Escape room Złe Miejsce

Złe Miejsce

Lockme partner

10

10 reviews

|

16

Kraków: 16th place

|

Małopolska: 25th place

|

PL 298

Poland: 298th place

|

7.7/10

To miejsce, do którego wolałbyś nie trafić. Miejsce, kryjące tajemnice zamordowanych kobiet- ofiar psychopatycznego oprawcy. Zagłęb się w meandry chorego um... [więcej]

2-4 people

60' minutes

Thriller

intermediate

Plot of the room

To miejsce, do którego wolałbyś nie trafić. Miejsce, kryjące tajemnice zamordowanych kobiet- ofiar psychopatycznego oprawcy. Zagłęb się w meandry chorego umysłu zabójcy oraz w historie prostytutek, które padły jego ofiarą- rozwikłaj nieodkryte tajemnice. W tym celu musisz jednak przekroczyć próg tego przedsionka piekła. I musisz wiedzieć jedno- to jest naprawdę ZŁE MIEJSCE...

Book this room

Book this room

Additional information

Disabled-friendly room

Card payment on visit

From 16 years old

Not suitable for people with claustophobia

Safety measures

Full Monitoring

Full contact with the game master

Safety key

Only low voltage within the player's range

Available game languages

Polish

Address

Maze Kraków - Kraków II

ul. Św. Gertrudy 19/ 8A
31-048 Kraków

Price list

2 osoby: 100 zł
3 osoby: 130 zł
4 osoby: 140 zł

Opening hours

Poniedziałek- Niedziela:
13:00- 21:05

Owner’s data

Rafał Zalewa
ul. Olszanicka 43
30-241 Kraków
NIP (tax identification number): 6772216737

Book room

Book now and pay easily via Lockme

Review this room

You need to log in to add reviews.

Log in

Mark room

You have to log in to mark a room.

Log in

Room scores - 10 reviews

Overall rating 7.7/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Customer service 8.0/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Interior 7.9/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Difficulty Easy

25

20

15

10

5

0

Very easy

Easy

Medium

Hard

Very hard

10 reviews

kondzio1a
kondzio1a

Pioneer
178 pts

149 reviews

Dzikie Koty w "Złym miejscu" ...

1/13/20 | visit date: 1/3/20

kondzio1a 149 reviews

"Dziś robię coś, co wczoraj jeszcze potępiałem."

Odwiedziliśmy pokój w dwie osoby, wyszliśmy bez podpowiedzi <jedyna podpowiedź, polegała, żeby coś poprawić bo coś nie stykało>, więc uznaje, że jest to łatwy Escape. Fajny dla skromnej i początkującej grupy.
Zagadki są logiczne i liniowe, na początku trochu czuć dreszczyk ale po pewnym czasie wszystko gdzieś ucieka. Pokój zbudowany na fajnym pomyśle, warto go mocniej dopracować fabularnie i rozbudować zagadki.
Dostaliśmy rozładowaną krótkofalówkę < :( > , a Pan z obsługi trochu niemrawy, powinien z większym zainteresowaniem opowiadać o pokoju. :D
Podsumowując "Złe miejsce" nie wbije w krzesło, jednak można odwiedzić z jakimś początkującym graczem i zarazić go zajawką w Escapy.

Overall rating: 8/10

Customer service: 8/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy

Answer of company Maze Kraków

Serdecznie dziękujemy za opinię! Bardzo przepraszamy za sytuację z rozładowaną krótkofalówką. :( Musieliśmy kupić nowe walkie- talkie, gdyż wystąpił poważniejszy problem z akumulatorem i nie byliśmy w stanie załadować, baterii, do pełna. Odnośnie do Pana z obsługi- z natury jest flegmatyczny, zapewne stąd to wrażenie "niemrawości". Postaramy się jakoś chłopisko rozruszać. :D Prosimy o trzymanie kciuków za rozwój naszego pokoju. Pozdrawiamy serdecznie i, mamy nadzieję, do zobaczenia w naszych kolejnych escape roomach! :)

Włóczykij
Włóczykij

Globetrotter
233 pts

188 reviews

Złe miejsce? - całkiem niezłe!

1/29/20 | visit date: 1/18/20

Włóczykij 188 reviews

Wydaje mi się, że największą przeszkodą w wykorzystaniu w pełni potencjału "Złego miejsca" jest ograniczony budżet, który nie pozwala na stworzenie lepszej scenografii. Gdyby nie kwestie finansowe twórcy mogliby zdziałać znacznie więcej, bo robią to, co lubią i robią to z pasją oraz sercem ;)

Mimo, że pokój nie zaskakuje wystrojem to ma zachowany klimat. Duży plus szczególnie za jeden prawdziwy element scenografii (to było naprawdę fajne) oraz dobrze dobrany podkład dźwiękowy.

Zagadki są łatwe (nam udało się pobić rekord chociaż wcale się nie spieszyliśmy), ale bardzo kreatywne i różnorodne. Nie zabrakło klasycznych rozwiązań, kłódek, zadań manualnych, a także odrobiny elektroniki. Aby opuścić "Złe miejsce", a wcześniej odnaleźć imiona zamordowanych kobiet, przyda się logiczne myślenie, spostrzegawczość, umiejętność łączenia faktów, a nawet różne zmysły.

Właścicielka miła i uprzejma, otwarta na wszelkie uwagi i ewentualne sugestie.
Jeszcze raz dziękuję za możliwość wcześniejszego zagrania i życzę wytrwałości oraz powodzenia w ulepszaniu tego roomu.

Overall rating: 8/10

Customer service: 9/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy

Answer of company Maze Kraków

Serdecznie dziękujemy za przemiłą opinię! :) Goszczenie takich grup, jak Państwo, to wielka przyjemność! Pozdrawiamy ! :)

Zespół eR
Zespół eR

Pioneer
200 pts

78 reviews

Poznać ofiary...

1/9/20 | visit date: 11/12/19

Trusted review

Zespół eR 78 reviews

Jak zawsze, zaraz po otwarciu nowego w pokoju w KRK, postanowiliśmy go odwiedzić.

Wizyta w pierwszym tygodniu po otwarciu nie była najlepszym pomysłem, ze względu na sporą liczbę niedoróbek, począwszy od przedpokoju, szkoleniu obsługi i samego pokoju.

Wystrój pokoju minimalistyczny, zagadki starego typu, dość łatwe i liniowe.

Po wyjściu z pokoju ciężko było coś powiedzieć, bo tydzień wcześniej odwiedziliśmy Lokalizację od TickTack'a i te pokoje aż ciężko porównać. Obsługa powiedziała, że mają plany, aby dodać kolejne zagadki i pozmieniać różne rzeczy. Pytanie w takim razie, po co otwierać pokój, skoro już po kilku dniach od otwarcia ma się pełno pomysłów na nowe zagadki.

Pomimo, że jest to najnowszy pokój w Krakowie, gdybyśmy o tym nie wiedzieli, to wskazalibyśmy, że ma 3-4 lata.

Możliwe, że w tej chwili pokój jest już w lepszym stanie, jednak w dniu, w którym go odwiedziliśmy, nie możemy dac więcej niż naciągane 7.

Overall rating: 7/10

Customer service: 8/10

Interior: 6/10

Difficulty: Easy

Answer of company Maze Kraków

Bardzo dziękujemy za opinię! Przepraszamy za pewne niedogodności, które zaistniały, ale jak słusznie Panowie zauważyli, pokój był świeżo otwarty, przez co nie wszystko było dopięte na ostatni guzik. Pragniemy odpowiedzieć na zadane, w komentarzu, pytanie, po co otwierać pokój, zanim wprowadzi się, weń, wszystkie pomysły i zagadki. Odpowiedź jest bardzo prosta, szczera i życiowa: pewne rozwiązania wymagają większych nakładów finansowych, przez co nie mogliśmy sobie, na nie, od razu pozwolić i będą one wdrażane sukcesywnie. Muszą jednak, Panowie, wiedzieć, że w każdy pokój/ zagadkę/ element wystroju etc. wkładamy maksimum serca i zaangażowania, bo to, co robimy jest naszą pasją. Wszystko, co zostało zawarte, w Panów opinii, jest odczuciem subiektywnym, z jednym jednak- obiektywnym aspektem nie możemy się zgodzić: nasz pokój zdecydowanie nie jest liniowy. Siódemka to całkiem dobra ocena, a w Panów opinii ani jednego pozytywu- szkoda... Pozdrawiamy serdecznie!

Beezqp
Beezqp

Scout
52 pts

49 reviews

Trochę za mało...

1/4/20 | visit date: 12/14/19

Beezqp 49 reviews

Nowe pokoje na mocno pokiereszowanej scenie krakowskiej to gratka, więc jak nadarzyła się okazja odwiedzić niedawno udostępnione Złe Miejsce, szybko z niej skorzystaliśmy.

W pokoju jest kilka ciekawych rozwiązań, ale brakuje najważniejszego - klimatu! Oświetlenie jest zbyt oczywiste, wystrój zawiera elementy mocno creepy wymieszane z elementami jakby zupełnie losowymi. Chcieliśmy się pobać, ale było ciężko o to, choć kilka zagrywek twórców było naprawdę fajnych. Zagadki i zadania to ciekawy mix rozwiązań sprawdzonych i rozwiązań oryginalnych, niestety było ich dla nas za mało. Plus brakowało trochę spójności i logiki w tym wszystkim, choćby wspomnieć że klucz do wyjścia znaleźliśmy przed rozwiązaniem wszystkich zagadek - więc zamiast szukać wyjścia, szukaliśmy zadań. Dodam też, że we 4 było nam dość ciasno...

Ogólnie pokój ma potencjał, żeby być naprawdę klimatycznym Złym Miejscem. Trochę żałuję, że mogliśmy twórcom dać więcej czasu, żeby został dopracowany przed naszą wizytą tam. Pozostał lekki niedosyt.

Overall rating: 7/10

Customer service: 8/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy

Answer of company Maze Kraków

Bardzo dziękujemy za Państwa opinię! Aktualnie, każdej Grupie, przed grą, zaznaczamy, iż istnieje możliwość, aby zdobyć klucz, zanim wypełni się misję, ale nie oznacza to jeszcze końca gry. Powyższe wynika z faktu, że pokój jest nieliniowy.Rozumiemy, że takie rozwiązanie może konfundować, dlatego będziemy musieli jeszcze przepracować ten wątek. Oświetlenie zostanie nieco zmienione oraz zostaną dodane elementy wystroju, aby mocniej zaznaczyć klimat. Pokój na bieżąco będzie udoskonalany, w miarę możliwości finansowych. :) Pozdrawiamy serdecznie!

Blondi i Mózgi
Blondi i Mózgi

Scout
92 pts

54 reviews

Myślałam, że nic nas już nie zaskoczy...

12/2/19 | visit date: 11/30/19

Blondi i Mózgi 54 reviews

... a jednak! Udało się to dzięki pewnemu nietypowemu elementowi pokoju, z resztą sami zobaczycie jak się wybierzecie ? Mnie osobiście bardzo zaciekawił.

Ogólnie pokój klimatyczny, budzi napięcie bardzo dobrze dobrana muzyka. Zagadki nie są skomplikowane, więc myślę, że pokój będzie idealnym rozwiązaniem dla grup początkujących, dla bardziej doświadczonych jest to lekka przyjemna zabawa, więc też polecam się przejść w wolnej chwili ?

Jeżeli chodzi o liczbę to myślę, że 3 osoby to taki maks, w 4 mógłby już być mały ścisk.

Obsługa sympatyczna, ale troszkę za mało gadatliwa jak dla nas, lubimy sobie żywo porozmawiać o pokoju po wyjściu ?

Overall rating: 8/10

Customer service: 8/10

Interior: 9/10

Difficulty: Easy

Answer of company Maze Kraków

Bardzo dziękujemy za Państwa opinię! Ogromnie się cieszymy, że nasz pokój się Państwu podobał! :)

Łukasz S. 48
Łukasz S. 48

Wanderer
46 pts

3 reviews

Nazwa bywa myląca

11/6/19 | visit date: 11/5/19

Trusted review

Łukasz S. 48 3 reviews

Doczekaliśmy się wreszcie premiery złego miejsca i.. nie jest źle. Pokój jest na pewno bardzo dobrym wyborem dla niedoświadczonych grup i świetny na rozpoczęcie swojej przygody z ER, jeśli ktoś lubi dreszczyk emocji. Nam poszło bardzo szybko, ale nie wyszliśmy stamtąd zawiedzeni. Wystrój bardzo fajny, zagadki jak na ten poziom trudności ciekawe. Urwałem trochę ocenę, bo wprowadzenie i zagadki wymagają jeszcze szlifów. Ale pokój ma jakieś 3 dni, więc na spokojnie :) Pokój na pewno potrzebny na eskejpowej mapie Krakowa. Polecam z czystym sumieniem

Overall rating: 8/10

Customer service: 8/10

Interior: 9/10

Difficulty: Easy

Answer of company Maze Kraków

Bardzo dziękujemy za uczciwą i konstruktywną opinię! Czujemy się zmotywowani do kontynuowania pracy nad pokojem. Mamy jeszcze kilka pomysłów na zagadki, więc sukcesywnie będą one wdrażane, tak aby ciekawie utrudnić rozgrywkę. :) Jeszcze raz bardzo dziękujemy! Miło nam było Państwa gościć!

Joasia F.
Joasia F.

Newbie
12 pts

3 reviews

Oj to baaardzooo złe miejsce !

11/10/19 | visit date: 11/5/19

Joasia F. 3 reviews

Złe miejsce...Pokój z bardzooo dobrym klimatem ,ciężka, mroczna muzyka i wiele świetnych elementów wystroju ,które właśnie go budują. Zagadki same w sobie ciekawe . Na pewno na plus ,że pokój nie jest mocno liniowy i każdy znalazł do roboty coś dla siebie.Bardzo wkręciliśmy się w fabułę ,która brzmi całkiem realnie ,a może jest realna? :)
Obsługa miła i pomocna. W pokoju również wszystko zadziałało jak powinno co też jest ogromnym plusem :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Answer of company Maze Kraków

Bardzo dziękujemy za opinię! Takie komentarze najbardziej motywują nas do ciągłej pracy nad ulepszaniem naszych pokoi! :)

Edyta Biel
Edyta Biel

Wanderer
43 pts

3 reviews

Kiedy udajesz się do tego pokoju grupą 4 dziewczyn...

11/28/19 | visit date: 11/17/19

Edyta Biel 3 reviews

...bądź pewna, że jego tematyka wpisze się IDEALNIE :D
Złe Miejsce to ciekawy pokój, z pewnym bardzo nietypowym, żywo działającym na emocje elementem wystroju ;) (jak pójdziecie będziecie wiedzieli dokładnie o czym mówię!). Zagadki ciekawe, nie są jakieś bardzo skomplikowane, więc myślę, że większość grup sobie z nimi świetnie poradzi. Klimat niezły, dość mroczny, wystrój pokoju poza jednym elementem dość typowy.
Byłyśmy w nim w 4, ale myślę, że tak duża liczba osób to dla początkujących; dla ludzi którzy parę pokojów mają na koncie sądzę, że 2 osoby to idealny zespół do tej historii :)

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

Answer of company Maze Kraków

Bardzo dziękujemy za miłą i konstruktywną opinię! :) Cieszymy się, że mogliśmy Panie, u siebie gościć. Pozdrawiamy serdecznie! :)

tomasz.gassowski
tomasz.gassowski

Newbie
10 pts

1 review

Złe, oj złe miejsce!

11/11/19 | visit date: 11/3/19

tomasz.gassowski 1 review

Razem z małżonką postanowiliśmy zaryzykować życie, przekroczyć próg złego miejsca i rozwikłać tajemnicę zaginionych kobiet. Po Krakowie dawno chodziły plotki, jakoby właśnie w tym miejscu kryjówkę miał psychopatyczny morderca prostytutek. Nie pomyliliśmy się. Co gorsza, na rozwiązanie zagadki mieliśmy tylko godzinę, aby zdążyć przed powrotem podejrzanego typa. Na szczęście udało się!
Pokój świetnie nadaje się dla grup początkujących i średniozaawansowanych. Zagadki są pomysłowe, o zróżnicowanym stopniu trudności. Niektóre z nich są oryginale i nowatorskie. Pokój nie jest liniowy - dzięki temu każdy uczestnik może jednocześnie brać udział w rozwiązywaniu zagadek. Muzyka została rewelacyjnie dobrana do tematyki pokoju. Bardzo przypadł nam do gustu również jego wystrój, którego elementy były spójne i nieprzeładowane. Tematyka, wystrój i zagadki tworzyły tajemniczy i niepokojący klimat. Obsługa była bardzo profesjonalna, miła i pomocna. Bardzo polecamy wszystkim śmiałkom - to naprawdę znakomite złe miejsce.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Answer of company Maze Kraków

Serdecznie dziękujemy za przemiłą opinię! To świetne uczucie, wiedzieć, że to, co robimy przynosi ludziom radość, i że nawet dysponując niezbyt pokaźnym kapitałem, jesteśmy w stanie stworzyć pokój, w którym ludzie świetnie się bawią i doceniają naszą pracę. :) "Złe miejsce" oczywiście będzie sukcesywnie ulepszane, cały czas nad tym pracujemy. :)

Escape rooms for experienced players

Take the challenge in one of the most difficult rooms

Learn history in this rooms

Experience these wonderful stories with your friends