Quick Escape Room

Quick Escape Room

59

59 reviews

|

PL 164

Poland: 164th place

|

9.6/10

Escape Room stworzony przez pasjonatów z niepowtarzalnym klimatem i nowatorskimi zagadkami elektronicznymi. Wieloletnie doświadczenie w wyposażaniu innych E... [więcej]

0 No rooms

0 No departments

About company

Escape Room stworzony przez pasjonatów z niepowtarzalnym klimatem i nowatorskimi zagadkami elektronicznymi.
Wieloletnie doświadczenie w wyposażaniu innych Escape roomów w elektronikę, rekwizyty i ruchome eksponaty pozwoliło nam otworzyć własne niepowtarzalne pokoje.
Staramy się unikać kłódek, a nasze pokoje są naszpikowane elektronicznymi rozwiązaniami, potęgując efekt zaskoczenia :)
Wizyta w Quick Escape Room to nie tylko wspaniała zabawa dla zgranych zespołów, ale również świetny sposób na świętowanie urodzin, wieczorów kawalerskich, imprez tematycznych czy imprez integracyjnych !

Recent reviews

Robert M
Robert M

Navigator
146 pts

53 reviews

Kto się boi duchów?

12/28/19 | visit date: 12/27/19

Trusted review

Robert M 53 reviews

Wyprawa do pokoju Pogromcy Duchów miała być wyprawą sentymentalną do filmu, który pamięta się z dzieciństwa. Po przejściu tego pokoju śmiało mogę stwierdzić, że tak było.
Wprowadzenie do zabawy ciekawe a jednocześnie zabawne. Po wejściu do środka człowiek czuję się jak w filmie. Elementy wystroju i muzyka w tle wszystko idealnie odwzorowane z filmu.
Zagadki nie są liniowe i to jest duży plus. Nie ma tu typowych kłódek tylko jest miejsce na kreatywne myślenie i wiązanie ze sobą różnych faktów. Trzeba również bardzo dokładnie oglądać znalezione przedmioty ponieważ czasem rozwiązanie ma się przed samym nosem i można go nie zobaczyć. Przestrzeń, w której się rozgrywa się gra nie jest taka jednorodna jak by się mogło na pierwszy rzut oka wydawać.
Pokój godny polecenia. Szczególnie grupom, które mają już doświadczenie.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Abaddon
Abaddon

Newbie
20 pts

6 reviews

Who you gonna call? Ghoustbusters!

12/23/19 | visit date: 12/19/19

Trusted review

Abaddon 6 reviews

Zdecydowanie można zaliczyć ten pokój do ER z górnej półki!
Wystrój, dbałość o szczegóły i klimat rodem z filmu "Pogromcy duchów". Pokój jest nieliniowy, trzeba trochę bardziej pogłówkować, rozwiązując zagadki, ale robi się to całkowicie przyjemnie.
Warto wcielić się, choć na chwilę, w rolę załogi pojazdu ECTO-1 i powstrzymać atak frywolnych duchów :D
Śmiało polecam, miejsce wręcz obowiązkowe!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Bogumił M.
Bogumił M.

Wanderer
48 pts

11 reviews

Złap je wszystkie

12/12/19 | visit date: 12/10/19

Trusted review

Bogumił M. 11 reviews

Jak tu zatrzymać tą machinę...

Ale od początku! Od wejścia pokój robi wrażanie mimo, iż jest to niby zwykły pokój. Ale pokój pełen bardzo dobrze wykonanych rekwizytów które mają tutaj sens. O, sens w tym pokoju to jest słowo klucz! Każda zagadka w tym pokoju ma fabularny sens co tworzy całą przygodę! którą się tutaj wyczuwa w powietrzu cały czas! Do tego jest kilka bardzo dobrych pomysłów które nas zdziwią podczas gry - tyle żeby nie zdradzić nic więcej.

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Agnieszka Giza
Agnieszka Giza

Newbie
21 pts

3 reviews

My się duchów nie boimy !!!

11/23/19 | visit date: 11/23/19

Agnieszka Giza 3 reviews

Dziś kolejny Escape Room zaliczony ... i było super. " Pogromcy duchów" mimo wielu opinii, że wystrój " ... nie z górnej półki " nam podobał się bardzo. Świetne zagadki, konieczna współpraca, dużo elektroniki, trochę grozy i szczypta zaskoczenia dało mile spędzony wspólnie czas. I nawet brak kłódek nam w ogóle nie przeszkadzał. Ilość zagadek, łamigłówek i tajemnic do rozwiązania odpowiednia i każdy z naszej czwórki miał co do zrobienia.
Bardzo mili właściciele, dobre wprowadzenie i równie tajemniczy początek gry. Polecam zarówno grupom początkującym jak i zaawansowanym.
Duchy w Bytomiu opanowane, miasto jest bezpieczne.
Już nie możemy się doczekać kolejnych, nowych pokoi ... czekamy z niecierpliwością !

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Adashi (dezERterzy)
Adashi (dezERterzy)

Globetrotter
290 pts

258 reviews

Ghosts busters

10/15/19 | visit date: 6/8/19

Adashi (dezERterzy) 258 reviews

Świat znowu potrzebuje pomocy. Duchy i inne istoty pozaziemskie panoszą się po ziemi więc do kogo trzeba się zgłosić jak nie właśnie do Pogromców duchów...
KLIMAT:
Wielkie brawa za wszystkie smaczki nawiązujące do kultowego filmu, jest ich cała masa i do tego dekoracje idealnie odwzorowane. Do tego efekty wizualne i fantastyczna muzyka. Po prostu w kwestii klimatu nic dodać nic ująć.
ZAGADKI:
W kwestii zagadek też się nie ma do czego doczepić. W większości są spójne z fabułą, ich ilość jest tak dopasowana, że 60 minut mija bardzo szybko bez żadnych przestojów. Plus za duże zróżnicowanie.
PODSUMOWANIE:
Bardzo solidny pokój, szczególnie dla fanów filmu choć pozostali też powinni się świetnie bawić. Czekamy na kolejne propozycje od Quick Escape Room i przy następnym tripie na Śląsk na pewno znów odwiedzimy Bytom.

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium