Time Of Mysteries

Time Of Mysteries

Lockme partner

427

427 reviews

|

PL 32

Poland: 32nd place

|

9.3/10

WWW - http://www.timeofmysteries.pl/ FB - https://www.facebook.com/timeofmysteries/ [więcej]

3 3 rooms

1 1 department

About company

WWW - http://www.timeofmysteries.pl/
FB - https://www.facebook.com/timeofmysteries/

Address of department Wrocław, Poland

Wrocław

Ruska 51b V piętro (Pasaż Niepolda)
Wrocław

Rooms available in department Wrocław

Closed rooms in department Wrocław

Recent reviews

Cyrk Kamiennych Braci
Cyrk Kamiennych Braci

Guide
435 pts

307 reviews

Cyrk Kamiennych Braci i straszne przepowiednie

5/11/20 | visit date: 2/15/20

Cyrk Kamiennych Braci 307 reviews

Cyrk Kamiennych Braci chcąc poznać swoją przyszłość związaną z pokojami ucieczek, udał się do wróżki - czy uda nam się zaliczyć 666 pokoi? Zastanawialiśmy się. Miejsce do którego trafiliśmy odbiegało nieco od naszych oczekiwań. Wkrótce okazało się, że może to być nasz ostatni pokój.

ER został przygotowany w bez wielkich fajerwerków wizualnych, ale podobnie jak inne pokoje firmy Time of Mysteries - estetycznie i z pomysłem. Przestrzeń została dobrze zaprojektowana, a interakcja z mistrzem gry potęgowała klimat.

Tworząc zagadki w pokoju bardzo dobrze wykorzystano motyw przewodni. Właściwie wszystkie umieszczone tutaj zadania zahaczają o tematykę okultystyczno-wróżbiarską. Przygotowano tutaj dla graczy pokaźny zestaw umiarkowanie trudnych zagadek, a przy rozwiązaniach zastosowano tak mechanizmy analogowe jak i elektroniczne. Plusem jest fakt, że pokój nie jest bardzo liniowy, dzięki czemu rozgrywka zyskuje na dynamice.

Obsługa spisała się znakomicie. Na dużą pochwałę zasługuje interakcja mistrza z graczami jak i niestandardowy i świetnie dopasowany do klimatu system podpowiedzi. Poza tym właściciele, to bardzo sympatyczni i rozmowni ludzie.

Podsumowując, "Przeklęta Wróżba", to bardzo dobry ER, w dość niespotykanej tematyce. Wszystkie elementy składowe zostały wykonane na wysokim poziomie, dzięki czemu rozgrywka jest bardzo przyjemna.

report review

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

Swistakk
Swistakk

Globetrotter
288 pts

138 reviews

Keep out!

4/12/20 | visit date: 1/12/20

Swistakk 138 reviews

Na drugą wizytę w firmie, w której miała miejsce moja najbardziej farciarska ucieczka w historii (w Duchu Kopalni) padło na odwiedzenie chatki człowieka z grupy społeczeństwa uwielbianej przez małych i dużych, grubych i chudych, matki, żony i kochanki - myśliwych. Okazała się to wizyta krótka, łatwa i przyjemna.

Chatka myśliwego pewnie nie jest tematem, w którym można się nie wiadomo jak wykazać pod względem wystroju, ale wnętrze rzeczywiście dobrze oddaje takowy klimat.

Pod względem zagadkowym jest w porządku. Niektóre pomysły na zagadki były rzeczywiście ciekawe, choć trochę też bardziej klasycznych. Aczkolwiek ogólny poziom trudności trzeba przyznać, że jest rzeczywiście niski, jeden z najprostszych ERów, w których byłem.. Poradziliśmy sobie z pokojem dość ekspresowo (24 minuty iirc), aczkolwiek nawet taki czas nie był bliski rekordowi, więc ja bym chętnie trochę zagadkowo wzbogacił ten pokój i polecał zdecydowanie początkującym lub pierwszakom. Dla takowych sądzę, że może to być dobre doświadczenie pokazujące tę rozrywkę od całkiem klasycznej strony.

Zabawa była spoko i myślę, że pokój warto odwiedzić. Duch Kopalni spodobał mi się trochę bardziej i pod względem wystrojowym/klimatycznym jak i pod względem zagadkowym, aczkolwiek ten pokój też nie jest zły (btw w tych pokojach spędziliśmy sumarycznie 45 minut xD). Biorąc pod uwagę oceny na lockme i opinie, co do Przeklętej Wróżby mam najwyższe oczekiwania, aczkolwiek ją postanowiłem sobie zostawić na deser w przyszłości.

W nowej skali oceniania, którą postanowiłem zaadaptować (dokładniejszy opis na moim profilu, w skrócie 1-kiepski, 3-solidny, 5-wyjątkowy):
Wystrój, klimat i production value: 3
Zagadki i flow: 3
Coś oryginalnego: 3
Czy się dobrze bawiłem?: 3

View reports (1)

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Very easy

VooVoo
VooVoo

Guide
405 pts

218 reviews

...

3/20/20 | visit date: 12/20/19

VooVoo 218 reviews

Dla tak dobrych pokoi warto napisać opinię (co ostatnio rzadko się mi się zdarza). Zdecydowanie jeden z najlepszych wrocławskich pokoi w jakich grałem. Świetny klimat, któremu towarzyszą zróżnicowane zagadki. Zabawa zaczyna się już od pierwszych minut gry. Bardzo płynna rozgrywka, zagadki idealnie osadzone w motywie przewodnim. Do tego świetna obsługa Mistrzów Gry.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Q
Q

Guide
460 pts

295 reviews

#284

3/20/20 | visit date: 12/20/19

Trusted review

Q 295 reviews

Ten pokój to absolutny majstersztyk. I aż chciałoby się napisać dlaczego, ale byłby to jeden wielki spoiler… Można więc tylko pochwalić twórców i za koncept, i za wybitną realizację, wróżąc – i oby się spełniło – że będzie to główny trend dla jak największej liczby nowo powstających escapów. Wszystko się tu zgadza – wciągające i zróżnicowane zagadki idealnie osadzone w klimacie wróżb i astrologii, płynność rozgrywki, staranność i dopracowanie scenografii, a nawet system podpowiedzi (!). Zaskoczenie i najlepsza zabawa – gwarantowane. Mistrzyni i Mistrz Gry są stworzeni do pracy w escape roomach i można by ich długo chwalić :) Nie tylko najlepszy pokój Time Of Mysteries, ale i pozycja obowiązkowa do odwiedzenia podczas pobytu we Wrocławiu.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

kozlowskakarolina324
kozlowskakarolina324

Wanderer
45 pts

6 reviews

Ujdzie

3/17/20 | visit date: 3/8/20

Trusted review

kozlowskakarolina324 6 reviews

Wystrój przyzwoity, zagadek sporo, ale niektóre trochę "niespójne". Może to wina naszego zmęczenia,nie wiem, w każdym razie nigdy nie braliśmy aż tylu podpowiedzi o.O Kłódki się zacinają przez co człowiek kombinuje jak głupi dalej mimo, że dobrze rozwiązał już zagadkę ;) Obsługa bardzo miła.

Overall rating: 7/10

Customer service: 10/10

Interior: 7/10

Difficulty: Medium