Escape room Hotel Czarny Lotos

  Hotel Czarny Lotos

  Szalony doktor Łysajew stworzył potężną truciznę na zlecenie bezwzględnego szefa organizacji przestępczej. By wykraść truciznę nim dojdzie do tragedii, agenc... [more]

  1-4 people

  90' minutes

  Thriller

  intermediate

  1 review

  Plot of the room

  Szalony doktor Łysajew stworzył potężną truciznę na zlecenie bezwzględnego szefa organizacji przestępczej. By wykraść truciznę nim dojdzie do tragedii, agencja wysyła nieporadnego amatora. Jedyną nadzieją jesteście Wy! Najbardziej doświadczeni agenci, musicie zdalnie poprowadzić świeżaka by misja zakończyla się sukcesem.

  ONLY POLISH VERSION

  What is live cam escape and how does the game look like?

  Live cam escape room
  During the live cam escape room game, you will solve puzzles presented in a real room by the Game Master in front of your monitors. You will have the visual and audio contact. All puzzles will be adapted to this type of game. After booking, you will receive clear instructions from the company on how the game will work and you will receive a link to the game. Read more

  Company data

  Important informations

  Basic

  From 16 years old

  Available game languages

  Polish

  Room scores

  10

  10/10 Customer service: 10/10 Interior: 10/10 Difficulty: Medium Number of reviews: 1
  Log in

  You have to log in to mark a room.

  Mruffka (Śnięte Łosie)
  Mruffka (Śnięte Łosie)

  Globetrotter
  225 pts

  43 reviews

  Marcinku, proszę... nie celuj sobie w głowę... skup się!

  12/15/20 | visit date: 12/13/20

  Trusted review

  Mruffka (Śnięte Łosie) 43 reviews

  Jak pech to pech.
  Po rozpracowaniu Szajki Smagłych Surikatek Adameiro złapał wirusa i tym samym przez 4 tygodnie kwarantanny wszystkich z naszego teamu pozbawił możliwości zajęcia się jakąś sensowną robotą.
  Na szczęście zawsze mogliśmy liczyć na Dareczka.
  Od zawsze wierzył bezgranicznie w nasze detektywistyczne umiejętności, więc nawet tym razem, w tych niesprzyjających okolicznościach zdecydował się powierzyć nam bardzo ważną misję, pomimo tego, że mogliśmy ją przeprowadzić tylko zdalnie.

  O wyznaczonej godzinie usiedliśmy w napięciu przed kompem, będąc gotowym bezwględnie wykorzystać jedyną osobę, którą dostaliśmy do pomocy - nieświadomego zagrożeń oraz powagi sytuacji świeżaka Marcinka.

  Marcinek, ze swoistym wdziękiem próbował ze wszystkich swoich sił stanąć na wysokości zadania - był naszymi oczami i rękami, starając się rownież jednocześnie nie nadużywać swojego mózgu, za co byliśmy mu bezgranicznie wdzięczni. Nawet nawiązała się pomiędzy nami nić sympatii, co zważywszy na dramatyczne okoliczności i nasz profesjonalizm było w tej sytuacji absolutnie nietypowe i wymagające diagnozy.

  Ostatecznie więc nasza misja, choć przeciągnęła się trochę w czasie, zakończyła się spektakularnym sukcesem.
  Marcinek dostał się przy naszej pomocy do pokoju nr 7, skąd przechwycił zabójczą truciznę i z narażeniem zdrowia fizycznego i psychicznego oraz nawet życia, czmychnął sprawnie, wykazując przy tym niezwykłą przytomność swojego specyficznego umysłu.
  Ostatecznie więc nawet my byliśmy pod wrażeniem…


  Odkąd usłyszałam o Escape Roomach typu Live Cam, bardzo chciałam taką formę przetestować. Nie wyobrażałam sobie, jak tego typu gra mogłaby być przeprowadzona. Spodziewałam się jakichś problemów, jednak okazało się, że całkiem niepotrzebnie.
  Hotel Czarny Lotos okazał się doskonałym pokojem dla osób, które zaczynają dopiero swoją przygodę z nową formą eksplorowania Escape Roomów, ponieważ wprowadza w grę bardzo płynnie i absolutnie bezstresowo. Zagadki nie były bardzo skomplikowane, co bardziej zaawansowanych graczy mogłoby rozczarować, jednak ja osobiście byłam wdzięczna twórcom, gdyż fakt, że kompletnie nie wiedziałam czego się spodziewać nie sprzyjał koncentracji i błyskotliwości ;)
  Na początku potrzebowałam chwili, by dostosować się do tej formuły ale scenariusz z dystansem, fantazją, poczuciem humoru i nutką absurdu kupił mnie bez reszty, wciągnął w niecodzienną przygodę i zapewnił solidną dawkę fajnej zabawy.
  Jestem też pełna podziwu dla twórców, że tak zgrabnie dostosowali się z koncepcją i naprawdę ciekawą i zabawną realizacją w dzisiejszej trudnej rzeczywistości i potrafili tak pomysłowo wykorzystać dostępną przestrzeń.

  Kto z Was jeszcze nie próbował niech koniecznie skorzysta z okazji, jeśli taka się nadarzy. A z tą okazją może nie być już tak prosto, gdyż ten konkretny scenariusz wymaga pewnych bardzo sprzyjających okoliczności...

  Nie mam więc pewności, czy ta gra będzie jeszcze dostępna, jednak myślę , że warto zwrócić uwagę na tę firmę, bo ma w sobie bardzo wysoki potencjał. Wierzę więc, że jeszcze uda nam się odwiedzić kolejne pokoje tej firmy, na które będę niecierpliwie czekać.

  PS.
  Uwaga! Udział w tej grze wyjątkowo nie groził infekcją, choć akurat maseczka w toalecie mogłaby się niektórym serio przydać, i nie dlatego, że było tam niesprzątane czy coś... Komu się uda jeszcze tam wpaść ten się przekona :D

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  See all reviews (1)

  Learn history in this rooms

  Experience these wonderful stories with your friends

  Popular rooms near you

  Check out the games that are most often chosen by local players