Trap Jungle

Trap Jungle

Lockme partner

140

140 reviews

|

PL 48

Poland: 48th place

|

9.3/10

Company Trap Jungle has 2 rooms. To visit it, you need 160 minutes. [więcej]

2 2 rooms

1 1 department

About company

Company Trap Jungle has 2 rooms. To visit it, you need 160 minutes.

Address of department Wrocław

Wrocław

Pomorska 45
50-217 Wrocław
Wejście do lokalu od ul. Paulińskiej (NIE OD PODWÓRKA!) białe, przeszklone drzwi.

Rooms available in department Wrocław

Rooms in preparation in department Wrocław

Recent reviews

Włóczykij
Włóczykij

Navigator
138 pts

144 reviews

Zombiaki nadchodzą!

12/27/19 | visit date: 11/10/19

Włóczykij 144 reviews

"Noc żywych trupów"- czegóż można się spodziewać po takiej nazwie? Naćpane zombie? Ludzkie mięso? Kawałki mózgu i odgryzionych kończyn? Krew? Śmierć? Nie, nie, spokojnie, ten pokój nie ma aż tak ogromnego powiązania z amerykańskim horrorem Romera o tym samym tytule. Żaden żywy, ani umarły nie będzie nas gonił ani próbował pozbawić życia ;) Jest to room typowo przygodowy, nie mniej jednak interesujący i wart odwiedzenia.

Wystrój co prawda bez efektów "wow", ale bardzo dobry i adekwatny do miejsca, w którym się znajdujemy. Zamknęliśmy się w chatce, drzwi są zaryglowane, ale czy na pewno jesteśmy tutaj bezpieczni?

Scenariusz gry jest świetnie zaprojektowany. Zagadki różnorodne, fajne i nieszablonowe, do tego większość utrzymana w klimacie - czuliśmy się tak, jakbyśmy faktycznie musieli przygotować się na atak zombie. Aby to zrobić nie wystarczyło zamknąć się w domu i czekać na pomoc - sami musieliśmy przygotować zapasy żywności, niezbędną broń i inne potrzebne przedmioty.

Plus za klimat i otoczenie, które dynamicznie się zmienia wraz z przeżywaną przygodą.

Nam pokój bardzo podszedł (byliśmy we trójkę) i wyszliśmy z niego sporo przed przewidywanym czasem gry, ale wspominając teraz, zagadki wcale nie były takie proste jak nam się wtedy wydawało, dlatego trudność roomu oceniam jako średni.

Właścicielka przesympatyczna i gadatliwa (podobnie jak my, więc ciężko było się rozstać ;)), a do tego jeszcze dwa futrzane rozrabiaki, które dodatkowo urozmaicały pobyt w poczekalni.
Chętnie kiedyś wrócimy do Trap Jungle!

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

Włóczykij
Włóczykij

Navigator
138 pts

144 reviews

W świecie młodego czarodzieja

12/27/19 | visit date: 11/10/19

Włóczykij 144 reviews

Hmm, od czego by tu zacząć? W opisie co prawda wspominali, że postanowili stworzyć swój własny, magiczny świat, ale wiecie co? Serio im się to udało!

Atmosfera panująca w środku jest wyjątkowa. Rekwizyty, dekoracje, światła, ścieżka dźwiękowa, no i zagadki (o których za chwilę wspomnę coś więcej), do tego świetnie wykorzystana przestrzeń - wszystko jest super wkomponowane w klimat i osadzone w fabule. Całość sprawia, że pokój jest niesamowicie magiczny!

Zagadek jest sporo, są bardzo oryginalne i pomysłowe, czasem zmuszają do współpracy, a czasem pozwalają się podzielić i wykonywać kilka rzeczy jednocześnie. Niektóre rozwiązania potrafią zaskoczyć nawet bardziej doświadczonych uciekinierów, a z pomocą magicznej różdżki możemy niemal naprawdę sobie poczarować!

Nie jestem Potterowym maniakiem, ale Peron 9 i 3/4 to zdecydowanie najlepszy pokój w klimacie magii i czarodziejów, wśród roomów, które do tej pory odwiedziłam. Jest magicznie i fantastycznie, więc nie czekaj - daj się wciągnąć w czarodziejski świat Trap Jungle.

Dla Właścicieli oczywiście zostawiam zasłużone 10 gwiazdek - pozytywnie zakręceni ludzie, lubiący swoją pracę, która jest jednocześnie ich pasją.

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

beras77
beras77

Globetrotter
262 pts

206 reviews

Trupy w szafie:))

12/26/19 | visit date: 12/22/19

beras77 206 reviews

Szczerze mówiąc bylem w 2 osoby w pokoju i to bylo troche za malo, przez co logika er wydała sie lekko zachwiana. Zagadki nie byly trudne, ale zeby wpasc na logikę ich rozwiązania to chwilę trwało. Obniżam ocenę też za wykonanie zagadek (nalepki w szafie, meble, itd), za estetykę. Obsługa ok, koty wspaniałe!:)

report review

Overall rating: 6/10

Customer service: 10/10

Interior: 7/10

Difficulty: Hard

Q
Q

Guide
460 pts

256 reviews

#257

11/8/19 | visit date: 8/8/19

Trusted review

Q 256 reviews

Bardzo dobry potterowy pokój. Są tu takie elementy rozgrywki, które potrafią potężnie zaskoczyć. Kompletnie nie wiem jak technicznie zostało przygotowane jedno z takich rozwiązań, ale z czymś podobnym nigdy się nie spotkaliśmy. Nie należy bać się głupich pomysłów, bo czasem te właśnie okazują się magicznie skuteczne. Bardzo dużo zadań do rozwiązania dla dwóch osób na sporej powierzchni, czasem mocno czasochłonnych, czasem mocno zaporowych, czasem wymagających sporej koncentracji. W przypadku mniejszych grup to jeden z tych pokoi, z których wychodzi się z poczuciem porządnego nagrania się.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

żabsko
żabsko

Wanderer
25 pts

2 reviews

Każdy fan Pottera musi go odwiedzić <3

10/10/19 | visit date: 5/9/19

żabsko 2 reviews

Bardzo klimatyczny pokój, zarówno wystrój, jak i zagadki idealnie współgrają z tematyką Pottera (a jestem wielką fanką :D). Wszystko świetnie odwzorowane,a zagadki wymagają często kombinowania i współpracy. Dodatkowy plus za miałczącą częśc obsługi <3

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium