Składnica Szyfrów

Składnica Szyfrów

Lockme partner

104

104 reviews

|

PL 80

Poland: 80th place

|

9.2/10

Składnica Szyfrów to pierwszy w Legnicy escape room. Oferujemy Państwu możliwość rozgrywki w pokojach tematycznych: "Ostatni Artykuł", 'Sekret Maga" oraz "O... [więcej]

3 3 rooms

1 1 department

About company

Składnica Szyfrów to pierwszy w Legnicy escape room. Oferujemy Państwu możliwość rozgrywki w pokojach tematycznych: "Ostatni Artykuł", 'Sekret Maga" oraz "Obiekt 3000". Zapraszamy!

Address of department Legnica - Galeria Piastów, Poland

Legnica - Galeria Piastów

Galeria Piastów - Park Rozrywki Play City (2 piętro)
Legnica, ul. Najświętszej Marii Panny 9

Rooms available in department Legnica - Galeria Piastów

Recent reviews

Q
Q

Guide
460 pts

295 reviews

#303

5/14/20 | visit date: 2/14/20

Trusted review

Q 295 reviews

Rozpoczęcie gry może wprawić w lekką konsternację. Trafiamy w sam środek tajnego schronu, z którego – jak wskazuje opis – można dowodzić arsenałem atomowym. Łatwo więc wyobrazić sobie mniej więcej tą całą maszynerię, z jaką trzeba się będzie tu zmierzyć. Wraz z upływem czasu, rozgrywka okazuje się być jednak dużo łatwiejsza, niż jej wizualna zapowiedź. Prawdę mówiąc, spośród trzech pokoi Składnicy ten okazał się być najłatwiejszy, ale i chyba też pozostawił największy niedosyt. Duża przestrzeń gry i wysokie sufity - w połączeniu z użytymi tu dekoracjami i ogólnie paramilitarnym vibem - powodują, że całość sprawia momentami lekko posępne wrażenie, co w dziwny sposób podbija klimat i pasuje do podjętej tematyki. Obsługa MG bez zarzutu.

Overall rating: 7/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy

Q
Q

Guide
460 pts

295 reviews

#301

5/13/20 | visit date: 2/13/20

Trusted review

Q 295 reviews

Moim zdaniem, najciekawszy projekt Składnicy Szyfrów, choć czytając pozostałe komentarze – opinie są tu dość mocno zróżnicowane ;) Tym razem niewielka przestrzeń gry wypełniona została od A do Zet zagadkami, chociaż nawet z perspektywy dwóch graczy, czasu jest wystarczająco by uporać się z rozwiązaniem przedstawionej historii kryminalnej. Najtrudniej złapać punkt zaczepienia (może przez dość sporą liczbę rekwizytów wokół), jednak gdy to się uda – gra przebiega już płynnie i daje dużo satysfakcji. Zadania oparte o rozwiązania analogowe, manualne i elektroniczne – fajnie wymyślone i nie przekombinowane. Faktycznie, nie trzeba przedzierać się przez dużą ilość tekstu, a głównym źródłem światła są latarki (istnieje już jednak możliwość włączenia dodatkowego oświetlenia na życzenie – nie korzystaliśmy, ale to warte uwzględnienia w opinii, bo świadczy o tym, że firma jest uważna na komentarze graczy). Klasyczny, solidnie zrealizowany escape.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Q
Q

Guide
460 pts

295 reviews

#300

5/13/20 | visit date: 2/14/20

Trusted review

Q 295 reviews

Pokój świetnie sprawdzi się jako escapowy debiut, a dla grup z jakimś doświadczeniem – jako pokój rozgrzewkowy przed grą w pozostałych projektach legnickiej Składnicy Szyfrów. Jest ładnie – dekoracje i scenografia współgrają z historią. Przestrzeń gry jest naprawdę duża – co ma swoje plusy (nikt nie będzie deptał sobie po palcach), jak i minusy (wcale nie tak łatwo tak dużą przestrzeń wypełnić – i zagadkowo, i scenograficznie – i pod tym względem nie do końca się to udało; paradoksalnie, przy mniejszym metrażu pokój zdecydowanie zyskałby na klimacie). W zagadkach fajny pakiet – kłódki, elektronika, zadania manualne. Dobra opcja dla rodzin z dziećmi. Mistrz Gry bardzo kontaktowy, choć mały minus za dwa błędy przy resecie pokoju, co wprowadziło trochę chaosu do rozgrywki. Wspominamy miło!

Overall rating: 8/10

Customer service: 9/10

Interior: 9/10

Difficulty: Easy

Solar Man
Solar Man

Newbie
16 pts

2 reviews

Wszystko jak się należy...

3/2/20 | visit date: 2/29/20

Solar Man 2 reviews

Wszystko jak się należy ale bez jakichś szczególnych wrażeń.

Overall rating: 7/10

Customer service: 10/10

Interior: 7/10

Difficulty: Medium

Answer of company Składnica Szyfrów

Dziękujemy za opinię i pozdrawiamy :)

t.szulc
t.szulc

Scout
79 pts

18 reviews

Obiekt 3000

1/26/20 | visit date: 1/26/20

Trusted review

t.szulc 18 reviews

Pokój zgodny ze wcześniejszym przeczytanym opisem :) Było co robić. Dużo przycisków i oko szaleje :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Answer of company Składnica Szyfrów

Dziękujemy za opinię i pozdrawiamy :)