SkillHill

SkillHill

234

234 reviews

|

PL 164

Poland: 164th place

|

9.1/10

SkillHill to nowy Escape Room na mapie warszawskiej Pragi. SkillHill rozpoczął działalność w sierpniu 2017 i oferuje klientom rozrywkę umysłową w 3 pokojach... [więcej]

0 No rooms

0 No departments

About company

SkillHill to nowy Escape Room na mapie warszawskiej Pragi. SkillHill rozpoczął działalność w sierpniu 2017 i oferuje klientom rozrywkę umysłową w 3 pokojach o zróżnicowanej fabule. Każdy z pokoi ma swoją unikalną aranżację, której każdy element może okazać się dla graczy cenną wskazówką aby sprostać zadaniu w czasie przeznaczonym na grę. Zadaniem grupy 2-6 uczestników zabawy jest rozwiązanie sekwencji oryginalnych zagadek logicznych. Klienci SkillHill szczególnie sobie cenią liczbę zagadek, która została dobrana w taki sposób aby wypełniając cały czas zabawy nie pozostawiały ani chwili na nudę.

Photo gallery

Recent reviews

Lech O.
Lech O.

Navigator
123 pts

43 reviews

ASAP

1/6/20 | visit date: 1/4/20

Trusted review

Lech O. 43 reviews

Klasyczny pokój z bardzo dużą ilością zagadek. Mimo dużej ilości kłódek i niewyszukanemu wystrojowi (zwykłe biuro) klimat jest bardzo przyjemny. Pogrążyliśmy się w pracy, aby zdążyć przed deadlinem i bawiliśmy się doskonale. Solidna klasyka ER.

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

patrycjanadwodna
patrycjanadwodna

Wanderer
31 pts

27 reviews

Świetny pokój!

1/5/20 | visit date: 12/14/19

patrycjanadwodna 27 reviews

Bardzo dobrze skonstruowany pokój, zagadki na wysokim poziomie, logiczne i spójne. Klimat świetnie zachowany i obsługa pomocna wtedy, kiedy trzeba :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 9/10

Interior: 9/10

Difficulty: Hard

patrycjanadwodna
patrycjanadwodna

Wanderer
31 pts

27 reviews

Pozytywna

1/5/20 | visit date: 11/16/19

patrycjanadwodna 27 reviews

Bardzo podobał mi się ten pokój :) Klimatyczny, z ciekawym wprowadzeniem. Zagadki zostały bardzo pomysłowo skonstruowane. Obsługa również na świetnym poziomie.

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

Swistakk
Swistakk

Globetrotter
288 pts

122 reviews

Lasek

12/19/19 | visit date: 11/28/19

Trusted review

Swistakk 122 reviews

Opiniując ten pokój zapewne warto ocenić zagadki. Jest ich jak na taki mały pokój rzeczywiście sporo. Po wejściu do pokoju wymienialiśmy co chwilę zauważane przez nas elementy pokoju, które zapewne są elementami zagadek i buzie nam się nie zamykały, a gdy skończyliśmy ten nieprzerwany słowotok to zegar powiedział że zdążyły minąć już aż 3 minuty xD. Jednak niestety spora część z nich jest powtarzalna w takim sensie że są to albo liczne niewielkie wariacje na temat pewnego standardowego motywu albo wykorzystujące albo krążące wokół tego samego elementu gry.
Do tego jedną z zagadek udało mi się nieświadomie zhakować, ale nie żałuję jakoś bardzo jej ominięcia gdyż była dość losowa z typu zgaduj co autor miał na myśli. Aby nie było tak negatywnie to powiem że bardzo nam się spodobała pewna iście zakręcona zagadka.

Miejscami pokój kuleje jeszcze z takiej UX-owej strony (UX=user experience), to znaczy wiele kłódek na tyle samo cyfr możliwych do otwierania w tym samym momencie gry, czy pewne wskazówki będące elementami pokoju, które mają na coś naprowadzać, a tak naprawdę bardziej mylą (do tego stopnia, że skontaktowałem się przez mikro ... ekhm ... krótkofalówkę z obsługą, aby się spytać czy kłódki nie zostały pomylone przy setupie pokoju, bo byłem wręcz stuprocentowo pewny, że powinno być inaczej, choć miało to też związek z wspomnianym "zhakowaniem" innej zagadki).

Bawić się w tym pokoju można, cieszę się że go odwiedziłem, bo nawet jak o pokoju piszę dość negatywnie to wcale nie znaczy że się źle bawiłem. SkillHill kieruje się filozofią, aby nawrzucać dużo prostych zagadek, bo wtedy dużo się dzieje i graczom jest dostarczane ciągłe poczucie satysfakcji i przyznam, że przynajmniej w moim odczuciu to działa. Aczkolwiek w tej lokacji na pewno bardziej polecam jeden z moich ulubionych pokoi - Lokatora lub też fajną Korporację.

Ocena za obsługę trochę obniżona, bo ewidentnie braki w ludziach. Pan z obsługi nie miał zbyt czasu rozmawiać, bo sam się przyznał, że tak naprawdę ma 3 grupy na głowie.

W nowej skali oceniania, którą postanowiłem zaadaptować (dokładniejszy opis na moim profilu, w skrócie 1-kiepski, 3-solidny, 5-wyjątkowy):
Wystrój, klimat i production value: 2
Zagadki i flow: 2
Coś oryginalnego: 2
Czy się dobrze bawiłem?: 3

Overall rating: 8/10

Customer service: 7/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium