Kraina Czarów

  Lockme Partner

  Kraina Czarów

  Czy jest stąd jakieś wyjście? Czy można stąd uciec? Dlaczego wszystko wokół jest takie czarodziejskie i magiczne? Czy to tylko złudzenie? [more]

  2-5 people

  60' minutes

  Abstract

  beginners

  102 reviews

  Poland: 330th place
  Wrocław: 44th place

  Plot of the room

  Czy jest stąd jakieś wyjście? Czy można stąd uciec? Dlaczego wszystko wokół jest takie czarodziejskie i magiczne? Czy to tylko złudzenie?

  Important informations

  Basic

  Children-friendly room

  Air-conditioned room

  Card payment on visit

  You can buy Escape Tales here

  Safety measures

  Full Monitoring

  Full contact with the game master

  Always open doors

  Safety key

  Only low voltage within the player's range

  Available game languages

  English

  Polish

  Address and other rooms here

  LetMeOut - Wrocław

  ul. Bernardyńska 4, II PIĘTRO
  Wrocław

  Other rooms in this place

  Room scores

  7 .9

  7.9/10 Customer service: 9.6/10 Interior: 8.9/10 Difficulty: Medium Number of reviews: 102
  Log in

  You have to log in to mark a room.

  aneta.aza
  aneta.aza

  Newbie
  23 pts

  7 reviews

  Magiczna Kraina

  8/28/20 | visit date: 6/24/20

  aneta.aza 7 reviews

  Świetna zabawa, to był mój pierwszy pokój. Zagadki były przyjemne, wystrój magiczny i kolorowy. Polecam

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Easy

  Adashi (dezERterzy)
  Adashi (dezERterzy)

  Globetrotter
  290 pts

  298 reviews

  Let me out 5/5

  12/26/19 | visit date: 10/11/19

  Adashi (dezERterzy) 298 reviews

  Bajkowe pokoje są bardzo przyjemne w odbiorze. Zwłaszcza jak widziało się ekranizację tego co jest ich tematem.
  W Krainie Czarów wszystko wydaje się magiczne. Jak na tak małą powierzchnię pokoju i nie za dużą ilość zagadek to w moim zdaniem przeznaczony on powinien być dla max dwóch osób, no chyba że z bardzo małym doświadczeniem. Pomimo tego, że zagadki są bardzo zróżnicowane i wykorzystujące nie tylko zmysł wzroku jak to przeważnie bywa w eskejpach to są tak intuicyjne, że my w 4 osoby, gdzie każdy ma na koncie grubo ponad 200 ER rozwiązaliśmy całość w 16 minut co pozostawiło lekki niedosyt.

  Overall rating: 7/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 8/10

  Difficulty: Very easy

  Michalina G.
  Michalina G.

  Wanderer
  40 pts

  17 reviews

  Zabrakło Królowej Kier

  11/22/19 | visit date: 11/22/19

  Michalina G. 17 reviews

  Pokój rzeczywiście nie jest trudny i mogłoby być więcej zagadek. Podobały mi dokładne instrukcje na sejfach, w innych pokojach czesem tego brakowało. Plus za ciekawy wystrój i dekoracje.
  Ogólnie miło spędzony czas.

  Overall rating: 7/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Easy

  Miłosz Kaczmarek
  Miłosz Kaczmarek

  Scout
  61 pts

  27 reviews

  Niewykorzystany potencjał..

  11/15/19 | visit date: 8/10/19

  Miłosz Kaczmarek 27 reviews

  Fajny pomysł lecz b.niewykorzystany potencjał. Zagadki okazały się czasem aż banalne. Polecam firmie LetMeOut trochę podkręcić ten pokój.

  Overall rating: 6/10

  Customer service: 8/10

  Interior: 7/10

  Difficulty: Very easy

  cruelandglorious
  cruelandglorious

  Navigator
  120 pts

  31 reviews

  Wcale nie taka magiczna ta pięćdziesiątka

  11/4/19 | visit date: 9/29/19

  Trusted review

  cruelandglorious 31 reviews

  Kraina zachęcała mnie swoim profilem na lockme już dłuższy czas, zatem gdy pojawiła się sprzyjająca okoliczność, nawet chwili się nie wahałam, Kraina miała zostać moim pokojem numer pięćdziesiąt. Postanowiłam zabrać do niej przyjaciela, którego przygoda z ER właśnie tutaj miała się rozpocząć i niestety nie był to zbyt dobry wybór, bo nie tak wyobrażałam sobie przedstawienie mu świata escape roomów.
  Ale po kolei... Sam klimat pokoju jakoś nie zachwycał, szczególnie, że wydaje się on być dopracowany tylko w pewnej części. Całkiem sporo zmyłek i rzeczy, które nie biorą udziału w grze, nie ma to jako takiego wpływu na ocenę, jednak myślę, że warto to zaznaczyć. Zagadki: znaczna większość całkiem logiczna, nie zmienia to jednak faktu, że nie idą one raczej zbyt płynnie. Mieliśmy lekki problem z określeniem "co dalej" i marnowaliśmy na tym całkiem sporo czasu. Pojawiły się także zagadka, przy których musiała nam interweniować obsługa, ponieważ coś nie zadziałało tak jak powinno, a myślę, że każdy kto ma na koncie kilka pokoi rozumie jak bardzo psuje klimat taka interwencja. Niestety potem bardzo ciężko znów wczuć się w pokój.
  Jeśli chodzi natomiast o samą obsługę... także niestety nie tego się spodziewałam. Samo nasze wejście nie zrobiło na nikim wielkiego wrażenia. Trójka Pań zajmowała się innym pokojem, jednocześnie zawzięcie dyskutując. W porządku, może akurat nadarzyła się taka okazja. Nie oceniam. Gdy jednak wreszcie udało nam się zdobyć zainteresowanie jednej z Pań (w międzyczasie zdążyłam przyjacielowi dokładnie opisać działanie kłódek, które były na stolikach), od razu oznajmiłam, iż mój towarzysz nie ma na sobie żadnego bagażu doświadczeń, licząc na przykład na wzmiankę o kwestiach bezpieczeństwa. Przy obecnej niechlubnej opinii na temat ER, wydaje mi się to szczególnie ważne w przypadku nowych graczy. Niestety, przeliczyłam się. Pani powtórzyła działanie kłódek i wpuściła nas do pokoju.
  Oprócz interwencji w pokoju problematyczny jest też fakt, że bardzo dobrze słychać co dzieje się zarówno w pokoju obok, jak i w poczekalni. Niejednokrotnie także prosząc o podpowiedź musieliśmy czekać na jakikolwiek odzew Mistrzyni Gry, potem gdy Pani pojawiła się prawdopodobnie przy kamerach, powtórzyć pytanie, a mimo to Pani i tak nie wiedziała w jakim jesteśmy momencie, co sprawiało, że nasze podpowiedzi składały się z zadań, które już wykonaliśmy. Nie można było także liczyć na jakiekolwiek wskazówki, było to raczej z góry powiedzenie co dokładnie mamy zrobić.
  W ogólnym rozrachunku firma zrobiła wręcz beznadziejne wrażenie. Nie jest to klimat, do którego zdążyłam się już przyzwyczaić w wielu miastach, brakowało tam przyjaznej, miłej atmosfery, a traktowani byliśmy tylko jak kolejni klienci, a szkoda.

  P.S. przy krótkiej rozmowie już po przejściu pokoju, Pani wydawała się być bardzo miła, niestety nie była chyba zbyt wielką pasjonatką tej branży...

  Overall rating: 1/10

  Customer service: 3/10

  Interior: 1/10

  Difficulty: Medium

  See all reviews (102)

  Escape rooms for experienced players

  Take the challenge in one of the most difficult rooms

  Family friendly escape rooms

  Choose one of the rooms adapted to play in a family circle