TickTack

TickTack

Lockme partner

845

845 reviews

|

PL 3

Poland: 3rd place

|

9.7/10

Company TickTack has 3 rooms. To visit it, you need 195 minutes. [więcej]

3 3 rooms

2 2 departments

About company


Company TickTack has 3 rooms. To visit it, you need 195 minutes.

Address of department Gliwice

Gliwice

Ul. Daszyńskiego 28/4
44-100 Gliwice

Rooms available in department Gliwice

Address of department Gliwice II

Gliwice II

Gliwice ul. Sikorskiego 75

Rooms available in department Gliwice II

Rooms in preparation in department Gliwice II

Recent reviews

Mateusz767
Mateusz767

Scout
58 pts

17 reviews

Fantastyczny

13.10.2019 | visit date: 05.09.2019

Mateusz767 17 reviews

Przy okazji wizyty na Śląsku postanowiliśmy odwiedzić Lokalizację. Na początek wielki plus już za sam wystrój w poczekalni - drewno i cegła to genialne połączenie, bardzo klimatyczne. Wprowadzenie było jasne i ciekawe. Pokój sam w sobie bardzo dopracowany, zaskakujące zagadki, niektóre były stosunkowo trudne i wymagały pomocy bądź dłuższego pomyślunku. Nie był to najłatwiejszy pokój ale na pewno też nie banalny. Bardzo dobry pokój, zdecydowanie jeden z najlepszych.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

indeeplylove
indeeplylove

Newbie
24 pts

3 reviews

Przygoda życia

06.10.2019 | visit date: 08.03.2019

indeeplylove 3 reviews

Jeśli kiedykolwiek marzyliście o przygodach rodem z Mission Impossible lub sagi o Jamesie Bondzie, koniecznie wybierzcie się do Lokalizacji! Są takie momenty, kiedy opada nam szczęka i nie umiemy jej pozbierać, kiedy dyskutujemy o czymś bez końca i piejemy z zachwytu - ten ER spełnia wszystkie te kryteria. Właściwie to nawet więcej niż escape room - to doświadczenie. Tak naprawdę to jedne z najlepiej spędzonych minut, bo immersja jest tutaj całkowita, a klimat wylewa się wiadrami. Dosłownie można zapomnieć o całym świecie i poczuć się jak rasowy włamywacz.

Wszystko zagrało idealnie - od genialnego mistrza gry, który już od początku wprowadza w klimat, poprzez dekoracje, sposób kontaktu (języki obce mile widziane :D), zagadki, po elektronikę. Żaden element nie jest tutaj zbędny, każda zagadka logiczna, ale wymagająca. Postawiono tutaj na wiele innowacyjnych rozwiązań, a wykorzystane mechanizmy wywracają mózg w poprzek. Przygotujcie się, że nieraz powiecie "wow". Twórcy spisali się tutaj wzorowo, więc pokój jest wart każdej wydanej złotówki. Jak już wspominali inni - jest to zasłużona czołówka Polski, a ocena 10 to aż za mało, żeby ocenić kunszt autorów. Po prostu nie ma się do czego przyczepić.

Pozostaje mi tylko pogratulować - mam nadzieję, że zobaczymy kiedyś więcej pokoi tej ekipy :) Ja jestem zachwycona i gdyby to było możliwe, chętnie cofnęłabym czas, żeby przeżyć to wszystko jeszcze raz. Polecam każdemu, choć doświadczonym będzie trochę łatwiej.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

MadziaS
MadziaS

Newbie
20 pts

4 reviews

Pokój marzenie!

30.09.2019 | visit date: 28.09.2019

MadziaS 4 reviews

Po odwiedzeniu dużej ilości pokoi z czołówki najlepszych przyszedł czas na Lokalizację.
Już od samego początku przy wprowadzeniu można było wczuć się w klimat tego pokoju. Fabuła była niesamowicie przedstawiona, a pokój już na starcie uderzył nas swoim klimatem. Zagadki były zróżnicowane i dynamiczne. Z jedną technologią spotkaliśmy się po raz pierwszy :) Z ogromną przyjemnością szło się dalej i dalej. Emocje nie opadały przez całą rozgrywkę. Cała ekipa złożona z 4 osób była zachwycona. Bez wyrzutów sumienia możemy stwierdzić, że jest to NAJLEPSZY pokój w jakim byliśmy dotychczas!
Pokój ten zalecamy dla grup powyżej 2 osób, gdyż we dwoje w pewnych momentach może być ciężko ;)

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Blichew
Blichew

Navigator
136 pts

33 reviews

Śląsk - reszta Polski: 1:0

26.09.2019 | visit date: 15.09.2019

Blichew 33 reviews

Tytuł opinii w sumie streszcza to, co spróbuję lekko tu opisać. Wdzieliśmy niejedno (120+ pokoi za sobą w tym składzie), ale wizytę w Lokalizacji można określić jednym zdaniem: jakiż to wspaniały finał pierwszego z dwóch dni naszej ERowej wycieczki na Śląsk. Ten pokój był fantastyczny: od wprowadzenia (w które wpleciono zasady) po zakończenie. Żałować można tylko, że scenariusz zamyka się w 75 minutach - my moglibyśmy tam spędzić jeszcze trochę czasu.
Technikalia: byliśmy we dwójkę, roboty było dużo, ale zmieściliśmy się jakieś kilkanaście minut przed czasem.
Polecamy gorąco, ale radzimy odwiedzić przed wizytą przynajmniej kilka innych pokoi.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Show next