Escape room King Arthur`s Dungeons

King Arthur`s Dungeons

Lockme partner

FINAL ROOM OF ESCAPE ROOM NATIONAL CHAMPIONSHIP POLAND ESCAPE 2018 Year 562. England, Camelot. Castle of the legendary King Arthur. His, as one could think... [więcej]

87

87 reviews

|

1

Wrocław: 1st place

|

Dolnośląskie: 1st place

|

PL 5

Poland: 5th place

|

9.9/10

2-5 people

90' minutes

Adventure

intermediate

Plot of the room

FINAL ROOM OF ESCAPE ROOM NATIONAL CHAMPIONSHIP POLAND ESCAPE 2018

Year 562. England, Camelot. Castle of the legendary King Arthur. His, as one could think the most faithful of the Knights of the Round Table, Sir Lancelot, committed the greatest love affair - he seduces the King's love, the beautiful Guinevere. You have accidentally witnessed nighttime meetings of lovers, that is why Lancelot, fearing that his secret may come out, plotted a conspiracy and threw you into the death dungeon as traitors to the Arthur's crest, which is punished in the most severe manner ...At the castle square, the crowd is slowly gathering, demanding your execution. There are only 90 minutes left until the execution will be performed ... That's the time you have left to free yourself from the dungeons and convince the King of your innocence. Now everything is in your hands ...

Book this room

Book this room

Additional information

Children-friendly room

Air-conditioned room

Card payment on visit

PolandEscape elimination room

Safety measures

Full Monitoring

Full contact with the game master

Safety button

Emergency lighting

Only low voltage within the player's range

Emergency door opening system

Available game languages

English

Polish

Address

Exit19.pl - Ofiar Oświęcimskich 19

UL. OFIAR OŚWIĘCIMSKICH 19 (WEJŚCIE PRZEZ PATIO)

Other rooms in this place

Price list

231 PLN – morning hours during the week
251 PLN – afternoon hours during the week
271 PLN – friday from 18. and saturday
261 PLN – sunday

Opening hours

everyday 10-24

Owner’s data

Lemon City spółka jawna
Ofiar Oświęcimskich 19
50-069 Wrocław
NIP (tax identification number): 8971852000

Game regulations

Game regulations

Book room

Book now and pay easily via Lockme

Review this room

You need to log in to add reviews.

Log in

Mark room

You have to log in to mark a room.

Log in

Room scores - 87 reviews

Overall rating 9.9/10

100

80

60

40

20

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Customer service 9.7/10

75

60

45

30

15

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Interior 10.0/10

100

80

60

40

20

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Difficulty Medium

75

60

45

30

15

0

Very easy

Easy

Medium

Hard

Very hard

87 reviews

LockMe
LockMe

Guide
480 pts

336 reviews

Mają rozmach te Exity

6/11/19 | visit date: 6/8/19

Review of Lockme

LockMe 336 reviews

Gra w tym pokoju nie jest zwykłą grą - jest przygodą, podczas której zostajemy przeniesieni w czasie aż do okresu średniowiecza.

Rzeczy do zrobienia jest mnóstwo. Zagadki są bardzo różnorodne, choć przede wszystkim fani zadań manualnych będą mieli tutaj pole do popisu i możliwość spełnienia się. Wiele z nich jest nieoczywistych, co sprawia dodatkową frajdę przy ich rozwiązywaniu. I te efekty sygnalizujące poprawność ich wykonania!

Niby średniowiecze, a jednak rycerze trochę znali się na elektronice. Fani kłódek też będą zadowoleni - oba aspekty wzajemnie się uzupełniają i równoważą.

Im mniej osób, tym wyżej rośnie poziom trudności. Mimo perfekcyjnego flow pokoju i płynnego przechodzenia z jednej rzeczy do drugiej mniej doświadczone lub mniejsze ekipy mogą zwyczajnie nie wyrobić się w czasie - zdecydowanie przyda się tu każda dodatkowa para rąk do pomocy. Rodziców niech nie zniechęca nazwa - można wybrać się tutaj z dziećmi, które będą bawiły się równie świetnie, co dorośli.

Nie można nie pochwalić wystroju pokoju - rozpoczynając grę wiemy już, że to pokój Exitów ze względu na niezwykle dopracowane detale. A im dalej w las, tym większy kryminał - choć w tym przypadku powinniśmy mówić o przygodzie pełnej immersji i najdrobniejszych szczegółów sprawiających, że czujemy się tak, jakby podróże w czasie rzeczywiście istniały.

Difficulty: Medium

Kasia :-)
Kasia :-)

Scout
93 pts

40 reviews

Naprawdę ciekawie w tych lochach

1/10/20 | visit date: 1/9/20

Trusted review

Kasia :-) 40 reviews

Niesamowicie dopracowany wystrój. Obsługa sympatyczna, pomocna, uprzejma. Kolejny raz przekonałam się, że jeśli chodzi o wystrój i dopracowanie szczegółów, w naszym mieście Exit19 nie ma sobie równych. To nie był nasz dzień - skorzystaliśmy z 2 podpowiedzi. Było bardzo ciekawie, było też trochę momentów po prostu przeżywania historii. Polecam.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Scorpio
Scorpio

Navigator
109 pts

22 reviews

Uciec z Lochów

1/24/20 | visit date: 1/18/20

Trusted review

Scorpio 22 reviews

Lochy to drugi po Obłędzie pokój Exit'ów, który udało nam się odwiedzić i ponownie dane nam było zaznać rozrywki z najwyższej półki. Absolutnie wszystko w tym pokoju jest jak należy - wystrój, fabuła, ciekawe i nieoczywiste zagadki okraszone pięknymi efektami po ich rozwiązaniu. Wszystko przemyślane i spójne, tak aby zadowolić nawet najbardziej wybrednego klienta. Gorąco polecam.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Marcin K. 64
Marcin K. 64

Pioneer
176 pts

45 reviews

Lancelot nie taki grzeczny jak go opisują :P

12/31/19 | visit date: 12/27/19

Trusted review

Marcin K. 64 45 reviews

Jeden z piękniejszych pokojów, pięknie dopisany i fabuła bardzo przyjemnie przeprowadza przez wszystkie zagadki wszystko ładnie połączone i z sensem, dawno tak dobrze sie nie bawiliśmy

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Szalony Kapelusznik
Szalony Kapelusznik

Navigator
138 pts

113 reviews

Nasze nowe Podium.

7/1/20 | visit date: 6/30/20

Szalony Kapelusznik 113 reviews

Gratulujemy Exitom tak wspaniałego pokoju! Zaczęłam od tego wykrzyknika, bo to my czujemy się niemalże zaszczyceni, iż mogliśmy tak strojne a tajemnicze wnętrza ich pałacu oglądać!

No dobrze, przecież nie ich, tylko Króla Artura, i nie oglądać, a wydostawać się z nich, a ponadto... a ponadto trudną i złożoną misję wypełniać!

Dobrnęliśmy szczęśliwie do jej końca, po drodze po wielokroć nagradzanymi będąc, a umysły wytężywszy, niejedno niebezpieczeństwo pokonać zdołaliśmy.

Egzaltacja? ;) Godna wystroju ^^

Ale powiem też w prostych słowach: JEST MEGA ! Pozdrawiamy dziewczynę z obsługi - pełną pasji i wspaniałą prowadzącą :)
Polecamy każdemu!

Nasze nowe Podium. Nasze nowe Podium.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Sebi.x
Sebi.x

Globetrotter
245 pts

70 reviews

Zacnie

1/2/20 | visit date: 1/1/20

Trusted review

Sebi.x 70 reviews

Pokój zacny i zacznę od tego, że dla mnie godny porównania do Lokalizacji!

Od samego początku wchodzimy idealnie w klimat tamtych czasów. Aranżacja wnętrza ideolo. Uwielbiam rycerskie/średniowieczne ER, dlatego czułem się tam jak w raju. Wszystkie zagadki dopieszczone i jakby tworzone z myślą m. in. o naszej grupie. Udało nam się wyjść bez podpowiedzi 15 minut przed czasem.
Zagadki są bardzo różnorodne i jest ich sporo. Pokój jest nieliniowy, więc każdy z naszej czwórki miał co robić i robił to z przyjemnością. W pokoju jest sporo zagadek manualnych, jak na ten klimat przystało, ale nie brakuje elektroniki... ojeju i to jakiej... nasza grupa kilka razy robiła przysłowiowe "woooooow...."
W pokoju ważna jest spostrzegawczość i to bardzo oraz kreatywność. Przy niektórych zagadkach warto przyjrzeć im się lub pomyśleć na różne sposoby, żeby je rozwiązać. Przy jednej nawet przekroczyć barierę wstydu, jeśli mogę tak napisać. Mówi sobie "eee głupio tak... ale próbujemy... no to może w dwójkę? To może bardziej" i pyk! Działa. Trzeba jednak przyznać, że sposób rozwiązania tej zagadki jest idealnie do niej dopasowany.

Wspomnę jeszcze może o obsłudze, bo czasem w komentarzach się pojawiają różne opinie. Ja daję 10-tkę. Było miło, był czas na rozmowę, na pozachwycanie się pokojem, na wymianę doświadczenia, był uśmiech, więc dla mnie bomba.

Pozdrawiamy serdecznie i czekamy z niecierpliwością na kolejne pokoje!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Jakub K. (Escape Hunters Szczecin)
Jakub K. (Escape Hunters Szczecin)

Scout
93 pts

95 reviews

Miecz

3/8/20 | visit date: 3/7/20

Jakub K. (Escape Hunters Szczecin) 95 reviews

Świetny pokój z epickimi dekoracjami, które sprawiają wrażenie, że zostaliśmy przeniesieni w czasie. Zagadki całkowicie nieliniowe, ale dosyć proste. Wyszliśmy jakieś 30 minut przed czasem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. w pokoju nie brakuje elektroniki ale odnajdziemy również tradycyjne kłódki czy zagadki manualne. Obsługa oczywiście sprawiła się bardzo dobrze ! zasłużone 10 punktów !

Overall rating: 10/10

Customer service: 9/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

M. F.
M. F.

Scout
89 pts

33 reviews

Epicka ucieczka z epickiego lochu

1/10/20 | visit date: 1/9/20

M. F. 33 reviews

Przybyliśmy i ... nas do lochu wtrącono.

Dla nas to nie pierwszyzna, a loch był całkiem ładny, jak na loch. Wnet cała drużyna zabrała się do kombinowania nad poprawą sytuacji w jakiej żeśmy się znaleźli. Wszak niełatwe było one zadani! O nie! Sporo główkowania i poszukiwania, co to poprzedni nieszczęśnicy co trafili tam przed nami mogli zostawić. Aleśmy stawili czoła onemu wyzwaniu, a i jeden drugiego wesprzeć raczył dobrym słowem. Jeno z każdego postępu czerpaliśmy radochę. Nie było też za trudno, wiecie jak to bywa, snadź parę razy zawołaliśmy do gościa zza ściany o pomocne słowo, kto to był? Nie wiemy, ino go słyszeliśmy, ale jak! Wczas podpowiedział co wiedzieć nam było trzeba. Piękna i niezwykła była ta przygoda. Rychło w czas znaleźliśmy wyjście z naszych tarapatów i od spotkania z katem do honorów nas doprowadziła...

Byle więcej takich nam się zdarzało!!!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Peter
Peter

Scout
95 pts

36 reviews

Nie tylko dla miłośników zamków i rycerzy ;)

1/16/20 | visit date: 1/12/20

Peter 36 reviews

Świetny, świetny, świetny. Ciężko znaleźć inne określenie - w pokoju niczego nie brakowało. Największym jednak atutem pozostawały zagadki w swojej i ilości, i jakości :)

Plusy:
+różnorodność - były i zagadki na spostrzegawczość, i kłódki, i bardziej złożone do rozwiązywania, nawet elementy zręcznościowe ;)
+fabuła sympatyczna
+wystrój
+90 minut!
+no i ten ogólny efekt wow :D

Minusy:
-brak zdjęcia na koniec ;)

Gra podobała się wszystkim, poziom zagadek jest zróżnicowany, jednak przy pojedynczych podpowiedzach dla średniozaawansowanej grupy bez problemu do przejścia w określonym czasie :) Dziękujemy za świetną rozrywkę!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Wypuśćcie Nas
Wypuśćcie Nas

Guide
480 pts

399 reviews

Rycerska Legenda

3/1/20 | visit date: 1/6/20

Wypuśćcie Nas 399 reviews

Lochy Króla Artura, to pokój przygoda z wieloma zadaniami i zagadkami do wykonania. Przez pokój przyjemnie się płynie. Zagadki są logiczne i dają mocnego kopa podczas całej rozgrywki. Ułożenie przestrzeni i detalów podbija klimat. A dekoracja sprawia, że można poczuć się bardzo osadzonym w klimacie i poczuć tą zabawę mocno na własnej skórze. Zróżnicowany poziom trudności zagadek oraz tematyka, która trafia do większości serc, zapewnia świetną zabawę w niezwykłym klimacie. Bardzo profesjonalna i miła obsługa w Exit 19. Dziękujemy za pobyt.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Show next

Popular rooms near you

Check out the games that are most often chosen by local players

Rooms with a thrill

Choose one of the perfect scenarios for horror and thriller lovers