Maverick 17 - Walizka dekodująca

  Lockme Partner

  Maverick 17 - Walizka dekodująca

  Losy ludzkości są bardzo nie pewne, podczas misji matryca II otrzymaliśmy sygnał ostrzegawczy. Zagrożeniem nie są wcale obce cywilizacje, a stworzona przez n... [more]

  2-4 people

  60' minutes

  Adventure

  intermediate

  9 reviews

  Poland: 207th place
  Kraków: 11th place

  Plot of the room

  Losy ludzkości są bardzo nie pewne, podczas misji matryca II otrzymaliśmy sygnał ostrzegawczy. Zagrożeniem nie są wcale obce cywilizacje, a stworzona przez nie sztuczna inteligencja. Dostaliśmy się do jej głównego programu i nie mamy dobrych wiadomości. Jedyne wyjście to przeniesienie głównego rdzenia na nasze urządzenie. Wiemy, że może to zabrzmieć dziwnie ale... jeżeli nie uda nam się jej odłączyć to za dokładnie godzinę uruchomi program rozsiewający na ziemi groźne dla życia szczepy wirusów.

  Cechy scenariusza: Nieliniowość, współpraca, duża ilość zagadek na poziomie (średni/trudny), 100 % zagadek elektronicznych, klimat.

  Przydatne informacje w doborze grup:
  2 os. – pokój może stanowić duże wyzwanie, duetom sugerujemy co najmniej 8 pokoi doświadczenia lub poprzednie nasze części
  3 os. - Rekomendowana ilość osób.
  4 os. - Rekomendowana ilość osób.

  Important informations

  Basic

  From 16 years old

  Not suitable for people with epilepsy

  Safety measures

  Full Monitoring

  Full contact with the game master

  Safety button

  Emergency lighting

  Only low voltage within the player's range

  Emergency door opening system

  Available game languages

  Polish

  Address and other rooms here

  Secreto - Kraków

  Lubicz 10/1, 31-504 Kraków

  Other rooms in this place

  Room scores

  8 .8

  8.8/10 Customer service: 9.7/10 Interior: 8.9/10 Difficulty: Hard Number of reviews: 9
  Log in

  You have to log in to mark a room.

  Cyrk Kamiennych Braci
  Cyrk Kamiennych Braci

  Guide
  435 pts

  315 reviews

  Cyrk Kamiennych Braci i cuda techniki

  2/4/21 | visit date: 10/10/20

  Archival rating

  Cyrk Kamiennych Braci 315 reviews

  Cyrk Kamiennych Braci po raz kolejny został postawiony przed zadaniem ocalenia ludzkości przed zagładą. Tym razem zagrożeniem okazała się sztuczna inteligencja stworzona przez obcą cywilizację. Musieliśmy stawić czoła elektronicznemu wrogowi, a nieocenioną pomoc miała nam przy tym zapewnić walizka Maverick.

  Pokój klimatem bardzo przypomina poprzedni scenariusz Secreto, zwłaszcza jego początkowa faza. Wystrój jest estetyczny, ale dość monotonny, a przebieg rozgrywki zbliżony do tego znanego ze statku kosmicznego. Fabuła, do której wprowadzenie słyszymy na początku, gdzieś podczas rozgrywki się rozmywa i jest słabo wyczuwalna.

  Zagadkowo pokój wypada nieźle. Podobnie jak w poprzednim scenariuszu Secreto mamy tutaj nieliniową rozgrywkę i masę elektroniki. Zagadki bazujące na nowoczesnych rozwiązaniach wykorzystują różne mechanizmy, co z pewnością spodoba się fanom nowinek technologicznych.

  Obsługa swoją rolę spełniła poprawnie. Nie mamy zastrzeżeń, do jej pracy.

  Podsumowując, Maverick, to scenariusz, który może się spodobać osobom lubiącym nieliniowe scenariusze i zagadki oparte na nowoczesnych rozwiązaniach. Osoby, które wcześniej odwiedziły inne pokoje Secreto mogą jednak dostrzec, że ten ER jest nieco skromniejszy od poprzednich oraz bazuje na zbliżonym modelu rozgrywki.

  Overall rating: 7/10

  Customer service: 9/10

  Interior: 7/10

  Difficulty: Medium

  Szalony Kapelusznik
  Szalony Kapelusznik

  Pioneer
  158 pts

  129 reviews

  Spełnił oczekiwania

  11/15/20 | visit date: 11/3/20

  Szalony Kapelusznik 129 reviews

  Oczekiwanie rozrywki, oderwania się od świata "za drzwiami", pochłonięcia, wypełnienia czasu i głowy zagadkami - te wszystkie oczekiwania Maverick spełnił we właściwym czasie i we właściwy sposób.

  Wspominam te okoliczności, bo one są dla mnie ważne - że w tamtym dniu pełnym przyziemnych zawirowań, mogłam rzucić się na ratunek ludzkości i cywilizacji :)

  Zagadki są...chyba trudne xD ale nam podeszły bardzo ładnie. Klimat "czegoś dziwnego" jest raczej oddany, choć nie szałowy, i są pewne umowności techniczne w szczegółach wystroju. To jednak nie przeszkadza w przechodzeniu pokoju.

  Pan z obsługi super rozmowny, pozytywny konkretny gość, pozdrawiamy, a ja obiecuje wrócić do początków tej historii i nadrobić dwa pierwsze scenariusze!

  Overall rating: 8/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 8/10

  Difficulty: Medium

  kondzio1a
  kondzio1a

  Pioneer
  214 pts

  153 reviews

  Dzikie Koty ratują wszechświat!

  11/13/20 | visit date: 11/11/20

  kondzio1a 153 reviews

  " Kto tak mówi, [że w ostateczności wyciągniemy wtyczkę], niech spróbuje wyłączyć internet. Można wyłączyć sztuczną inteligencję, ale nie superinteligencję. Ona na to nie pozwoli. "

  Pokój jak zwykle zachwyca klimatem i dekoracjami. Czuć w nim obecność odległej cywilizacji. W pokoju jest pełno elektroniki, która momentami zachwyca ... :D
  Jednak bawiłem się w nim gorzej, niż w poprzednich częściach. Moim zdaniem zagadki raczej liniowe, niestety niektóre mi nie podeszły. Może mieliśmy zły dzień. :)

  Overall rating: 8/10

  Customer service: 8/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Hard

  agnieszka_qurowska
  agnieszka_qurowska

  Globetrotter
  229 pts

  134 reviews

  Dzikie Koty & walizka dekodująca

  11/13/20 | visit date: 11/11/20

  agnieszka_qurowska 134 reviews

  Trzeci i ostatni pokój z trylogii Secreto. Moim zdaniem najsłabsza pozycja. Pokój jest estetycznie wykonany, zagadki starają się być różnorodne, ale w gruncie rzeczy obeszło się bez większych zaskoczeń i ekscytacji. Polecałabym dla maks 3 osób, ponieważ pokój przez większość czasu jest liniowy. Oceniam jako trudny, bo zagadki - chociaż nie ma ich wiele - w niektórych momentach nas przerosły. Plus za to że nie ma dużo szukania :)
  Podsumowując, warto odwiedzić ale pozostałe 2 propozycje są dużo lepsze.
  Obsługa na wysokim poziomie, pozdrawiamy :)

  Overall rating: 8/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 8/10

  Difficulty: Hard

  BarettiTyttö
  BarettiTyttö

  Wanderer
  47 pts

  20 reviews

  Zaliczone!

  11/8/20 | visit date: 11/7/20

  BarettiTyttö 20 reviews

  Ponieważ Statek poszedł nam dość sprawnie, od razu wskoczyliśmy też do Mavericka. Poszło podobnie gładko, tak jak w poprzednich pokojach Secreto zagadki średniotrudne, natomiast wystrój, klimat, różnorodność zadań i podpowiedzi - na najwyższym poziomie. Co tu dużo mówić, czekamy jaki będzie dalszy ciąg przygody...

  Overall rating: 9/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 9/10

  Difficulty: Medium

  See all reviews (9)

  Learn history in this rooms

  Experience these wonderful stories with your friends

  Experience a great adventure

  Become a hero and solve all puzzles in these exciting rooms