Escape room Strefa Cienia

Strefa Cienia

9

9 reviews

|

4

Radom: 4th place

|

Mazowieckie: 58th place

|

PL 312

Poland: 312th place

|

8.9/10

Pozytywna energia wciąż krąży, bezustannie szukając sposobności by zamanifestować swoją obecność. Potrzebuje katalizatora, czegoś co skoncentruje jej cudowną... [więcej]

2-6 people

60' minutes

Adventure

intermediate

Plot of the room

Pozytywna energia wciąż krąży, bezustannie szukając sposobności by zamanifestować swoją obecność. Potrzebuje katalizatora, czegoś co skoncentruje jej cudowną moc i da jej ujście ku światu. Zapal światło w Strefie Cienia.

Additional information

You can play in English here

Card payment on visit

Address

Tkalnia Zagadek - Radom

ul. Żeromskiego 49, Radom

Other rooms in this place

Price list

2-6 osób - 100zł

Opening hours

7 dni w tygodniu - 10:00-23:15

Review this room

You need to log in to add reviews.

Log in

Mark room

You have to log in to mark a room.

Log in

Room scores - 9 reviews

Overall rating 8.9/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Customer service 10.0/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Interior 9.5/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Difficulty Medium

25

20

15

10

5

0

Very easy

Easy

Medium

Hard

Very hard

9 reviews

Paulina P. 10
Paulina P. 10

Scout
82 pts

10 reviews

Rytuał odprawiony

8/19/19 | visit date: 8/17/19

Paulina P. 10 10 reviews

Pokój odwiedziliśmy we czwórkę, z czego dwie osoby to praktycznie zupełni nowicjusze w temacie ER i trzeba przyznać że zadziwili swoją spostrzegawczością nieco bardziej doświadczone osoby. Pokój wymaga zwracania uwagi na detale, jest dużo kłódek, a zagadki są dobrze ze sobą połączone - jedno logicznie wynika z drugiego, choć jest trochę zmyłek.
Wystrój bez zarzutu - bardzo dobrze wprowadza w klimat pokoju i zupełnie zapomina się o tym co było za drzwiami i wciąga się w fabułę.
To była po prostu świetna zabawa!
Obsługa super, pomocna i przyjazna i lubiąca pogawędzić z klientami.
Polecam zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

VooVoo
VooVoo

Guide
405 pts

204 reviews

...

3/10/19 | visit date: 3/3/19

VooVoo 204 reviews

W chacie szamana trzeba odprawić rytuał. Żeby to zrobić, trzeba rozwiązać nieliniowo ułożone zagadki, oparte w większości o kłódki. Wystrój przyjemny, spójny z fabułą. Obsługa bez najmniejszego zarzutu.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Hard

Q
Q

Guide
460 pts

255 reviews

#198

3/9/19 | visit date: 3/3/19

Q 255 reviews

Pokój analogowy z przyjemnym klimatem gry. Kłódki dominują tu zdecydowanie, ale jest też kilka pojedynczych zadań manualnych. Zastosowane piktogramy zdecydowanie porządkują rozgrywkę – łatwo skojarzyć co prowadzi do czego, więc nie trzeba biegać ze zdobytym kodem od jednej kłódki do drugiej. Brak zagadek elektronicznych. Dla nas to rzecz obojętna – kto jednak uzależnia satysfakcję z gry w ER od liczby rozwiązań elektronicznych, ten powinien mieć na uwadze, że takowych tu nie uświadczy (nie bardzo zresztą pasowałyby one do przyjętej tu konwencji). Wystrój bez przepychu, ale jest ładnie i w klimacie szamańskiej chaty. Z uwagi na nieliniowość rozgrywki, pokój idealny dla trzyosobowych grup lub większych. MG jak zwykle bez zarzutu – było bardzo miło i profesjonalnie!

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Hard

CK team
CK team

Scout
71 pts

29 reviews

Wspaniała zabawa

4/18/19 | visit date: 4/14/19

CK team 29 reviews

Pokój sprawił nam wiele radochy :) Wystrój, a przez to klimat na wielki plus można się poczuć jak w prawdziwej chacie szamana. :) Determinuje to w zasadzie brak elektroniki, ale zagadki są ciekawie zaprojektowane i potrafią sprawić trochę problemów. Bez podpowiedzi się nie obyło ale w czasie się zmieściliśmy :) Bardzo kibicujemy właścicielom w dalszym rozwoju firmy i czekamy na Teslę :)

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

niosący_światło
niosący_światło

Navigator
106 pts

68 reviews

Cień/Światło - Zagadka/Rozwiązanie

12/27/18 | visit date: 12/22/18

niosący_światło 68 reviews

Poprzednia wizyta w radomskiej Tkalni Zagadek przekonała nas, że posiadają pokoje o bardzo wysokiej jakości.
Nie zawiedliśmy się również na ich najnowszej produkcji.

Scenariusz jest niesztampowy. Zwykle dżungla to rozbitkowie, tu jest to planowana wyprawa. Pokój posiada bardzo ciekawą fabułę, a wysoki poziom oryginalności i merytorycznego przygotowania zagadek mówi sam za siebie.
Bardzo dobrze dopracowana scenografia. Mimo prostych komponentów użytych do zbudowania pokoju, świetnie odtworzono ..... (nie będę spoilował). ;]
Jednak, żeby pokazać skalę dopracowania scenograficznego powiem, że nawet kamera służbowa jest wymalowana w tubylcze ludowe wzory!

Mimo, że pokój jest nowy to zagadkowo dopracowany. Jedna zagadek wymaga więcej cierpliwości i pewnej ręki. Jeśli nie wychodzi, to trzeba przejść ścieżkę dwa lub trzy razy. Bez paniki, to nic skomplikowanego. Uratuje Was spokój - jak przy każdej wyprawie w nieznane.
Zagadki jak najbardziej logiczne. Wszystkie elementy pasują do siebie i z siebie wynikają. Oznaczenia precyzyjne. Nie trzeba zgadywać który element jest do której części zagadki wszystko z siebie wynika.

Pokój pod względem skali trudności chyba należy zakwalifikować jako średni. Dla nas wszystko wydaje się trudniejsze, bowiem jesteśmy dwuosobową ekipą.
Przyznam się, że położyliśmy ostatnią zagadkę. Lekki niedoczas, emocje. Niedoczytanie do końca instrukcji do niej.
Szkoda. Mogło się obyć bez podpowiedzi.

Chciałbym także pozdrowić prowadzących grę. Bardzo mili, sympatyczni i merytoryczni. Wszędzie życzyłbym sobie takiej obsługi.

Pokój dostaje od nas najwyższe noty i wpisuje się świetnie w produkcje Tkalni!
POLECAM DO ODWIEDZENIA.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Paulina K. 1
Paulina K. 1

Wanderer
28 pts

3 reviews

Co ja tu...

1/4/19 | visit date: 12/28/18

Paulina K. 1 3 reviews

Zapach, światło, wystrój... To wszystko od razu po przekroczeniu progu zabiera nas w... (czy powinno się mówić gdzie? Chyba nie. W każdym razie i tak nikt z nas pewnie tam nie był) ...pewne miejsce :P Każdy centymetr pokoju aż kipi energią i nie ma wątpliwości, że ekipa zrobiła kawał dobrej roboty przygotowując scenografię. Zagadki przemyślane, wymagające zastanowienia się, ale bardzo logiczne. W jednym momencie utknęliśmy, ale to było takie oczywiste :D Ostatecznie udało się i to bez podpowiedzi!
Miałam problem z określeniem poziomu trudności pokoju. Trudny, czy może jednak średni? Myślę, że jednak trudny, ale wpływ na to ma nietypowość niektórych zagadek. Są jednak satysfakcjonujące i bardzo przyjemne przy rozwiązywaniu, bez rwania włosów z głowy "co autor miał na myśli".
Obsługa - niesamowici ludzie. Zawsze znajda chwilę, żeby porozmawiać o wrażeniach, o planach na kolejne pokoje i ot tak, na luźne tematy. Wyszliśmy zacieszeni :D

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Monika N. 7
Monika N. 7

Wanderer
40 pts

7 reviews

Ciekawy klimat

12/28/18 | visit date: 12/27/18

Monika N. 7 7 reviews

Klimatyczny pokój, z bardzo przyjemnym wystrojem. Zagadki nie są ułożone liniowo. Byliśmy w 3 osoby i była to optymalna ilość, która zapewniła nam zabawę przez całą godzinę. Mimo że pokój nie należy do najtrudniejszych to ani przez chwilę się nie nudziłam(a pewien bagaż Escape roomów już mam). Wyszliśmy z jedną małą wskazówką przed czasem.

Overall rating: 7/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

kotowate160
kotowate160

Newbie
13 pts

4 reviews

Klimatycznie

12/31/18 | visit date: 12/28/18

kotowate160 4 reviews

Wraz z kolejną wizytą w Tkalni Zagadek muszę przyznać, że poziom zagadek, jak i dopracowanie pokoju rośnie - wielki plus! Mając porównanie z pierwszym istniejącym pokojem - zbrodnią, bałam się, że Strefa Ciemności jest kolejnym średnim pokojem. Na szczęście pozytywnie się rozczarowałam. Zagadki spójne, zdecydowanie logiczne, wymagające nieschematyzowanego myślenia. 3 osoby to optymalna liczba osób. Jeśli chodzi o wystrój to na prawdę robi wrażenie i pozwala bardzo się wczuć w charakter miejsca co pozwoliło pobić rekord pokoju :)
*No i oczywiście jak zawsze wspaniała obsługa! Na prawdę rzadko się spotyka tak miłą i wesołą obsługę ;)

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Marcin Mah
Marcin Mah

Newbie
22 pts

1 review

Udany szamański rytuał

2/10/19 | visit date: 2/10/19

Marcin Mah 1 review

Opinia swieża niczym ciepła bułeczka zaraz po wyjściu z piekarni.
Pokój bardzo klimatyczny, o niesamowitym i mega dopracowanym w najmniejszych szczegółach wystroju, gdzie jeszcze dlugo po "zapaleniu światła" nie chcieliśmy opuścić pomieszczenia, gawędząc z właścicielem radomskiej Tkalni. Zapach,muzyka czy chociażby nawet pomalowana kamera obsługi w kolorowe barwy to takie smaczki, które na długo nam utkwią w pamięci. Jest to najnowszy pokój w tej firmie, i jak wspomniał sam właściciel stara się podnosić poziom za każdym razem, i to widać i czuć, bo to najlepszy Nasz pokój w Tkalni(3/4).
Zagadki bardzo logiczne, sensowne, sporo kłódek i skrzynek, raczej bez elektroniki, ale sam sposób dojscia do kodów otwierajcych kłódki genialny. Nam udało się wyjść po 50 minutach w dwie pary po malutkiej podpowiedzi, ale naprawdę sporo roboty było przy zagadkach dla wszystkich, kombinowania i główkowania.
Obsługa ER jak zwykle miła, pomocna i chętna do rozmowy przed i po rozgrywce.
Ten pokój to nr 1 w Radomiu, i obowiązkowy punkt na mapie Escape Roomów w tym kraju.
Świetny pokój i świetna zabawa godna polecenia każdemu.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape rooms for experienced players

Take the challenge in one of the most difficult rooms

Rooms with a thrill

Choose one of the perfect scenarios for horror and thriller lovers