TickTack

TickTack

Lockme partner

193

193 reviews

|

PL 4

Poland: 4th place

|

10/10

Company TickTack has 3 rooms. To visit it, you need 195 minutes. [więcej]

3 3 rooms

2 2 departments

About company

Company TickTack has 3 rooms. To visit it, you need 195 minutes.

Address of department Gliwice, Poland

Gliwice

Ul. Daszyńskiego 28/4
44-100 Gliwice

Rooms available in department Gliwice

Address of department Gliwice II, Poland

Gliwice II

Gliwice ul. Sikorskiego 75

Rooms available in department Gliwice II

Rooms in preparation in department Gliwice II

Recent reviews

Peter Ven
Peter Ven

Wanderer
35 pts

9 reviews

Skok w czasie

3/13/20 | visit date: 3/12/20

Peter Ven 9 reviews

Świetny i zaskakujący pokój! Myślę, że zagadek mogli by się uczyć starożytni Egipcjanie. Nie wszystko jest tak oczywiste, jak mogło by się wydawać ;)

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Marek M. 5
Marek M. 5

Navigator
135 pts

64 reviews

Zlokalizować, podmienić, uciec wykonać.

3/8/20 | visit date: 3/8/20

Marek M. 5 64 reviews

Tic tac tic tac czas płynie czas ucieka ale dla tej ekipy płynie on w dobra stronę. Co pokój to sukces co miejsce to nowe wrażenia. Lokalizacja jest to zdecydowanie jeden z najlepszych pokoi w Polsce gdoze wszystko pasuje od poczatku do końca. Pomysł, rozwiązania elektroniczne i swietlne, rekwizyty, muzyka obsługa i dużo dużo woecej. Widać też pewna zależność że te chętniej odwiedzane Escape Roomy generujące największy przychód (gdyż nie oszukujmy się im wyższa pozycja w rankingach Lock Me tym wieksza liczba chętnych do odwiedzenia danego pokoju) mają też więcej funduszy by postawić na lepsze rozwiązania, ciekawsze rekwizyty czy bardziej dopracowaną funkcjonalność pomieszczeń. Dla grajacych jest to świetny plus ale by się o tym przekonać na własnej skórze trzeba koniecznie odwiedzić właśnie najlepiej pokój tej jakości. Od dłuższego czasu jestem przeciwnikiem dawania pokojom najwyższej oceny (gdyż na arcydzieło zasluguja nieliczni) ale wasz zasługuje na duże pochwały i najlepsze noty. Dodatkowo musze przyznać że macie bardzo ładna poczekalnię i zarazem współczuję myśląc o tym jak frustrujące musi być okresowe czyszczenie tych cegieł. :D

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

agnieszka.szetela
agnieszka.szetela

Newbie
23 pts

8 reviews

Niesamowity!

3/3/20 | visit date: 2/9/20

agnieszka.szetela 8 reviews

Bardzo ciekawy pokój i zdecydowanie wart polecenia. Klimat statku pirackiego zdecydowanie oddany w każdym detalu. Zagadki super - nieoczywiste, ciekawe i bardzo różnorodne - myślę że każdy znajdzie tutaj jakąś swoją ulubioną. Mimo że pokój już istnieje jakiś czas to zupełnie nie odstaje jakością od innych nowszych pokoi. No i jeszcze obsługa - chyba najlepsza z jaką się spotkaliśmy do tej pory - Brawo Panowie ! Myślę że jeszcze Was kiedyś odwiedzimy przy okazji kolejnej wizyty w Gliwicach. BARDZO POLECAM!!!!!

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

agnieszka.szetela
agnieszka.szetela

Newbie
23 pts

8 reviews

Dobry wybór!

3/3/20 | visit date: 2/9/20

agnieszka.szetela 8 reviews

Zachęceni opiniami wybraliśmy ten pokój na nasz pierwszy wyjazdowy wypad z escape roomem i nie zawiedliśmy się ani trochę. Pokój jest rewelacyjnie przygotowany i zdecydowanie wart polecenia (ciekawe, bardzo różnorodne zagadki, fajny wystrój (i dźwięki :-) ) zdecydowanie w klimacie fabuły. Na bardzo dobrą ocenę zasługuje też obsługa - sympatyczny pan, z poczuciem humoru, mający czas dla grupy -> miłe doświadczenie (a to nie zawsze jest standard :-)) - DZIĘKUJEMY. Generalnie bardzo nam się podobało i zdecydowanie polecamy ! Wysokie miejsce w rankingu jest w pełni uzasadnione :-)

report review | View reports (1)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard