Escape room Superheroom

Superheroom

Lockme partner

Wjedźcie na 75 piętro walącego się wieżowca i odzyskajcie swoje SUPER-MOCE. Pokonajcie super-złoczyńcę i ocalcie świat! Superbohaterowie! Przybywajcie na po... [więcej]

335

335 reviews

|

1

Bydgoszcz: 1st place

|

Kujawsko-pomorskie: 1st place

|

PL 2

Poland: 2nd place

|

9.9/10

2-5 people

70' minutes

Adventure

intermediate

Plot of the room

Wjedźcie na 75 piętro walącego się wieżowca i odzyskajcie swoje SUPER-MOCE. Pokonajcie super-złoczyńcę i ocalcie świat!

Superbohaterowie! Przybywajcie na pomoc!
Świat stanął na krawędzi zagłady… Tylko od Was zależy czy przetrwa.

Wasz odwieczny wróg odrodził się i szuka zemsty. Zza kulis wspomaga go potężny i tajemniczy mistrz zbrodni, który uczynił go jeszcze silniejszym, a Was pozbawił supermocy. Razem chcą pogrzebać Nowy York pod milionami ton piachu. A to dopiero początek…

Ostatnią nadzieją ludzkości jesteście Wy! Jeszcze nigdy nie mierzyliście się z takim wyzwaniem. Macie szanse na wygraną w tej bitwie tylko gdy zjednoczycie siły. Przywdziejcie peleryny superbohaterów i uratujcie ludzkość.


PS. Każdy superbohater powinien mieć wygodne obuwie (bez szpilek) oraz swobodny ubiór - w końcu przyjdzie Wam walczyć na polu bitwy! ;)

Book this room

Book this room

Additional information

Not suitable for people with epilepsy

Not suitable for pregnant women

Not suitable for people with claustophobia

Safety measures

Full Monitoring

Full contact with the game master

Safety button

Only low voltage within the player's range

Emergency door opening system

Available game languages

English

Polish

Address

Mr Lock Escape Room - Bydgoszcz

Gdańska 49, Bydgoszcz

Other rooms in this place

Price list

Cennik dostępny po kontakcie telefonicznym lub w trakcie rezerwacji.

Owner’s data

Partner HR Dawid Trawczyński
Gdańska 49/3
85-005 Bydgoszcz
NIP (tax identification number): 8781708760

Book room

Book now and pay easily via Lockme

Review this room

You need to log in to add reviews.

Log in

Mark room

You have to log in to mark a room.

Log in

Room scores - 335 reviews

Overall rating 9.9/10

325

260

195

130

65

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Customer service 9.9/10

325

260

195

130

65

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Interior 9.9/10

325

260

195

130

65

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Difficulty Medium

275

220

165

110

55

0

Very easy

Easy

Medium

Hard

Very hard

335 reviews

LockMe
LockMe

Guide
516 pts

339 reviews

Zdążyć przed katastrofą

8/3/20 | visit date: 7/15/20

Review of Lockme

LockMe 339 reviews

Zarówno misja, którą w tym pokoju mamy do wykonania, jak i cała otoczka wokół niej są ze sobą tak spójne, że gra prawie nie przypomina zabawy escape roomowej - to przygoda z prawdziwego zdarzenia. Pokój jest jedną wielką fabułą, w której uczestnictwo wywołuje uśmiech na twarzy zarówno u nowicjusza, jak i u początkującego gracza. Co prawda warto jest odwiedzić ten pokój mając już kilka scenariuszy na koncie, jednak niepotrzebna jest znajomość uniwersum Marvela, aby w pełni cieszyć się historią. Oczywiście ominą nas wówczas pewne smaczki, jednak nie wpływa to na fun płynący z rozwiązywania zagadek i odkrywania kolejnych elementów fabuły.

Do zrobienia jest sporo, dlatego warto przyjść tutaj większą grupą, aby móc bawić się przez duże B.

Difficulty: Medium

Scorpio
Scorpio

Pioneer
161 pts

33 reviews

Najwyższy poziom

8/22/20 | visit date: 8/15/20

Trusted review

Scorpio 33 reviews

Świetnie przygotowany scenariusz z przemyślanymi i spójnymi z fabułą zagadkami. Śmiałków czeka ponad godzina ciężkiej walki o uratowanie świata w rewelacyjnie przygotowanym i oddającym dramaturgię sytuacji pomieszczeniu. Scenariusz w mojej ocenie jest dosyć wymagający i jest tam naprawdę co robić, ale w razie problemów zawsze przecież można liczyć na wsparcie z bazy. Ten pokój trzeba odwiedzić bo to dla mnie absolutna czołówka ER.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

JoaSze
JoaSze

Scout
80 pts

26 reviews

Simply the best

8/1/20 | visit date: 7/28/20

Trusted review

JoaSze 26 reviews

Po 25 odwiedzonych ER nie myślałam, że trafię do TAKIEGO pokoju! Ale już treść sms potwierdzającego rezerwację sugerowała, że tu będzie inaczej 😀
Poszliśmy w czwórkę (dwójka dorosłych i dwoje dzieci w wieku 7.5 i 11 lat). Mistrzyni Gry zrobiła mega wprowadzenie, a potem ruszyła biegiem a my za nią. Gra zaczyna się od pierwszej sekundy i już samo dostanie się na 75 piętro jest zaskakujące. Z opisu pokoju wiedzieliśmy, że wieżowiec się może zawalić. I dokładnie tak się tam można czuć! Klimat oddany rewelacyjnie! Zagadki różnorodne.
Świetnie się bawiliśmy i z ogromną przyjemnością pójdziemy do kolejnego pokoju Mr Lock.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Nathfrommars
Nathfrommars

Scout
71 pts

15 reviews

Pozycja obowiązkowa!

8/23/20 | visit date: 8/23/20

Trusted review

Nathfrommars 15 reviews

Fan Marcela, czy nie - w tym pokoju każdy będzie bawił się świetnie. To nie jest zwykły ER, a przygoda pełna gębą. Inny świat, w którym można się poczuć jak dziecko w sklepie z zabawkami. Nie odbierajcie sobie tej frajdy, naprawdę. Do Superheroom - marsz!

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Włóczykij
Włóczykij

Guide
354 pts

226 reviews

Steve: "Stark! Potrzebny jest plan ataku." Tony: "Mam plan. Atakować!"

7/17/20 | visit date: 6/27/20

Włóczykij 226 reviews

27 czerwca o godz. 8.45 obudził mnie dzwoniący telefon. Kto normalny wstaje tak wcześnie w sobotę? No cóż, bycie superbohaterem nie jest łatwe, a tym razem nie była to następna potyczka z Hydrą, kolejna intryga Lokiego czy jakaś inna drobnostka. Sprawa była naprawdę poważna, losy świata, jego "być albo nie być" zależało od nas!

Zabraliśmy swoje stroje, tarcze, młot, sieci oraz inne przydatne narzędzia i 15 minut później byliśmy na miejscu. Jakimś cudem, pomiędzy spadającymi głazami udało nam się dotrzeć do umówionego punktu. Na miejscu zonk... Otóż okazało się, że ktoś odebrał nasze supermoce... Trudno, w końcu jesteśmy prawdziwymi superbohaterami, więc zarówno z nadzwyczajnymi zdolnościami, jak i bez nich uratujemy świat!

Jadąc na 75 piętro mieliśmy chwilkę, by coś wymyślić. Każdy miał swój pomysł na ratowanie świata. Gdy już zbadaliśmy teren i obczailiśmy rewelacyjny (choć "nieco" uszkodzony) wieżowiec oraz popodziwialiśmy piękne otoczenie to ustaliliśmy jeden plan działania i wzięliśmy się do roboty. A naprawdę było co robić, momentami nie wiedzieliśmy w co ręce włożyć (a gdzie lepiej nie wkładać coby ich nie stracić ;). Musieliśmy mieć oczy dookoła głowy i czasem sobie pomagać, a przede wszystkim wciąż logicznie myśleć, bez względu na poziom adrenaliny i wiatr, przez który Spiderek niemal nie wyleciał przez rozwalone okno. Czas uciekał, ściany pękały, robiło się coraz bardziej niebezpiecznie. Ale my nie znamy takiego pojęcia jak strach i żaden złoczyńca nam nie straszny!
Połączyliśmy siły, by odzyskać swoje super moce, a następnie ocaliliśmy świat i uratowaliśmy ludzkość!

Pokój jest rewelacyjny, pełen akcji i emocji. Do tego świetna fabuła (do której jesteśmy odpowiednio wcześnie wprowadzeni), doskonała scenografia (dosłownie i w przenośni zwalająca z nóg), niesamowity klimat (pozwalający każdemu chociaż przez 70 minut być superbohaterem) i te bajeranckie zagadki (wszystkie wpisane w tematykę). Każdy fan Marvela i DC musi w tym roomie obowiązkowo zagrać, a kto nie przepada za filmami science fiction po odwiedzeniu Superheroom pewnie się nimi zainteresuje.

Po ponad 200 odwiedzonych pokojach spotkałam naprawdę wielu fajnych, pełnych energii ludzi (zarówno właścicieli, jak i pracowników), ale tak zakręconych świrów (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu) i pasjonatów przez wielkie "P" jak MrLock mogłabym policzyć na palcach jednej ręki. Myślę, że gdyby Dawid chciał realizować wszystkie swoje pomysły to nowe pokoje powstawałyby pewnie raz na kilka lat, ale na szczęście chłop ma żonę, która sprowadza go na ziemię i trzyma w realnym świecie :p A tak bardziej serio to wielki szacun za kreatywność, pomysłowość i oryginalność.

Aaa, zapomniałam wspomnieć o pięknej, bardzo przestrzennej poczekalni, z której nie chce się wychodzić! Genialna poczekalnia + fantastyczny Właściciel + ekipa niezastąpionych Superbohaterów + fenomenalne pokoje = mogłabym tam zamieszkać! ;)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

2Easy
2Easy

Scout
74 pts

31 reviews

Super-Pokój

6/22/20 | visit date: 6/21/20

2Easy 31 reviews

Marzyliście kiedyś o zostaniu superbohaterami? To to jest najlepsza okazja! Zostajecie wciągnięci w fabułę jeszcze przed rozpoczęciem gry, więc wchodząc do pokoju już nie jesteście ekipą w ER - jesteście superbohaterami i musicie uratować świat! Kompletnie niepowtarzalny klimat, zrobiony przez Mistrza Gry już od pierwszej sekundy. Pokój pięknie przygotowany, z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły, co my zawsze bardzo doceniamy. Zagadki bardzo logiczne i spójne. A jeśli jesteś fanem tej tematyki to będziesz czuł się jak w osobistym raju. Pokój absolutnie w naszym TOP!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Wojciech Li
Wojciech Li

Pioneer
155 pts

47 reviews

Naprawdę uratowaliśmy świat :D

2/16/20 | visit date: 2/12/20

Trusted review

Wojciech Li 47 reviews

Świetnie przygotowany ER, półtoragodziny zleciało moment totalnie inna liga niż inne pokoje. MG pozytywnie zakręcony w tym co robi :D

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Beezqp
Beezqp

Scout
55 pts

59 reviews

Jak nie młotem go to łukiem...

8/6/20 | visit date: 8/3/20

Beezqp 59 reviews

Dzień jak co dzień - jakiś tam potwór atakuje Bydgoszcz (tym razem te 75-piętrowe wieżowce w centrum), budynek prawie się zawala a nam została godzina, żeby ten syf jakoś posprzątać i uratować świat przed zagładą. Wszystko byłoby spoko, gdyby nie to, że jakimś cudem straciliśmy wszystkie nasze supermoce - nagle ja nie umiem latać, żona nie strzela laserami z oczu a kumpel nie może podnieść siłą woli nawet byle kamienia. I co teraz?! Przecież w takich warunkach już samo dotarcie na szczyt będzie problemem...

Pokój to mieszanka wybuchowa tematyki superbohaterów - osobiście za tym klimatem nie przepadam, ale nie przeszkadzało to mieć tu megafrajdy z rozwiązywania kolejnych zadań i zagadek. Tu szacunek dla twórców pokoju, bo udało im się stworzyć kilka oryginalnych rozwiązań, jakich jeszcze nie widzieliśmy - lub nawet, jeśli widzieliśmy, to tu zostały zgrabnie urozmaicone. Fajnie, że atmosfera zagęszczała się wraz z upływem czasu - dreszczyka nigdy za mało! Dużym plusem była obsługa, bardzo dobrze wkręcająca w temat a pod koniec otwarta na wymianę doświadczeń.

Ogólnie bawiliśmy się tu bardzo dobrze i pokój mogę szczerze polecić - zwłaszcza grupom z doświadczeniem, które chciałyby zobaczyć coś nowego.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

Joanna G. 18
Joanna G. 18

Wanderer
33 pts

19 reviews

Super

3/14/20 | visit date: 2/28/20

Trusted review

Joanna G. 18 19 reviews

Super wystrój, super pokój, a przede wszystkim super pozytywnie zakręcona załoga. Warto było jechać do Bydgoszczy?

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Sara W. 2
Sara W. 2

Scout
71 pts

48 reviews

Poprzeczka postawiona naprawdę wysoko

8/12/20 | visit date: 8/12/20

Sara W. 2 48 reviews

Długo odwlekaliśmy wizytę w tym pokoju. Naczytaliśmy się wielu pozytywnych opinii, ale cały czas odstraszała nas... cena. Ostatecznie jednak postanowiliśmy odwiedzić Superheroom z okazji osiemnastki brata. Czy warto było wydać takie pieniądze? Myślę, że tak. Pokój jest naprawdę świetny. Przede wszystkim widać, że włożono w niego kupę pracy i mnóstwo pieniędzy. Elektronika, mechanizmy, nietypowe rozwiązania, otwarcia... I przede wszystkim sama architektura pokoju - założę się, że w takim jeszcze nie byliście! Robotę robią też efekty dźwiękowe. Duży plus za nie.

Zagadki są różne - i matematyczne, i manualne, i na skojarzenia. Jest ich naprawdę sporo, nie ma chwili na nudę. Zagadki o różnym stopniu trudności, niektóre bardzo łatwe, inne wymagają chwili pomyślenia. Były bardzo logiczne, za co też duży plus.
Jedyny minus stanowiła dla nas obsługa, przy czym rozmawialiśmy w samochodzie, że dla niektórych osób byłby to... plus. Pracowniczka była mega nakręcona i zwracała się do nas w nietypowy sposób, robiła sporo nawiązań do superbohaterów. Dla nas było to męczące, ale kogoś może dodatkowo kręcić. Poza tym nie mogliśmy dostać się do firmy i czekaliśmy na schodach (byliśmy chwilę wcześniej, nikt nie otwierał ani nie odbierał telefonu). Ale poza tym całe doświadczenie na plus i pokój będziemy polecać innym. ;) Nam ta przygoda dostarczyła sporo emocji.

Overall rating: 10/10

Customer service: 8/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Page 1 of 34

Show next

Popular rooms near you

Check out the games that are most often chosen by local players

Escape rooms for experienced players

Take the challenge in one of the most difficult rooms