Escape room Przeklęta wróżba

Przeklęta wróżba

Lockme partner

Zastanawialiście się kiedyś, czy chcecie poznać swoją przyszłość…? Za namową młodego człowieka, stajecie u progu domu wróżki. Czy nie dziwi was jednak fakt,... [więcej]

44

44 reviews

|

7

Wrocław: 7th place

|

Dolnośląskie: 7th place

|

PL 34

Poland: 34th place

|

9.7/10

2-4 people

70' minutes

Adventure

intermediate

Plot of the room

Zastanawialiście się kiedyś, czy chcecie poznać swoją przyszłość…?
Za namową młodego człowieka, stajecie u progu domu wróżki. Czy nie dziwi was jednak fakt, że nigdy o takowej nie słyszeliście?
Mimo wszystko chcecie poznać jej przepowiednie, ale czy aby na pewno będziecie szczęśliwi, gdy ona się spełni...?


Pokój dostępny jedynie w polskiej wersji językowej.
***Only polish language version. ***

Book this room

Book this room

Additional information

Air-conditioned room

Safety measures

Full Monitoring

Full contact with the game master

Safety button

Only low voltage within the player's range

Emergency door opening system

Available game languages

Polish

Address

Time Of Mysteries - Wrocław

Ruska 51b V piętro (Pasaż Niepolda)
Wrocław

Other rooms in this place

Owner’s data

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE TIME OF MYSTERIES KATARZYNA ŁOKIETKO
Ul. Ruska 51b
50-079 Wrocław
NIP (tax identification number): 8952084882

Game regulations

Game regulations

Book room

Book now and pay easily via Lockme

Review this room

You need to log in to add reviews.

Log in

Mark room

You have to log in to mark a room.

Log in

Room scores - 44 reviews

Overall rating 9.7/10

50

40

30

20

10

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Customer service 9.9/10

50

40

30

20

10

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Interior 9.9/10

50

40

30

20

10

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Difficulty Medium

50

40

30

20

10

0

Very easy

Easy

Medium

Hard

Very hard

44 reviews

LockMe
LockMe

Guide
480 pts

339 reviews

Może powróżyć?

2/21/20 | visit date: 1/4/20

Review of Lockme

LockMe 339 reviews

To jeden z tych pokoi, w których warto choć raz wziąć podpowiedź - system jest świetnie dopasowany do klimatu i mała wskazówka nie tylko nie zaburzy flow gry, ale i również pozwoli jeszcze bardziej wczuć się w klimat scenariusza.

Na pochwałę zasługuje również wprowadzenie, które jest tak samo klimatyczne, jak wyżej wspomniany system podpowiedzi. Jest immersja, jest magia, jest przyjemność z gry.

Zagadki w tym pokoju są bardzo zróżnicowane: są łatwiejsze, są trudniejsze, są te “szybsze” i te bardziej rozbudowane. Łączy je jednak to, że wszystkie są przyjemne i dzięki temu każdy znajdzie tutaj zagadkę do rozwiązania dla siebie - nieważne, czy ktoś ma za sobą 5 pokoi czy 50. Wszystkie wpisują się dobrze w temat przewodni pokoju.

Difficulty: Easy

Quara
Quara

Pioneer
198 pts

75 reviews

Igranie z magią

7/29/20 | visit date: 7/25/20

Quara 75 reviews

Rewelacyjne wprowadzenie do fabuły i system podpowiedzi dobrze dopasowany do klimatu pokoju - nie wiedziałam, czy wypada się śmiać.
Wszystkie zagadki są bardzo spójne, ściśle związane z fabułą pokoju, wystrój piękny - spełnienie moich wyobrażeń o domu wróżki. Jak sobie w głowie przechodzę całość jeszcze raz - pojawiło się kilka pozytywnie zaskakujących elementów. Wiecie, uwielbiam to w pokojach zagadek - mam na koncie 106 i w dalszym ciągu każdy pokój jest dla mnie innym wydarzeniem, zagadki rzadko się powtarzają. Tutaj również... nowa przygoda, nowe spojrzenie na łamigłówki z odrobiną magii. "Przeklęta Wróżba", mimo że przeklęta, to wspaniała zabawa od początku do końca.

Byliśmy w 4 względnie doświadczone osoby i pokój nie sprawił nam większego problemu (w sumie jedno poważne zacięcie), we dwoje ucieczka też by była możliwa do zrealizowania i zdecydowanie polecam takie rozwiązanie.

Ogromna szkoda, że Time of Mysteries powoli kończą swoją przygodę, bo to para, z którą można konie kraść! Stworzyli pokój, który mógłby cieszyć jeszcze przez długie, dłuuugie lata. Naprawdę trzeba ich odwiedzić i przekonać się na własnej skórze, czym się kończy igranie z magią...

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Jakub K. (Escape Hunters Szczecin)
Jakub K. (Escape Hunters Szczecin)

Scout
93 pts

105 reviews

Wiedźma

3/8/20 | visit date: 3/7/20

Jakub K. (Escape Hunters Szczecin) 105 reviews

Na początku należy wspomnieć o bardzo ciekawym wprowadzeniu do pokoju ! zapadnie nam na długo w pamięci! a idąc dalej tropem obsługi - jest na najwyższym poziomie. widać, że to ludzie z pasją. Co do samego pokoju - zawiera sporo ciekawych zagadek, jest nieliniowy, każdy miał tu coś do zrobienia. z pokoju wyszliśmy z jedną podpowiedzią jakieś 30 minut przed czasem. co do wystroju - trochę nam tu brakowało większej liczby smaczków by lepiej się wczuć w klimat. ale nie jest to powód to obniżenia oceny ale nasza subiektywna opinia. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z gry

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

robertszw
robertszw

Scout
85 pts

49 reviews

Cóż za wiedźma...

2/19/20 | visit date: 2/18/20

robertszw 49 reviews

Pokój naprawdę warty odwiedzenia. Na sam plus od razu wpływa świetny sposób wprowadzenia do gry, z początku niby zwykle o kłódkach itp. ale później dalsze wprowadzenie z wielkim łaaał. Zagadki niezbyt trudne: przy niektórych może trzeba trochę dłużej się zatrzymać, ale poziom raczej średni. Są kłódki i elektronika. Wystrój pokoju dopracowany z ogromnymi detalami. Obsłucha bardzo fajna, miła i fachowa. Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Byliśmy w 3 osoby i świetnie się bawiliśmy wychodząc przed czasem. Gorąco polecamy!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Włóczykij
Włóczykij

Guide
308 pts

212 reviews

Z wróżkami nie ma żartów...

7/9/20 | visit date: 6/12/20

Włóczykij 212 reviews

Nigdy nie odwiedzałam wróżki i raczej nie miałam takiego zamiaru, ale za namową znajomych postanowiłam się z nimi wybrać, by poznać swoją przyszłość. Zapukałyśmy do środka, jednak nikt nie otwierał. Ku naszemu zdziwieniu drzwi do mieszkania były otwarte. Weszłyśmy zatem do środka, a tam... (nie)miłe zaskoczenie. Chyba jednak nie chciałyśmy poznać naszej przyszłości, ale było już za późno... Teraz myślałyśmy jedynie o tym, by jak najszybciej odzyskać wolność i wyswobodzić się od przeklętej wróżby.

Jest to zdecydowanie najlepszy pod względem dekoracji i klimatu pokój od Time Of Mysteries. Wystrój dopracowany, czasami wręcz "żywy", cieszy oczy i zachęca do dalszej zabawy. Zagadki są zróżnicowane, nieszablonowe, o średnim stopniu trudności. Byłyśmy we trzy i cały czas każda z nas miała co robić.

Bardzo spodobał mi się również dość prosty, a jednocześnie efektowny i świetnie wkomponowany w tematykę system podpowiedzi.

Podczas pierwszego wypadu do Wrocławia doszłam do wniosku, że jest to miasto z naprawdę wieloma świetnymi pokojami i wyjątkowo otwartą, chętną do rozmów obsługą. Po odwiedzeniu kilkunastu kolejnych roomów tylko utwierdziłam się w tym przekonaniu.

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Q
Q

Guide
460 pts

295 reviews

#284

3/20/20 | visit date: 12/20/19

Trusted review

Q 295 reviews

Ten pokój to absolutny majstersztyk. I aż chciałoby się napisać dlaczego, ale byłby to jeden wielki spoiler… Można więc tylko pochwalić twórców i za koncept, i za wybitną realizację, wróżąc – i oby się spełniło – że będzie to główny trend dla jak największej liczby nowo powstających escapów. Wszystko się tu zgadza – wciągające i zróżnicowane zagadki idealnie osadzone w klimacie wróżb i astrologii, płynność rozgrywki, staranność i dopracowanie scenografii, a nawet system podpowiedzi (!). Zaskoczenie i najlepsza zabawa – gwarantowane. Mistrzyni i Mistrz Gry są stworzeni do pracy w escape roomach i można by ich długo chwalić :) Nie tylko najlepszy pokój Time Of Mysteries, ale i pozycja obowiązkowa do odwiedzenia podczas pobytu we Wrocławiu.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

zaneta.stepien95
zaneta.stepien95

Wanderer
39 pts

28 reviews

Super

6/8/20 | visit date: 5/7/20

zaneta.stepien95 28 reviews

Pokój rewelacyjny!
Wprowadzenie oryginalne, zagadki logiczne, ciekawe i osadzone w klimacie, brak przypadków, klimat istna petarda! Polecamy każdemu, świetna zabawa w świetnym miejscu :) !

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Cyrk Kamiennych Braci
Cyrk Kamiennych Braci

Guide
435 pts

307 reviews

Cyrk Kamiennych Braci i straszne przepowiednie

5/11/20 | visit date: 2/15/20

Cyrk Kamiennych Braci 307 reviews

Cyrk Kamiennych Braci chcąc poznać swoją przyszłość związaną z pokojami ucieczek, udał się do wróżki - czy uda nam się zaliczyć 666 pokoi? Zastanawialiśmy się. Miejsce do którego trafiliśmy odbiegało nieco od naszych oczekiwań. Wkrótce okazało się, że może to być nasz ostatni pokój.

ER został przygotowany w bez wielkich fajerwerków wizualnych, ale podobnie jak inne pokoje firmy Time of Mysteries - estetycznie i z pomysłem. Przestrzeń została dobrze zaprojektowana, a interakcja z mistrzem gry potęgowała klimat.

Tworząc zagadki w pokoju bardzo dobrze wykorzystano motyw przewodni. Właściwie wszystkie umieszczone tutaj zadania zahaczają o tematykę okultystyczno-wróżbiarską. Przygotowano tutaj dla graczy pokaźny zestaw umiarkowanie trudnych zagadek, a przy rozwiązaniach zastosowano tak mechanizmy analogowe jak i elektroniczne. Plusem jest fakt, że pokój nie jest bardzo liniowy, dzięki czemu rozgrywka zyskuje na dynamice.

Obsługa spisała się znakomicie. Na dużą pochwałę zasługuje interakcja mistrza z graczami jak i niestandardowy i świetnie dopasowany do klimatu system podpowiedzi. Poza tym właściciele, to bardzo sympatyczni i rozmowni ludzie.

Podsumowując, "Przeklęta Wróżba", to bardzo dobry ER, w dość niespotykanej tematyce. Wszystkie elementy składowe zostały wykonane na wysokim poziomie, dzięki czemu rozgrywka jest bardzo przyjemna.

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

Mary&Monter
Mary&Monter

Pioneer
216 pts

58 reviews

Przyszłość przepowiedziana?

1/19/20 | visit date: 1/5/20

Trusted review

Mary&Monter 58 reviews

Długo czekaliśmy na nowy pokój od tej firmy...i nie zawiedliśmy się!!! Już sam początek rozgrywki sprawił, że wiedzieliśmy, że zabawa będzie udana.

Zagadki bardzo różnorodne i ciekawe. Według nas niektóre z nich są jednak trudne i wymagają nieszablonowego myślenia. Wszystkie ściśle związane z fabułą za co duży plus. System podpowiedzi zasługuje na medal. Jeden z najlepszych z jakimi do tej pory się spotkaliśmy ?

Klimat iście magiczny. Z pewnością Was oczaruje. Pokój dopracowany, widać, że włożone zostało w niego dużo serca i pracy. Kawał dobrej roboty!

Obsługa to bardzo sympatyczni właściciele, którzy z pasją opowiadają o pokojach. Pozostaje nam teraz czekać na kolejną pozycje od nich ?

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Michalina G.
Michalina G.

Wanderer
40 pts

17 reviews

Naprawdę super pokój

2/14/20 | visit date: 2/13/20

Michalina G. 17 reviews

Jeden lepszych pokoi w których byłam. Zaczyna się już od świetnego i zaskakujacego wprowadzenia. Zagadki różnorodne. Wszystko na jak najwyższym poziomie. I do tego przemiła obsługa.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Page 1 of 5

Show next

Family friendly escape rooms

Choose one of the rooms adapted to play in a family circle

Learn history in this rooms

Experience these wonderful stories with your friends