SkillHill

SkillHill

Lockme partner

222

222 reviews

|

PL 71

Poland: 71st place

|

8.7/10

SkillHill to nowy Escape Room na mapie warszawskiej Pragi. SkillHill rozpoczął działalność w sierpniu 2017 i oferuje klientom rozrywkę umysłową w 3 pokojach o zróżnicowanej... [więcej]

3 3 rooms

1 1 department

About company

SkillHill to nowy Escape Room na mapie warszawskiej Pragi. SkillHill rozpoczął działalność w sierpniu 2017 i oferuje klientom rozrywkę umysłową w 3 pokojach o zróżnicowanej fabule. Każdy z pokoi ma swoją unikalną aranżację, której każdy element może okazać się dla graczy cenną wskazówką aby sprostać zadaniu w czasie przeznaczonym na grę. Zadaniem grupy 2-6 uczestników zabawy jest rozwiązanie sekwencji oryginalnych zagadek logicznych. Klienci SkillHill szczególnie sobie cenią liczbę zagadek, która została dobrana w taki sposób aby wypełniając cały czas zabawy nie pozostawiały ani chwili na nudę.

Photo gallery

Address of department Warszawa

Warszawa

Jagiellońska 56/6a
Warszawa

Rooms available in department Warszawa

Additional offers available in this company

Organizacja urodzin

Organizacja urodzin

Wieczory panieńskie/kawalerskie

Wieczory panieńskie/kawalerskie

Recent reviews

Magdv
Magdv

Wanderer
29 pts

2 reviews

Lokator od tysiąca kłódek

24.09.2019 | visit date: 24.09.2019

Magdv 2 reviews

Do pokoju wybrałyśmy się w 3 osoby. Sam pokój? Widac że zużyty, zagadki mało logiczne, kompletnie nie łączyły się z fabułą pokoju. Niektóre były w porządku, reszta tragedia. Jedyny plus to to, ze zagadek było całkiem sporo. Ale niestety kłódka poganiała kłódkę- brak różnorodności, ale kto co lubi. Wszędzie było pełno kurzu i ogólnie brudno. Obsługa dramat, Pan który nas obsługiwał w trakcie gry dał nam podpowiedź do czegoś co zrobiłyśmy 10 minut wcześniej. Głupi komentarz że kłania się czytanie ze zrozumieniem też nie świadczy zbyt dobrze o obsłudze tego miejsca. Chciałyśmy podpowiedzi na żądanie- lecz co chwile słyszałyśmy pytanie czy chcemy podpowiedź, co bardzo nas zbijało z tropu, gdzie w danym momencie udało nam się wpaść na pomysł jak daną zagadkę rozwiązać. Wprowadzenie do gry również zrobione na szybko, brak indywidualnego podejścia do klientów. Obsługa na wejściu przywitała nas słowami "szybko, bo inna grupa czeka".
Byłyśmy w korporacji- Pani która nas obaługiwała była świetna, natomiast przy drugim pokoju Pan to porażka. Dodam że w międzyczasie grupa z drugiego pokoju wparowała nam podczas gry co nas rozkojarzyło.

report review

Overall rating: 4/10

Customer service: 2/10

Interior: 4/10

Difficulty: Medium

Hekate2707
Hekate2707

Newbie
24 pts

1 review

#4 75 minut w korpo

12.09.2019 | visit date: 12.09.2019

Trusted review

Hekate2707 1 review

Do pokoju wybraliśmy się w dwie osoby i trzeba przyznać, że jest co robić - mieliśmy ręce pełne roboty. Udało nam się wyjść zaledwie 7 minut przed czasem.

Zagadek w pokoju jest naprawdę mnóstwo - niektóre prostsze, inne wymagające więcej główkowania i nieszablonowego myślenia, ale wszystkie logiczne, ciekawe i łączące się w spójną całość. Niemal każda wpasowała się w korporacyjny klimat. Kilka rozwiązań było dosyć niestandardowych i zdecydowanie zaskoczyło nas na plus. Pierwszy raz spotkaliśmy się też z [spojler].
Zdecydowanym atutem jest również nieliniowość zagadek, dzięki czemu nawet w większej grupie osób każdy może samodzielnie się czymś zająć. Także w przypadku "zacięcia" się na którymś zadaniu można je na chwilę odłożyć na rzecz innego i wrócić do niego później.

Jeżeli chodzi o fabułę i wystrój to było ok, ale dość skromnie. Wydaje mi się, że dałoby się wycisnąć z tego pokoju trochę więcej. Motyw korporacyjny jest naprawdę unikalny i daje spore pole do popisu. Niemniej plus za grające radio - z muzyką jakoś od razu przyjemniej się "pracuje" :)

MG bardzo sympatyczny i uśmiechnięty. Na starcie dokładnie wytłumaczył co i jak, dał znać czego możemy się w pokoju spodziewać i z czym jak sobie poradzić, żeby nie zaskoczyła nas żadna technologia. Nie narzucał się z podpowiedziami, ale trzymał rękę na pulsie i kilka razy przypomniał nam o upływającym czasie.

Niewielki minus za jeden nie do końca sprawny element, przez który na chwilę się zacięliśmy. Na szczęście w dość krótkim dostaliśmy informację jak się z nim uporać.

Był to nasz czwarty ER i chociaż na początku nie do końca w nas wierzono (ale wiedząc z perspektywy czasu jak wygląda ten pokój, to sami byśmy nie wierzyli w osoby z tak małym doświadczeniem), to świetnie się bawiliśmy. Na pewno wrócimy jeszcze do innych pokoi :)

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 7/10

Difficulty: Medium

dż

Wanderer
41 pts

4 reviews

Sto zagadek lokatora

02.09.2019 | visit date: 31.08.2019

4 reviews

Zdecydowanie polecam grupom 3 lub 4 osobowym. Zagadki nie są trudne, ale jest ich mnóstwo. Minusem jest to, że ogrom zagadek to kłódki.

Overall rating: 8/10

Customer service: 8/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

JediPrzemo
JediPrzemo

Navigator
112 pts

37 reviews

Bomba Teofila

30.08.2019 | visit date: 25.08.2019

Trusted review

JediPrzemo 37 reviews

Lokator to ciekawy pokój, w którym pomimo 90 minut nie mamy czasu na nudę, zwłaszcza w składzie dwuosobowym. Elektroniki nie ma tu zbyt wiele, choć jest jej zdecydowanie więcej niż w Kryjówce Hobbita. Wystrój wzbudził we mnie mieszane uczucia: z jednej strony faktycznie pokój przypomina mieszkanie sfrustrowanego pana Teofila, a z drugiej ilość płyt OSB przytłaczała. Gdyby były chociaż pomalowane to efekt byłby całkiem inny, a tak to czasem mieliśmy wrażenie, że znajdujemy się w niewykończonym mieszkaniu.

Byłem pozytywnie zaskoczony zarówno ilością, jak i różnorodnością zagadek, choć czuć było dominację kłódek. Niestety, jedna z łamigłówek musiała zostać przez nas rozwiązana poprzez otwarcie kłódki technicznej, ponieważ przez swoje wykonanie nie dało się jej w tej sytuacji ukończyć normalnie. Z przykrością muszę stwierdzić, że obsługa zbagatelizowała ten problem, więc jeśli ktoś będzie mieć takiego pecha, jak my to sytuacja się powtórzy. Poziom trudności nie był wysoki, choć zdarzyło nam się parę razy utknąć i skorzystać z podpowiedzi. Z ER wyszliśmy 5 minut przed czasem.

Ogólnie polecam, ponieważ można się tutaj naprawdę dobrze bawić, ale ocena byłaby wyższa, gdyby trochę podrasowano sam wygląd.

Overall rating: 7/10

Customer service: 7/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

JediPrzemo
JediPrzemo

Navigator
112 pts

37 reviews

Zakłódkowany hobbit

30.08.2019 | visit date: 25.08.2019

Trusted review

JediPrzemo 37 reviews

Kryjówka Hobbita to pokój, po którym widać, że na rynku istnieje od kilku lat: cała masa kłódek i niewiele elektroniki, a do tego w pewnych miejscach widoczne zużycie dekoracji. Klimatycznie jesteśmy całkiem wiarygodnie przeniesieni w sam środek lasu, ale nie ma się co oszukiwać, że inspirowano się książkami Tolkiena. Nawiązań do Śródziemia znaleźliśmy w sumie cztery ale stanowiły bardziej mrugnięcie okiem niż faktyczne wprowadzenie w klimat. Nam to nie przeszkadzało, ale jeśli ktoś przyjdzie nastawiony na Shire, to może się rozczarować. Warto dodać, że w pokoju szybko zrobi się duszno i gorąco, a postawiony wiatrak niespecjalnie poprawia sytuację.

Zagadki starają się być urozmaicone, ale w przeważającej większości szukamy po prostu szyfrów do kolejnych kłódek. Łamigłówki nie należą do specjalnie trudnych, ale przy kilku z nich można się całkiem zawiesić. W pokoju byliśmy w dwie osoby i myślę, że lepszym rozwiązaniem byłoby trio, ponieważ zagadek jest tyle, że każdy będzie mieć coś do roboty. Ostatecznie wyszliśmy minutę po czasie i nie obyło się bez kilku podpowiedzi.

Obsługa była sympatyczna i znalazła czas na omówienie zagadek, ale odnieśliśmy wrażenie, że z rzadka tylko obserwowano nasze postępy, ponieważ często przy proszeniu o podpowiedź musieliśmy opisywać co już zrobiliśmy i czego konkretnie nam brakuje.

Overall rating: 6/10

Customer service: 8/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

Show next