Escape room Hostel na Paharganju

Hostel na Paharganju

66

66 reviews

|

25

Wrocław: 25th place

|

Dolnośląskie: 25th place

|

PL 111

Poland: 111th place

|

9.3/10

Wasza naiwność jest nawet zabawna… Myślicie, że tak łatwo nas oszukać? Myślicie że jesteście pierwszymi turystami, których gościmy w hostelu położonym najbli... [więcej]

2-5 people

90' minutes

Adventure

intermediate

Plot of the room

Wasza naiwność jest nawet zabawna…
Myślicie, że tak łatwo nas oszukać? Myślicie że jesteście pierwszymi turystami, których gościmy w hostelu położonym najbliżej świątyni? Myślicie że nie wiemy po co tu przyjechaliście?
Tak, to nie są bajki. Kieł Ganeshy naprawdę istnieje. Co więcej jesteśmy w jego posiadaniu. Przed Wami było ich wielu, każdy chciał go mieć- w końcu gwarantuje bogactwo i powodzenie. Niestety, żadnemu nie udało się go skraść a co się z nimi stało wiemy tylko my. A teraz przyszła kolej i na Was…
No cóż skoro już tu jesteście zostało nam życzyć Wam powodzenia choć w to powodzenie szczerze wątpimy. Teraz już nie ma odwrotu. Pamiętajcie, że Wasz czas jest ograniczony, niedługo może znów się zobaczymy…
TO CO SIĘ DZIEJE W INDIACH- ZOSTAJE W INDIACH!

Additional information

Children-friendly room

Safety measures

Full Monitoring

Full contact with the game master

Only low voltage within the player's range

Address

House of game - Wrocław

ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław

Other rooms in this place

Review this room

You need to log in to add reviews.

Log in

Mark room

You have to log in to mark a room.

Log in

Room scores - 66 reviews

Overall rating 9.3/10

50

40

30

20

10

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Customer service 9.7/10

75

60

45

30

15

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Interior 9.7/10

75

60

45

30

15

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Difficulty Medium

50

40

30

20

10

0

Very easy

Easy

Medium

Hard

Very hard

66 reviews

Quara
Quara

Pioneer
198 pts

68 reviews

Królestwo kolorów i zapachów

1/1/20 | visit date: 11/9/19

Quara 68 reviews

Nie da się ukryć, że pokój dużo zyskuje dzięki niecodziennej, świeżej tematyce; scenografia jest bardzo bogata, może nawet lekko przytłaczająca - ciężko się skupić na jednej rzeczy. Bardzo ciekawe zagadki, niektóre dały nam popalić, bo twórca momentami wymyśla lekko nietypowe rozwiązania (logiczne, ale dla nas w dość niecodzienny sposób). Dodatkową zaletą było wpasowanie wszystkich zagadek w indyjski klimat.

W pokoju byliśmy w 3 osoby, była to optymalna ilość, żeby się podzielić zajęciami, a pokój jest nieliniowy, ma stosunkowo dużo zagadek i warto pracować równolegle.

"Hostel" to przygoda, którą warto przeżyć. Szczególnie dla tego zakończenia :) Nie daję mu pełnej oceny tylko dlatego, że mnie nie powalił na kolana.

Pani z obsługi nie mogę niczego zarzucić, bardzo sympatyczna i rozmowna!

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Adashi (dezERterzy)
Adashi (dezERterzy)

Globetrotter
285 pts

252 reviews

Indie na 110%

1/10/20 | visit date: 10/12/19

Adashi (dezERterzy) 252 reviews

Escape Roomy są świetną zabawą i odskocznią od świata codziennego. Pozwalają nam się wcielić w różne postaci i przenieść do zupełnie innego miejsca w czasie i przestrzeni. Jednak jeżdżąc po całej Polsce i mając na koncie ponad 250 eskjpów chcąc nie chcąc ich tematyka bardzo często się powiela. We Wrocławiu mamy do czynienia z czymś zupełnie nowym. ER w klimacie indyjskim.
House of game podeszli do tematu bardzo profesjonalnie i stworzyli prawdziwą perełkę. Klimat i wystrój tego pokoju są po prostu świetne. Bardzo duża powierzchnia gry, liczne [spojler], zaskakujące momenty. Hostel na Paharganju działa na zmysły i zachwyca, podobnie jak jedna zagadka a raczej sposób jej rozwiązania, z którym spotkaliśmy się po raz pierwszy.
W wielu opiniach można wyczytać, że sam start gry w pokoju jest dość trudny z czym się zgadzam, jednak jak już się to przejdzie i obierze odpowiedni rytm to cała zabawa przebiega płynnie bez niepotrzebnych przestojów.
Po tak świetnym pokoju nasze oczekiwania co do następnej propozycji od House of game były jeszcze większe i nie mogliśmy się doczekać zmierzenia się z Ostatnimi Templariuszami.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Włóczykij
Włóczykij

Navigator
138 pts

148 reviews

Indyjska przygoda

12/17/19 | visit date: 11/9/19

Włóczykij 148 reviews

Na wstępie duży plus za oryginalną, nieoklepaną tematykę. Fajnie w końcu znaleźć się gdzieś indziej niż w chatce czarownicy, kryjówce psychopaty czy starożytnej piramidzie ;)

Choć gra rozpoczyna się dość niepozornie, w małym, hostelowym pokoiku, to chwilę później możemy przenieść się do Indii. A tam... Te wszystkie kolory, światła, dźwięki, zapachy... Klimat ma naprawdę swój urok, który możemy poczuć wieloma zmysłami. Ciekawe są również zmiany otoczenia w trakcie zabawy.

Pokój nieliniowy, a zagadek jest trochę, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Zadania zróżnicowane, o średnim stopniu trudności, niektóre zmuszają do intensywniejszego myślenia, inne są łatwe i przyjemne. Szczególnie jedna zagadka nas zaskoczyła, oczywiście pozytywnie! ;) A do tego jeszcze ta fantastyczna kłódka- po prostu cudna.

Właścicielka sympatyczna i otwarta, chętna do rozmów i wymiany opinii.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

tbednarczuk74
tbednarczuk74

Pioneer
166 pts

32 reviews

Indie

9/8/19 | visit date: 9/7/19

tbednarczuk74 32 reviews

Generalnie po przejściu kilkudziesięciu pokoi Hostel zaskoczy nas zagadkami, których jeszcze nigdzie nie spotkaliśmy. Jest sporo kłódek ale też są elementy elektroniczne. Nie jadąc do Indii można poczuć klimat tego kraju. Polecamy

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Very hard

Macckos
Macckos

Scout
91 pts

9 reviews

Świetny klimat!

10/24/19 | visit date: 10/23/19

Macckos 9 reviews

Pokój absolutnie zasługuje aby być wyżej we Wrocławskim rankingu. House of game ma na prawdę niesztampowe i godne podziwu podejście do rozwiązań w pokojach. Są powiedziałbym trudniejsze niż standard który w tym mieście można spotkać, ale uważam że są też o wiele bardziej autentyczne niż "wyciumkane" pokoje. Zawsze dużo do roboty czy w Hostelu, czy w Templariuszach. Sam hostel natomiast pozwala się przenieść w inne miejsce i zapomnieć na chwilę że jest się we Wrocławiu. Sporo fajnych rozwiązań, sporo dodatkowych bodźców pod względem właśnie tej wspomnianej autentycznosci, no i zagadki które zmuszają do ruszenia głową. Pokój w naszej ocenie łatwiejszy niż templariusze, ale nie można go obiektywnie umniejszać względem tego drugiego. Polecam!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Marysia&Artur :)
Marysia&Artur :)

Pioneer
216 pts

53 reviews

Jaki hostel ?

9/18/19 | visit date: 9/7/19

Marysia&Artur :) 53 reviews

W pierwszej kolejności zaczniemy od obsługi. Pani niezbyt przyjazna. Fakt spóżniliśmy sie trochę i Pani zapytała czy może nas szybko wprowadzić, na co odparliśmy, że tak, ale gdy w momencie przekazywania krótkofalowki odparłem, ze wiem jak działa i sięgnąłem po nią to otrzymałem odpowiedź "Gdzie się tak wyrywasz ?".
Generalnie rozmowa była sztywna. Również wprowadzenie do pokoju uważamy za słabe, nie mogliśmy sobie poradzić, dopiero po chwili zareagowała obsługa.

Co do pokoju to jesteśmy dosyć zawiedzieni - szczególnie klimatem. W naszej opinii jest on dosyć ubogi. Spokojnie można by go urozmaicić. Nie czuliśmy sie jak w hostelu.

Zagadki dosyć trudne. Pomimo sporego doświadczenia nie szło nam najlepiej. Jedna z nich wg nas niezbyt logiczna - brakowało w niej choćby małej podpowiedzi. Żeby nie było tylko negatywnie to zauroczyła nas pewna kłódka :)

Overall rating: 6/10

Customer service: 6/10

Interior: 7/10

Difficulty: Hard

Rebell_em
Rebell_em

Navigator
131 pts

41 reviews

Witamy w Indiach

7/7/19 | visit date: 6/24/19

Rebell_em 41 reviews

Jeden z pokoi, których się nie zapomina ze względu na genialny klimat. Pomysł, dekoracje i wykonanie robią ogromne wrażenie, sprawiając, że czujemy się jakbyśmy polecieli na wycieczkę do Azji. Na pochwałę zasługują także zagadki, których jest bardzo dużo i nie należą do najprostszych, warto wspomnieć że sam pokój jest nieliniowy, co zwiększa frajdę płynącą z gry. Bardzo miła i pomocna obsługa. Świetny pokój warty polecenia, dla 3/4 osób, ale dla grup zaawansowanych, początkujący mogą czuć się trochę przytłoczeni.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Marcelina H.
Marcelina H.

Wanderer
34 pts

6 reviews

Hostel na "Paragwaju" ?!

10/4/19 | visit date: 9/30/19

Marcelina H. 6 reviews

Pokoj na prawde super. Nie mam mu nic do zarzucenia. Dekoracje jak najbardziej w klimacie, ktorego mozna doznac nie tylko wizualnie , ale tez za pomoca węchu. Zagadki ciekawe, niezbyt trudne, jednak jest ich dość sporo. Co tu więcej pisać, jezeli ktos nie był to warto zajrzeć :)

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Draukharu
Draukharu

Scout
93 pts

16 reviews

Indie w pełnej krasie

7/12/19 | visit date: 7/2/19

Draukharu 16 reviews

Pierwsza weryfikacja uczestników następuje na etapie poszukiwania budynku, w którym znajduje się ER. Jest w dość niezwykłym miejscu. Pierwszy rzut oka na pokój Mistrza Gry sprawia, że powoli pojawiają się wątpliwości, czy to aby dobry wybór. A później następuje wystrzał petardy!
Mistrz Gry okazuje się niesamowicie pozytywnie zakręconym człowiekiem, który powala na kolana swoją energią. Następuje interesujące wprowadzenie i... jesteśmy w Indiach.
Pokój to majstersztyk! Logiczny, spójny, bardzo ciekawy i wciągający. Chwilami zaskakuje, chwilami zaskakuje jeszcze bardziej :) Proste zagadki mieszają się z tymi bardziej wymagającymi i jest ich sporo... Pokój polecamy - jest naprawdę fantastyczną i bardzo ciekawą podróżą do Indii...

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Show next

Movie atmosphere rooms

Escape games where you will feel like a movie hero

Rooms perfect for the first time

Great places to start your journey into escape room world