Reniferie

  Lockme Partner

  Reniferie

  Każdego roku Święty Mikołaj wraz z reniferami przemierza cały świat po to by na czas rozdać wszystkim świąteczne prezenty. Po świętach zazwyczaj osiada w swy... [more]

  2-5 people

  60' minutes

  Adventure

  beginners

  8 reviews

  Live Cam Escape Room: 1st place
  Poland: 1st place

  Plot of the room

  Każdego roku Święty Mikołaj wraz z reniferami przemierza cały świat po to by na czas rozdać wszystkim świąteczne prezenty. Po świętach zazwyczaj osiada w swym domku i wraz ze swoimi pomocnikami powoli szykuje się do kolejnych świąt. Święteczne przygotowania trwają cały rok! Niestety... Tym razem po Świętach Mikołajowi nie udało się w spokoju wrócić do pracy. Jego renifery okazały się nie do końca posłuszne i zrobiły sobie długie reniferie wraz z ukochanym przez Mikołaja Rudolfem, który... zaginął! Czy pomożecie go odnaleźć?
  ----
  Gracze uczestniczą w zabawie dzięki kamerze transmitującej obraz na żywo z perspektywy aktora. Ten pozostaje z nimi w pełnej interakcji: rozmawia i pomaga wykonać powierzone zadania na odległość. Uczestnicy widzą realne miejsce, a sama akcja odbywa się na żywo. Przez cały czas każdy z graczy ma wpływ na to co się wydarzy po drugiej stronie ekranu.
  ----
  Scenariusz jest lekki, pogodny, bawiący zarówno doświadczone grupy dorosłych przyjaciół jak i rodziny z dziećmi. Daj się przekonać!

  What is live cam escape and how does the game look like?

  Live cam escape room
  During the live cam escape room game, you will solve puzzles presented in a real room by the Game Master in front of your monitors. You will have the visual and audio contact. All puzzles will be adapted to this type of game. After booking, you will receive clear instructions from the company on how the game will work and you will receive a link to the game. Read more

  Company data

  Important informations

  Safety measures

  Full contact with the game master

  Live cam features

  Game on Zoom

  Interactive puzzles

  Real game master

  Available game languages

  Polish

  Room scores

  9 .8

  9.8/10 Customer service: 10/10 Interior: 9.8/10 Difficulty: Medium Number of reviews: 8
  Log in

  You have to log in to mark a room.

  Rafał (Escape Hunters Szczecin)
  Rafał (Escape Hunters Szczecin)

  Scout
  91 pts

  53 reviews

  super

  2/22/21 | visit date: 2/21/21

  Rafał (Escape Hunters Szczecin) 53 reviews

  Pierwszy raz miałem przyjemność uczestniczyć w ER w wersji online i muszę przyznać, że było bardzo sympatycznie. Fajna sprawa dla zapracowanych ludzi, nie trzeba gnać na drugi koniec Polski - szczególnie jak żona nie chce Cię puścić bo opiekuje się dzieckiem :D Mistrz gry za mocny :)

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  Answer of company Zagadkowo
  Nie dość, że wielkie serducha (WOŚP) to jeszcze przesympatyczna ekipa. Dziękujemy za tą przemiłą opinię ze strony tak doświadczonych graczy. Bardzo było nam miło Was gościć w naszych wirtualnych progach.
  Łukasz (Escape Hunters Szczecin)
  Łukasz (Escape Hunters Szczecin)

  Globetrotter
  284 pts

  173 reviews

  Reniferie

  2/21/21 | visit date: 2/21/21

  Łukasz (Escape Hunters Szczecin) 173 reviews

  Reniferie był naszym pierwszym pokojem w wersji on line i po tak pozytywnych przeżyciach na pewno nie ostatnim. Sami nie wiedzieliśmy czego dokładnie się spodziewać po tego typu rozgrywce jednak wszystkie nasze wątpliwości zostały rozwiane przez mistrza gry. Nie spodziewałem się, że zagadki w takiej formie mogą dać tyle frajdy przy ich rozwiązywaniu. Klimat oddany w pełni, przesympatyczny mistrz gry, zagadki logiczne. Czego można chcieć więcej? Myślę, że taka forma zabawy jest fajnym uzupełnieniem pokoi zagadek w tradycyjnej formie nie tylko na czas pandemii. Polecam spróbować :)

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  Answer of company Zagadkowo
  Nie dość, że wielkie serducha (WOŚP) to jeszcze przesympatyczna ekipa. Dziękujemy za tą przemiłą opinię ze strony tak doświadczonych graczy. Bardzo było nam miło Was gościć w naszych wirtualnych progach.
  malanowski 2

  Navigator
  145 pts

  1 review

  Bardzo fajna odmiana w stosunku do tradycyjnego pokoju

  1/26/21 | visit date: 1/24/21

  Trusted review

  malanowski 2 1 review

  To był nasz pierwszy pokój "zdalny" i jesteśmy bardzo zadowoleni. Świetny prowadzący - wczuwał się w klimat i z wyczuciem nakierowywał albo nie na kolejne zagadki i rozwiązania.

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  Answer of company Zagadkowo
  Bardzo nam miło! Dziękujemy za świetną opinię i cieszymy się, że przypadła Wam do gustu nasza zdalna gra. Do zobaczenia!
  Sebi.x
  Sebi.x

  Globetrotter
  284 pts

  99 reviews

  Ho ho ho!

  1/21/21 | visit date: 1/19/21

  Trusted review

  Sebi.x 99 reviews

  Pierwszy raz uczestniczyliśmy w takiej formie ER. Nie wiadomo było czego się spodziewać, więc nie nastawialiśmy się jakoś szczególnie bardzo pozytywnie, ale mimo wszystko podekscytowanie i oczekiwania były 😁 nie zawiedliśmy się.

  Trudno jest ocenić Live Cam ER skoro ma się doświadczenie gry na żywo. Jesteśmy jednak bardzo pozytywnie zaskoczeni. Wypiszę w punktach kilka myśli.

  1. Świetni prowadzący! Mistrz gry to podstawa, a w tym wykonaniu to najwyższa półka! Świetnie wprowadzał nas w fabułę. W zasadzie czuliśmy się jak w prawdziwym świecie św. Mikołaja
  2. Przy jednym komputerze polecam, aby grało się wygodnie dwóch graczy, maksymalnie trzech. Wtedy każdy ma dostęp do tego m, co jest na ekranie.
  3. Zagadki łatwe, logiczne, spokojnie nawet dzieci sobie poradzą. Nasza ekipa, w której były 4 dwunastolatki dała radę, choć dziewczyny mają już całkiem sporo pokoi na swoim koncie
  4. Klimat pokoju - bajkowy! Bardzo miły, ładny, kolorowy
  5. Cena! Duży plus za same złotówki i to chyba najtańszy pokój w takiej wersji. Tym bardziej warto.
  6. Miła atmosfera, okazja do rozmowy i prezent na koniec 😁😉

  Dziękujemy, polecamy innym i czekamy na więcej!

  Pozdrawiamy serdecznie prowadzących!

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Easy

  Answer of company Zagadkowo
  Ciary! Oto co mamy po przeczytaniu tej opinii bynajmniej nie z zimna :D Dziękujemy! To jak świetnie poradziliście sobie z postawionymi zadaniami, odnajdując finalnie Rudolfa - zimowe czapki z głów! Mikołaj do tej pory jest pod ogromnym wrażeniem. Do zobaczenia Elfy!
  iwas88
  iwas88

  Wanderer
  26 pts

  3 reviews

  Fantastyczny

  1/16/21 | visit date: 1/16/21

  iwas88 3 reviews

  Swietny pokoj, a byl to nasz drugi pokoj / gra typu online live escape room, a pierwszy grany w Polsce. Co mozemy powiedziec to: bardzo dobrze przemyslane zagadki- bylismy pozytywnie zaskoczeni pomyslowoscia:D prowadzacy pierwsza klasa- aktorstwo ma we krwi:D gralismy dwoma grupami po 2 osoby i wszystko plynnie przebiegalo:) polecamy jak najbardziej Reniferie i czekamy na inne pokoje od Zagadkowo, dzieki za fantastyczna zabawe.

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Hard

  Answer of company Zagadkowo
  To był przesympatycznie spędzony z Wami czas. Dziękujemy! Pierwsze połączenie wysp z Polską dało duuużo uśmiechu, humoru i oczekiwany efekt czyli odnalezienie Rudolfa. Dziękujemy pięknie za opinię i do zobaczenia wkrótce! Pozdrawiamy
  See all reviews (8)

  Rooms with a thrill

  Choose one of the perfect scenarios for horror and thriller lovers Add a room

  Experience a great adventure

  Become a hero and solve all puzzles in these exciting rooms Add a room