Questrooms

Questrooms

Lockme partner

382

382 reviews

|

PL 37

Poland: 37th place

|

9.5/10

Oferujemy Państwu 8 pokoi o różnej tematyce. Ponadto każdy pokój jest przeznaczony dla różnej liczby osób. Gdańsk: Katastrofa w przestworzach: 2-6 osób Krwaw... [więcej]

7 7 rooms

2 2 departments

About company

Oferujemy Państwu 8 pokoi o różnej tematyce.
Ponadto każdy pokój jest przeznaczony dla różnej liczby osób.
Gdańsk:
Katastrofa w przestworzach: 2-6 osób
Krwawa Rzeźnia (NOWOŚĆ): 2-6 osób
Ucieczka z więzienia: 4-9 osób
Śmierć w Bractwie: 2-6 osób
5 Morderstw: 2 osoby (TYLKO DLA 2 osób!)
Sopot:
Rytuał: 2-6 osób
Czarnobyl - ostatnia godzina: 2-6 osób
Prosektorium (NOWOŚĆ): 2-5 osób
Maksymalnie przyjmujemy w Gdańsku 30-32 osoby, a w Sopocie do 25 osób (3 pokoje + 2 stanowiska VR).

Address of department Gdańsk, Poland

Gdańsk

Gdańsk, ul.Startowa 4A
Poziom -1

Rooms available in department Gdańsk

Closed rooms in department Gdańsk

Address of department Sopot, Poland

Sopot

Sopot, Alei Niepodległości 720 (Piętro -1)

Rooms available in department Sopot

Additional offers available in this company

Wirtualna Rzeczywistość

Wirtualna Rzeczywistość

Recent reviews

alcatraz007
alcatraz007

Wanderer
28 pts

5 reviews

Covid-19 czy Rzeźnia? Chodźmy jednak sprawdzić tą rzeźnię ...

3/19/20 | visit date: 3/13/20

alcatraz007 5 reviews

I oto kolejny pokoik do kolekcji . Okej , zaczynamy :) . Wraz z siostrzenicą od dłuższego czasu planowaliśmy wybrać się na coś mocniejszego , z dreszczykiem . Jako fani horrorów chcieliśmy przenieść wrażenia z ekranu na realizm. I udało się ... Ale trochę o tym trochę się rozpowiem :)

Sceneria i Atmosfera : WOW . Od razu doszliśmy do wniosku że drobiu i cielęcinki to oni tam chyba nie przetwarzają. Klimat buduje się z minuty na minutę .

Zagadki i trudność : Częściowo sparaliżowani strachem nieco zwolniliśmy i wydawało się, że pokój jest trudny. Po otrzeźwieniu i uspokojeniu emocji mogę powiedzieć , że nie jest tak źle. Tylko trzeba mieć łeb na karku :P.

Strach i krew: Był obecny . W bardzo dużej ilości. Zbyt duża dawka adrenaliny przyćmiła nam nieco logiczne myślenie ale osiągnęliśmy to co chcieliśmy :D . Krew się lała , na szczęście nie od nas. Poprzednikom się oberwało , cóż. Bywa :D .

Mistrz Gry : super energiczny , uprzejmy, wyrozumiały, potrafi podkręcić atmosferę.

Był to nasz pierwszy pokój w mocniejszym klimacie. Po kilku przygodówkach to było solidne pier######## . Chcę więcej. A krwawa rzeźnia faktycznie jest krwawa . Polecam . było ostro. :) .

Aha .. sporo osób pisze , że nie jest dla osób o słabych nerwach . Cóż, mają rację :D

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

okoolarnik
okoolarnik

Newbie
11 pts

2 reviews

Niezwykła podróż w czasie i przestrzeni

3/12/20 | visit date: 3/10/20

okoolarnik 2 reviews

Pokój przygotowany w tak przemyślany i perfekcyjny sposób jak to tylko możliwe. Widać, że nad wymyśleniem historii, zagadek oraz mega-starannym wykonaniem rekwizytów, dekoracji i pokoju ogólnie ktoś (a raczej więcej "ktosiów") spędził bardzo dużo czasu. Ogólnie można serio poczuć się jak jeden z naukowców, który stara się powstrzymać eksplozję reaktora, a jeśli idziesz tam ze zgraną ekipą - emocje sięgają zenitu. Nawet gdybym bardzo chciał nie miałbym się do czego przyczepić, normalnie "mucha zdycha w locie zanim usiądzie". Do tego wszystkiego obsługa i wprowadzenie to czysta poezja, widać, że nie pracują tam znudzone panienki, lecz prawdziwi pasjonaci, zarówno właściciele jak i personel, bardzo wysoka kultura osobista oraz duża wiedza i chęć pomocy wykraczająca daleko poza ramy obsługi pokoju. Mistrz gry - no cóż, tutaj ciekaw jestem ile właściciele świec spalili szukając tego człowieka, ale takiego pracownika w życiu bym nie wypuścił z rąk.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

okoolarnik
okoolarnik

Newbie
11 pts

2 reviews

Niesamowita przygoda z horrorem (a fanem horrorów nie jestem)

3/12/20 | visit date: 3/10/20

okoolarnik 2 reviews

Do pokoju wprowadzono nas (grupa 4 osób) kolejno... chciałbym napisać więcej, ale musiałbym uderzyć w spoilery, a to mogłoby tylko czytającemu tę opinię i odwiedzającemu ten pokój zepsuć zabawę. Warto zwrócić uwagę, że nie jestem jakimś zagorzałym fanem horrorów, a bawiłem się przednio. Zagadki na wysokim poziomie, nieoczywiste, a jednak układające się w jedną świetnie wymyśloną historię. Dekoracje, wystrój i elementy zagadek wykonane i dobrane bardzo dobrze, powiedziałbym nawet, że po mistrzowsku. Nawet gdybym bardzo chciał nie miałbym się do czego przyczepić, normalnie "mucha zdycha w locie zanim usiądzie". Do tego wszystkiego obsługa i wprowadzenie to czysta poezja, widać, że nie pracują tam znudzone panienki, lecz prawdziwi pasjonaci, zarówno właściciele jak i personel, bardzo wysoka kultura osobista oraz duża wiedza i chęć pomocy wykraczająca daleko poza ramy obsługi pokoju. Mistrz gry - no cóż, tutaj ciekaw jestem ile właściciele świec spalili szukając tego człowieka, ale takiego pracownika w życiu bym nie wypuścił z rąk.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

nataliatrznadel
nataliatrznadel

Wanderer
26 pts

1 review

W porządku

3/11/20 | visit date: 3/11/20

Trusted review

nataliatrznadel 1 review

Pokój fajny, klimatyczny, zagadki na poziomie. Osobiście nie uważam się za osobę doświadczoną w odwiedzaniu escape roomów i bałam się, że nie uda nam się z koleżanką wyjść z pokoju dla Doświadczonych na czas. Dlatego też zdziwiłyśmy się kiedy po 40 minutach okazało się, że rozwiązałyśmy wszystkie zagadki. Według mnie zagadek mogłoby być kilka więcej, a fabuła, mimo że została całkiem dobrze rozwinięta, to mogłaby jeszcze odrobinę bardziej angażować. Jedno niefortunne zdarzenie - jeden z elementów pokoju nie działał i Mistrz Gry musiał wejść w trakcie i otworzyć jedną ze skrzyń samemu.

report review

Overall rating: 6/10

Customer service: 9/10

Interior: 7/10

Difficulty: Medium

anoriell
anoriell

Navigator
116 pts

64 reviews

Super pokój!

3/9/20 | visit date: 2/15/20

anoriell 64 reviews

Świetny pokój. Naprawdę dobre zagadki i fabuła spinająca się w całość. Pokój napakowany elektroniką po sam sufit i co bardzo ważne, wszystko działa bez zarzutu i robi wrażenie. Naprawdę warto odwiedzić! :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium