chce się napisac - dajcie więcej! :) zagadki w grze na optymalnym poziomie - gdyby gra była w normalnym pokoju to można powiedzieć ze łatwe, jednak przez inny odbiór już takie latwe nie były :) obsługa 10/10 Dominiką zaglądała do nas w czasie gry aby upewnić się, ze wszystko w porzadku, a po samej grze nie dało się odczuć pośpiechu, ze mamy uciekac bo następny klient, ale mogliśmy wymienic się spostrzezeniami na temat branży ER :) na pewno będziemy polecać dalej! :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Kuba W. 2
Kuba W. 2

Newbie
14 pts

3 reviews

Zaskoczenie

12/21/18 | visit date: 12/20/18

Kuba W. 2 3 reviews

Zdecydowanie polecam ten "pokój"! To coś świeżego i innowacyjnego ale nadal trzymającego się podstawowych założeń ER a więc na brak zaskakujących, pomysłowych i wymagających zagadek z pewnością nikt nie będzie narzekać. Wbrew naszym obawom, zastosowana technologia VR jest bardzo dopracowana, a sterowanie intuicyjne. Nie napotkaliśmy żadnych poważnych błędów które utrudniłyby rozgrywkę a ta daje zaskakująco dużo swobody!

Czy jest to typowy Escape Room?
-NIE
Czy jest to niesamowite doświadczenie którego warto spróbować?
-Zdecydowanie TAK!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

amszoping
amszoping

Newbie
22 pts

1 review

Małe / wielkie doswiadczenie

1/10/19 | visit date: 1/9/19

Trusted review

amszoping 1 review

To była moja pierwsza wizyta w VR ER. Pierwsze wrazenie: fajnie jest być małym :). Fabuła pokoju ciekawa, zagadki trudne i zaskakujące. Wszystko dobrze dopracowane. I najważniejszy dodatek - super obsługa!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Show next

Movie atmosphere rooms

Escape games where you will feel like a movie hero

Popular rooms near you

Check out the games that are most often chosen by local players