ShareLocked

ShareLocked

177

177 reviews

|

PL 61

Poland: 61st place

|

9.6/10

Pierwszy Escape Room w Nowym Sączu. ShareLocked posiada 4 pokoje. Aby je wszystkie przejść potrzebujesz 240 minut. [więcej]

4 4 rooms

1 1 department

About company

Pierwszy Escape Room w Nowym Sączu. ShareLocked posiada 4 pokoje. Aby je wszystkie przejść potrzebujesz 240 minut.

Address of department Nowy Sącz

Nowy Sącz

ul. Długosza 41 I piętro
33-300 Nowy Sącz

Rooms available in department Nowy Sącz

Closed rooms in department Nowy Sącz

Recent reviews

Włóczykij
Włóczykij

Navigator
118 pts

130 reviews

Lepiej opuść ten dwór, zanim wybije północ...

11/21/19 | visit date: 8/24/19

Włóczykij 130 reviews

W Nowym Sączu nie ma zbyt wielu pokojów, więc zawsze z niecierpliwością czekam aż otworzą coś nowego. Tak było i tym razem. Z wielką radością udaliśmy się do ShareLocked, gdzie przywitał nas bardzo sympatyczny Właściciel i równie wspaniała Mistrzyni Gry. Jeszcze przed wejściem do pokoju mogliśmy zamienić kilka zdań i trochę sobie pożartować. Będąc przy obsłudze, oczywiście zasłużona 10tka- otwarci, pozytywnie zakręceni, życzliwi ludzie lubiący to, co robią.

Kiedy jednak znaleźliśmy się wewnątrz Nawiedzonego Dworu nie było nam już tak do śmiechu...
Rozglądamy się niepewnie wokół siebie... Tu coś huczy, tam buczy, jakieś niepokojące dźwięki, za chwilę dziwna cisza... Kto w ogóle wpadł na pomysł, żeby tutaj przyjść? No tak, ja... Zaczynamy chyba bać się duchów, po naszych ciałach przebiegają sobie spokojnie i powolutku dreszcze... W sumie to tak do końca nikt nie wie czy duchy naprawdę istnieją, ale na wszelki wypadek lepiej się ich bać...

No dobra, dobra, trochę podkoloryzowałam ;) Room nie jest wcale taki straszny i jak sam opis wskazuje, nie jest to horror czy thriller, a całkiem przyjemna przygodówka (o ile jest to właściwe słowo i pobyt w nawiedzonym miejscu można określić przyjemnym). Klimat jest zachowany, a efekty dźwiękowe i świetlne podkręcają atmosferę tajemniczości, dodając momentami nutkę grozy.

Zagadki to zdecydowanie mocna strona firmy ShareLocked. Nie są one bardzo trudne, ale niektóre złożone i czasochłonne, a przy tym oczywiście pomysłowe i nieszablonowe. W pokoju jest dość dużo miejsca i mnóstwo zagadek, tak wiec nawet grupy 4-5cio osobowe będą miały pełne ręce roboty, by zdążyć przed wybiciem 00.00. Scenariusz gry jest przygotowany nieliniowo, więc aby nie dopuścić do spotkania z białymi zjawami, warto się podzielić i rozwiązywać kilka zadań jednocześnie.

Czy odważycie się sprawdzić, jakie tajemnice skrywa pozornie opuszczony dwór? Dobra wiadomość jest taka, że macie godzinę, zła- że duchy są wszędzie... Uhu uhuuu...

report review

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Hard

tomin2358
tomin2358

Newbie
12 pts

2 reviews

Z wizytą w muzeum

11/6/19 | visit date: 10/31/19

tomin2358 2 reviews

Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałby escape room w muzeum? Wydaje się nie możliwe, by w sterylnie przygotowanym pomieszczeniu, w którym mieszczą się tylko działa sztuki mogło kryć się coś więcej. A jednak, klimat jak z filmu vabank, świetna rozgrywka, brak kłódek tylko podkręca zabawę. Pokój tak jak informowała Obsługa łatwy i przyjemny. Polecamy szczególnie osobom, które chcą zobaczyć coś innego niż kłódki ;)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Kamila P. 17
Kamila P. 17

Newbie
19 pts

5 reviews

Detektywem być

9/27/19 | visit date: 9/25/19

Kamila P. 17 5 reviews

Nie wiem jak to się stało ale Baker udało nam się odwiedzić dopiero teraz i mimo swojej tradycyjności bardzo pozytywnie nas zaskoczyło. Ciekawa historia, która towarzyszy nam przez cały scenariusz, gabinet, który rzeczywiście wygląda na ten, który należał do słynnego detektywa i zagadki jakich nie powstydziłby się rozwiązywać sam Sherlock. To wszystko składa się na naprawdę bardzo dobry pokój!😉

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

tomin2358
tomin2358

Newbie
12 pts

2 reviews

Jak w filmie.

9/26/19 | visit date: 9/7/19

tomin2358 2 reviews

Po kilku próbach zorganizowania wyjścia do Escape Room'u w końcu udało nam się do takowego dotrzeć. Kierowaliśmy się wyborem tematu, który odpowiada zarówno naszym Panią jak i płci brzydszej ;) Po krótkim szkoleniu weszliśmy do pokoju i poleciało WOW - to był najszybszy wehikuł czasu w naszym życiu! Londyn wyciągnięty jak żywo z filmów. Dalej było tylko lepiej. Zagadki świetne, dużo myślenia i kojarzenia faktów. Jako Świeżaki przy małej pomocy Pani z obsługi udało nam się wyjść 2 minuty po czasie ale emocje pozostały w nas do dzisiaj. Kto jeszcze nie był w tym pokoju, polecam gorąco.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Mateo F.
Mateo F.

Newbie
16 pts

6 reviews

Nie wchodźcie tam po zmroku ;)

9/9/19 | visit date: 9/8/19

Mateo F. 6 reviews

Weekend w Nowym Sączu i kolejna wizyta w ShareLocked. Na uwagę zasługuje oryginalne wprowadzenie, które sprawiło, że cała nasza grupa już przed grą była w doskonałym nastroju. To co ciekawe w tym ER, że za zawsze zaskoczą nas czymś nowym. Ale do rzeczy, klimat stworzony w pokoju fajnie wpisuje się w temat oraz świetnie współgra z zagadkami. Niektóre z zadań są wręcz banalne, ale niestety mamy tendencje do przekombinowania :) Świetny balans między zagadkami klasycznymi, a elektrycznymi. Stopniowanie napięcia, przez światło, muzykę i scenografię dopina całość. Długa rozmowa z Prowadzącymi o branży, jak zawsze interesująca ;) Czekamy na kolejną wizytę w mieście i na nowe pokoje.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard