Escape room Wioska Smerfów

Wioska Smerfów

Lockme partner

140

140 reviews

|

7

Wrocław: 7th place

|

Dolnośląskie: 7th place

|

PL 37

Poland: 37th place

|

9.6/10

Uwaga Smerfy, grozi nam niebezpieczeństwo! Gargamel zbliża się wielkimi krokami! Musimy jak najszybciej wysmerfować eliksir, który pozwoli nam go przechytrzy... [więcej]

2-4 people

60' minutes

Adventure

intermediate

Plot of the room

Uwaga Smerfy, grozi nam niebezpieczeństwo! Gargamel zbliża się wielkimi krokami! Musimy jak najszybciej wysmerfować eliksir, który pozwoli nam go przechytrzyć. Śpieszcie się moje Smerfy, czasu jest niewiele!

Hej, Uciekinierzy, jeśli chcecie zobaczyć smerfny las, do Wioski Smerfów zapraszamy Was!

Only polish language version.

Book this room

Book this room

Additional information

Children-friendly room

Air-conditioned room

Not suitable for people with epilepsy

Not suitable for people with claustophobia

Safety measures

Full Monitoring

Full contact with the game master

Always open doors

Address

HURRY UP - Wrocław

ul. Ruska 61/6b
50-079 Wrocław

Other rooms in this place

Owner’s data

HURRY UP MAJA BEDNAROWICZ
ul.Ruska 61/6b
50-079 Wrocław
NIP (tax identification number): 5472202794

Book room

Book now and pay easily via Lockme

Review this room

You need to log in to add reviews.

Log in

Mark room

You have to log in to mark a room.

Log in

Room scores - 140 reviews

Overall rating 9.6/10

125

100

75

50

25

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Customer service 9.9/10

150

120

90

60

30

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Interior 10.0/10

150

120

90

60

30

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Difficulty Medium

100

80

60

40

20

0

Very easy

Easy

Medium

Hard

Very hard

140 reviews

LockMe
LockMe

Guide
480 pts

328 reviews

Smerfna przygoda

10/3/18 | visit date: 9/15/18

Review of Lockme

LockMe 328 reviews

Chyba każdy zna historię Smerfów. Tym przyjemniej wchodzi się do ich świata w ramach gry typu Escape Room. W pomieszczeniu świetnie zaaranżowano prawdziwą wioskę małych niebieskich stworków. Każdy kto choć raz oglądał tę bajkę pozna charakterystyczne domki czy atrybuty smerfów.

Jednak niech tematyka pokoju Was nie zwiedzie. Nie jest to pokój łatwy i na pierwszy raz. Zagadek jest wiele a i ich poziom nie należy do najprostszych. Wszystkie z nich są jednak w pełni logiczne i dają satysfakcję z rozwiązywania.

Wioska Smerfów to kolejna świetna propozycja od HurryUp. Pokój potrafi zaskoczyć niektórymi pomysłami jak i zauroczy smaczkami w wystroju.

Jeśli planujecie do pokoju udać się z dziećmi ze względu na jego tematykę, musicie być w pełni świadomi tego że zagadki będziecie rozwiązywać raczej Wy, a dzieci po prostu pobawią się w Smerfy - tym lepiej dla dzieci :) Polecamy wszystkim drużynom lubiącym ciekawe pokoje przygodowe,

Difficulty: Medium

Kucharczi
Kucharczi

Scout
80 pts

18 reviews

Wzór!

10/6/19 | visit date: 10/5/19

Trusted review

Kucharczi 18 reviews

Super pokój, ciekawe zagadki, ale przede wszystkim świetny klimat! Pokój mimo, że w tematyce dziecięcej to do łatwych nie należy. Polecam!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Quara
Quara

Pioneer
198 pts

59 reviews

... to jest Smerfów świat!

11/13/19 | visit date: 8/15/19

Trusted review

Quara 59 reviews

Wystrój przenosi nas do magicznego świata malutkich Smerfów, dopracowany jest w stu procentach. Chociaż wszystkie zagadki są w bajkowym klimacie, to wcale nie są najprostsze i najbardziej oczywiste, chociaż logiczne. Trzeba dobrze wszystko przeszukać, przyda się spostrzegawczość.
Nie mam zastrzeżeń do ograniczeń wskazanych w opisie pokoju; byliśmy w 3 osoby i było OK, jedna dodatkowa para rąk i oczu też by się nie nudziła.
Obsługa jest absolutnie fenomenalna, w Hurry Up można spędzić długie godziny :)
Warto odwiedzić :)

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Andrzej Wisłocki
Andrzej Wisłocki

Scout
56 pts

11 reviews

A little guy that lives in a blue world

9/19/19 | visit date: 9/17/19

Trusted review

Andrzej Wisłocki 11 reviews

Do Wioski Smerfów wybraliśmy się w 3 osoby. Dwoje z doświadczeniem 8-9 ER za sobą, natomiast dla jednej była to pierwsza wizyta w escape roomie.

Wrocławskie pokoje, w większości przypadków, mają to do siebie, że obsługa w nich jest zawsze pozytywna, bardzo miła i pomocna. Tak też było i tym razem. Uprzejme wyjaśnienie koncepcji dla „świeżaka”, wpuszczenie nas 10 minut przed czasem (jako, że przyszliśmy nieco za wcześnie), bardzo ciekawa, prawie 20-minutowa rozmowa po wyjściu i dużo opowiedzianych ciekawostek pokazało, że ekipa HURRY UP również reprezentuje najwyższy poziom obsługi!

Po wejściu do pokoju od razu czujemy BEZBŁĘDNY klimat wioski smerfów – zielona łąka, domki z muchomorów, znane z bajki smerfowe gadżety czy obecność samych jej mieszkańców wywołują wspomnienia z dzieciństwa i pozwalają natychmiast wczuć się w klimat. Do tego interesujący lektorzy i zaskakujący, po prostu kapitalny system podpowiedzi. A na koniec jeszcze bardzo sprytny sposób mierzenia progresu naszych postępów. Po prostu… bajka!

Co do samych zagadek – jest to z pewnością najbardziej nieliniowy pokój jaki odwiedziliśmy. Możemy zarówno spróbować przebyć go jak najszybciej skupiając się na kilku drobnych wątkach na raz, jak i w pełni żyć fabułą współpracując przy świetnie wykonanych zadaniach. W Wiosce Smerfów znajdziemy kilka kłódek, kilka bardzo ciekawych zagadek logicznych czy też na spostrzegawczość. Część zagadek sprawi, że poczujemy się jak prawdziwe smerfy, część natomiast wydobędzie z nas te schowane w nas głęboko dzieci. Natomiast, mimo bajkowego klimatu, pokój nie jest łatwy – wiele zagadek potrafi zatrzymać na dłuższą chwilę czy też wymaga nieco kreatywności.

Podsumowując – Wioska Smerfów to świetna propozycja dla mniejszych, średnio doświadczonych grup – w trzy osoby było nam idealnie. Nam, ekipie z niewielkim doświadczeniem, pokój ten przypadł do gustu idealnie – udało nam się go przejść przed czasem (52/60), korzystając z jednej podpowiedzi. A osoba, która była tu na swojej escape roomowej inicjacji z pewnością stwierdziła, że jeśli tak wygląda ta zabawa – to mamy nowego członka naszych ucieczkowych wypraw!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Rebell_em
Rebell_em

Navigator
131 pts

40 reviews

Gargamel nie taki znów straszny

11/17/19 | visit date: 11/17/19

Rebell_em 40 reviews

Bardzo przyjemny bajkowy pokój, przepięknie wystrojony, co pozwala poczuć się jak prawdziwy smerf. Zagadki do najprostszych nie należą, ale sprawiają dużo frajdy przy rozwiązywaniu. Miła obsługa, polecam w zasadzie dla wszystkich rodzajów grup i spokojnie można iść w 4 osoby zagadek wystarczy by każdy dobrze się bawił i by wyjść o czasie, nam się udało i te bez podpowiedzi ;)

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Blondi i Mózgi
Blondi i Mózgi

Scout
92 pts

54 reviews

Gargamel nas nie dopadnie!

9/27/19 | visit date: 9/24/19

Blondi i Mózgi 54 reviews

Fajnie powrócić do lat dziecięcych choć na chwilę, aczkolwiek zagadki nie są takie proste jakby się wydawało. Pokój zatem raczej jest dla dużych dzieci 😂

Wystrój pięknie odwzorowuje bajkę, którą wszyscy znamy, w środku znajdziemy ciekawe zagadki, nad którymi czasem trzeba dłużej pogłówkować.

Bardzo sympatyczni mistrzowie gry, z którymi można miło podyskutować po rozgrywce.

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

wawym0077
wawym0077

Scout
67 pts

25 reviews

Smerfnie!

12/2/19 | visit date: 11/29/19

wawym0077 25 reviews

Tematyka pewnie nie każdego zachęca, ale naprawdę warto odwiedzić ten pokój. Klimat jest tu w każdym calu dopracowany, nie ma żadnego elementu, który nie pasowałby do tematyki. Wszystkie detale dopracowane.
Zagadki są... extra! Przeróżne: elektroniczne, z kłódkami, magnetyczne. Zdecydowanie każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Efekty "wow" także tu są!
Byliśmy w 3 osoby i to wystarczy, bo pokój jest mały.
Obsługa w porządku.
Bardzo polecam odwiedzić - nie zawiedziecie się!

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 9/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Gripp
Gripp

Navigator
127 pts

44 reviews

La la lalala laaaa la la la la laaaaaaaaaa….

11/13/19 | visit date: 8/18/19

Gripp 44 reviews

Schlümpfe, Smurfs lub po prostu Smerfy. Któż ich nie zna?! Małe niebieskie, sympatyczne stworzonka, których przygodami fascynowały się dzieci niejednego pokolenia. Zawsze razem, zawsze przeciw złu. Niezłomne, małe istotki. Niby małe a zarazem wielkie. Niby takie same, a takie różne. Mają w sobie jakiś magiczny urzekający czar. Zatem kto by nie chciał dołączyć do tej wesołej ferajny, aby przeżyć z nimi przygodę…

I dzięki HURRY UP mamy taką możliwość. Stworzyli oni bowiem bajkowy pokój, który jest super miejscem do zabawy w towarzystwie smerfów. Można zabrać znajomych albo wybrać się na rodzinne rozwiązywanie zagadek. A to wszystko w otulinie wioski smerfów. Wchodzimy do pokoju, zamykają się za nami drzwi i jesteśmy wśród smerfastycznych chatek w kształcie grzybów. Po prostu smerfastycznie :)

Na szczególną uwagę zasługuje wskaźnik postępu gry. No czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Nie dość, że bardzo ładnie wygląda to jeszcze wskazuje graczom, jak daleko już zaszli w rozwiązywaniu zagadek. A jak się utknie na jakiejś zagadce to zawsze można poprosić o pomoc. Myślę, że dla zwykłej ciekawości i przetestowania jak działa system pomocy warto z niego skorzystać chociaż raz.

Pokój nie jest trudny. Jak wspomniałem to idealne miejsce do rodzinnego wypadu. Dzieciaki na pewno będą zachwycone. A zagadki są przeróżne, to jest spora szansa, że każdy znajdzie coś dla siebie :) Super zabawa gwarantowana.

I uwaga – jak to u Smerfów, nie jest wcale tak bajkowo – niebezpieczeństwa czają się wszędzie, więc uważajcie na nie i nie dajcie się złapać ;)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Michalina G.
Michalina G.

Wanderer
40 pts

14 reviews

Smerfastycznie

9/15/19 | visit date: 9/15/19

Michalina G. 14 reviews

Bardzo podobał nam się ten pokój. Niby nieduża przestrzeń, ale cztery osoby i tak miały co robić.
Duży plus za 'licznik' postępu gry, pierwszy raz spotkałam się z takim rozwiązaniem, a pozwala kontrolować czas.
Przydałoby się trochę więcej światła, ale i tak było super.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Włóczykij
Włóczykij

Navigator
118 pts

130 reviews

Jeśli chcecie zobaczyć smerfów świat, do Hurry Up zapraszam Was!

11/13/19 | visit date: 8/15/19

Włóczykij 130 reviews

Z pewnością wszyscy chcieliby chociaż na chwilę znów powrócić do beztroskich, dziecięcych lat. Nam się to udało :) Odwiedziliśmy "Wioskę Smerfów", gdzie już od progu przywitała nas uśmiechnięta, pełna energii i entuzjazmu dziewczyna. Po krótkim, ale konkretnym i treściwym wprowadzeniu rozpoczęliśmy zabawę.

Jakież było nasze zdziwienie, gdy po ściągnięciu opasek okazało się, że jesteśmy w świecie małych, niebieskich stworków. Słyszałam opinie, że jest tu wyjątkowo, mega klimat i w ogóle. Ale nie spodziewałam się, że aż tak bardzo uda się komuś odzwierciedlić to miejsce.

Wystrój bardzo estetyczny, bajkowy, powiedziałabym, że po prostu smerfastyczny. Przechodząc przez scenariusz wiele razy spotykamy się z elementami nawiązującymi do tej ponadczasowej wieczorynki.

Mimo niewielkiej przestrzeni, twórcy zaaranżowali ją fantastycznie, wplatając wiele różnorodnych zagadek - trochę kłódek, trochę elektroniki, a także kilka zadań manualnych. Nam room bardzo podszedł i szybko uwinęliśmy się z przygotowaniem eliksiru i pokonaniem wstrętnego Gargamela. Dlatego w mojej subiektywnej ocenie, jest on raczej z tych prostszych. Gra przebiegała płynnie i bardzo przyjemnie, a uśmiech ani na chwilę nie znikał z naszych twarzy.

Polecam wszystkim, zarówno tym mniejszym, jak i większym dzieciom, odwiedzić magiczną krainę Smerfów :)

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Show next

Rooms perfect for the first time

Great places to start your journey into escape room world

Family friendly escape rooms

Choose one of the rooms adapted to play in a family circle