Zagadkowo

Zagadkowo

79

79 reviews

|

PL 60

Poland: 60th place

|

9.8/10

Pierwszy w regionie Escape Room oferujący 3 zróżnicowane pokoje wśród których wizytówką jest komnata Wiedźmy. Ten precyzyjnie zaprojektowany pokój łączy ideę... [więcej]

4 4 rooms

1 1 department

About company

Pierwszy w regionie Escape Room oferujący 3 zróżnicowane pokoje wśród których wizytówką jest komnata Wiedźmy. Ten precyzyjnie zaprojektowany pokój łączy ideę pokojów zagadek z domem strachów tworząc zapadającą w pamięć mieszankę. Pozostałe pokoje posiadają nie mniej ciekawy klimat oraz pasującą scenografię. Zapraszamy zarówno doświadczonych graczy jak i tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z Pokojami Zagadek.

Address of department Radomsko, Poland

Radomsko

ul. Przedborska 10/6
Radomsko

Rooms available in department Radomsko

Closed rooms in department Radomsko

Recent reviews

Włóczykij
Włóczykij

Globetrotter
233 pts

188 reviews

Nie taka Wiedźma straszna, jak ją malują... ;)

7/3/20 | visit date: 6/11/20

Włóczykij 188 reviews

Na deser został nam trzeci- najnowszy, najlepszy i najbardziej dopieszczony pokój Zagadkowa.

Na wstępie zaznaczę i trochę uspokoję trzęsiportków, bo pokój jest ponury i mroczny, ale nie jest w nim aż tak strasznie jak mogłoby się wydawać, więc nawet jeśli ktoś nie przepada za horrorami to lochy Wiedźmy naprawdę warto odwiedzić! Napisałabym, że to taki horror w wersji light. No chyba, że bardzo podpadniecie Wiedźmie, to już nie wiadomo jakie będzie miała wobec Was zamiary. My wychodzimy z założenia, że z każdym można się zaprzyjaźnić ;)

Ale wracając do samego pokoju: wyróżnia go dopracowany wystrój, mroczny klimat, świetna aranżacja przestrzeni (niby czegoś nie ma, a jednak okazuje się, że jest!), niebanalne i różnorodne zagadki oraz kreatywne rozwiązania. Niektóre zadania utrudniające nam odzyskanie wolności są dość wymagające, ale dają mnóstwo radości i satysfakcji. Jest ich sporo więc trzeba się spieszyć, bo 75 minut to wbrew pozorom nie aż tak wiele. Nie obędzie się również bez spostrzegawczości i współpracy.

Duży plus także za niestandardowy, wkomponowany w scenografię system podpowiedzi.

Właściciele to fantastyczni ludzie, którzy robią to, co lubią. Będąc przy ostatniej opinii pokoju tej firmy jeszcze raz dziękujemy za możliwość wcześniejszego rozpoczęcia gry. Szczerze polecamy zabawę w Zagadkowie i sami już się nie możemy doczekać kolejnych odwiedzin i gry w nowo powstającym pokoju!

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Włóczykij
Włóczykij

Globetrotter
233 pts

188 reviews

Sprawa rozwiązana, śledztwo zakończone!

7/2/20 | visit date: 6/11/20

Włóczykij 188 reviews

Znany polski gangster, Jan Elbert, zginął w niewyjaśnionych okolicznościach, akta również zaginęły (może ktoś im pomógł zaginąć?), a cała historia bardzo szybko ucichła.

Jednak po wielu latach, jako jedna z najlepszych grup śledczych zostaliśmy wydelegowani, by powrócić do sprawy dotyczącej tajemniczej śmierci "Szefa Polaków". Tropów i pomysłów na dochodzenie prawdy było kilka, ale finał był naprawdę zaskakujący. Otóż okazało się, że... O nie! Nie ma tak łatwo- chcecie poznać zakończenie to łapcie za telefon i dzwońcie do Zagadkowa umówić się na grę - na pewno nie będziecie żałować ;)

Przeniesiecie się do małego, przytulnego hotelowego pokoiku, który niczym szczególnym się nie wyróżnia. Niczym się nie wyróżnia? No niby tak, ale to tylko pozory- w rzeczywistości miejsce to kryje wiele tajemnic i ciekawostek. Tutaj nic nie jest przypadkowe- zaczynając od wprowadzenia, przez fenomenalną fabułę (oj, fabuła jest naprawdę intrygująca i wciągająca), wystrój, klimat i genialne, nieszablonowe zagadki- wszystko jest przemyślane i dopracowane.

Obsługa na najwyższym poziomie- fantastyczna, profesjonalna i rozmowna.

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Easy

Włóczykij
Włóczykij

Globetrotter
233 pts

188 reviews

Nie zostaniemy królikami doświadczalnymi!

7/2/20 | visit date: 6/11/20

Włóczykij 188 reviews

Spragnieni escape room'owych wrażeń, wygłodniali nowych zagadek i przeżyć, po prawie czteromiesięcznej przerwie ruszyliśmy w końcu na długo wyczekiwany podbój pokojów. Tym razem postanowiliśmy odwiedzić Radomsko.

Przywitała nas sympatyczna Daria. Rozmawialiśmy, śmialiśmy się, było miło i wesoło aż nagle, zupełnie nie wiadomo kiedy, znaleźliśmy się w gabinecie szalonego naukowca. Właściciel tego miejsca nie był zbyt normalny i szybko do nas dotarło, że jeśli nie uwolnimy się w 60 minut, to po upływie tego czasu bardzo mało prawdopodobne, że wyjdziemy z tej pułapki żywi. Mieliśmy się stać po prostu jego królikami doświadczalnymi... Ale oczywiście nie mogliśmy na to pozwolić- szczególnie motywowała i dodawała nam sił świadomość, że przecież jeszcze tyle pokojów czeka, by je odkryć! ;)

Eksperyment jest najstarszym pokojem w Zagadkowie. Nie spotkamy tu nowoczesnej elektroniki czy zaskakujących rozwiązań, jednak zagadki są ciekawe i zróżnicowane (są naprawdę mocną stroną tej firmy!). Wystrój również nie powala, ale klimat jest zachowany- elementy scenografii sprawiają, że można poczuć się jak w gabinecie niezrównoważonego psychicznie badacza.

Na szczęście udało nam się wyrwać z rąk szaleńca i wrócić do poczekalni, ale najlepsze było dopiero przed nami... :)

Ps. Warto również podkreślić, że biorąc pod uwagę cenę za grę oraz fakt, iż pokój ma na karku już kilka lat, bawiliśmy się tu naprawdę dobrze i jakość co do ceny jest jak najbardziej ok.

report review

Overall rating: 7/10

Customer service: 10/10

Interior: 7/10

Difficulty: Medium

Azyn
Azyn

Scout
69 pts

11 reviews

SZTOS

6/21/20 | visit date: 6/18/20

Azyn 11 reviews

Zacznę od podziękowania za fantastyczną obsługę.
Był to nasz pierwszy i niestety jedyny (póki co) pokój w Radomsku. Rozpoczynając grę spotkaliśmy się z pozytywnym zaskoczeniem ;)
Zagadek było bardzo dużo! Były one niezwykle zróżnicowane i fenomenalnie wpasowane w klimat pokoju. Wystrój jest strzałem w dziesiątkę, można naprawdę poczuć się jak w lochach wiedźmy. Pokój nie należy do łatwych, w paru sytuacjach potrzebowaliśmy pomocy MG (duży plus za system podpowiedzi). Całą grę się świetnie bawiliśmy, aż do takiego stopnia, że nie chcieliśmy zbytnio wychodzić! Pokój jak najbardziej jest konieczny do zrobienia dla każdego miłośnika ER. Pozdrowienia dla obsługi :]

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

CK team
CK team

Scout
96 pts

38 reviews

Zostań chemikiem na 60 minut :D

6/7/20 | visit date: 6/7/20

CK team 38 reviews

Wybraliśmy się do Radomska całkiem spontanicznie, zastanawiając się jak zagospodarować wolną niedziele. Zaliczyliśmy wszystkie 3 dostępne pokoje i na pewno było warto :)
Widać, że pokój ma swoje lata, ale dalej spełnia swoją rolę, bawiliśmy się bardzo dobrze. Samo wprowadzenie tworzyło ciekawy klimat, można było poczuć się jak rasowy chemik.
Obsługa jest bardzo sympatyczna i kontaktowa oraz pomocna. Także system podpowiedzi jest bardzo fajnie rozwiązany.
POLECAMY !!

report review

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium