WALKOUT

WALKOUT

577

577 reviews

|

PL 90

Poland: 90th place

|

8.8/10

WALKOUT - real escape games. Zapraszamy do jednego z największych escaperoomów w Polsce! Do wyboru 6 unikalnych pokoi, a kolejne już w budowie! Grupy szkoln... [więcej]

6 6 rooms

1 1 department

About company

WALKOUT - real escape games. Zapraszamy do jednego z największych escaperoomów w Polsce! Do wyboru 6 unikalnych pokoi, a kolejne już w budowie!
Grupy szkolne, integracje firmowe, urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie. Do zobaczenia!

Address of department Gdynia, Poland

Gdynia

Skwer Kościuszki 15/9
81-370 Gdynia
Wejście obok restauracji Pierożek

Rooms available in department Gdynia

Recent reviews

Pinky&theBrain
Pinky&theBrain

Navigator
131 pts

50 reviews

Wake Up! #52

4/20/20 | visit date: 3/9/20

Pinky&theBrain 50 reviews

Kolejne odwiedziny w Walkoucie i nasz piąty pokój w tej firmie.
Wiedząc jak mniej więcej wyglądają pokoje w tym punkcie, można śmiało stwierdzić, że i w tym pokoju można rozpoznać „tę samą rękę”.
ER ma klimat, jak to w koszmarze, dość upiorny. Zarówno efekty dźwiękowe jak i wizualne pomagają wczuć się w atmosferę. Zagadki zróżnicowane, do niektórych trzeba mieć nawet odpowiednie zdolności, co niektórym może to utrudnić trochę zabawę.
Pokój dość wymagający i to dosłownie. Niektóre zagadki wymagają czasu i cierpliwości, więc wyprawa, tak jak w naszym przypadku, w dwie osoby, może być kłopotliwa. Zdecydowanie brakowało nam rąk do pracy ;)
Wystrój na bardzo dobrym poziomie, jak w czyimś koszmarze, ale przyznaję, że czułam lekki niedosyt. Ale tylko lekki :)
Ogólnie nie obeszło się bez podpowiedzi, bo się odrobinę zapętliliśmy i, jak już wspomniałam, brakowało nam rąk do roboty. Tak więc Mistrz Gry pomocny, ale niekoniecznie współpracował z nami według wcześniej ustalonych zasad, np. pojawiła się podpowiedź, bez naszej prośby o nią, do czegoś co już rozwiązaliśmy, ale jeszcze rozkminialiśmy, czy aby na pewno jest to rozwiązanie do tej czy innej zagadki.
Ogólnie pokój dobry, dla osób z jakimś już doświadczeniem, i zdecydowanie polecamy grupom minimum 3 osobowym :)

Overall rating: 7/10

Customer service: 9/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

LockBuster
LockBuster

Wanderer
43 pts

15 reviews

Zakluczony agent

1/13/20 | visit date: 1/6/20

LockBuster 15 reviews

Pokój Agenta Snowa skrywa w sobie wiele ciekawych sekretów. Był on pierwszym pokojem założonym przez firmę WALKOUT i szczerze mówiąc - starzeje się z klasą. Zdecydowanie jest to pokój z wieloma rozwiązaniami typowo na kłódki, ale nie są one przytłaczające. Fabuła i wyścig z czasem sprawiają, że pochłaniasz atmosferę, zamiast przejmować się rozwiązaniami technicznymi. A skoro już o nich mowa - komunikacja między MG i nami przebiega niestandardowo. Nie uświadczymy tutaj cudów techniki w stylu "komunikatora". Obsługa cały czas obserwuje co się z Wami dzieje i odpowiednio reaguje na to, co robimy. Jeżeli chodzi o trudność - podstawowe umiejętności kojarzenia faktów i zapamiętywania rzeczy, które dotykasz są tutaj bardzo w cenie. Liniowość pokoju zapobiega pogubieniu się po drodze. Zdecydowanie polecamy osobom, które nie mają doświadczenia w ER i chciałyby zacząć.

Overall rating: 8/10

Customer service: 8/10

Interior: 9/10

Difficulty: Easy

alewie3
alewie3

Scout
56 pts

4 reviews

Fajny

1/2/20 | visit date: 12/3/19

alewie3 4 reviews

Pokój nieliniowy - byliśmy w kilka osób, ale każdy miał co robić. Fajne zagadki. Nie były za łatwe, ale były z kolei na tyle logiczne, że udało nam się przejść pokój bez żadnej podpowiedzi.

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Aga ?
Aga ?

Newbie
14 pts

4 reviews

Całkiem fajny pokój

9/29/19 | visit date: 10/12/18

Aga ? 4 reviews

Idąc za tytułem pokój był całkiem fajny, ale czegoś tam brakowało. Ogólnie wystrój dosyć sensowny, zagadki również przemyślane, chociaż zdarzyły się dwie lub trzy, które były mało logiczne i ciężko było wpaść na tok myślenia twórcy. Uważam, że pokój ma duży potencjał, ale nie jest do końca dopracowany.
Najsłabsze wrażenie tworzyła dziewczyna z obsługi, która nie do końca potrafi wprowadzić w fabułę i ogólnie była dosyć znudzona. Może akurat zły dzień, chociaż to drugi raz jak trafiam mało przyjazną osobę z obsługi. Po wyjściu tłumaczyła nam sens jednej zagadki z taką delikatną pretensja.

Overall rating: 6/10

Customer service: 3/10

Interior: 6/10

Difficulty: Medium

Emilka Milka
Emilka Milka

Wanderer
29 pts

1 review

Pokój koszmar !

9/23/19 | visit date: 9/23/19

Emilka Milka 1 review

Bardzo dobrze się bawiliśmy. Obsługa przemiła, klimat fajny, zagadki ciekawe. Polecamy!!! &3

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium